Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 03 cze 2009, 13:38

Dokładne jak w temacie
Każdy ma szanse wyrazić coś negatywnego- tylko i wyłącznie dołującego, depresyjnego i smutnego.
Niech to będzie antonim pozytywnych wibracji, gdzie każdy człowiek może wyrzucić z siebie całe to gówno, które w nim siedzi (tylko bez przesadyzmu proszę) i się cieszy z tego, że 1-y etap szamba ma już za sobą i może to wyrazić w pozytywnych wibracjach.

Nie ograniczajcie się, walcie (choćby ponarzekajcie na moje spamerstwo!)
:D

(Topic z przymrużeniem oka, jednak nie wypisujcie totalnych pierdół. Do adminów i modów- nie nasyłajcie na mnie Achmeda by mnie zabił :wink: ).

Well, zacznę pierwszy.

Jak widzę po raz n-ty gębę Jarka Kaczyńskiego w TV i słyszę tylko i wyłącznie szczekanie na PO, to mi się mokro w kapciu robi...

Who's next? :lol:

Awatar użytkownika
mola-x
Elite User
Posty: 332
Rejestracja: 25 lis 2005, 18:14
Lokalizacja: kwaśne łąki
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: mola-x » 03 cze 2009, 22:58

mh_aka_psysutra pisze:Dokładne jak w temacie
Każdy ma szanse wyrazić coś negatywnego- tylko i wyłącznie dołującego, depresyjnego i smutnego.
Mówisz, masz.
mh_aka_psysutra pisze:Nie ograniczajcie się, walcie (choćby ponarzekajcie na moje spamerstwo!)
Lubisz to, co?
mh_aka_psysutra pisze:(Topic z przymrużeniem oka, jednak nie wypisujcie totalnych pierdół. Do adminów i modów- nie nasyłajcie na mnie Achmeda by mnie zabił :wink: )..
Sam pierdolisz.
mh_aka_psysutra pisze:Well, zacznę pierwszy..
I oby ostatni.
mh_aka_psysutra pisze:Jak widzę po raz n-ty gębę Jarka Kaczyńskiego w TV i słyszę tylko i wyłącznie szczekanie na PO, to mi się mokro w kapciu robi....
To samo dotyczy twoich postów.

To tyle, spadaj...
_ <2219405> _

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 03 cze 2009, 23:18

Skąd ja wiedziałem że WŁAŚNIE TY się pierwszy odezwiesz :lol:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Styropian » 03 cze 2009, 23:32

Psysutra założyłeś ten temat, by w piątek móc napisać, że niestety nie pojawisz się na Małpim Gaju bowiem....
...złamałem nogę
...babcia/dziadek jest chora/y
...okradli mnie, gdy wracałem z bankomatu, a przy sobie miałem kasę na Małpi
...będą słabe dekoracje i nie warto
...Bongo napisał mi jak się robi fiksy i tak się zapętliłem we włóczce, że jest już niedziela
...ja to ja i wali mnie zdanie innych na mój temat
...jadąc samochodem, już na granicy Katowic i Sosnowca w samochodzie urwało się zawieszenie i nici z dalszej jazdy


A jako moderator dodam byś przystopował, bo naprawdę wystarczą trzy kliknięcia i pożegnasz się z forum na jakiś czas. Coraz więcej osób ma już dość Twego ględzenia i wpisów na siłę. Nie masz nic do powiedzenia to siedź cicho! Forum bez Ciebie sobie poradzi, tylko czy Ty poradzisz sobie bez forum? Temat pewnie lada chwila do zamknięcia, ale póki co czekam na piątek.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Pixel » 18 cze 2009, 00:33

pffff, no tak... :mrgreen: polecam przeniesc sie z takimi tematami tutaj: http://www.clubbing.pl <- istny raj dla takich topików :D

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: bubblegum » 30 lip 2009, 18:27

Dróg w Polsce nie ma
Mandaty co raz droższe
Przepisy co raz głupsze

.... uważaj na GPSa


brak mi słów :evil: :evil:

http://www.tvn24.pl/-1,1612375,0,1,poli ... omosc.html

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Astral » 30 lip 2009, 20:57

Przejebane z tymi mandatami. Za jazde po pijaku na rowerze podobno 5tys kary i do 0.5 roku wiezenia :lol:

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 31 lip 2009, 21:22

ło cież choroba- nie skasowano tego topiku :lol:

Pomarudzę- ja chcę wreszcie k. deszcz na Śląsku!

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Pixel » 02 sie 2009, 20:57

już wróciłem z Chvatimecha :(

Awatar użytkownika
magnatec
Stellar Magnitude / MAE
Posty: 499
Rejestracja: 14 lip 2004, 22:41
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: magnatec » 02 sie 2009, 23:11

idźcie sobie na clubbing, psytrance.socjum.pl, czy zwyczajny czat na wp...

no brak słów już kurwa!
http://www.morenoise.eu
Wujek Jurgen 10.08.2006 - 23:58
to lump jeden ! łysy buc ! łachudrzyna ! wódki się ochlał i lans za dj-ką? :D

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 06 sie 2009, 10:21

Dzisiaj przeglądając wyciąg z rachunku bankowego jedna rzecz mnie wbiła w ziemię- opłata z tytułu użytkowania karty (i chuj wie jakiej, bo żeby za płatniczą tyle dawać?!)- osiemnaście złotych. Jestem już jedną nogą w innym banku, bo nie będę tolerował jebanej pazerności PKO.
Nie zarabiam tyle, by móc się godzić na KRADZIEŻ 18 złotych za sam fakt, że korzystam z karty PŁATNICZEJ (nie kredytowej).

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Pixel » 06 sie 2009, 12:22

spier&^%aj z PKO!!
wlasnie sprawdziel, mam 20zl z tytulu "Opłata za użytkowanie karty".
mam chyba "super konto". szmaty zdzieraja ze mnie za karte, za prowadzenie rachunku, za to i za tamto... w pizdu miesiecznie sciagaja siana za rzeczy ktore w innych bankach potrafia byc za free.
gdyby nie debet z ktorym sie juz sporo czasu mecze, to by mnie juz tam nie bylo.
pierd$%e pko!! :x

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 06 sie 2009, 13:36

Widzę, Pix, że jedziemy na tym samym wózku ;)

Dymam do Nordei, GetIn lub Mbanku, bo PKO to królowie złodziejstwa.

Chociaż Allior też wygląda interesująco.

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Alien » 16 sie 2009, 07:41

pierdolcie się heteryckie szmaty
pedały to jesteście wy ćpuny jedbane, pierdoleni transiarze, sram na was cioty, jesteście zwykłymi zwierzętami

p.s. miały być negatywne to są i morda luje jebane

i potraktujcie to poważnie prostomózgowcy jebani, zawsze miałem was za idiotów... i co wy na to ? :P
włącznie z waszymi szefami, w dupę mnie pocałuj jebany templarku, nie myśl o mnie żle, ale to dział "tylko i wyłącznie negatywne wibracje" i ogólnie bardzo was lubię, wyliż mi pedżolskiego fiuta ty jebany kmiocie i nie wkurwiaj mnie ty stetryczała cioto, i co ty na to, spuścisz mi wpierdol, czy mnie może odwiedzisz w snach ty nieudolny pedziu ? nie wpierdalaj się tam gdzie jesteś cienki, zrozumiano ?,mówię poważnie ty szmato.. idź spać lepiej dupku, to samo się tyczy reszty szefostwa tego 'zacnego portalu" :P

p.s. miało być negatywnie - to jest :lol:
trochę poczucia humoru nie zaszkodzi, ogólnie to żart :wink:

zły gej pozdrawia (pouczać to wy sobie możecie heteryka), jak ktoś chce mi zrobić laskę to bardzo proszę, jesteście na tyle mili, że nie po każdym bym musiał sobie umyć odrazu, być może po tych wytrawnych (prawdziwych), którzy nie często biorą prysznic po imprezach..,w końcu większość jest 'man' (przynajmniej w świadomości) a ogólnie możecie mnie też wyruchac w odbyt, prosiłbym o odrobinę czułości i dla pewności gumkę, nie chcę potem za każdym razem robić badań na hiv :wink:
a tak ogólnie jak ktoś jest "man" to co widzi ? tylko czarne i białe, czy wszystkie kolory ? bardzo intryguje mnie jak myślą typowi mężczyźni, czy umysł typowego ogranicza się tylko do szympansa czy jest coś jeszcze ? macie logikę, gracie pewnie w szachy, w czym jesteście dobrzy ? w wymądrzaniu się ? w wybiijaniu równych rytmów ? w czym jeszcze ? bo prowadzę badania nad zwierzętami. :P

p.s. czasem się zastanawiam, skąd dredy u transiarzy, jestem ciekaw. przecież włosy bez tych obleśnych dredów (w których się chyba tylko wszy lęgną z braku mycia) są znacznie estetyczniejsze, no ale to tylko zdanie pedzia, który się nie zna na tej true subkulturze i nie szanuje goa gila (cóż za dziwny typ, uciekał strasznie szybko..jak go zobaczyłem wystraszył się, może pomyślał, że chcę go zgwałcić czy co.., no ale to typowy man, cóż innego mógł pomyśleć, wy chyba wszyscy jesteście tak tępi, że macie fiuta zamiast mózgu (nie tłumaczcie się nawet bo będziecie mieć tylko bardziej filozoficznego fiuta) pewnie nażarł się kwasów i pierdoli tą samą gadkę o przeżyciach transcendentalnych w kółko :lol: )

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Hardcore » 16 sie 2009, 10:21

Żadko bo żadko, ale jak już Alien coś napisze to ja boję się tych wszystkich używek. Proszę pisz więcej tak ciekawych postów to będę abstynentem :lol:
EDIT: albo nie... nie pisz - nie chcę być abstynentem
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: bubblegum » 16 sie 2009, 13:35

Alien pisze:pierdolcie się heteryckie szmaty
pedały to jesteście wy ćpuny jedbane, pierdoleni transiarze, sram na was cioty, jesteście zwykłymi zwierzętami

p.s. miały być negatywne to są i morda luje jebane

i potraktujcie to poważnie prostomózgowcy jebani, zawsze miałem was za idiotów... i co wy na to ? :P
włącznie z waszymi szefami, w dupę mnie pocałuj jebany templarku, nie myśl o mnie żle, ale to dział "tylko i wyłącznie negatywne wibracje" i ogólnie bardzo was lubię, wyliż mi pedżolskiego fiuta ty jebany kmiocie i nie wkurwiaj mnie ty stetryczała cioto, i co ty na to, spuścisz mi wpierdol, czy mnie może odwiedzisz w snach ty nieudolny pedziu ? nie wpierdalaj się tam gdzie jesteś cienki, zrozumiano ?,mówię poważnie ty szmato.. idź spać lepiej dupku, to samo się tyczy reszty szefostwa tego 'zacnego portalu" :P

p.s. miało być negatywnie - to jest :lol:
trochę poczucia humoru nie zaszkodzi, ogólnie to żart :wink:

zły gej pozdrawia (pouczać to wy sobie możecie heteryka), jak ktoś chce mi zrobić laskę to bardzo proszę, jesteście na tyle mili, że nie po każdym bym musiał sobie umyć odrazu, być może po tych wytrawnych (prawdziwych), którzy nie często biorą prysznic po imprezach..,w końcu większość jest 'man' (przynajmniej w świadomości) a ogólnie możecie mnie też wyruchac w odbyt, prosiłbym o odrobinę czułości i dla pewności gumkę, nie chcę potem za każdym razem robić badań na hiv :wink:
a tak ogólnie jak ktoś jest "man" to co widzi ? tylko czarne i białe, czy wszystkie kolory ? bardzo intryguje mnie jak myślą typowi mężczyźni, czy umysł typowego ogranicza się tylko do szympansa czy jest coś jeszcze ? macie logikę, gracie pewnie w szachy, w czym jesteście dobrzy ? w wymądrzaniu się ? w wybiijaniu równych rytmów ? w czym jeszcze ? bo prowadzę badania nad zwierzętami. :P

p.s. czasem się zastanawiam, skąd dredy u transiarzy, jestem ciekaw. przecież włosy bez tych obleśnych dredów (w których się chyba tylko wszy lęgną z braku mycia) są znacznie estetyczniejsze, no ale to tylko zdanie pedzia, który się nie zna na tej true subkulturze i nie szanuje goa gila (cóż za dziwny typ, uciekał strasznie szybko..jak go zobaczyłem wystraszył się, może pomyślał, że chcę go zgwałcić czy co.., no ale to typowy man, cóż innego mógł pomyśleć, wy chyba wszyscy jesteście tak tępi, że macie fiuta zamiast mózgu (nie tłumaczcie się nawet bo będziecie mieć tylko bardziej filozoficznego fiuta) pewnie nażarł się kwasów i pierdoli tą samą gadkę o przeżyciach transcendentalnych w kółko :lol: )

sorry Alien.. ale ani to fajne, ani kontrowersyjne... brzmi jak prostackie bluzgi zbuntowanego nastolatka :?

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: war » 16 sie 2009, 14:01

niezły coming-out. redwatch.pl już po Ciebie jedzie
it's not a drug it's a holly sacrament

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Alien » 16 sie 2009, 15:43

to był bardziej żart niż cokolwiek szczerego (nie jestem gejem i nie popieram tej orientacji), chyba nie bierzecie tego serio ?
Próbuję wam wrzucić takiego 'dark' transa tekstowego, jak się podoba ? :P jak dla mnie lepsze od xenomorpha :lol: . piszę scenariusze różnych ról, zwłaszcza kontrowersyjnych (gejów i innowierców) i zastanawiam się jak niektórzy na to zareagują.
Templara prosiłem, żeby usunął moje konto z tego forum. konto istnieje nadal, więc będę jechać gorzej od jurgena, tylko po to, żeby to wkońcu zrobił :P Powiedzmy, że powrzucam tu trochę śmieci po wypiciu kilku piw, bo akurat coś mnie naszło :P
A Ty się war nie odgrażaj, bo wyglądasz mi na zwykłego drecha pisząc coś takiego, chyba nim nie jesteś ? choć obawiam się, że jak ktoś się podpisuje imieniem wojny to jest, tak tylko sobie piszesz ?, bo ja np. tak tylko sobie piszę dla jaj.. po kilku piwach :) Napisz może coś o sobie, tylko szczerze, ciekawi mnie czy jesteś kolesiem chodzącym na manifestacje nacjonalistyczne tylko celem bicia obcokrajowców, czy jesteś prawdziwym patriotą i szanujesz ten kraj w bardziej praktyczny sposób. Nie oczekuję wcale liberalnych poglądów, nie mniej jednak w każdym może być coś pozytywnego, osobiście znałem kilku łysych i muszę stwierdzić, że to byli ludzie dość młodzi i zagubieni, u których potrzeba odreagowania agresji była na tyle silna, że pakowali się przez to w kłopoty i konflikty z prawem. wiesz, wypijemy kilka browców i pojedziemy pociągiem do innego miasta (oczywiście bez biletu), żeby wpierdolić kilku osobom :wink:

osobiście jestem patriotą, więc nie bądź taki pewny, bo nic o mnie nie wiesz ;]

Zobaczmy, czy love & peace coś dla was znaczy.. czy to tylko tajne zgromadzenie jakiejś sekty, która próbuje namieszać narkotycznymi urojeniami w głowie porządnemu obywatelowi Rzeczypospolitej Polskiej.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2009, 16:27 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 16 sie 2009, 16:26

W innym topicu pisz z łaski swojej ;)

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Alien » 16 sie 2009, 19:27

A teraz na poważnie

Mam nadzieję, że się nie gniewasz Templarze na to, co napisałem powyżej, to był naprawdę paskudny żart i nigdy tak nie myślałem :]
Mam też nadzieję, że nie wziąłeś tego do siebie :wink:

Czy zdarzyły się Wam kiedyś problemy z drechami na ulicy z powodu nietypowego uczesania np. dredów itp. ? Czasem mam wrażenie, że niektórzy niewiele odstają poziomem od dzikich zwierząt. To smutne :(
Czemu policja w tym kraju nie zwraca pilniejszej uwagi na na przemoc panującą na ulicach ? Za to w likwidowaniu asortymentu dopalaczy prawo jakoś jest bardzo postępowe. W Holandii marihuana jest legalna i jakoś z tego powodu wcale nie ma problemu z narkomanią. Odnoszę wrażenie, że jak coś jest nielegalne to tylko bardziej kusi.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości