[10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Styropian » 11 kwie 2010, 22:41

Jak tak dziś rozmyślałem nad tym co się stało, to wydaje mi się, że większej tragedii Polska za naszego życia już chyba nie zazna. Jest to także świetny materiał na lekcje WOS'u, by pokazać młodzieży jak ważnym dokumentem państwowym jest Konstytucja. Gdyby była źle napisana, lub byle jak to dziś mógłby być jakiś zamęt co odbiłoby się także na gospodarce. A tak mamy przejrzystość działań, która powoduje, że Polska dostała wprawdzie potężny cios, jednak zaraz się podniesie i będzie "walczyła" dalej.

Idąc dalej...fajnie by było, gdyby ta sytuacja poprawiła nasze stosunki z Rosją. Wiadomo, że młodzi i pojedyncze jednostki starszych pokoleń nie mają do Rosjan już pretensji i świetnie się dogadujemy, jednak jak dobrze wiemy oficjalne stosunki Polsko - Rosyjskie / Rosyjsko - Polskie nie są już zbyt dobre. Dobrze też się stało, że przy okazji cały świat dowiedział się o Katyniu 1940. Choć lepiej by było gdyby ofiary tej katastrofy mogły się przyczynić się do tego swą pracą i oddaniem sprawie.

I już na sam koniec...jaki J.Kaczyński jest taki jest, ale coś mi się wydaje, że na naszych oczach odgrywa się dramat tego człowieka. Traci brata, matka w szpitalu, a on sam. Wiadomo, że podobne sytuacje dotykają wiele osób, jednak J.Kaczyński to osoba publiczna i jednocześnie jako polityk bardzo "twarda".
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

lsudny
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2010, 14:03
Lokalizacja: about:blank
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: lsudny » 12 kwie 2010, 00:10

Ta, ja sobie rano siedzę, a tu słyszę głos z dołu: "zobacz na internecie, samolot się rozbił". A, no to pierdzielę to, bo na świecie jest katastrof mnóstwo i jeszcze trochę. Słyszę znowu, schodzę, a tu napis: TRAGICZNA KATASTROFA.

Ciekawa sprawa.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2010, 15:42 przez lsudny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: bubblegum » 12 kwie 2010, 00:18

Styropian pisze: (...) jak ważnym dokumentem państwowym jest Konstytucja. Gdyby była źle napisana, lub byle jak to dziś mógłby być jakiś zamęt co odbiłoby się także na gospodarce. A tak mamy przejrzystość działań, która powoduje, że Polska dostała wprawdzie potężny cios, jednak zaraz się podniesie i będzie "walczyła" dalej.
Dokładnie o tym samym dziś z bratem dyskutowałem. Gdyby tego nie było po tej katastrofie mógłby być w Polsce totalny burdel, a tak prawo, konstytucja wszystko dyktuje, jest kręgosłupem (i to cholernie mocnym) naszego kraju.

Stety/niestety takie rzeczy jak piszesz człowiek uświadamia sobie dopiero jak stanie się coś takiego jak wczoraj...

lsudny pisze:Ta, ja sobie rano siedzę, a tu słyszę głos z dołu: "zobacz na internecie, samolot się rozbił". A, no to pierdzielę to, bo na świecie jest katastrof mnóstwo i jeszcze trochę. Słyszę znowu, schodzę, a tu napis: TRAGICZNA KATASTROFA.

Ciekawa sprawa.

EDIT:
A Jarosław Kaczyński nie przeżył?
Jakim olewusem trzeba być, by takie rzeczy pisać?

PS. to pytanie retoryczne

Awatar użytkownika
sinse
Syndromm
Posty: 234
Rejestracja: 16 cze 2005, 11:32
Lokalizacja: kielce
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: sinse » 12 kwie 2010, 14:57

wiecie co, z całym szacunkiem dla zmarłych, ale mnie to wszystko co się dzieje teraz normalnie śmieszy.
takie życie-jedni się rodzą inni umierają.oczywiście jest mi ich żal jako ludzi, dodatkowo przeraża mnie akurat ten rodzaj śmierci jaki im przypadł, ponieważ sama mam lęki przed lataniem samolotem.
Ale to co się dzieję w tv i na ulicach no to sorry.....
Nagle L.Kaczyński okazuję się wspaniałym mężem stanu, dobrym człowiekiem, dyplomatą, inteligentnym rozmówcą itp.itd. Wygląda na to że powinien mieć jakieś 98% poparcie w kraju. Wszyscy płaczą, składają kwiaty, oj tak im żal Pana Prezydenta.....
A wcześniej psy na nim wieszali. Wyśmiewali.Był kartoflem, kaczką.
hahahaha a teraz to nie wiem, może wniosek o beatyfikację złożą?
Ciekawe ile osób do pisu się teraz zapisze?
Wniosek z tej sytuacji wyciągnęłam jeden-trzeba bardzo uważać czego się pragnie.Marzenia się spełniają, tylko nie zawsze tak jak sobie o nich myślimy. L. Kaczyński chciał mieć duże poparcie wśród ludzi-no to ma. Chciał się zapisać w historii Polski-zapisał się na bank.
przyszłość istnieje najpierw w wyobraźni, potem w woli, a na koniec w rzeczywistości
gg7525996

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Psysutra » 12 kwie 2010, 15:17

Powiem tak- często b. już prezydent mnie wkurzał swoimi zagraniami, niektórzy parlamentarzyści którzy mieli pecha będąc na pokładzie Tupolewa podobnie na mnie działali, jednak NIGDY nie życzyłbym im takiego końca. Mało kto na coś takiego zasługuje.

Co do sinse- zgadzam się. Wychodzi niestety teraz na wierzch cała ludzka hipokryzja. Wg Onetu (nie mam pojęcia, jak bardzo wiarygodna jest ta informacja) kilka ulic w głównych miastach Polski ma nosić nazwiska Kaczorowskiego i Kaczyńskiego. Nawet porywano się na pomysł ochrzczenia Stadionu Narodowego imieniem Lecha Kaczyńskiego. Brakuje mi na to wręcz słów.

http://wiadomosci.onet.pl/2153773,11,po ... ,item.html

Dla mnie to już jest szczyt. Trzeba być ostatnim skurwysynem by ledwo 48 godzin po tragedii zacząć pluć jadem wokół siebie gdzie popadnie.

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: bubblegum » 12 kwie 2010, 18:49

Ludzie, bez przesady, jaka hipokryzja, jaka beatyfikacja? Proszę Was...

Stała się tragedia, mamy tygodniową żałobę narodową, media cały czas zajmują się tą sprawą to i możemy poczytać i usłyszeć różne rzeczy na ten temat (które częstokroć wymyślane są przez samych dziennikarzy - Psysutra, nie bierz tak do siebie tego, że już mają stadion nazywać Kaczyńskim).

Nie wyobrażam sobie by jakkolwiek inaczej miało się teraz mówić o prezydencie niż dobrze. Był jakimś zbrodniarzem? Tuszuje się jakąś prawdę? W zasadzie cały życie był politykiem i walczył dla Polski, a to, że większość z nas miała całkowicie inne poglądy na politykę to już inna sprawa. Dajcie spokój, zginął tragicznie, był prezydentem POLSKI, a to że Polacy teraz to czczą świadczy tylko i wyłącznie o jedności naszego narodu.
sinse pisze:Wszyscy płaczą, składają kwiaty, oj tak im żal Pana Prezydenta.....
Nie mogę inaczej napisać tylko - to bardzo dobrze, że obywatele w trudnych chwilach potrafią się tak zjednoczyć i pokazać, że im na Polsce zależy...

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Oliwia » 12 kwie 2010, 19:18

Niestety, trudno mi uznac to wydarzenie za największą tragedię w historii Polski a nawet największą tragedii na świecie..i nie dotyka mnie tez ono osobiscie.

Mało rozbiło się samolotów, mało było wojen, tragedii, wypadków, śmierci? Chyba nie ma ludzi ważnych i wazniejszych, pełnione funkcje i zawody w takiej sytuacji to juz sprawa drugoplanowa, dla mnie wręcz nieistotna na tyle, zeby uznac ten wypadek za bardziej tragiczny od jakiegokolwiek innego jaki się wydarzył.

Czy śmierc jest tragedią trudno ocenic..napewno jest to mocne doświadczenie, jednak ludzie pod wpływem żerujących na nich w takich chwilach mediach, cierpią nawet bardziej niż gdyby dotknęło ich to osobiscie.
Mnie dotyka to w takich samym stopniu co śmierc kazdego innego, zwykłego człowieka, ktorej to tez nie uważam za tragedię dla niego, lecz dla tych co pozostają z brakiem i pustką której nie potrafią zapełnic a w tym wypadku z chaosem, który im sie wydaje trudny do ogarnięcia..
Jako naród mamy wyjątkowe predyspozycje do przezywania bólu, cierpienia i żalu, co teraz widac tymbradziej i słychac w głosach o przelewanej krwi i ofiarnym poświeeniu sie polskich polityków.. Troche to leci za daleko. W mediach tylko mogę sobie wyobrazic jak to wygląda .Cieszę sie tymbardziej ze jestem od tego odcięta i nawet nie chcę sobie wyobrazac tego jak te wydarzenia sa przedstawiane w tv czy w radiu.
Szkoda, ze tyle samo czasu, emocji i energi nie poświęca się na codzień tysiącom ludzi umierających z głodu, moze okazałoby się, ze mozna cos z tym zrobic. Dlaczego mało kto czuje jakikolwiek zal z tego powodu a to sie dzieje cały czas..

W sensie politycznym czy tez symbolicznym to oczywiscie duzy wstrząs na całym swiecie co mnie nie dziwi.. Współczuje rodzinom, podobnie jak współczuje rodzinom ofiar wojny, głodu i innych codziennych tragedii.
Dzis jesteśmy jutro nas nie ma a zycie toczy sie dalej.. "It's only a ride" jak mawiał Bill Hicks.
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
Artha
Cronomi Records / The Tribe
Posty: 937
Rejestracja: 25 mar 2003, 12:19
Lokalizacja: malbork
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Artha » 12 kwie 2010, 19:35

zaostrza sie teoria jako,ze rosjanie mieli wplyw na ten wypadek, coraz wiecej zbieznosci sie pojawia. czy czarne skrzynki beda sfabrykowane ? powiem wam, ze ciezko w takie rzeczy uwierzyc i dopuszczac do siebie takie mysli, ze bylo to zaplanowane. nie wiem... czy dowiemy sie prawdy, czy rozpeta sie cos niedobrego ? jest to istotna sprawa , ktora nalezy sie zajac szczegolnie dokladnie.

jesli chodzi o tv to szczerze powiem, ja moge ogladac... ale odczuwam, ze na sile nas faszeruja smutkiem, slabsi psychicznie moga miec problemy emocjonalne.

z jednej strony licze na zdarzenie losu, z drugiej... zbieznosci w relacjach swiadkow...

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Hardcore » 12 kwie 2010, 19:48

Z całym szcunkiem ale Stadion Narodowy im Kaczyńskiego? Jestem na NIE
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Styropian » 12 kwie 2010, 19:56

Oliwia pisze:Niestety, trudno mi uznac to wydarzenie za największą tragedię w historii Polski a nawet największą tragedii na świecie..i nie dotyka mnie tez ono osobiscie.

Mało rozbiło się samolotów, mało było wojen, tragedii, wypadków, śmierci? Chyba nie ma ludzi ważnych i wazniejszych, pełnione funkcje i zawody w takiej sytuacji to juz sprawa drugoplanowa, dla mnie wręcz nieistotna na tyle, zeby uznac ten wypadek za bardziej tragiczny od jakiegokolwiek innego jaki się wydarzył.
To teraz mi odpowiedz ile to się rozbiło samolotów z tak ważnymi pod kątem Państwa Polskiego osobami? Ile wojen było w wolnej Polsce, kiedy to za okazywanie swoich uczuć do kraju nie dostaje się pałą? Do tej pory takie sytuacje miały miejsce w filmach, książkach sensacyjnych oraz podręcznikach historii. Nie wiem czy za 100 lat w książkach do historii będą pisali o seksaferach, aferach hazardowych i innych przekrętach, ale to co stało się w sobotę na pewno w tych książkach się znajdzie. Wydarzenia, które przejdą do historii dzieją się na naszych oczach.
Oliwia pisze:Jako naród mamy wyjątkowe predyspozycje do przezywania bólu, cierpienia i żalu
Co w tym złego?

Gdy kiedyś zdobędziemy mistrza świata w piłce nożnej to będziemy mieli pewnie porównywalne przypadki euforii i radości. Obym i tych historycznych wydarzeń dożył :lol:
Artha pisze:zaostrza sie teoria jako,ze rosjanie mieli wplyw na ten wypadek, coraz wiecej zbieznosci sie pojawia. czy czarne skrzynki beda sfabrykowane ? powiem wam, ze ciezko w takie rzeczy uwierzyc i dopuszczac do siebie takie mysli, ze bylo to zaplanowane. nie wiem... czy dowiemy sie prawdy, czy rozpeta sie cos niedobrego ? jest to istotna sprawa , ktora nalezy sie zajac szczegolnie dokladnie.

jesli chodzi o tv to szczerze powiem, ja moge ogladac... ale odczuwam, ze na sile nas faszeruja smutkiem, slabsi psychicznie moga miec problemy emocjonalne.

z jednej strony licze na zdarzenie losu, z drugiej... zbieznosci w relacjach swiadkow...
Artha...proszę Cię :) Kto sieje takie teorie spiskowe? Stare babcie, jacyś nawiedzeni politycy. Mało to samolotów rozpiło się przy próbie lądowania? Pechem w tym wszystkim jest to, że ten samolot rozbił się w Rosji, jest produkcji rosyjskiej i był remontowany w Rosji - a to niestety podatny grunt na szerzenie teorii spiskowych. Co by się stało, gdyby rozbił się w Gruzji? Też pewnie byłaby to wina Rosjan?

Prawda jest taka, że w czasach pokoju, w krajach cywilizowanych oraz w krajach mających dobrą konstytucję, która mówi "co dalej". Takie wydarzenia zapisują się tylko jako dramat zmarłych i ich rodzin i w jakimś stopniu całego Państwa. Gdybyśmy jednak żyli w kraju gdzie o władzę toczy się ostra walka (i nie mam na myśli sporów polityków), to w takiej sytuacji jak mamy przejęcie władzy nie wyglądałoby tak kolorowo.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Oliwia » 12 kwie 2010, 20:02

Styropian pisze: To teraz mi odpowiedz ile to się rozbiło samolotów z tak ważnymi pod kątem Państwa Polskiego osobami?
Pisałam juz co mam na myśli... rozpatruję to w innych kategoriach niz polityczno historyczne i dlatego nie uznam za największą tragedię w dziejach czy to polskich czy światowych.
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
Artha
Cronomi Records / The Tribe
Posty: 937
Rejestracja: 25 mar 2003, 12:19
Lokalizacja: malbork
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Artha » 12 kwie 2010, 20:09

Styropian, dopoki sie nie dowiemy prawdy zawsze beda krazyc takie scenariusze. oby to byl tylko przypadek losowy. nie jestem za teoria spiskowa. ale gdy slyszysz zbieznosci to zaczynasz dopuszczac takie mysli... temat traktuje o naszych odczuciach, nie polemizujmy ;) sledzmy wiadosmosci. pytanie jakie mi sie nasuwa to takze, czy po "tym wszystkim" to czego sie dowiemy to bedzie 100 % prawda ? ..... jakis taki podejrzliwy jestem, gdy czesci nie pasuja do ukladanki.

Awatar użytkownika
pazdzioch
LeśnaSzajka
Posty: 270
Rejestracja: 22 lip 2008, 20:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: pazdzioch » 12 kwie 2010, 20:10

najprawdopodobniej prawy nigdy się nie dowiemy :|

c3k
User
Posty: 54
Rejestracja: 14 lip 2008, 14:35
Lokalizacja: wawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: c3k » 12 kwie 2010, 21:47

Psysutra pisze:NIGDY nie życzyłbym im takiego końca. Mało kto na coś takiego zasługuje.
Racja! Zasłużyli na śmierć w męczarniach leżąc w szpitalu zżerani przez raka czy inny nowotwór? Nie ma co im współczuć bo akurat oni to mają teraz najmniejszy problem. Dla mnie to wszystko to jest jeden wielki spektakl. Nie widzę powodów dlaczego miałbym załować tych ludzi bardziej niż kogokolwiek innego. Szczerze mówiąc to większości z tych ludzi nawet nie lubiłem i fakt, że umarli tego nie zmieni.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Psysutra » 13 kwie 2010, 00:12

Pisałem długi elaborat jednak zamiast tego napiszę tylko dwa słowa odnośnie powyższej wypowiedzi (a zwłaszcza czterech pierwszych zdań):

Bez komentarza...

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Gagarin » 13 kwie 2010, 01:40

temat "beatyfikacja" - puk puk w glowe
temat "teoria spiskowa" - puk puk w glowe
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
Gizmex
Elite User
Posty: 331
Rejestracja: 13 cze 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Gizmex » 13 kwie 2010, 10:11

Styropian pisze:jak ważnym dokumentem państwowym jest Konstytucja. Gdyby była źle napisana, lub byle jak to dziś mógłby być jakiś zamęt co odbiłoby się także na gospodarce. A tak mamy przejrzystość działań, która powoduje, że Polska dostała wprawdzie potężny cios, jednak zaraz się podniesie i będzie "walczyła" dalej.
W przypadku utraty prezydenta owszem. W sprawach gospodarczych.. jest szef, szefa nie ma jest jego zastępca.
Styropian pisze: Idąc dalej...fajnie by było, gdyby ta sytuacja poprawiła nasze stosunki z Rosją.
I wlasnie tego sie boje, ze znajda sie jacyś średnio inteligentni "wanna be" politycy, którzy wyczają okazje do wyplynięcia jakimiś kontrowersyjnymi wypowiedziami, czy serwowaniem teorii spiskowych (nawet już jakiś coś tam pieprzy) Tak samo hieny dziennikarskie, które zwracają na siebie uwagę swoimi jakże to wynioslymi pomyslami, dramatycznymi sloganami (stadion narodowy). Niestety ta garść ludzi popsuje wszystko i skluci naród na nowo.
Styropian pisze: I już na sam koniec...jaki J.Kaczyński jest taki jest, ale coś mi się wydaje, że na naszych oczach odgrywa się dramat tego człowieka. Traci brata, matka w szpitalu, a on sam. Wiadomo, że podobne sytuacje dotykają wiele osób, jednak J.Kaczyński to osoba publiczna i jednocześnie jako polityk bardzo "twarda".
Styro: twarda, bezwzględna, wyjątkowo zlośliwa, zacietrzewiona jak każdy polityk. Jestem niemal pewien, że caly ten dramat wykorzysta w odpowiedni sposób. Albo będzie się staral wykorzystać. Nie lubie polityków, bo są to ludzie wyjątkowo bezduszni (niewszyscy, ale większość) bezwzględni, doskonali aktorzy, pamietajmy, ze to oni wywolują wojny, oni powodują, że giną niewinni ludzie.

troche się zaagalopowalem, ale drażni mnie to co widze, ze zaczyna się dziać

Awatar użytkownika
Gizmex
Elite User
Posty: 331
Rejestracja: 13 cze 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Gizmex » 13 kwie 2010, 10:17

I jeszcze jedno

NIE OGLĄDAJCIE TV!!!!

Nie raz się przekonalem jak manipulują media ludźmi. W mediach nie jest pokazane wszystko tak jak jest, tylko tak jak oni chcą, żeby wyglądalo, tak, żeby wzbudzić jak największe kontrowersje i wywolać sensacje, a co za tym idzie zwiększyć oglądalność i dochody z reklam, a dziennikarze za swoje dramatyczne relacje dostaną większe premie.

I serio, przestałem oglądać tv i autentycznie czuje się szczęśliwszy, spokojniejszy, jak już zobacze jakiegoś newsa to nigdy nie biore go na 100%, poważnie, że tak jest. :DDD wychodze z zalożenia "Nie uwierze, dopóki sam nie zobacze dowodów"

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: mEwa » 13 kwie 2010, 10:21

Dużo osób z różnych kręgów robi sobie teraz PR... rzygam tym... nie twierdzę oczywiście, że nie widać szczerego bólu i żalu... ale dajcie spokój... i co na to wszystko rodziny tych tragicznie zmarłych ludzi? Wszędzie 24/7 informacje o katastrofie, gadanie... blablablabla. Jak oni to znoszą? Ktoś w ogóle o tym pomyślał?
:E

Awatar użytkownika
Namoamo
User
Posty: 84
Rejestracja: 05 wrz 2004, 14:33
Lokalizacja: wawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Namoamo » 13 kwie 2010, 13:46

Przykre śa niektóre wypowiedzi "ja ich nie lubiłem" czy "śmierć jak każda inna"..
Nierozumiem jak tak w ogóle mozna powiedzieć.
Ta śmierć nie była jak każda inna , zginęły osoby publiczne, głowa państwa, głowy wojska, prominentni działacze, urzędnicy państwowi. Przedstawiciele rodzin zamorodowanych w tamtejszych lasach - przecież juz same okoliczności są szokujące, lecieli do Katynia!
Tym bardziej w tak przełomowym momencie (zwróćcie uwagę że ś.p. Prezydent był zadrą w oku Putina, a jednak zaprosił Go na uroczystości, to był przełom w Katyńskiej sprawie!)
Dla mnie, Polaka to wielka tragedia..BTW nawet mój znajomy, murzyn z Kongo dzwonił z kondolencjami, bo zrozumiał ogrom zdarzenia..

Co do mediów, to jestem wściekły. Dlaczego dopiero po śmierci pokazali jaki on był ??? Nagle tysiące zdjęć oraz nagrań ukazujących serdecznego, dowcipnego człowieka, a przez 4 lata tylko obraz złośliwego, małostkowego kurdupla. Tylko Ci co go poznali wiedzieli jaki jest, a 90% wierzyło w obrza z TV..

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości