Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions

Czy w jakikolwiek sposób dotykają mnie próby zamachu na moją wolność?

Tak! I naprawdę jestem tym przejęty.
15
50%
Tak, ale uważam, że tzw 'szara masa' nie jest w stanie nic zmienić.
8
27%
Nie wiem o co chodzi? Jaką wolność? Wydaje mi się, że sam decyduję o swojej wolności.
2
7%
Potraktujcie mnie jako ignoranta, ale dla mnie to kolejna spiskowa teoria dziejów.
3
10%
Nie dla mnie ta dyskusja, wolę wypowiedzieć się w temacie "czego słuchacie o poranku".
2
7%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: marion » 02 maja 2009, 14:06

Dobra. Już od jakieś czasu intensywnie prowadzę żywe dyskusje ze znajomymi na 'te tematy'. Mam nadzieję, że i tu znajdzie się kilka osób które sensownie wypowiedzą się w temacie.
Generalnie chodzi o fakt, zagrożenia i ograniczania Twojej i mojej wolności. Brzmi z lekka patetycznie, co? Cóż jednak wydaje się to być niestety prawdą. Odkąd jesteśmy częścia "eurokołchozu" a w dalszej, nie tak odległej już przyszłości globalnego organizmu zwanego roboczo NWO - nasza wolność jest i będzie coraz bardziej ograniczana. Oczywiście, dla naszego dobra!!

Socjalistyczna EU, pod przewodnictwem socjalistycznej Francji i socjalistycznej Wielkiej Brytanii (wszyscy na paskach kapitalistycznych korporacji hehe) tym razem PONOWNIE (już raz im się nie udało) próbują UREGULOWAĆ Internet i dostęp do Internetu - dla naszego (oczywiście) dobra, a jakże, i bezpieczeństwa oczywiście również.

Oczywiście liczę, że zapoznacie się ze zmianami jakie chcą zafundować nam nasi eurodeputowani.

Co możesz zrobić Ty? Przede wszystkim nie olać tego - tylko zrobić cokolwiek, np.
a - przekazać informacje dalej
b - napisać list do euro(p)osla
c - wybrać się na manifestacje do Warszawy - 3go maja (data wybrana celowo, chyba wiesz dlaczego)

http://di.com.pl/news/26427,0,Zagrozona ... ropie.html

http://www.blackouteurope.pl/

http://www.partiapiratow.org.pl/node/37

polscy euro(p)oslowie
Obrazek

Awatar użytkownika
magnatec
Stellar Magnitude / MAE
Posty: 499
Rejestracja: 14 lip 2004, 22:41
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: magnatec » 02 maja 2009, 20:43

Cała ta opcja przypomina mi Chiny, dlatego mam wyjebane na UE i beke kręcę z tych co mówią: "Jestem europejczykiem..." Jesteś, jesteś... sterowanym ślepcem.
A teraz kręcę jeszcze większą beke. Owszem wkurwia mnie niesamowicie ta sytuacja, ale śmieję się z tych imbecyli, którzy tak ślepo brnęli w Unię nie patrząc w ogóle na zagrożenia. No i teraz wyłazi... Co zatem jeszcze nas czeka?
http://www.morenoise.eu
Wujek Jurgen 10.08.2006 - 23:58
to lump jeden ! łysy buc ! łachudrzyna ! wódki się ochlał i lans za dj-ką? :D

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: *JetMan* » 02 maja 2009, 21:14

Dokladnie! Pamietam, jak sie krzywo na pewnych ludzi niektorzy patrzyli jak podczas referendum po prostu nie poszli zaglosowac albo byli 'przeciwko'... wszyscy chcieli do Unii, byle do Unii - gdzie mamy regulowany ksztalt banana i stopien jego zakrzywienia a genetycznie modyfikowane
owoce ktore mam w kazdym markecie tutaj na polkach sa tak ogromne, kolorowe i nierealnie smaczne, ze az sztuczne...

Niedlugo w ogole zabanuja mozliwosc kupowania ziolowych suplementow i wprowadza 'gorna' granice dawkowania witamin [juz raz w USA kiedys probowali, ale wtedy ludzie sie zebrali i odpuscili..]

No i macie swoja unie a najlepsze dopiero sie zacznie.. i coz sie zmienilo, kilka basenow w PL pobudowali za kase z unii? Nikt nie mysli chyba, ze to jest jakis prezent 'bogatych' z UE?! To dlug, ktory bedzie trzeba oddac a chyba oczywistym jest, ze nie bedzie to nigdy mozliwe.

Macie swoj raj, widac wlasnie jak to w PL wyglada obecnie.
A do tego proponuje http://www.youtube.com/watch?v=_Aae7l-GQck

...David Ickle, koles troche nawiedzony. ale akurat nie o jego samego tutaj chodzi i to, co glosi o reptilianach czy czyms takim ;] - posrod
sterty troche przesadzonych rzeczy te 4 minuty sa warte Waszej uwagi.

Najsmieszniejsze jest, ze to nie sa teorie spisku- same fakty.
To sie dzieje a ludzie i tak nic nie zrobia. No bo co? Wyjda z widlami na ulice? Nawet juz widel nie macie.. ;) Dostaniecie taserem i po sprawie.

Albo sie obudzimy albo nas szlag trafi. :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: Jatab » 03 maja 2009, 13:11

"...i mówisz o wolności, czy Ty nie widzisz że,
każdy z nas jest niewolnikiem - czy tego chce, czy nie
OBUDŹ SIĘ, OBUDŹ SIĘ
(Brygada Kryzys - "Obudź się")

mozna ten tekst zrozumiec dwojako, ja chce przez to powiedziec, ze to my sami sie ograniczamy swoimi ideologiami, ideami, wiarą itd. mowiac i wymyslajac sobie, swoje pojecie "wolności" i potem myslac o tym, ze ktos ja narusza, czy zabiera

tak naprawde - to nikt nie moze Wam zabrac tego, co jest w Was - od Was zalezy, co nazwiecie "wolnoscia" - odrzucajac i nie posiadajac idei o wolnosci, nikt jej Wam nie zabierze, bo nie mozna zabrac tego, czego NIE MA

czytam ostatnio (po raz kolejny) "Dziennik" Krishnamurti` ego i przekonuje mnie jego punkt widzenia, w powyzszej sprawie - stad taka, moja wypowiedz na ten temat

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: marion » 03 maja 2009, 16:55

Jatab pisze:tak naprawde - to nikt nie moze Wam zabrac tego, co jest w Was - od Was zalezy, co nazwiecie "wolnoscia" - odrzucajac i nie posiadajac idei o wolnosci, nikt jej Wam nie zabierze, bo nie mozna zabrac tego, czego NIE MA
Tak uważasz? Może i masz rację, jakiś tam Twoich przekonań Ci nie odbiorą. Ale dla mnie najważniejsze jest to by nie ograniczać wolności komuś.

Przykład z internetem jest idealny. Wyobraź sobie tzw "pakietowy" internet jaki chcą nam zafundować. Podobnie jak np pakiety telewizji kablowej, będziesz mógł wybrać sobie powiedzmy onet.pl, wp.pl i psytrance.pl na inne strony wejścia już miał nie będziesz (pisze to w dużym uproszczeniu, ale to właśnie do tego zmierza). Kiedy wykupisz sobie np pakiet gdzie będziesz miał strony takie jak: hyperreal, erowid czy the Lycaeum bedzięsz już na celowniku (z przyczyn wiadomych).

Chodzi o to że internet to JEDYNE i OSTATNIE niezależne medium i niestety to właśnie też chcą nam odebrać. Przecież łatwiej jest karmić ludzi wybiórczymi i fragmentarycznymi informacjami za pomocą telewizji (których właścicielami często są ludzie ze świata polityki czyli sam początek góry lodowej itd).

Jay Rockefeller i inni rządzący tym światem, nie są ślepi, zdają sobie sprawę że coraz więcej ludzi zaczyna widzieć co się dzieje. Łączą się w coraz większe grupy, debatują na forach internetowych, youtube jest przepełniony filmikami dotyczącymi manipulacji i odbierania nam ostatnich praw (przypominam, dla naszego dobra). Wniosek nasuwa sie sam - ograniczmy im internet. Im mniej się będzie o tym mówić tym lepiej (dla nich...).

Tego typu wypowiedzi to norma:
Jay Rockefeller: Internet should have never existed

W sieci dostępnych jest mnóstwo filmów (wiem, że już nawet na forum były debaty na ten temat). Zdaję sobie też sprawę, że nie we wszystko w nich należy ślepo wierzyć, ale nawet jeśli jest w nich choc odrobina prawdy, to jest to nie do ogarnięcia przez nasze umysły. Kto nie widział polecam:
:arrow: Zeitgeist Final Edition (Polskie Napisy)
:arrow: Zeitgeist: Addendum polskie napisy

Dla mnie jednak najbardziej przerażający jest fakt, że ludzie w tak łatwy sposób dają sobą manipulować.
Obrazek

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: *JetMan* » 03 maja 2009, 17:35

..tak ,tak a Obama jest tylko marionetka ;)
- ale na niektorych zdjeciach doskonale widac jego 'prawdziwa twarz'...
najsmieszniejsze sa te tlumy Amerykanow krzyczacych w euforii jak po ekstazach 'obama we love you' [czytaj: ocal nas bo nie wiemy co robic...] ehh
[i mozna sie pogubic w zalewie dezinformacji dezinformujacej informacyjne dezinformacje ;) ]

O co chodzi, nie potrzebujemy tych wszystkich socjalnych i spolecznych norm i matryc- np wielu ludzi uwaza, ze potrzebne jest bezpieczenstwo, ktore jest iluzja... ilosc przestepstw nie rozni sie jakos strasznie od tego, jak bylo na poczatku 'industrial revolution' - tylko teraz wszystko trafia do mediow... bezpieczenstwo to iluzja.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: Jatab » 03 maja 2009, 17:56

marion pisze: Przykład z internetem jest idealny. Wyobraź sobie tzw "pakietowy" internet jaki chcą nam zafundować. Podobnie jak np pakiety telewizji kablowej, będziesz mógł wybrać sobie powiedzmy onet.pl, wp.pl i psytrance.pl na inne strony wejścia już miał nie będziesz (pisze to w dużym uproszczeniu, ale to właśnie do tego zmierza). Kiedy wykupisz sobie np pakiet gdzie będziesz miał strony takie jak: hyperreal, erowid czy the Lycaeum bedzięsz już na celowniku (z przyczyn wiadomych).
nie sądzę by sprawy zaszły aż tak daleko, czuję w tym teorię spiskową lecz jezeli faktycznie do tego by doszlo oznaczaloby to poczatek konca internetu jako srodka mediow- niektorzy, w ramach opozycji, czy z powodu strachu przed manipulacja, zrezygnowaliby z tego srodka przekazu - historia zatoczylaby koło i znow komunikowalibysmy sie przy pomocy bezposrednich rozmow, listow itd. :wink:

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: *JetMan* » 03 maja 2009, 19:06

http://www.youtube.com/watch?v=jqALdkTA ... re=related

ale i tak to jest najlepsze... :D:D:D

nie chce mi sie sprawdzac czy faktycznie tak brzmi puszczone od tylu
[przypomina mi to Rolling Stones i podobne wkrety..]

edit:

http://www.youtube.com/watch?v=V-TMKUea ... re=related

podobno to tylko Obama tak brzmi.. :)
innym ludziom nie wychodzi :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: marion » 03 maja 2009, 20:14

Nas Polaków też przygotowują do nowego ładu gospodarczego:
Nadchodzi nowy wspaniały świat.

Jet:
To z Obamą świetne!
Obrazek

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: *JetMan* » 04 maja 2009, 02:20

http://www.youtube.com/watch?v=CPer2c9j ... r_embedded

a jak ktos uwaza, ze do tego wszystkiego potrzeba czegos wielkiego...
trudno powiedziec, czy wprowadza to teraz- pewnie nie, ale na razie testuja i przyzwyczajaja opinie publiczna do tego typu 'zabaw'.

wojsko na ulice i tyle.. game over.

przymusowe szczepienia.. a jaka masz gwarancje, co tam tak naprawde bedzie w srodku?

woda z fluorem? kup sobie filtr. ;)

edit:

jak juz jedziemy z NWO i tego typu pierdolami.. ;)

http://www.verichipcorp.com/content/media/resources

RFID. Jesli pokazuja tego typu urzadzenia to oczywistym jest, ze maja juz 10x mniejsze. Tak samo jak armia do powazniejszych zadan nie korzysta z komputerow o mocy, ktore wiekszosc z nas ma w swoich domach.

http://www.mefeedia.com/entry/joe-biden ... n/17541490

no i ostatnie najmocniejsze.
najpierw wywolali kryzys, nastepnie epidemie [dla przypomnienia, jest 5ty stopien- przy 6stym mozna wprowadzic stan wojenny...] a pozniej wsadza ludzi do tych trumien od FEMA i pudel ktore moze co po niektorzy widzieli juz wczesniej. To akurat zadna sciema, po cholere ktos produkuje takie ilosci trumien?!

Coz za fantastyczne czasy nastaly :D
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: marion » 04 maja 2009, 14:28

*JetMan* pisze:http://www.youtube.com/watch?v=CPer2c9j ... r_embedded

a jak ktos uwaza, ze do tego wszystkiego potrzeba czegos wielkiego...
trudno powiedziec, czy wprowadza to teraz- pewnie nie, ale na razie testuja i przyzwyczajaja opinie publiczna do tego typu 'zabaw'.
Pewnie, że tak! Też nie wierzę w świńskie grypy i inne pandemie. Dla mnie to zwykłe testowanie zachowań i reakcji ludzi. MASAKRA!
przymusowe szczepienia.. a jaka masz gwarancje, co tam tak naprawde bedzie w srodku?
Dokładnie! Żadne! Ludzie dadzą wszczepić sobie wszystko zwłaszcza kiedy umiejętnie stworzy się okoliczności nadciągającej światowej zagłady.
no i ostatnie najmocniejsze.
najpierw wywolali kryzys, nastepnie epidemie [dla przypomnienia, jest 5ty stopien- przy 6stym mozna wprowadzic stan wojenny...] a pozniej wsadza ludzi do tych trumien od FEMA i pudel ktore moze co po niektorzy widzieli juz wczesniej. To akurat zadna sciema, po cholere ktos produkuje takie ilosci trumien?!

Coz za fantastyczne czasy nastaly :D
Alex Jones, powiedział kiedyś, że ludzi jest po prostu za dużo na tym świecie, więc trzeba to jakoś 'uporządkować', bo coraz trudniej nas kontrolować.

Chyba wielu słyszało o nadchodzącym 'czymś', który ma mieć miejsce w 2012 roku. Wiadomo, jest mnóstwo zwolenników i 'entuzjastów', jak tych którzy podchodzą do tego sceptycznie. Sieć jest przepełniona informacjami na ten temat. Ja jednak chciałem poruszyć zjawisko, które miało miejsce w Norwegii zwane PROJECT CAMELOT. Słyszeliście o tym?

W skrócie:
Projekt Camelot otrzymał wstrząsający list od jednego z norweskich polityków mówiący o przygotowaniach do nadchodzącego kataklizmu, który ma zdarzyć się w ciągu najbliższych kilku lat. W tym celu buduje się specjalne bazy - "arki przetrwania".
Osoba, o której mowa, przekazała "Projektowi Camelot" liczne fotografie, na których widnieje obok takich postaci, jak premier Norwegii czy Benazir Bhutto. "Jesteśmy pewni kilku rzeczy, jednak nie możemy ujawnić jego nazwiska czy fotografii bez pozwolenia" - twierdzą.

Lektura tego tekstu z pewnością może okazać się szokująca. Powstaną także pytania odnośnie wiarygodności informatora i jego zamiarów. "Projekt Camelot" mówi o tym następująco: "Zrobiliśmy wszystko, aby potwierdzić jego personalia i autentyczność. Jesteśmy przekonani, że jest on tym, za kogo się podaje".
Jak dowiadujemy się ze stron "Projektu Camelot", istnienie podziemnych kompleksów, o których mówi polityk, potwierdzili inni informatorzy. Jesteśmy pewni, iż sprawa ta nie pozostanie w miejscu i nie da początku kolejnej legendzie związanej z rokiem 2012.
Norweski rząd buduje coraz więcej podziemnych baz i bunkrów. Pytani o to mówią, iż chodzi o bezpieczeństwo Norwegów. Kiedy prosiłem o informacje dowiedziałem się, że mają zostać skończone "przed 2011".

http://foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/ima ... 195719.jpg

To samo dzieje się w przypadku Izraela i kilku innych krajów.

Jego listy są opublikowane w sieci wystarczy poszukać...
Obrazek

c3k
User
Posty: 54
Rejestracja: 14 lip 2008, 14:35
Lokalizacja: wawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: c3k » 04 maja 2009, 15:48

Mi się wydaje, że nic nowego nie powstaje rozwija się to co jest a co nazywa się kapitalizmem. Taka już tego natura i czy tego chcemy czy nie to nic się nie zmieni globalnie. Nie ma sensu brnąć w te teorie spiskowe bo można zwariować. No chyba, że ktoś ma takie hobby :) Poza tym ludzie którzy kierują tymi spiskami tam z wysoka muszą być raczej bardziej rozgarnięci bo ta teoria o blokowanym internecie to spisek na miare nie wiem hmm łukaszenki może ;)
A propo wolności to niech mi ktoś powie gdzie jest wolność człowieka który oddaje 1/3 swojego życia żeby zapracować na 50-calowy tv plazmowy a potem oglądać na nim reklamy tego co jeszcze by chciał kupić. To jest dopiero spisek. Tak się kradnie dzisiaj wolność ludzką. Nie wprost bo ludzie są już na to za mądrzy.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: *JetMan* » 04 maja 2009, 16:02

Nie no Marion, nie podejrzewalem Cie o tak silne zainteresowania teoriami spisku ;) chociaz fakt, ze czesc z tych rzeczy mogla sie takimi wydawac 30 lat temu, ale teraz... heh.

Co do P.Camelot osobiscie jestem nastawiony sceptycznie [co do calej otoczki ktora przy tym powstala] natomiast to, ze sa podziemne bazy, sklady nasion i inne tego typu rzeczy to wiadomo od dawna...

Nagle wiekszosc przywodcow zaczela otwarcie mowic o NWO i to interesujace, jak przyspieszyli wszystko - byc moze za sprawa jednak nie do konca kontrolowanego internetu, ktory wymknal im sie spod kontroli [chociaz tez to mnie nie przekonuje, tak trudno bylo przewidziec szybkosc rozwoju tej dziedziny? hmm]

"Alex Jones, powiedział kiedyś, że ludzi jest po prostu za dużo na tym świecie, więc trzeba to jakoś 'uporządkować', bo coraz trudniej nas kontrolować."

Alex ostatnio miewa coraz silniejsze paranoje przesladowcze ale trudno mu sie dziwic.. :)
Tak, cos w tym jest. Ludzie rozrosli sie na tej planecie jak rak i chyba nikt nie mysli, ze nagle hop siup wprowadzimy inne metody komunikacji, niz te ktore drazymy od tylu lat... [oparte na ropie i paliwach kopalnianych I mean- reaktory jadrowe to tylko czesciowe rozwiazanie, nie pozbawione wad- chociazby odpady itd.]
Poza tym komu mialoby na tym zalezec, koncernom typu BP czy Texaco? A moze szejkom from Saudi Arabia? Dajcie spokoj...
Jako cywilizacja jestesmy w punkcie, z ktorego nie ma juz odwrotu a jesli jakis jest- to tylko za pomoca redukcji liczby ludnosci. To prawda.
Ludzie rodza dzieci, kazdy chce miec swoje miejsce do zycia i rodzine. Nie wiem na jaka cholere jak i tak na koncu wszyscy umieraja bez wzgledu na ilosc pieniedzy, domow, dzieci i wszystkiego, no ale spoko- to przeciez indywidualny wybor. Tylko co mozna z tym zrobic...

ps. link ktory podales u mnie nie dziala.

Jesli chodzi o cenzure internetu [bo tak to trzeba nazywac] to dlaczego mowimy o jakims spisku? To nie spisek, to dyrektywa ktora bedzie narzucona nam z gory 'dla naszego wlasnego dobra' [tak jak verichipy- ktore w USA juz SA wprowadzone na salach porodowych, gdzie w ten sposob unika sie zdarzajacych sie tam wypadkow 'zaginiec' albo 'podmieniania' noworodkow itd. - nastepnie na pierwszy ogien pojda studenci, imigranci czyli grupy spoleczne nie majace zbyt wielkiej sily przebicia jesli chodzi o wplywy finansowe... pracodawcy- rowniez. Zacznie sie pewnie od firm dobrze znanych, 'pokazowo' zataguja sie politycy i religijni przywodcy [oby nie wszyscy] - a ludzie pojda za nimi bo przeciez jak pan X tez ma to i ja chce...]

Utopia? Ludzie nie beda chcieli.... czyzby?

http://www.youtube.com/watch?v=_xNhL39u ... E7&index=0

Spot reklamowy IBM'a puszczany min na amerykanskich Superbowl..

To proste, szara masa jest tak naiwna, ze da sobie to po prostu
SPRZEDAC jak kolejny 'fajny, niezbedny im do zycia produkt' - poza tym
na poczatku on faktycznie ULATWI wszystko, przyspieszy itd...
Ale czy naprawde tego potrzebujemy? Czy naprawde potrzebujesz byc nonstop w pracy? Blackberry na poczatku nie byl w ogole popularny do momentu, az wprowadzono go na rynek jako produkt 'dla kazdego'. Teraz mozesz byc 24h w pracy, hurra!

Wszystko jest tak, jak byc powinno.
Sa dwie drogi- czy jako cywilizacja zmierzamy do momentu zaprzestania spisywania dziejow historii, bo rasa stanie sie autonomiczna i wkroczymy w ere, gdzie kazdy dzien bedzie sie niczym nie roznil od poprzedniego, gdzie kazdy bedzie znal swoja role i bedzie istnial tylko kolektyw [jak niezmienne od miliardow lat kolonie pszczol, mrowek i tego typu gatunkow - nic sie u nich nie zmienia od eonow a mimo to funkcjonuja doskonale - moze dlatego, ze nie mysla tyle o przeszlosci i przyszlosci i skupiaja sie na terazniejszosci ;D ]
...Czy tez wszystko bedzie coraz intensywniej przyspieszac, szybciej i szybciej az do momentu gdy po prostu wy*ebie nas w powietrze? ;)

Co do 2012 roku... jedni wierza w zaglade, inni w globalne oswiecenie.
Ciekawe, bo jedni i drudzy czekaja i nic nie robia. A to nie moze sie IMHO stac tak ot, przyjdzie taka i taka data i pyk - cos zaskoczy.
Wiesz, no.. 2012 to bedzie koniec swiata. Ale teraz juz na pewno!
Obiecujemy...

heh..

EDIT:

najlepsze z tego o Baracku i Szatanie [http://www.youtube.com/watch?v=jqALdkTA ... re=related]
jest jak mowi: [3.17]
"shneersh - nigger game" cos jakby otrzepujacy sie z pylu Szatan :D :D


To tez dobre..
http://www.youtube.com/watch?v=xSWzzXHvVps

"Hey the muslims will miss the golf park!" :D
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

koala
Nobient.pl
Posty: 256
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: koala » 04 maja 2009, 18:12

uwazaj polityku co mowisz i co robisz, jestesmy mlodzi... ;f

jak juz gadacie o fajnych filmach to dorzuce jeszcze dwa tytuly
zeitgeist movement orientation presentation
future by design

:twisted:

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: marion » 05 maja 2009, 20:47

Jet:
Materiał miazga....

Ja dla porównania polecam to
http://www.youtube.com/watch?v=3d8QmJ9dZ0c

Napisz co myślisz (myślicie)
Obrazek

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: *JetMan* » 06 maja 2009, 23:01

Marion to dlugie strasznie, moze dzis wieczorem obejrze..

to macie jeszcze dwa:

http://www.youtube.com/watch?v=sDyqhcy1 ... E7&index=2

http://www.youtube.com/watch?v=D1UbRhnW ... E7&index=3

..wiesz[cie] co mnie najbardziej smieszy? To, ze oni juz maja przygotowane te 'produkty', technologie sa wdrozone wszystko dziala i.. tylko czekaja na 'klientow'. Nastepnym krokiem bedzie odpowiednie sprzedanie produktu - ale cos mi sie wydaje, ze i tak konsument w praktyce NIE MA WYBORU. To tak jak z BluRay'em - ot, pojawilo sie i jest takie dobre, ze wszyscy chca to miec.. echh...

Czy my juz naprawde nie mamy tyle czasu w ciagu doby, zeby zrobic zakupy w przydroznym 'warzywniaku'? Najlepsze bedzie, jak jedzenie z takich miejsc rowniez bedzie tagowane. Oczywiscie, bo bezpieczenstwo, bo terroryzm, bo kontrola... :D
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: marion » 14 maja 2009, 11:08

Temat z lekka przycichł, więc reaktywuję podsyłając link z filmem pt.
Alex Jones - EndGame (Polskie Napisy). Sam jeszcze z braku czasu nie oglądałem, ale myślę, że może być ciekawy:

P L A Y !
Obrazek

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: *JetMan* » 14 maja 2009, 13:58

Film ciekawy, na pewno momentami zbytnio paranoiczny - ale wizja przyszlosci ze swiatowym rzadem jak najbardziej realna. Przypomina sie Aeon Flux albo Equilibrum heheh ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
BRAHMAchild
Telepateam / Syndromm
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2005, 23:58
Lokalizacja: Pszczyna
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: BRAHMAchild » 15 maja 2009, 22:42

Znalazłem ten film i przyznam że tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze wszystko jest w naszych rękach, i to co się dzieje wokół jest tylko projekcja nas samych ....

Kymatica (2009)

"Nie szukaj na zewnątrz lecz zwróć się do samego siebie, bo prawda mieszka we wnętrzu człowieka" - Św. Augustyn
Kolejny film twórców "Esoteric Agenda" starający się wyjaśnić naturę rzeczywistości - czym jest otaczający nas świat i w jaki sposób jest kształtowany, jak działa proces ewolucji świadomości i dlaczego społeczeństwo oddaje władzę nad sobą w ręce psychopatów i tyranów.
Film omawia głębsze kwestie metafizyczne, łącząc umiejętnie antyczną mitologię i historię ze współczesną polityką.
Postawiona zostaje teza, iż ludzkość jako zbiorowy organizm na skutek pewnych traumatycznych zdarzeń w zamierzchłej przeszłości zapadła na rodzaj choroby psychicznej przejawiającej się jako niezdolność do kierowania sobą samym, co w skali makro przejawia się obecnie jako rządy i zorganizowane religie...

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7170
------------------------------------
TELEPATEAM
gg 3865529

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Powstaje nowy światowy ład gospodarczy.

Post autor: marion » 17 maja 2009, 15:42

Dzięki Darek!

Proszę bardzo:

PLAY !!!

Kod: Zaznacz cały

BBC w wywiadzie na żywo twierdzi, ze runa budynek 7 WTC.. tyle, ze budynek jeszcze twardo stoi, co zreszta swietnie widac za reporterka - mial sie zawalic 20 minut pozniej.. najprawdopodobnie ktos napisal dla bbc i cnn scenrariusz wydarzen i tego co mowic, tylko pewnie ktos pomylil sie przeliczajac czas.. ot, taka mala wpadka, ale cieszy.

nie mogac uwierzyc, ze machina moglaby popelnic taki glupi blad szukalem wytlumaczen bbc i znalazlem - nie przekonaly mnie jednak. jak znow znajde to wkleje.

aaa... ciekawostka jeszcze jest to, ze wywiad zostaje przerwany przez... niespodziewany brak sygnalu z satelity (jak sie tlumaczylo bbc) jakies piec minut przed faktycznym zawaleniem sie WTC7

niezle, prawda?

Uploaded by http://AngelsForTruth.com
Original HERE:
http://www.liveleak.com/view?i=49f_1172526096

Kod: Zaznacz cały

VIDEO: BBC WAS HALF AN HOUR TOO EARLY REPORTING ON WTC7 COLLAPSE

On September 11th 2001, BBC World reported at 4:57pm Eastern Time that the Salomon Brothers Building (more commonly known as WTC7 or World Trade Building 7) had collapsed.

This even made the 5pm EST headlines, what is bizarre is that the building did not actually collapse until 5:20pm EST.

9/11 was unusual enough, without BBC World being able to foretell the destiny of WTC 7.

What is even stranger, is that the women reporter is telling the world that the building had collapsed when you can see it in the background over her left shoulder.

Then at 5:15pm EST, just five minutes before the building did actually collapse, her live connection from New York to London mysteriously fails.

So the question is, on 9/11 how did the BBC learn that WTC7 collapsed 23 minutes before it actually did.

Building Seven was 47 storeys, modern in design with structural steel throughout, yet symmetrically collapsed in 6.5 seconds, was someone leaking information.

No steel framed skyscraper has ever collapsed due to fire, before or after 9/11, most people who find out about WTC7, believe it was brought down by a controlled demolition, even demolition experts agree.

Please Investigate 9/11 - Time is of the essence. -----

See http://AngelsForTruth.com for more interesting information about 9/11.
Obrazek

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości