Faza na czysto

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Faza na czysto

Post autor: Hardcore » 12 cze 2004, 22:36

W tym nowym topiku chciałbym aby (w odróżnieniu do topika o Haszu itp.) zawierał Wasze najdziwniejsze fazy przy samej psychedelicznej muzie bez rzadnych wspomagaczy.

Jak teraz siedziałem przy kompie i słuchałem sobie od 1,5 godziny Psy, leciał mecz Hiszpania - Rosja...
Nawet nie zauważyłem kiedy zaczła się przerwa po pierwszej połowie;
w tym momencie leciała piosenka "Sandman - Ghostrider (Time tunnel mix)".
Normalnie wydawało mi się, że jestem w jakimś tunelu czasowym!
Jak spoglądałem na mecz to wszystko działo się baaardzo wolno.
Normalnie niewiarygodne uczucie...
okazało się, że były to powtórki z najciekawszych akcji z pierwszej połowy puszczone w zwolnieniu... :D:D:D:D
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 13 cze 2004, 13:55

dziwna sprawa:
pewnego dnia przyszedlem do domu ze szkoly. wlaczylem sobie muze. zaczalem jesc obiad. gdy juz sie najadlem polozylem sie wygodnie w lozku i zaczalem sie relaksowac przy muzie. zaczal sie psysex - l.s.dance. zamknalem oczy by troche odpoczac. w pewnym momecie zaczela mi sie porzadna wizja. bylem na srodku wielkiego pola na koncu ktorego tanczyli ludzie. [cos jak sen ale non stop slyszalem muzyke ktora wchodzila we mnie tak jak nigdy]. czulem jakby drgaly mi powieki do uderzen basu szesnastkowego. niebo nad ta polana bylo wielokolorowe - fluorescencyjne. w pewnym momencie zza krzakow wybiegli jacys chuligani trzymajacy w rekach brechy ktore pojawialy sie i znikaly do uderzen basu. moze mieliscie kiedys tak ze sniac chcieliscie sie wybudzic a nie mogliscie? ja tak wlasnie mialem i wyrwalem oczy na sile. ku mojemu zdziwieniu caly moj pokoj obracal sie dookola a ja mialem wrazenie ze leze w poprzek sciany :shock: . centralnie. przestraszylem sie i przetarlem oczy... lezalem tak jak sie polozylem.
ciekawe przezycie. z poczatku szczescie a na koncu schiz.
ale milo to wspominam.

z reguly bardzo lubie "ogladac" kawalki.

d-tek & dr. panic - psychedelic cowboy [rowniez mnie ztripowal]
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 13 cze 2004, 15:50

czasami też mam akcje na "oglądanie" piosenek.

"Dancing With Kadafi" Infektów jest fantactyczną "historyjką muzyczną"...
Słuchając tej pięknej melodii przenosze się do malowniczej wioski indiańskiej, gdzie całe dnie spędza się na medytacjach i tańczeniu wokół ogniska.
Nagle pojawia się zła nowina... obce plemię planuje na nas atak. Trwają przygotowania do dramatycznej walki. Podczas bitwy zostaję ranny, prawie śmiertelnie...
Plemienny szaman odprawia dziki taniec, a także podaje mi kwaśne leki, które powodują całkowite wyleczenie.
Wszystko dalej jest pikne jak było na początku! :)

Wogóle IM są mistrzami jeśli chodzi o takie historyjki. Można tu wymienić kilka przykładów:
"Dracul", "Bast A Move", "Gamma Goblins" czy nawet "Tommy The Bat".
Ostatnio zmieniony 13 cze 2004, 17:31 przez Hardcore, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 13 cze 2004, 16:12

racja grzyby robia ze swoich kawalkow opowiesc... swoja droga niezly topic. opowiesci o fazowej tresci :wink: .
oprocz ogladania kawalkow lubie tez extremalne wczucia w muze. lzy radosci przy quirk - salvation i infected mushroom - bust a move. taniec na lezaco przy prana - kollage. i niezapomniana noc przy pierwszym przesluchaniu juno rector - bible of dreams oraz kilka lat pozniej shango. trip przy lucianie. :twisted:
moznaby rozpisac wieeeeele historii przy wielu kawalkach. inna przy etnica - trip tonite inna przy element [o tych korbach musze kiedys napisac] jeszcze inna [usypialem i dostalem bezlitosnie genialnego kopa w dupe :wink: ] the delta - pop.

:twisted: najgenialniejszym wynalazkiem Boga jest psychedelia :twisted:
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 13 cze 2004, 16:30

kodda pisze: :twisted: najgenialniejszym wynalazkiem Boga jest psychedelia :twisted:
co racja to racja...
... muzyczna ekstaza z dreszczami włącznie.
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 13 cze 2004, 16:49

i tu sie zgadzamy :D ... czy ktos sie nie zgadza??? :twisted:
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 13 cze 2004, 18:57

Którego Boga?

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 13 cze 2004, 22:30

w ktorego wierzysz
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Post autor: *JetMan* » 14 cze 2004, 17:14

A czy Bog wierzy w Ciebie? :mrgreen:
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 14 cze 2004, 23:01

a to pytanie... ide wlasnie do lozka sie do rana fazowac na czysto. w razie udanych i owocnych lotow jutro sprawozdanie. zyczcie powodzenia.
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 15 cze 2004, 03:00

hahhahahaha
Panowie jestescie zajebisci! Wlasnie mam lot, ale nie do konca czysty :P

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 15 cze 2004, 14:52

justmike: licze ze nam tu go opiszesz. jak bede miec wiecej czasu [dekoruje sobie pokoj] to napisze o ostatnim locie
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 15 cze 2004, 20:50

< ide wlasnie do lozka sie do rana fazowac na czysto>

no tak :))) buahahaha
just-mike pozdro127
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 20 cze 2004, 23:20

no i sie sfazowalem. bylo cudownie, wspaniale dzwieki przeszywaly mnie radosnie gdy ja ogladalem wizje stworzone przez uniesienia... okolo 1h i mnie spac scielo
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Zielono_Mi
Elite User
Posty: 222
Rejestracja: 19 lis 2003, 23:50
Lokalizacja: Czerwieńsk / Zielona Góra
Kontaktowanie:

Post autor: Zielono_Mi » 24 cze 2004, 19:58

no wiec dzisiaj mialem totalne odplyniecie przy secikach Chemicusa a zaczelo sie to wszystko przez klutnie z moja dziewczyna ktora wqrwila z dolowala masakrycznie wiec szybciutku sluchawki na uszy w dyskmena secik Chemicusa play i zaczyna sie moje odplyniecie wychodzac z domu wiedzialem tylko ze chce isc gdzies poza granice mojego miasteczka wiec poszedlem przejsc sie na strumyk i od tamtego momentu pamietam tylko muzyke caly umysl calkowicie wyczyszczony z jakich kolwiek zbednych myslin totalka pustka ocknelem sie dopiero jak skonczyla sie plytka a ja znalazlem sie na srodku pola dluzej sie nie zastanawiajac zmienilem plytke na 2 jego secik polozylem sie na trawie zamknolem oczy i znalazlem sie normalnie w nirvanie qrcze jak tam bylo pieknie kolorowy swiecaco i blyszczaco (wszystkie pluginy na winampie sie chowaja ;) ) lezalem tak az skonczyla leciec muzyka i tak zrelaksowany wypoczety zmierzylem w strone domu napoczatku wogle niewiedzialem w ktora strone isc ale po szybkim obeznaniu w terenie znalazlem droge do domq do ktorego dotarlem juz bez zadnych odplyniec



pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 02 lip 2004, 23:49

ja teraz fazuje sie niekoniecznie na czysto... bardziej na zielono i jest bardzo psychedelicznie 8)
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 07 lip 2004, 11:12

Jak obejrzycie sobie "Flash-backa" z topika w tym dziale to pofazujecie się konkretnie bez użycia jakichkolwiek psychodelików. No może jedynym dragiem będzie muzyka... Are you Shpongled?
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 08 lip 2004, 14:13

muza ktora tam leci jestz pierwszego shpongle'a?.
wstyd sie przyznac ale pierwszy shpongle nie przypadl mi do gustu i liznalem go tylko. natomiast druga [tales...] to od deski do deski po kilka razy wyciskalem.
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 08 lip 2004, 15:19

Ja kompletnie odwrotnie... "Are You Shpongled?" znam prawie na pamięć, natomiast drugą płytkę słuchałem zaledwie kilka razy. Według mnie pierwsza płyta szpongli to najbardziej szamańska płyta jaka się kiedykolwiek ukazała.

A ta muzyczka z flasha to utwór: Divine Moments Of Truth
Ostatnio zmieniony 10 lip 2004, 14:54 przez Hardcore, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 09 lip 2004, 11:08

wlasnie teraz mam przypal na ten kawalek shpongle'a
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości