Zmarł Król Popu

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
anemo
Elite User
Posty: 208
Rejestracja: 26 cze 2008, 16:57
Lokalizacja: Turek
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zmarł Król Popu

Post autor: anemo » 26 cze 2009, 01:56

Wczoraj odszedł Michael Jackson :( Jeden z najsłynniejszych muzyków naszego globu . Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać jego osiągnięć , wpływu na muzyke pop i wpływu na muzyke w ogóle .Niestety nie dane było mu doczekać swojej ostatniej planowanej trasy koncertowej , która miała się rozpocząć za trzynaście dni . Wielki artysta opuścił nas , ale zawsze zostanie w naszych sercach . Świat bez Ciebie już nigdy nie będzie taki sam .
Pokój Twojej duszy [*] Spoczywaj w pokoju .




http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk ... 9D&index=0

http://www.youtube.com/watch?v=1zpTQCQEFhg

http://www.youtube.com/watch?v=nTzM4flKFKE
lubie chleb ze smalcem

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Zmarł Król Popu

Post autor: Styropian » 26 cze 2009, 09:13

No to prezydent pewnie ogłosi żałobę narodową ;)

A tak na poważnie to Jackson był wybitnym piosenkarzem, artystą go nie nazwę, bowiem nie wiem czy był autorem tekstów. Ale nawet jeśli teksty pisali mu inni (co jest przecież normalne) to był ich świetnym wykonawcą. Osobiście nigdy nie byłem jego fanem, ale też zazwyczaj jego piosenki puszczane w radio i tv mnie nie denerwowały. Szczególnie teledyski miał zajebiste i bardzo fajnie się na nie zerkało.

Szkoda tylko, że zagubił sie jako człowiek. Te jego operacje, które miały doprowadzić do "wybielenia" osobiście mnie przerażały.

A wracając do jego śmierci, to zazwyczaj tak bywa, że wybitni artyści odchodzą dość szybko - co w tym przypadku pewnie też lekko zmartwiło organizatorów koncertów, które miały niebawem odbyć się w Londynie (?) :P

Zacząłem żartobliwie to i w ten sposób skończę.
Pora na Madonne?
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zmarł Król Popu

Post autor: war » 26 cze 2009, 18:59

Farah Fawcet tez umarła dzisiaj, słabo sobie wybrała date;p
it's not a drug it's a holly sacrament

Krawy
User
Posty: 43
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:16
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zmarł Król Popu

Post autor: Krawy » 27 cze 2009, 15:58

Byl najlepszy

sorry

Jest najlepszy :)

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: Zmarł Król Popu

Post autor: Pixel » 28 cze 2009, 18:59

No ja też fanem jego nie byłem, ale mam wielki szacunek do tego co dokonał w muzyce, a zrobił wiele bo pobił praktycznie każdy możliwy rekord :)
Mimo wszystko jednak musiał być strasznie nieszczęśliwy skoro tak się katował (operacje). No i był tak sławny że miał na sobie niewyobrażalny ciężar psychiczny (skur&*$ media które są tylko po to żeby niszczyć tych którym się udało coś osiągnąć, "przyjaciele" którzy byli z nim tylko dla siana, inni którzy robili wszystko by odebrać mu każdy grosz).
Nie chciał bym tak żyć za żadne pieniądze. :roll:

Pozytywne jest to, że tak na prawdę Michael nie umarł bo jego piosenki będą istniały zawsze, a pamięć po nim nie zaginie.

Zmarł król popu... ostatni taki w historii naszej ery...
Teraz już tylko szmaciane sezonowe gwiazdki będą, taki to już minus epoki konsumpcjonizmu.

No to teraz już czas najwyższy na dodę :)

Awatar użytkownika
Artha
Cronomi Records / The Tribe
Posty: 937
Rejestracja: 25 mar 2003, 12:19
Lokalizacja: malbork
Kontaktowanie:

Re: Zmarł Król Popu

Post autor: Artha » 28 cze 2009, 20:17

... Elvis, Jackson, kto bedzie nastepnym krolem ? ja nikogo tak godnego nie wiedze.

oczywiscie wielki szacun dla Jackson'a za jego dokonania, jaki byl naprawde ? tego chyba nikt nie wie, bo byl odizolowany od wszystkiego i wszystkich. zycie lekkie nie bylo.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości