Mistrzostwa Świata RPA 2010

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Kodda » 13 cze 2010, 10:53

KOREA - GRECJA
myslalem ze grecy jako ex mistrzowie europy dadza rade koreanczykom.. nic bafrdziej mylnego. korea zagrala naprawde mily dla oka futbol i trzymam za zoltych kciuki.. jak tak maja grac zasluguja na wyjscie z grupy wraz z argentyna.

ARGENTYNA - NIGERIA
gdyby nie nigeryjski bramkarz massi doprowadzilby do wysowkiej wygranej.. brawo dla nigeryjskiego goalkeepera.. spodziewalem sie wiecej bramek ze strony latynosow ale i tak jestem zadowolony.argentyna 3 pkt. super.

ANGLIA - USA
jako ze tu mieszkam wciaz bylem za anglia.. klubowo wygrywaja co chwile champions league a i liga angielska wydaje sie byc najsilniejsza europie.. anglicy sa zdeterminowani i zdesperowani zeby cos ugrac na tych mistrzostwach.. w tv, radio, sklepach i na twarzach wszytskich nacji w anglii pilkarska goraczka:).. boje sie pomyslec co bedzie sie dzialo na ulicach jak anglia mecz przegra..

dzis zas....

ALGIERIA - SLOWENIA
mecz mnie wogole nie intersuje.. obie druzyny maja zerowe szanse na final w moim odczuciu wiec nie przykuwam wiekszej uwagi do tego meczy.. stawiam na slowenie.

SERBIA - GHANA
jako ze w pracy wylosowalem ghane [taki konkurs gdzie mnozna wygrac 32 funty] obstawiam mocno na nimi.. jednak nie sadze zeby mecz byl szczegolnie porywajacy.. stawiam na 1 bramkowe prowadzenie dla ghany [badz odwrotnie]

NIEMCY - AUSTRALIA
serce mowi mi australia.. rozsadek ze niemcy. fakt faktem nigdy nie bede szwabom kibicowac wiec chocby grali z san marino na nich nie postawie zlamanego grosza.. dawaj australia!!
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 13 cze 2010, 21:39

Anglia zawiodła, z takim bramkarzem nie mają czego szukać za bardzo w mundialu. Algieria - Słowenia nic specjalnego, ale niewiele sie spodziewałem. Ghana - Serbia, spodziewałem się więcej bramek szczerze mówiąc, ale karny w pełni zasłużony. Niemce jadą Australię, miło że Polacy (albo folksdojcze) coś ustrzelili. Cholernie dużo kartek w tym mundialu, a za mało bramek ;)
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 13 cze 2010, 22:33

Pierwsze dwa dzisiejsze mecze były słabe, pozytywnie zaskoczyła mnie Algieria - do pewnego momentu. Dzięki bramce Słoweńców, troszkę zarobiłem hahaha.

Serbia - Ghana 0:1
Mecz bez historii. Jedni i drudzy grali byle jak i byle co.

Niemcy - Australia 4:0

Niemcy pokazali dziś kawał dobrego futbolu. Gdyby chcieli to pewnie by rozjechali kangurów z 6:0. Ale po co forsować siły w pierwszym szpilu, jak droga do finału daleka. Pewnie w meczach z Ghaną i Serbami zagrają na podobnym poziomie i lekko wygrają. A i z lepszymi rywalami będą grali jak równy z równym. Odmłodzona kadra pokazuje, że Niemcy mogą grać z polotem :)

A już jutro:
Holandia - Dania
Piękny mecz się szykuje. Trzeba będzie w robocie stronkę ze szpilami online znaleźć. Holendrzy jak zwykle mocni, ale czy na tyle by łatwo wygrać z dobrze grającymi Duńczykami?

Japonia - Kamerun
Oby Roger Milla mógł z uśmiechem popijać cole na trybunach ;) Samuel Eto im starszy tym lepszy - pora to udowodnić na mistrzostwach świata!

Włochy - Paragwaj
Makaroniarzom stanowcze NIE! Chcemy futbolu na TAK :) Oby Lucas Barrios pokazał klasę i strzelił z dwie brameczki.

Troszkę rozrywki na deser
Obrazek
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 13 cze 2010, 23:26

beka, Polacy strzelaja bramki na mundialu ;)
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 13 cze 2010, 23:57

^^taa-zwróć uwagę, gdzie trenowali od "małego" :wink:
przy polskim systemie szkolenia byliby "zagubieni w akcji" niczym "galaktyczne gwiazdy" w Realu:>

btw. dobry mecz - było na co popatrzeć, oby więcej takich, jak napisał powyżej Styro- odmłodzona kadra Niemiec daje radę (nie spodziewałem się po nich takiej dynamicznej gry)

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Kodda » 14 cze 2010, 03:01

ale mnie niemcy zaskoczyly :shock: pozytywnie.. juz przy winyki 2:0 mowilem ze z taka gra bedzie ze 4 a jak wpuszcza murzynka na prawa strone to australia jest w dupie.. i tak sie stalo co najlepsze. piekny futbol ze strony niemiec.. moze im nie kibicuje ale przyznaje ze poki co oni na mudnialu zagrali najlepiej i najskuteczniej..

HOLANDIA - DANIA
go go go holland!! zakladam dzis specjalnie swoja pomaranczowa bluze i kibicuje niderlandom.. zobaczymy czy styl gry z euro jeszcze im pozostal czy to juz zupelnie inna reprezentacja.. stawiam na 2:0 dla pomaranczowych..

JAPONIA - KAMERUN
niczym specjalnym pewnie ten mecz nie bedzie choc moze japonczycy pokaza troche tego skosnookiego wigoru jakim uraczyli nas koreanczycy 3 dni temu.. stawiam na japoncow,

WLOCHY - PARAGWAJ
..na paragwaj.... nie lubie wlochow, co bede tlumaczyl wiele.. choc histora moze byc podobna jak przy wczorajszym meczy niemcow z australia.. serce mowi paragawaj, rozsadek ze wlochy.. hehe zobaczymy


to co... nederland!! alle alle manekes;)
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 14 cze 2010, 10:00

moje typy na dzis -
Dania - Holandia - oczywiście Oranje, ale Duńczycy też sroce spod ogona nie wypadli na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą. Dwubramkowe zwycięstwo Holandii (2:0, 3:1)

Japonia - Kamerun - nie wydaje mi się żeby Japonczycy mieli tak łatwą przeprawę jak Korea z Grecją - Kamerun to w końcu Samuel Eto'o - czarna rakieta ;D. Zwycięstwo Kamerunu, ale po meczu walki (2:1)

Włochy - Paragwaj - bardzo bym chciał żeby makarony straciły bramkę na początku meczu - nie będą się bunkrowac, jednakże stawiając rozsądnie 1:0 dla Italii po meczu nudnym jak spaghetti western.
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: marion » 14 cze 2010, 12:59

Zwycięzca może być tylko jeden!
REMI GAILLARD !!

http://www.youtube.com/watch?v=Rp0ksbz0mtE
Obrazek

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 14 cze 2010, 19:45

war pisze:Dwubramkowe zwycięstwo Holandii (2:0, 3:1)

Japonia - Kamerun - nie wydaje mi się żeby Japonczycy mieli tak łatwą przeprawę jak Korea z Grecją - Kamerun to w końcu Samuel Eto'o - czarna rakieta ;D. Zwycięstwo Kamerunu, ale po meczu walki (2:1)
obstawiasz? :wink: co do Holandii to idealnie trafiłeś, choć pierwsza połowa nie wskazywała na to - zaczęli zbyt defensywnie, jedni i drudzy - dopiero gol samobójczy otworzył wynik

Kamerun rozczarował ogromnie - Eto`o nic nie zrobi sam, jeśli reszta się nie ruszy. Końcowe 10 minut na pełnych obrotach to za mało, jak na mundial :roll:

ciekawe, co Włosi z Paragwajem pokażą? Mam nadzieję, że nie będą "autobusu" w bramce stawiać

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 14 cze 2010, 19:59

tylko na FB;), Holandia mimo wszystko bez szału, Kamerun spartolił po całości, za to Japonia pojechała nielicho, mogą poszaleć drużyny z Azji w tym roku jeśli utrzymają formę.
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Tribo oulus » 14 cze 2010, 21:32

war pisze: Holandia mimo wszystko bez szału...
Holandia - Dania 2:0 ( mecz w warunkach niecodziennych )
war pisze: za to Japonia pojechała nielicho...
JAponia - KAmerun 1:0 ( mecz w znacznie lepszych warunkach )

war- wytłumacz mi fenomen Twego postu, bo nie rozumiem.
NIe widzę tu " Japońskiego pojechania " - ani " HOlenderskiego braku szału " :?
Na przyszłość więcej obiektywizmu :)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 14 cze 2010, 23:24

Pierwszego meczu nie widziałem.
Na drugim się nudziłem.
Trzeci..nawet-nawet

Kto zna adres domowy Samuela Eto?
Wisi mi pięć dych!!!! :cry:
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Kodda » 15 cze 2010, 01:31

kolejny dzien.. kolejne typy..

NOWA ZELANDIA - SLOWACJA
remis badz jednobramkowe zwyciestwo slowakow..

IVORY COAST ;] - PORTUGALIA
bez dwoch zdan, portugalia! 2:0 lub 3:0

BRAZYLIA - KOREA POLNOCNA
2:0 dla brazylii.. ewentualnie inny zwyciezki wynik..

zobaczymy czy typy siada;]
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 15 cze 2010, 11:19

^^^co do WKS, to się nie zgodzę z typem wyniku- to zależy, w jakiej formie jest obecnie Drogba po kontuzji ramienia - tak, czy inaczej łatwo nie sprzedają skóry ale obiektywnie patrząc, wygra Portugalia :wink:

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 15 cze 2010, 14:34

Tribo oulus pisze:
war pisze: Holandia mimo wszystko bez szału...
Holandia - Dania 2:0 ( mecz w warunkach niecodziennych )
war pisze: za to Japonia pojechała nielicho...
JAponia - KAmerun 1:0 ( mecz w znacznie lepszych warunkach )

war- wytłumacz mi fenomen Twego postu, bo nie rozumiem.
NIe widzę tu " Japońskiego pojechania " - ani " HOlenderskiego braku szału " :?
Na przyszłość więcej obiektywizmu :)
Powiem tak -subiektywny byłbym gdyby grała moja ojczyzna ( na szczęście nie gra)
Po Holandii spodziewałem się naprawdę czegoś więcej niż zwycięstwa po samobóju i bramce z dobitki z 3m (przyznam bez bicia nie widziałem meczu). Z kolei co do "pojechania" Japonii - do wczoraj był to jeden z niewielu średniaków bez zwycięstwa na Mundialu i szczerze mówiąc myślałem że tak pozostanie. Brak formy Kameruńczyków był widoczny, a samym Eto'o nie wygra się meczu (nawet mimo faktu, że przez ostatnie 10 min Kameruńczycy nie wypuszczali Japończyków wyżej niż 20-30 metr ich własnej połowy). Tak więc Japonia pojechała po Kamerunie (powinno byc ze 2:0), a Holandia była bliska sprawienia mi (mimo wszystko) zawodu.

Teraz WKS-Portugalia
Czy Drogba doleczył kontuzję?? Czy Krysia będzie płakać?? Czy pierwszy poważny szlagier tego mundialu "pojedzie", czy "nie zrobi szału"
Rozwiązanie już dziś start 16.00
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 15 cze 2010, 22:26

No i kolejny dzień za nami.

Nowa Zelandia - Słowacja 1:1

Słowacy remisują na własne życzenie. Grali byle jak i teraz pojmuję, że jak my gramy na MŚ to też przegrywamy z jakimś "egzotycznym" krajem :)

Wybrzeże Kości Słoniowej 0:0
Troszkę się zawiodłem. Obie drużyny grały tak sobie, widać było, że nikt nie chce przegrać. WKS jest najsilniejszą z afrykańskich drużyn i mam nadzieję, że kosztem Portugalii wyjdą z grupy. Krystyna poza strzałem w słupek nie pokazał(a) nic ;) Wiadomo, że każdy dupek strzela w słupek :)

Brazylia - Korea Północna 2:1
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swą grą Korea. Wiadomo, że się bronili, ale robili to z głową i gdyby grali w innej grupie może mieli by jakiś cień szans na wyjście z grupy. W meczu z Brazylią (która nie zachwyciła - może to przez zimno?) kibice Korei Północnej mogą być dumni ze swojej reprezentacji. Szkoda tylko, że pewnie niewielka garstka ludzi w KRLD mogła zobaczyć ten mecz.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 16 cze 2010, 08:23

Co za dzień na mundialu. Po meczu Słowacja - Australia nie spodziewałem się niczego specjalnego i taki też był mecz, Słowacja oddała 2 pkty na własne życzenie. Po meczu WKS-Portugalia spodziewałem się dużo więcej, były super szpil, gdyby jeszcze piła zechciała wpaść do siaty ;) (Krysia jednak jebnięcie z wolnego ma cały czas). Co do najlepszego (moim zdaniem) wczorajszego meczu - widmo komunizmu krąży nad Mundialem - skazywana na pożarcie Korea nie poddała się bez walki i choć przegrała, to jednak odniosła sukces zdobywając 1. gola na mundialu i ucierając nieco nosa Kanarom.
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 16 cze 2010, 15:52

Honduras:Chile 0:1
szybki i ładny mecz, z taką grą Chile mogą powalczyć dalej (tylko skuteczność strzałow muszą poprawić) :)
jak długo? zobaczymy

teraz pora na mistrzów (Europy)
w końcu przełamali się i nie można o nich powiedzieć "grają pięknie, jak nigdy, przegrywają, jak zawsze" :wink:

Edit: Hiszpanie chyba znów się zacięli, bo powyższe porzekadło jest aktualne - sensacyjna porażka stała się faktem - ich gra raziła nieskutecznością :roll: (ESP 0:1 SUI)

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 16 cze 2010, 18:39

to ci heca, ktoś się dobrze obłowił na wyniku szwajcarii ;)
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 16 cze 2010, 18:46

dokładnie :lol: pisałem gdzieś na początku, że to będzie mundial niespodzianek i (niestety) nie pomyliłem się

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości