The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: bubblegum » 17 lut 2009, 11:54

Obrazek
The Prodigy - Invaders Must Die

1 Invaders Must Die (4:55)
2 Omen (3:36)
3 Thunder (4:09)
4 Colours (3:27)
5 Take Me To The Hospital (3:40)
6 Warrior's Dance (5:12)
7 Run With The Wolves (4:24)
8 Omen Reprise (2:14)
9 World's On Fire (4:50)
10 Piranha (4:04)
11 Stand Up (5:30)

WYDAWCA O NOWEJ PŁYCIE: pisze:"Invaders Must Die" to 40 minut intensywnego brzmienia, które z pewnością podniesie ciśnienie u niejednego słuchacza. Płyta łączy w sobie stare dobre brzmienie rave'u z rozwiązaniami wykorzystującymi do granic możliwości nową technologię. Album jest powrotem do starych sprawdzonych brzmień, mariażu klasycznego ravu i noise'u . To powrót do korzeni wraz z połączeniem nowych inspiracji. Jak określa sam Liam Howlett materiał zarejestrowany na płycie jest bardziej melodyjny od poprzednich nagrań zespołu jednak wciąż mocno wbijający w ziemię!

Na forum jest wielu fanów twórczości TP, więc pomyślałem, że warto poinformować o fakcie wydania nowej płyty The Prodigy. Ja też zaliczam się do tych którzy uwielbiają TP, albo... zaliczałem się do nich ;) Płyta będzie mieć premierę za parę dni, na necie można już ją "przesłuchać".
Widać, że Liam Howlett chyba chciał nagrać coś również dla fanów "starego" The Prodigy. Dużo tu nawiązać do brzmień z pierwszych płyt grupy (Omen, Thunder, Take Me To The Hospital, Warriors Dance itd. )

Mimo, że The Prodigy to już nie to samo co kiedyś i mimo, że chyba ostatnio skupiało się bardziej na zarabianiu kasy... to jednak wydali płytę, która jest naprawdę dobra ;) !

Narodzony_z_Chaosu
Posty: 7
Rejestracja: 04 gru 2008, 09:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: Narodzony_z_Chaosu » 17 lut 2009, 16:57

bubblegum pisze:naprawdę dobra ;) !
tu się nie zgodzę. Nie ma nawet porównania do pierwszego błyszczącego kompaktu który wydali. Płyta spodoba się tym którzy lubią rock, bo jednak elektronika spada na niej na drugie miejsce. Nie stworzyli nic nowego, raczej próbowali naśladować to co robili kiedyś ale im to nie wyszło. ale to tylko moje skromne zdanie po przesłuchaniu płytki.

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: damon » 17 lut 2009, 17:35

Bembny + gitary = dyskwalifikcaja :wink:

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: mEwa » 18 lut 2009, 13:24

damon chyba nie slyszales roots sepultury :P
:E

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: damon » 18 lut 2009, 16:06

mEwa pisze:damon chyba nie slyszales roots sepultury :P
Sepultura, moj drogi byla kiedys zespolem nalezacym, obok Metalliki i Slayera, do mojej "Swietej Trojcy" 8)

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: Pixel » 18 lut 2009, 16:17

sluchalem singla. kibel. niby dzwieki takie jak kiedys, ale nie ma mocy to to. brzmi jakby Howlet nagrywal to pomiedzy wstawaniem z łóżka rano a myciem zębów i śniadaniem. prodigy po fat of the land zdechlo i sie nie odrodzi

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: dragon » 18 lut 2009, 20:35

też tak myślę. Chyba, że wstanie z grobu. :D
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: Psysutra » 18 lut 2009, 21:02

Ekshumacja+Reanimacja=Zombie. Po co ;)

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: Astral » 19 lut 2009, 22:16

Narodzony_z_Chaosu pisze:
bubblegum pisze:naprawdę dobra ;) !
tu się nie zgodzę. Nie ma nawet porównania do pierwszego błyszczącego kompaktu który wydali. Płyta spodoba się tym którzy lubią rock, bo jednak elektronika spada na niej na drugie miejsce. Nie stworzyli nic nowego, raczej próbowali naśladować to co robili kiedyś ale im to nie wyszło. ale to tylko moje skromne zdanie po przesłuchaniu płytki.

A ja sie zgodze. Album jest wysmienity. :!:

Awatar użytkownika
Adrian Oldskool
Respected User
Posty: 131
Rejestracja: 27 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Koszalin/Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: Adrian Oldskool » 20 lut 2009, 21:35

Gdyby nawet wydali the prodigy experience vol.2 (z równie pomysłowymi i melodycznymi kawałkami jak na ich pierwszej płycie) to ludzie i tak by narzekali, bo za rejwowo byłoby tym razem.

Cześć.
Niemiecka GABBA była najlepsza, nie wspominając o pewnych składankch I-X.
gg: 10477407

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: czerwony » 23 lut 2009, 00:23

Astral699 pisze:

A ja sie zgodze. Album jest wysmienity. :!:
ech a mialem nadzieje ze da sie go sluchac, a po tej rekomendacji chyba nawet nie warto odpalac :lol:
I'm feeling very shpongled.

Narodzony_z_Chaosu
Posty: 7
Rejestracja: 04 gru 2008, 09:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: Narodzony_z_Chaosu » 06 mar 2009, 20:19


Awatar użytkownika
gabber
Elite User
Posty: 313
Rejestracja: 11 sty 2004, 15:13
Lokalizacja: krk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: gabber » 07 mar 2009, 17:08

http://www.youtube.com/watch?v=r3EIogaEwxY

jak dla mnie zbyt polamane i jakos tak bez wykopu ;)
jednak sie nie umywa np do tego:

http://www.youtube.com/watch?v=bcxnbfRY ... re=related
albo tego
http://www.youtube.com/watch?v=-Fz85FE0 ... re=related

i dlatego sie zaczynam czuć stary:/

Awatar użytkownika
Skarb
Elite User
Posty: 542
Rejestracja: 10 lis 2005, 14:19
Lokalizacja: Warszawa - Anin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: Skarb » 06 maja 2009, 23:46

damon pisze:
mEwa pisze:damon chyba nie slyszales roots sepultury :P
Sepultura, moj drogi byla kiedys zespolem nalezacym, obok Metalliki i Slayera, do mojej "Swietej Trojcy" 8)
haha :mrgreen: piąteczka Damon! Też wielbiłam ten zestaw ;]
kiedyś...

[ale się obudziłam z postem :P Ty pisałeś o tym w lutym ale ja dopiero teraz tu zaglądam]
Jeżeli uważasz, że kobieta to tylko słaba płeć, spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę łóżka =]

Obrazek
&
Obrazek

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: The Prodigy - Invaders Must Die (2009)

Post autor: damon » 07 maja 2009, 14:49

Skarb pisze:
[ale się obudziłam z postem :P Ty pisałeś o tym w lutym ale ja dopiero teraz tu zaglądam]
To co najlepsze jest wieczne :wink:

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości