KORG KM202/KM402

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

KORG KM202/KM402

Post autor: mEwa » 13 gru 2008, 15:02

Czy ktos mial przyjemnosc korzystac z ktoregos z tych mikserow?
tu linki:
http://www.decks.co.uk/products/korg/km202
http://www.decks.co.uk/products/korg/km402

Czytalem raczej pozytywne opinie na ich temat. Interesuje mnie glownie wytrzymalosc galek i takie tam, czy ma szanse troche pozyc? Bo to chyba jedyna rzecz, ktora wydawala sie 'recenzentom' nieco chybotliwa. Glowie sie nad tym mikserem, nuo 2 + efektor lub djm 400 (ale nad tymi dwoma ostatnimi to chyba duzo osob juz sie zastanawialo ;] )
Pomoze kto?
:E

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KORG KM202/KM402

Post autor: Psysutra » 14 gru 2008, 16:47

Ciekawie to wygląda- mixer z Kaosillatorem, w sumie całkiem niedrogo, tylko jak to z trwałością stoi. Możesz się zapytać na EiS

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KORG KM202/KM402

Post autor: mEwa » 15 gru 2008, 12:13

widac, ze oba miksery nie ciesza sie specjalna popularnoscia w naszym pieknym kraju ;)
BTW Wydaje mi sie, ze przy obecnym kursie euro-gbp (ktory ma sie zrownac w pierwszym kwartale 2009) mozna nabyc sprzet za niewielkie pieniadze w uk. Ja wlasnie mam taki zamiar.
:E

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: KORG KM202/KM402

Post autor: damon » 15 gru 2008, 15:20

Ja mialem jedynie kontakt z modelem Zero4. Ciekawa nowinka.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości