iPhone 3G z Orange - opinie?

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: damon » 03 lis 2008, 20:18

Nie mam zielonego pojecia jak to dziala w polskich realiach telefoni komorkowej? Opinie? Odnosniki do for gdzie mozna o tym poczytac?

Dzieki 8)

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: bubblegum » 03 lis 2008, 20:23

na googlach ;)

iPhone też jest w ERZE. A sam telefon zbiera raczej negatywne opinie. Gadżet dla lansiarzy

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: damon » 03 lis 2008, 20:28

Mialem okazje pouzywac go za woda ...

Chodzi mi przede wszsytkim o dzialanie GPS/google maps/internet "w ruchu" - alternatywa do laptopa z bezprzewodowym internetem z Orange (nowa praca wymaga tego ...).

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: bubblegum » 03 lis 2008, 21:30

z tego co czytałem to z gpsem to bardzo licho. Podobno jest google maps, ale nie działa to jak zwykłe GPS. Jakieś cyrki z tym były.


poszukaj, poczytaj.

http://tiny.pl/slsf

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: damon » 04 lis 2008, 12:36

Widze ze jest niezly gnoj hehe. Jakies rekomendacje odnosnie smart telefonow a la Blackberry itp? :wink:

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: bubblegum » 04 lis 2008, 13:03

jakiś szajsung, ekhm Samsung dość chwalą :) muszę sprawdzić jaki to był model i dam znać

Awatar użytkownika
Norbi
Respected User
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:35
Lokalizacja: Okolice Rybnika :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: Norbi » 09 lis 2008, 23:02

Iphone w.g jednych super kozacki telefon w.g innych zwykły chłam. W mojej Opinii telefon jest warty uwagi. w szczególności jakże jedyny w swoim rodzaju system "multitouch" czyli nie jak np. w LG KU990 że możemy nacisnąć tylko 1 punk na wyświetlaczu. Na Iphonie możemy naciskać ot 2 naraz i telefon wie o co chodzi.

Mnie osobiście ten telefon niezbyt przypadł do gustu, gdyż odbiega zbyt od aktualnych standardów. brak chociażby MMSów czyli sprząt odrazu na straconej pozycji a argument, że ma E-Mail do mnie nie przemawia.

Aparat 2 Mpix nie oszukujmy się ale to jak na cenę Iphona MAŁO.

Z Telefonów w stylu Iphone modelami wartymi uwagi są:
1. Samsung Omnia 8 GB lub 16 GB [ ten drugi się bardziej opłaca bo różnica w cenie tylko 100 zł ]
2.Htc Diamond Klawiatura Qwerty + dotykowy wyświetlacz 2.8 cala i ten Desing mnie się podoba :)
3.Absolutna Nowość Sony Xperia z dotykowym panelem 3 cale bateria 1500 MAH Tak więc powinien długo trzymać energię. Ot ciekawy szczegół to wyświetlacz o dużej rozdzielczości jak na telefon wynoszącą 800 x 480
4. LG Kc910 nastepca Ku990 aparat 8mpix.

Odsyłam do serwisów telepolis oraz Listopadowego numeru Logo :)

Pozdrawiam ^^

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: bubblegum » 10 lis 2008, 11:27

LOGO?

o nie, przecież bardziej komercyjnego czasopisma chyba nie ma ;)

damon, jak już to zapytaj w kiosku o "TWOJA KOMÓRKA" :)

Awatar użytkownika
Norbi
Respected User
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:35
Lokalizacja: Okolice Rybnika :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: Norbi » 10 lis 2008, 19:24

Logo samo w sobie dobreee :mrgreen: Czytam i jest to raczej jako zbiór różnych rzeczy. Od m.in jakiś nowych sprzętów po modę

Z tego co się nie mylę jest też Smart, ale to tez nalezy do Agory
[Gazeta Wyborcza, Logo, Avanti, Smart ]

Ale to co napisałem jest na ogół moją opinią.

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: bubblegum » 10 lis 2008, 22:40

logo to gazeta dla lanserów co nie mają pojęcia o niczym, a łykną każdy kit w stylu "auto dla prawdziwego mężczyzny za jedyne 200 tyś", "chcesz być prawdziwym facetem to kup ten odtwarzacz dvd za jedyne 5000" :D

Awatar użytkownika
Norbi
Respected User
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:35
Lokalizacja: Okolice Rybnika :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: Norbi » 11 lis 2008, 00:42

No racja racja odczuwam tego typu sugestie jak się czyta pismo :D Lecz raczej wnioski wyciągam jako swoją subiektywną opinię 8)

Buhehe no a przy okazji w.g mnie ukazywanie czegoś za zasadzie " chcesz być modny kup modny sprzęt z firmy co pierwszy raz na oczy widzę za jedyne 20.000 zł " To raczej objaw ekscentryzmu :D

Nie znaczy ze już muszę lecieć i kupować ten sprzęt ;)

Tak jak wspominany w tym poście Iphone który do mnie osobiście nie przemawia.

Logo jako zbiór informacji traktuję, a nie źródło wiedzy :wink:

Przykład buty typu Crossbreads i widzę co jest czy mis ie to podoba czy nie. Inny przykład multimedialne zabawki typu Iphone dla swoistej wiadomości by poczytać co czym się różni. Zaś texty pokroju, że ten telefon jest bardziej szpanerski nie przemawiają do mnie.

W tym akurat momencie to ja odbieram coś raczej w swój osobisty sposób.

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: bubblegum » 11 lis 2008, 00:50

jeśli nie dajesz sobie wcisnąć kitu to owszem - jako zbiór obszernych informacji na temat nowinek technicznych i nie tylko to jest ok, ale...

.. na dobrą sprawę w sieci znajdziesz to wszystko za darmo. Nawet recepte na super płaski brzuch w 5 minut (jak to logo ma w zwyczaju pisać) ;)

Osobiście nie kupuję tego pisemka, miałem okazje przeglądać kilka razy u kumpla i w empiku. Jakoś też szczególnie zacofany się nie czuje przez to :)

Awatar użytkownika
Norbi
Respected User
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:35
Lokalizacja: Okolice Rybnika :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: Norbi » 11 lis 2008, 15:22

Wiesz nieco ponad 6 zł to duża kasa nie jest a zawsze można coś ciekawego wyczytać :)

W przypadku Iphona ja np. czytałem opinie w necie i o parametrach etc.
Inna sprawa to texty ludzi którzy np. mają nokie 3310 a np. Ty kupiłbyś coś twoim zdaniem lepszego od Iphona na co ktoś reaguje "Ale i tak Iphone lepszy" Tego typu opinie są zbyt przesadne i infantylne.

Jeżeli chodzi o telefony same w sobie mnie np. zabawki za 2000 zł nie są potrzebne, ale z cegło-fonem też nie wypada chodzić.

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: damon » 16 lis 2008, 00:01

Jakies niusy na temat Android OS w Polsce?

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: Psysutra » 01 gru 2008, 00:18

Byle 3310 jest lepsza od tego Iphoniarskiego shitu... Miałem to w ręce i wygląda jak moja mp4. Jedynie jest warta uwagi ze względu na multitouch- fajna sprawa

IMO iphone jest wywalaniem kasy w błoto

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: iPhone 3G z Orange - opinie?

Post autor: damon » 01 gru 2008, 08:46

Poza oczywistymi niedopracowaniami (slaba wydajnosc baterii w trybie 3G na przyklad) i brakiem wieeeelu aplikacji dostepnych na rynku amerykanskim, ten telefon jest calkiem calkiem. Tutaj wykorzystuje sie niewielka czesc jego potencjalu niestety ...

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości