Internet bezprzewodowy

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Adrian Oldskool
Respected User
Posty: 131
Rejestracja: 27 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Koszalin/Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Internet bezprzewodowy

Post autor: Adrian Oldskool » 14 paź 2008, 23:16

W chwili obecnej mam blue=connect i duży problem. Co prawda w stolicy nie powinno być problemów ze złapaniem HSDPA/UMTS, ale mam chyba na stancji czarną dziurę :/ Słyszałem coś o antenkach, które pomagają złapać sieć UMTS. Proszę, podpowiedzcie mi czy to coś zdaje egzamin.

Pozdr.
Niemiecka GABBA była najlepsza, nie wspominając o pewnych składankch I-X.
gg: 10477407

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Internet bezprzewodowy

Post autor: Psysutra » 17 paź 2008, 21:01

Daj spokój. Ja mam tak zajebistego Playa, który co kwadrans wypierdala. Szkoda kasy na radiówkę w Polsce. Jedyną w miarę dobrą siecią jest orange, ale za to ma żałosne ceny i limity

Awatar użytkownika
Adrian Oldskool
Respected User
Posty: 131
Rejestracja: 27 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Koszalin/Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Internet bezprzewodowy

Post autor: Adrian Oldskool » 18 paź 2008, 18:54

Niestety nie mam w tej chwili wyboru, muszę mieć blukonekt.
Sprawdzałem w wielu miejscach Warszawy i sygnał być przyzwoity. Na stancji mam niestety słaby sygnał.
Czy ktoś się orientuje o jakie antenki chodzi, aby wzmocnić sygnał?
Niemiecka GABBA była najlepsza, nie wspominając o pewnych składankch I-X.
gg: 10477407

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Internet bezprzewodowy

Post autor: Styropian » 18 paź 2008, 19:18

Pewnie chodzi o tego typu anteny:
:arrow: http://www.cyfronika.com.pl/poltronic/gsmanteny.htm

marek od Ciotki Samo Zło podczas podróży z nami mówił, że te antenki nawet dają radę. Ale więcej szczegółów nie znam - lepiej za pośrednictwem Ciotki Samo Zło nawiąż kontakt z Markiem. On zapewne bardziej Ci pomoże.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Internet bezprzewodowy

Post autor: Styropian » 29 paź 2008, 20:47

Mam pytanie odnośnie bezprzewodowego neta z Ery.

Zgodnie z regulaminem w momencie przekroczenia pobrania 1GB danych transfer zostaje obniżony. Tylko w regulaminie, ani nigdzie indziej nie mogę wyczytać do ilu spada? Domyślam się, że do 56kb/s(lub 32kb/s), ale pewności nie mam.

Pozdro
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Adrian Oldskool
Respected User
Posty: 131
Rejestracja: 27 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Koszalin/Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Internet bezprzewodowy

Post autor: Adrian Oldskool » 30 paź 2008, 21:56

Hej. Ja już przekroczyłem limit w lipcu, kiedy miałem najtańszą wersję blue=connect. Nie sprawdzałem już jaką miałem prędkość, bo nie używałem do końca okresu rozliczeniowego internetu. Hmmm. sam jestem ciekawy jaką ma się prędkość po przekroczeniu transferu w przypadku GPRS/EDGE oraz UMTS/HSDPA.
Ale nie zdziwiłbym się, gdyby prędkość w sieci GPRS spadła do ok. 5kb/sek.

Teraz mam limit 2GB, a nie używam youtube oraz nie ściągam ciągle mp3`jek.

Wiem już o jaką antenkę zewnętrzną chodzi. Na 100% kupię dookólną, a do karty E630 wymagana jest przejściówka. Oby to pomogło.

Pozdr.
Niemiecka GABBA była najlepsza, nie wspominając o pewnych składankch I-X.
gg: 10477407

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Internet bezprzewodowy

Post autor: damon » 03 lis 2008, 20:10

Wlasnie testuje Orange. Co za porazka :evil:

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Internet bezprzewodowy

Post autor: Psysutra » 01 gru 2008, 00:22

Jeżeli przekroczysz limit to masz prędkościowy dramat

Faktycznie, zewnętrzne anteny znacząco poprawiają odbiór sygnału

Ale i tak stanowczo NIE POLECAM internetu bezprzewodowego, bo w Polsce to jeszcze leży i kwiczy

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Internet bezprzewodowy

Post autor: damon » 01 gru 2008, 08:55

Ano lezy niestety :evil:

Musze jednak przyznac, ze tam gdzie 3G jest dostepne (Poznan) Orange Everywhere hula calkiem calkiem....

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości