Małolat na psytrance'owej imprezie.

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mush
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2008, 15:16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Małolat na psytrance'owej imprezie.

Post autor: mush » 02 gru 2008, 15:31

A więc jak to z tym jest?

Raz słyszałem że wpuszczają, a raz nie. Małolat w sensie 16-17 lat.

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Małolat na psytrance'owej imprezie.

Post autor: Styropian » 02 gru 2008, 15:48

Raczej nigdzie nie będziesz miał problemów. Deficyt ludzi na imprezach jest tak duży, że nie widzę potrzeby, by ktoś miał Cię nie wpuścić do klubu.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Adrian Oldskool
Respected User
Posty: 131
Rejestracja: 27 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Koszalin/Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Małolat na psytrance'owej imprezie.

Post autor: Adrian Oldskool » 03 gru 2008, 22:31

Jak czujesz muzykę to jesteś mile widziany 8)
Szacunek dla innych, nie rzucać butelką po Coca Coli na parkiet i bawić się jak najdłużej !!!

Jak lubisz muzykę elektroniczną/taneczną mogę wkręcić Cię też w stare melodie. Posłuchasz sobie trochę pianinek i tzw. belgian hoover :D

Pozdr.
Adr.Oldsql
Niemiecka GABBA była najlepsza, nie wspominając o pewnych składankch I-X.
gg: 10477407

mush
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2008, 15:16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Małolat na psytrance'owej imprezie.

Post autor: mush » 07 gru 2008, 20:01

Psytrance to jedyna muzyka która mnie nie nudzi, i tak od 14 roku.
Tak się składa, że oldschoolu w mojej kolekcji jest najwięcej .

Dzięki za odp. I pozdrawiam ;]

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości