Mistrzostwa Świata RPA 2010

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: damon » 16 cze 2010, 19:29

Dlaczego niestety?

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 16 cze 2010, 20:12

^^niestety, w konkretnym przypadku (porażka Hiszpanii-jednego z moich faworytów), jak również przeciętnych występów Brazylii, Portugalii, czy słabego meczu w wykonaniu Kamerunu.

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: marion » 16 cze 2010, 20:13

Uuuuu szkoda Hiszpanów!

Tez oglądałem Chille - Honduras i przyznaję, że jak do tej pory najfajniejszy mecz na mundialu. Bardzo dynamiczna gra, mnóstwo akcji podbramkowych, bardzo szybko rozgrywane akcje, takie mecze to się ogląda z przyjemnością.

Jak na razie moje dwie drużyny mają po 3 punkty więc jest ok. Jak napisałem wyżej zawiodłem się trochę na Hiszpanii i Portugalii, ale myślę, że pokażą jeszcze na co ich stać.

I polecam:
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... ialu_.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 16 cze 2010, 23:10

No i pięknie Urugwaj pojechał z RPA!!!
Forlan mistrz!

Hiszpania cieniutko :) Szwajcaria bardzo mądrze z tyłu i nieliczne wypady do przodu, które o mały włos nie zakończyły się drugą bramką. Zapowiada się bardzo ciekawa walka o wyjście w tej grupie :)

Honduras - Chile, gdyby Chilijczycy poprawili celowniki byłoby o wiele ciekawiej a tak tylko skromne 0:1.

Po pierwszych meczach grupowych najlepiej zaprezentowała się reprezentacja Niemiec. Pozostali faworyci póki co bez szału. No, ale II kolejka grupowa już rozkręca mistrzostwa na dobre!!!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 17 cze 2010, 09:35

Styropian pisze: Brazylia - Korea Północna 2:1
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swą grą Korea. Wiadomo, że się bronili, ale robili to z głową i gdyby grali w innej grupie może mieli by jakiś cień szans na wyjście z grupy. W meczu z Brazylią (która nie zachwyciła - może to przez zimno?) kibice Korei Północnej mogą być dumni ze swojej reprezentacji. Szkoda tylko, że pewnie niewielka garstka ludzi w KRLD mogła zobaczyć ten mecz.
miałeś absolutną rację
Gdy rozpoczynał się mecz, w Korei Północnej był środek nocy. Państwowa telewizja tego kraju zwykle nie nadaje programów nocą oraz w ciągu dnia, więc spotkanie retransmitowano dopiero w środę wieczorem.


...W rządzonym przez komunistyczny reżim kraju o 24-milionowej populacji jest tylko 1,2 miliona odbiorników telewizyjnych.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-201 ... omosc.html

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 17 cze 2010, 09:57

Styropian pisze:No i pięknie

Hiszpania cieniutko :)
Cała Hiszpania - idą przez eliminacje jak burza, by potem odpaść pechowo w grupie (jestem prawie pewien, że powtórzą sytuację z kilki lat poprzednich 2002 i 2006 - albo teraz wygrają najbliższy mecz z Paragwajem, by potem zremisować z Chile i pojechać do dom, albo wyjdą by w 1/8 dostać po dupie i też pojechać do dom, chyba że jak mówili Jaca G. i Dżordż D. - mistrz zaczyna od porażki)
Styropian pisze: Po pierwszych meczach grupowych najlepiej zaprezentowała się reprezentacja Niemiec. Pozostali faworyci póki co bez szału. No, ale II kolejka grupowa już rozkręca mistrzostwa na dobre!!!
Wiesz najlepsze drużyny, mające w perspektywie 7 meczy, nie pokażą od 1. kolejki pełni możliwości, bo zwyczajnie by się wypruli. Ale co prawda to prawda faworyci rażeni jakąś niemocą - Holandia, Brazyli i Argentyna, mimo wygranych jakoś tak niesmak pozostawiają, o postawie gagatków typu Francja i Hiszpania nawet nie będę się wypowiadał ( HSP chociaż próbowała ustrzelić coś).
ps. Gospodarz mundialu po raz pierwszy w historii nie wychodzi z grupy ;)
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
darxe
Elite User
Posty: 260
Rejestracja: 16 lis 2006, 15:35
Lokalizacja: Tempehlandia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: darxe » 17 cze 2010, 14:33

Gdy rozpoczynał się mecz, w Korei Północnej był środek nocy. Państwowa telewizja tego kraju zwykle nie nadaje programów nocą oraz w ciągu dnia, więc spotkanie retransmitowano dopiero w środę wieczorem.
Po prostu ichniejsi tv-spece musieli mieć trochę czasu żeby podrasować meczyk... niewątpliwie fake ale udany ;)
http://www.wykop.pl/link/387194/korea-p ... telewizji/
don't worry be trippy

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 17 cze 2010, 16:26

no to mamy 1. hattrick Mundialu, nie spodziewałem się że ARG aż tak zgniecie Koreę, ale wynik nie oddaje gry - mimo wszystko Koreańce nie były tylko tłem dla Albicelestes.

Z przedostatniej chwili - kryzys w Grecji się nasili, bo wiele wskazuje na to, że Grecja właśnie odpada z turnieju.

errata: żegnamy Nigerię jednakowoż ;)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2010, 20:10 przez war, łącznie zmieniany 1 raz.
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
in sect
User
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2007, 14:31
Lokalizacja: radom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: in sect » 17 cze 2010, 19:26

przejebać mecz na własne życzenie :/ jednak Nigeria może już pakjować walizki a Kaita pewnie teraz jest nabijany na pal za swoją zagrywkę

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 17 cze 2010, 22:44

Go Home, Home , Home France go Home :)
Oczywiście mają jeszcze jakieś szanse, ale mam nadzieję, że tym razem ręka Boża będzie nad wszystkim czuwała i "żabki" pojadą do domu.
Meksyk pięknie, bardzo fajnie się lukało na ich grę.

Grecja - Nigeria...kumpel w obstawieniach u buka zawsze obstawia w meczach afrykańskich drużyn, że będzie czerwona kartka, bo jak mówi to ciągle są murzyni (lol ;)) i już chyba 3 raz trafia :)
Mam jednak nadzieję, że z tej grupy wyjdą jednak Korea i Argentyna.

Argentyna pomimo tego, że może nie grała na pełnej piździe wygrała i może świętować awans do 1/8 finału, bo z grekami pewnie lekko sobie poradzą - oby!

Na Mystikal Ritual jest telewizorem więc nawet na feście będę mógł lukać na poczynania drużyn na MŚ :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 17 cze 2010, 23:17

Dzień niespodzianek za nami.

Argentyna sie rozkręca, Korea pokonana ale nie bez walki, pierwszy hattrick mundialu.

Nigeria przegrywa bardzo pechowo - czerwona kartka i spartolona kontra, która mogła dać remis.

I na koniec jako rodzynek w piłkarskim cieście - au revoir Tricollores ;) super że ta anty-drużyna praktycznie pożegnała się z mistrzostwami.
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Tribo oulus » 18 cze 2010, 00:47

war pisze:Cała Hiszpania - idą przez eliminacje jak burza, by potem odpaść pechowo w grupie (jestem prawie pewien, że powtórzą sytuację z kilki lat poprzednich 2002 i 2006 - albo teraz wygrają najbliższy mecz z Paragwajem, by potem zremisować z Chile i pojechać do dom,
war , - ja wiem że to tak wygląda że się CIebie uczepiłem, ale niestety muszę znów zareagować. bo piszesz ciągle faramazony i kłamstwa i myślisz że na tym forum Ci to ujdzie na sucho .... :wink:

Zarówno w 2002 i w 2006 roku Hiszpania jednak wyszła z grupy ( gdzie w pierwszym przypadku przegrała nie tyle z Koreą Płd- gospodarzem w ćwierćfinale ,co z tragicznym sędziowaniem ( ten mecz jest już legendą - gdybyś INTERESOWAŁ się piłką nożną to byś wiedział :) - natomiast w mundialu 2006 w drugiej rundzie rozgrywek trafiła na rozpędzoną Francje pod batutą Zizou - a więc odpadła z honorem, bez blamażu. I to w obu ostatnich mundialach, więc nie ma co aż tak drzeć szmat o " niespełnionym Hiszpańskim śnie "
A najbliższy mecz nie będą grać z Paragwajem a z Hondurasem, ponieważ Paragwaj nie jest w tej grupie ... :?
I nie mów mi tu o przejęzyczeniu drogi war ....

Ale tak to jest, jak ktoś na siłę próbuje komuś zaimponować " wiedzą " 8)

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 18 cze 2010, 09:04

szit - mój błąd (z paragwajem/hondurasem)
Jednak co do Hiszpani pozostanę przy swoim, znani są z tego typu postawy - są murowanym faworytem, a potem w dziwnych okolicznościach odpadają (fakt przypominam sobie mecz z Koreą był 'sprzedany' - nie uznali im 1, albo 2 prawidłowo uznanych bramek). Niemniej jednak w Niemczech dali dupy - fakt że trafili na Francję w potężnej formie, nie tłumaczy ich z blamażu 3-0 (taki wynik może byc w meczu Francja-Polska, a nie między potencjalnymi faworytami).
Imponować, drzeć szmat, czy robić na kimkolwiek wrażenia nie mam i nie miałem zamiaru, miło że utrzymujesz rewolucyjną czujność.
ps. Z drugiej strony prasa już pisze o tym, że Hiszpania nie ma szans na mistrzostwo - ciekawe wnioski po 1. meczu.
ps. Tribo - nie myśl sobie że to ja wymyśliłem :P

ps.2 co do wyników HSP na Mundialach ->
* 1930 – Nie brała udziału
* 1934 – Ćwierćfinał
* 1938 – Wycofała się z powodu wojny domowej
* 1950 – IV miejsce
* 1954 – 1958 – Nie zakwalifikowała się
* 1962 – Runda grupowa
* 1966 – Runda grupowa
* 1970 – 1974 – Nie zakwalifikowała się
* 1978 – Runda grupowa
* 1982 – Druga runda (grupowa)
* 1986 – Ćwierćfinał
* 1990 – 1/8 finału
* 1994 – Ćwierćfinał
* 1998 – Runda grupowa
* 2002 – Ćwierćfinał
* 2006 – 1/8 finału
* 2010 – zakwalifikowała się
Szału nie ma - 4 miejsce jako największy sukces Hiszpanii odniesiony 60 lat temu...
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 18 cze 2010, 09:48

i żeby za poważnie nie było ->
Obrazek
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 18 cze 2010, 15:47

No i kolejna niespodzianka stała się faktem - wtopa Niemiec z Serbią 0:1
tym razem Polacy zostali anty-bohaterami - najpierw Klose, który po 2 bezsensownych żółtych kartkach (czerwona) wyleciał z boiska, a następnie również Podolski - 7 niecelnych strzałów (w tym nietrafiony karny)
cóż rzec - zdecydowanie to nie był mecz drużyny niemieckiej, Serbowie natomiast dobrze wykorzystali szansę zaserwowaną przez Klose.

Awatar użytkownika
in sect
User
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2007, 14:31
Lokalizacja: radom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: in sect » 18 cze 2010, 18:10

Jatab pisze:No i kolejna niespodzianka stała się faktem - wtopa Niemiec z Serbią 0:1
tym razem Polacy zostali anty-bohaterami - najpierw Klose, który po 2 bezsensownych żółtych kartkach (czerwona) wyleciał z boiska, a następnie również Podolski - 7 niecelnych strzałów (w tym nietrafiony karny)
cóż rzec - zdecydowanie to nie był mecz drużyny niemieckiej, Serbowie natomiast dobrze wykorzystali szansę zaserwowaną przez Klose.
no cóż , nic mnie tak nie cieszy jak porażki szkopów i angoli.

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 18 cze 2010, 18:27

również nie kibicuję Niemcom ale patrząc obiektywnie (po tym, co pokazali w poprzednim meczu) nie spodziewałem się ich porażki w tym spotkaniu.

Słowenia: USA 2:2
Amerykanie wyrastają na "czarnego konia" tych mistrzostw- po raz kolejny sprawili niespodziankę i niewiele brakowało, a mogli wygrać ten mecz (sędzia nie uznał bramki - dopatrzył się faulu w ataku ) :wink:

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 18 cze 2010, 22:28

NIEMCY-SERBIA 0:1
Tym razem Polacy nie pomogli. Serprajs nr.1 dzisiejszego dnia i nie wiadomo w sumie, czy się cieszyć że Niemcy przegrali...

USA-SŁOWENIA 2:2
Bardzo ładne bramki Słowenii i niestety roztrwoniona przewaga, co powinno zostać ukarane przegraną, ale pan arbiter uznał inaczej.

ANGLIA-ALGIERIA 0:0
Serprajs nr.2
Aż żal było patrzeć na bezsilną Anglię, która dodatkowo nacięła się na bardzo skutecznie grającą obronę Algierii. Anglicy strasznie zamuleni, bez dośrodkowania, skuteczności, powolni... mundialu nie zawojują taką grą.
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: damon » 18 cze 2010, 23:22

E tam zal Anglikow. Banda patalachow lol.

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 18 cze 2010, 23:23

^^ ANGLIA-ALGIERIA 0:0
szkoda słów na komentarz, tak więc krótko - żenada (odnośnie gry Anglików) :roll:

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości