Faza na czysto

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 12 lip 2004, 13:05

kurcze, ja też się zaczarowałem tym kawałkiem na nowo...
ostatniej nocy słuchając tego kawałka ostro mnie wyjebało bez niczego, kiedy to właśnie oczajałem sobie hyperrealka właśnie o tej substancji (DMT). Czytając tripa jakiegoś gościa zagrzałem się na nią ostro, ale z dostępnością jest raczej blado, więc nie pozostanie mi nic innego jak fabryka w domu (z popularnego w Polsce gatunku trawy). Nie jest to takie proste. Cała ekstrakcja chyba jeszcze żadnemu czytelnikowi hypera się nie udała :P
Właściwie to żadnych psychodelików jescze nie próbowałem, ale kręcą mnie strasznie [na spróbowanie] grzybki (psylocybki, muchomorki), kwasik, DMT właśnie, a także niemożliwe do zdobycia Salvia Divinorum i Peyotle...
Jak wypróbuję to wszystko kiedyś może to zakładam na tym forum nowego topica: Faza NIE na czysto ;-P
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 12 lip 2004, 13:16

zapomniałem dodać jednej rzeczy: jak się później spać położyłem to dopadły mnie przez chwile prawdziwe omamy słuchowe... słyszałem serię głośnych dzwięków (w rodzaju trąb) a jak otworzyłem oczy to nagle wszystko się powyłączało... hehe
pierwszy raz miałem takie dzwiękowe haluxy :P
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 12 lip 2004, 15:30

Ja tam się na uzywkach nie znam i nie mam zamiaru się znać. Na alkoholu także, ale podczas moje ostaniej wizyty w Czechach [sobota 9 lipca] zauważylem reklame nowego trunku co sie zwie 'Total Joint'
Hasło reklamowe jest bardzo ciekawe a brzmi :

Proć Kourit A Ritid , Kdyż Muźete Pit A Letat

Czego chyba tłumaczyć nie trzeba :D

Z reklamówki wyczytać można ,że :
38% Vol. Alcohol
Original Cannabis

oraz jeszcze mała wzmianka jak tego smakować :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 19 lip 2004, 12:45

wlasnie wrocilem z 9 dniowego nasaczonego transowa faza urlopu.
fazy i na czysto i na trawie.
przytocze narazie tylko 2 przyklady fazy z urlopu z kumplem:

1. godz 3:00 nad ranem. bierzemy kajak, wyplywamy na srodek duzego zalewu, dookola mgla, cisza, i kropiacy deszcz, na srodku wody sprobowalismy nieco thc i zapuscilismy muzik przez sluchawki. polecial element -"wilkommen" i w tym samym momencie zaczelo wychodzic slonce. totalne oslupienie i chec przezycia tego jeszcze raz.

2. wybralismy sie po polnocy do lasu z krzeselkami i muzyka. dookola mrocznie a my zasiedlismy wygodnie po srodku lasu. polecialy pierwsze bity [luminus - "diablo] a potem to jeden wielki psychedelik sie ulozyl. wkroczylismy w inny wymiar, a wizje to mialem niczym flashback do ogladniecia z tego forum.

takich akcji to mielismy kilka dziennie . rozne miejsca o roznym czasie z najlepsza muza. przyjechalem wczoraj do domu i chce tam pojechac ponownie [chocby juz teraz].
a roznica jest wielka miedzy sluchaniem w domu a ucieczka w plener.

proponuje aby w normalny "szary" dzien wybrac sie z jakims sprzetem [walkman,discman i porzadne sluchawki] w jakies 'psycho' miejsce i tam oddac sie nieznanemu.
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 19 lip 2004, 14:09

Ja tez wlasnie wrocilem z Mazur i tez mialem jazdy. Rozłożyliśmy się z kumplami przed namiostami na śpiworkach i zapuściliśmy zrobioną przeze mnie składaneczkę. Z nas właśnie THC zchodziło. Słońce grzało jak nigdy i rozleniwiało jak nigdy. Położyłem sobie ręcznik na głowie i zaczęłem delikatnie medytować... Zaczęłem sobie odliczać od 50 do 0 i nie wiem czy to były sny czy kolorowe fraktaliczne wizje. Gdy odzyskałem świadomość byłem jakoś dziwnie szczęśliwy :)
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 20 lip 2004, 23:35

shpongle - divine moments of truth
... w trakcie gdy wchodzi podniosle "ZOOMMmmmm...." ja odlatuje co przy ostatnim przesluchaniu z kumplem po polnocy skonczylo sie glosnym "O kuuuuuurwaaaa!!!" :twisted:
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 23 lip 2004, 13:23

banan widoczny w odbiciu ekranu [ :twisted: ] swiadczy o wspanialej fazie jaka w tym momencie przezywam. [kindzadza, freaking, parasense itd / russian style :D ]

eheheeee haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........... :D
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości