psy shop...

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
hallucinator
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2004, 12:16
Lokalizacja: out of my brain...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

psy shop...

Post autor: hallucinator » 21 cze 2004, 21:58

... czy w polskiej sieci istnieją jakieś psy-shopy ? szukałem jednak nie znalazłem,

http://www.psyshop.com ==> na tej stronie jest dużo ciekawych rzeczy, jednak waluta i opłaty dodatkowe sprawiają, że jakoś odchodzi mi chęć zakupów :P

a tak poza tym chciałem wszystkich powitać na tym Forum, ponieważ jest to mój pierwszy post :D:D
because if i go in i might learn something that you don't know....
GG #3217092

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 21 cze 2004, 22:50

hmmmmm niestety ,ale nie ma :( i pewnie jeszcze długo nie będzie.
Płytki możesz sobie zakupić na www.taniepłyty.pl - starsze wydawnictwa i to wszystkie które swego czasu były dostępne w sklepie wysyłkowym Techno Party.
Ceny płyt to 12zł za cd i 6 za kasety.
Płytki znajdziesz też na allegro , też przeważają wydawnictwo z sklepu wysyłkowego TP,ale czasami mozna kupić ciekawe propozycje innych wytwórni,bowiem w TP to tylko Matsuri.
Możesz też zerknąc do sklepiku na strone czeskiego www.psytrance.cz i tam tez kilka płytek do kupienia.
A psyshop.de ..no tak to już jest,że płyty są drogie, ale jak już podawałem w innym temacie obecnie jest tam wyprzedaz kilku tytułów i to już od 15zł za cd.
A kupujac płytki z psyshop'u zawsze możesz się z kims umówić i koszta przesyłki można podzielić.
Pozdrawiam
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości