Szukam czegoś w klimatach IM... doradzicie?

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Szukam czegoś w klimatach IM... doradzicie?

Post autor: Hardcore » 08 cze 2009, 02:57

Tak myślę już parę ładnych minut i wiesz co? Chyba nie ma drugiej takiej płyty... jest parę kawałków które pasowało by tam ale to raczej nowsze kawałki IM, "Stretched" na przykład 8)
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Szukam czegoś w klimatach IM... doradzicie?

Post autor: Psysutra » 08 cze 2009, 03:05

Od biedy możesz się zainteresować krążkiem Vicious Delicious. Jest kilka numerów z tego albumu, które jak dla mnie są niezłe (Heaveyweight, Before, Suliman), ale reszta to cóż... Ta nowa konwencja przejawiająca się w In front on me czy tytułowym Vicious Delicious bardzo mnie zniesmaczyła :|

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości