Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 16 lut 2010, 20:34

Mam dość tej zimy :evil:

Awatar użytkownika
Bonn
Syndromm
Posty: 232
Rejestracja: 07 lut 2005, 08:59
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Bonn » 17 lut 2010, 14:49

W ramach totalnego środowego zanudzenia pragnę jakze gorąco zarzucić egatywną wibracją :D

Juz w zasadzie troche czasu od owego incydentu minelo. Rospisywac sie nie mam zamiary zbytni, gdyz tą historię już znam praktycznie na pamięć, z racji, ze jak ktokolwiek mnie wówczas zobaczył zasypywał mnie stosem pytań: "Co sie stalo?", "kto Ci tak wpier*****?"

Cala sytuacja dziala sie 23ego stycznia. Po jakze pasjonujacym wolnym w Polsce (caly miesiac czasu, podczas ktorego stalem sie łębkiem nerwow przez jedna niewiastę) wrócilem sobie spowrotem na Wyspy. Mogłem poleniuchowac jeszcze tydzien czasu - wiec czemu nie - kasa na koncie jest, wiec jak sobie tydzien dluzej poluzuje nic zlego sie przeciez nie stanie. Po owych 7dniu dniach od powrotu na Wyspu, postanowilem wreszcie moj zastały zad ruszyć do pracy. Jakże piękny wieczor byl. Droga do pracy - ta sama od 1,5 roku piechtobusem. W sluchawkach jakies przyjemne dnb i nagle ni stad ni z owad dwoch napitych angoli w wieku 19 i 25 lat do mnie wyskakuja czy nie widzialem jakies typa, bo szukaja jednego takiego itd itd. Uspokoilem sie bo normalnie gadadli ze mna i w trakcie rozmowy w pewnym momencie dostalem najnormalniej z piesci w twarz. Automatycznie oddalem prostym w nos chyba go lamiąc właścicielowi. Dalszy scenariusz do przewidzenia - dwoch na jednego totez walki nie bylo za wiele. Poturlali mna troche po chodniku, ulicy, zaparkowanych samochodach itd. Pare piąch na twarz dzielnei przyjalem az mi dali spokoj. Dwie osoby wszystko widzialy i zero reakcji. Jedna pani ktora sie zatrzymala samochodem juz po fakccie jak goscie uciekli zapytałą czy wszystko OK ze mna, bo sie zmartwila widzac mnie 5 minut temu jak mnie wpierdol spuszczali. Nosz kurde rozwaliła mnie kobieta masakrycznie. Pytam jej sie czy moze zadzwonic na policje zawiesc mnie do domu, cokolwiek - spieszyla sie. Jakos dotarlem na pogotwie, cala masa otarć, sinikaow, zdarta skora na lewej dloni do mięsa, limo na pol twarzy, złamany nos ułmany kawalek jedynki.

witamy na Wyspach. Leeds United :lol:
Syndromm Mielec
GG: 1308085

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 17 lut 2010, 15:03

I teraz Piotr mógłby się wypowiedzieć czy faktycznie jest wszędzie cacy tylko nie w Polsce :wink:
Ups, zapomniałem- bana dostał :lol:

BTW- ma ktoś dobry sposób na bezsenność (oprócz Piąchopiryny)?

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: war » 17 lut 2010, 18:58

wagina ;)
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 23 lut 2010, 18:06

NIENAWIDZĘ JEBANEGO W DUPĘ KZK-GOP :evil:

ZNOWU PODWYŻKI CEN :!: :!:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Styropian » 23 lut 2010, 18:14

Psysutra pisze:NIENAWIDZĘ JEBANEGO W DUPĘ KZK-GOP :evil:

ZNOWU PODWYŻKI CEN :!: :!:
Znowu?
Zmiany cen nie dotyczą wszystkich biletów obowiązujących na liniach KZK GOP. Na takim samym poziomie pozostają koszty biletów jednorazowych obowiązujących na terenie dwóch oraz trzech i więcej gmin (bilety za 3 i 4 zł). Nie zmienią się także ceny biletów miesięcznych ważnych tylko na autobus bądź tylko na tramwaj.

O 20 groszy zdrożeje jednorazowy bilet obowiązujący na terenie jednego miasta. Jego obecna cena to 2,40 zł i nie zmieniła się od 1 kwietnia 2005 roku, mimo że w okresie od 1.04.2005 do 21.08.2009 ceny towarów i usług wzrosły o 13,1 proc. Przy wprowadzeniu proponowanych zmian cen, średni wzrost cen wszystkich biletów wyniósłby ok. 5,5 proc. Więcej trzeba będzie zapłacić za bilety okresowe autobusowo-tramwajowe. Zaplanowano również wzrost wysokości opłat dodatkowych. Od 1 marca za przejazd bez ważnego biletu 130 zł; za przejazd bez ważnego biletu płatna w miejscu kontroli 70 zł; za przewóz bagażu, zwierząt oraz za przejazd bez dokumentu 65 zł (płatna do 7 dni 50 zł, płatna w miejscu kontroli 45 zł). Za spowodowanie zatrzymania lub zmianę trasy środka transportu bez uzasadnionej przyczyny 260 zł.

Opłaty za wykonywaną przez przewoźników pracę pochodzą z dwóch źródeł: dotacji gmin oraz dochodów ze sprzedaży biletów. Wprowadzane zmiany wymuszone są rosnącymi kosztami usług przewozowych i związaną z tym, wynikającą z umów zawartych z przewoźnikami, waloryzacją stawek za wozokilometr. Na wzrost wydatków związanych z przewozami ma również wpływ wzrost stawek wynikający z przeprowadzonych postępowań przetargowych, które zaostrzają wymagania związane z jakością taboru. Jednym słowem, chcąc podnosić jakość wykonywanych usług, KZK GOP musi płacić większe stawki wykonującym pracę przewoźnikom.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 23 lut 2010, 18:31

Czyli podniesiono ceny na bilety na dobrą sprawę najbardziej chodliwe- okresowe AT. Nic tylko się wkur...

10 złotych więcej na kwartalniku.

Chcąc podnosić jakość wykonywanych usług :?: :lol:

Daaaaaawno się tak nie uśmiałem.
Niech zaczną opierdalać kierowców 831, bo przyjeżdżają nawet 15 minut przed właściwym czasem i stoję jak idiota 30 minut na przystanku by dotrzeć do Dąbrowy Górniczej.
Inny przypadek- linia 108, przystanek Burowiec kierunek Giszowiec. SPÓŹNIENIE RZĘDU DWUDZIESTU PIĘCIU MINUT :!: A jechał do jasnej cholery z zajezdni na Zawodziu- niecałe 10 minut jazdy autobusem. I nie jechał jakiś rozklekotany Jelcz (co było niesamowitym szokiem bo 108 to zawsze jeździ gruchot gdzie kierowca się rozpędza i wrzuca luz- nawet jadąc 35km/h).
814 wypadło DWUKROTNIE pod rząd- dosłownie kilka kilometrów od zajezdni kwitnąłem półtorej godziny na przystanku i nie było innego autobusu o tej porze relacji Czeladź-Katowice.
Niestety, uważam, że najpierw powinni podnieść trochę standard przejazdu (kultury kierowców tak samo- czasami to jeżdżą jak totalne pojeby choćby kartofle wozili, inni zaś to kompletne safanduły- jadą 35 na godzinę na luzie i mają wszystko W DUPIE. Nawet fakt 15 minut spóźnienia; w dwóch przypadkach jebnięty kierowca mnie przytrzasnął drzwiami- i tkwiłem tak przez 10 minut do następnego przystanku).
Spóźnienia, wypadanie z rozkładu, wcześniejsze przyjazdy, brak jednego czasu w CAŁEJ SIECI KZK-GOP (przez to, że każdy autobus i każdy przewoźnik ma swój własny zegar spóźniłem się do pracy i omało nie wywalono mnie na zbity)... Na jakiej podstawie mają prawo żądać wyższych opłat? Owe niedogodności nie są tylko przypadkami zimy (to akurat wybaczam- całą światową komunikację trafił szlag), wiosna, lato, jesień- czy słońce, wiatr, deszcz czy śnieg to naprawdę na palcach jednej ręki mogę policzyć autobusy/tramwaje jeżdżące na czas.

A tak swoja drogą- szkoda, że dopiero przy zakupie biletu dowiedziałem się o cenie. W autobusach NI CHU informacji o tym.
Informacja w KZK-GOP też jest delikatnie na bakier.

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Styropian » 23 lut 2010, 21:33

Psysutra to teraz napisz to wszystko do Kzk Gop. Bo od tego są, by wszelkie skargi i zażalenia przyjmować. Zapewne nikt z Kzk Gop nie szuka informacji w necie na temat tego gdzie i kiedy spóźnił się autobus.

A kierowcy autobusów są jak użytkownicy tego forum. Jednych się lubi, drugich uważa za dobrych, a pozostali to mega ......
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 24 lut 2010, 14:23

Napiszę im to tylko w tym celu, by po 3 zdaniach wywalili to do kosza :wink:

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: war » 24 lut 2010, 20:02

kumpel miał kiedyś marzenie żeby pracowac w dziale skarg i zażaleń i jedynym urządzeniem w jego wizji byłaby tabliczka "mam na Ciebie wyjeb*ne" do pokazywania klientom - KZK GOP pewnie działa tak samo
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 31 mar 2010, 12:24

Nienawidzę wiosny

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: mEwa » 31 mar 2010, 16:20

Psysutra pisze:Mam dość tej zimy :evil:
Psysutra pisze:Nienawidzę wiosny
Totalny malkontent :D
:E

Awatar użytkownika
Syrfir
Elite User
Posty: 449
Rejestracja: 23 sty 2006, 14:01
Lokalizacja: Gliwice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Syrfir » 05 kwie 2010, 10:48

A ja mam juz dosc swiat i chce juz 17stego :(
Control your brain

anonymous1
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2010, 22:11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: anonymous1 » 14 maja 2010, 22:29

wasze imenty stwórcze są gówno warte. ogólnie fajna z was banda post hippisów, ale zgnijecie z waszysmi wszeteczniakami pierdolone śmieci.
tak ogólnie to wojna z wami i waszym szczęściem pierdoleni fani światła.

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Templar » 14 maja 2010, 22:43

Powyższy post należy do Aliena, który jakiś czas temu sam zwrócił się z prośbą o usunięcie konta. Zostaje na pewien czas jako wiadomość, że nie ma czegoś takiego jak anonimowość w sieci oraz jako przestroga dla tych, dla których kwasy to zabawa.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Gagarin » 15 maja 2010, 16:42

O jeden kwas za daleko...
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
oscaritta
Elite User
Posty: 704
Rejestracja: 10 sie 2004, 13:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: oscaritta » 16 maja 2010, 15:00

hmmm no nie wiem :roll:
Fakt > znaczenie > zachowanie lub akcja > myślenie > uczucie > reakcja

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Oliwia » 16 maja 2010, 18:50

No, ja tez nie wiem, nie odważyłabym się wydawac opini w takich kwestiach nie mając pojęcia tak naprawdę gdzie leżą przyczyny.
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: *JetMan* » 16 maja 2010, 20:03

joł, joł!
Zgadzam sie z przedmowcami...

Rownie dobrze mozna stwierdzic, ze "alkohol to nie zabawa" "nikotyna to nie zabawa" "nierozwiazane problemy z dziecinstwa to nie zabawa" "brak pracy to nie zabawa" etc. itd. itp.

W tym wypadku osmiele sie stwierdzic, iz LSD bylo tylko malym fragmentem ukladanki, tak jak w przypadku alkoholizmu - alkohol nie jest przyczyna, jest NASTEPSTWEM. "dlaczego pijesz?"

na tej zasadzie.

:)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Gagarin » 16 maja 2010, 22:52

Oliwia pisze:No, ja tez nie wiem, nie odważyłabym się wydawac opini w takich kwestiach nie mając pojęcia tak naprawdę gdzie leżą przyczyny.
Jestem prostym człowiekiem i dla mnie 2+2=4.
Znane mi jest uwielbienie do LSD wypomnianego już użytkownika, jak również pod ocenę wziąłem treść i formę wypowiedzi.Dalej dla mnie jest to "o jeden kwas za daleko...".
:: Free Spirit ::

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości