Mistrzostwa Świata RPA 2010

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: damon » 01 lip 2010, 15:55

FIFA ma podobna pozycje na swiecie jak kosciol katolicki?

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 01 lip 2010, 22:04

Nie wiem w sumie... ale było to że Polske chcieli wykluczyc z jakichś mistrzostw, za komisarza w PZPNie, co racja to racja polityka i sport to wybuchowe połączenie
vide :arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_futbolowa
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Tribo oulus » 02 lip 2010, 10:51

no i mamy dziś Holandia- Brazylia o 16.00 ej :)

Nie wiem jak Wy, ale ja będę za Holandią - ponieważ za Brazylią jakoś nie przepadam. Za Holandią też nie, ale w tym zestawieniu wolę "La naranja mecánica "
typuję 1:0
Drugi dzisiejszy mecz na wieczór( 20.30 ) - wolałbym Urugwaj niż Ghanę i tak też stawiam 2:1 .

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Psysutra » 02 lip 2010, 16:42

Nieźle się Holenderki leją z Brazyliankami :lol:

Edit:

Piękny drugi gol Holandii!!

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 02 lip 2010, 18:09

Zajebiście!!!!

Holandia - Brazylia 2:1

W II połowie Holandia wreszcie zagrała na przyzwoitym poziomie. Sneijder, Roben i Kuyt robili co chcieli z Brazylijczykami. Aż szkoda, że nie wykorzystali trzech niemal 100% sytuacji.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Kodda » 02 lip 2010, 18:52

HOLANDIAAAAA!!!! JEEEAAAA!!!!

mundial uklada sie w tym roku po mojej mysli prawie ze w 100% odpdla francja, odpadly wlochy, teraz brazylia... jeszcze tylko niemcy i niech wygra kto chce.. nawet ghana;]

wspaniala gra holendrow ktorzy jak juz pisalem obok argentyny sa moimi faworytami mistrzostw... jeszcze tylko jutrzejsza rozgrywka miedzy niemcami a argentyna.. wygrana argentyny i ja juz jestem usatysfakcjonowany tym mundialem

go go go alle alle alle ;];];]

ps.. w wieczornym meczu miedzy urugwajem a ghana... stawiam na ghane;]]] dalej afryko!!.. nie zegnaj sie jeszcze z mistrzostwami!!
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: damon » 02 lip 2010, 20:09

Ech zenki znowu daly dupy. Piekna pierwsza bramka i najlepsze podanie mistrzostw.

Szkoda, ze zdrowe emocje i rywalizacja trwaly tylko przez ostatnie 10 minut. Liczylem, ze caly mecz bedzie wlasnie taki.

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: damon » 03 lip 2010, 00:16

Ale emocje. Ghana nie zasluzyla niestety na zwyciestwo. Szkoda ale takie zycie. Drugie rozczarowanie po Brazylii :/ Liczylem, ze mecz Brazylii z Holandia wlasnie bedzie wygladac tak jak mecz Ghany z Urugwajem.

No cusz. ...

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: *JetMan* » 03 lip 2010, 00:35

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-201 ... omosc.html

Troche nie zwiazane, ale jednak powiazane ;)

Ciesze sie ze zwyciestwa Holandii - Brazylia jakos przynudzala. :P

Mimo wszystko stawiam na Argentyne. ;]
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 03 lip 2010, 18:02

Niemcy - Argentyna 4:0

Miazga, bo inaczej nie można nazwać tego co nasi zachodni sąsiedzi zrobili z Argentyną. Zespołowa i piękna dla oka gra, kolejny raz wygrywa. Połączenie młodości z doświadczeniem. Niemiecka "maszyna" rozjechała grającą byle jak Argentynę. Dziś się ukazało się to co napisałem w pierwszym wpisie tego tematu:
Jestem ciekaw jak wypadnie Argentyna, która ma genialnych piłkarzy, ale niestety pajacowatego trenera (D.Maradona).
Odpada także kolejny najdroższy piłkarz globu, po Ronaldo i Kace dochodzi do nich Messi. Co cieszy najbardziej w tym turnieju wygrywają drużyny grające zespołowo, a nie posiadające jakiegoś lidera, który czaruje. Pięknie!!!

Dziś jeszcze Hiszpania wygra ze słabszym Paragwajem i w 1/2 mamy 3 drużyny Europejskie. Dwie z nich (Hiszpania(?) i Niemcy) mają swoje składy złożone z drużyn grających w swoich ligach. Co kolejny raz udowadnia jak silne są to ligi.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 03 lip 2010, 18:32

^^ co do meczu - zasłużony awans Niemiec-jestem zmuszony odwołać mój pierwszy wpis, co do nich, że są anty-faworytami, choć mimo wszystko odpadnięcie Argentyny w takim stylu, jest dla mnie wielką niespodzianką :shock:

co do Hiszpanii - nie zgadza się - Torres gra w Liverpoolu a Fabregas w Arsenalu :wink: (co nie zmienia faktu, że reprezentują jedne z najsilniejszych lig)

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Kodda » 03 lip 2010, 19:10

sam nie wiem co myslec o "rece suareza".. sytuacja jakiej nie pamietam zeby wydarzyla sie wczesniej... coz za dramaturgia..
ostatnia akcja dogrywki, ghana powinna byc w polfinale.. GHANA!... a tu bach.. reka.. czerwona kartka, odeslanie zaplakanego suareza do szatni, nie wykorzystany karny, szalenczy taniec radosci suareza.. karne i urugwaj przechodzi dalej... oj duzo kontrowersji inesie ze soba ten mundial juz od poczatku ale cos takiego? jaja poprostu.. i podobnie jak inni zastanawiam sie nad ta reka... ze zacytuje pewien portal
Świat futbolu dyskutuje zadając pytania, z których na większość nie ma dobrych odpowiedzi. Oto kilka z nich:

Czy FIFA powinna zmienić zasady i wpadającą do bramki piłkę zatrzymaną ręką traktować jako gola?

Czy piłkarz ratujący swój zespół za wszelką cenę, poświęcający swój udział w kolejnym, decydującym o medalu MŚ spotkaniu, nie zasługuje na pochwałę?

Czy zagrania Suareza nie wydawałoby się w porządku - czy nie byłoby wręcz traktowane jako bohaterskie - gdyby Gyan wykorzystał karnego w dogrywce i Ghana wygrałaby 2:1?

Czy Paintsil nie zatrzymałby piłki ręką, gdyby to Suarez strzelał gola w 120. minucie?

Czy nie jest tak, że na miejscu Suareza każdy człowiek - nie tylko piłkarze - zachowałby się tak samo? Że złamałby przepisy, aby się ratować?

Czy rękę Suareza, która posłużyła do obrony i za którą zawodnik poniósł przepisową karę, można porównywać do ręki Maradony lub Henry'ego?


co wy o tym sadzicie?

btw: czemu niby maradona to pajac? dobry zrzyty z zawodnikami motywujacy ich nazwiskiem slowem i gestem trener... buntowniczy, ekscentryczny.. moim zdaniem jeden z lepszych trenerow tego mundialu.. mowienie o nim pajac chyba swiadczy o tym ze kto poprostu go nie lubi i tyle... szkoda mi argentyny ale niemcy byli zdecydowanie lepsi w tym meczu czego nie mozna powiedziec o urugwaju we wczorajszej rozgrywce.

... mam przeczucie ze w polfinale spotkaja sie niemcy z hiszpania i hiszpanie dostana w dupe...
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 03 lip 2010, 22:32

Kodda pisze:
btw: czemu niby maradona to pajac? dobry zrzyty z zawodnikami motywujacy ich nazwiskiem slowem i gestem trener... buntowniczy, ekscentryczny.. moim zdaniem jeden z lepszych trenerow tego mundialu.. mowienie o nim pajac chyba swiadczy o tym ze kto poprostu go nie lubi i tyle
LOL jaki z niego trener? On ma wymyślać taktykę, pomysł na grę. A założę się, że połowę tego co on przekazuje grajkom wymyślają Ci dwaj panowie, którzy zawsze stoją za nim. Klepać po dupie i całować grajków to może prezes federacji, a nie trener. Buntowniczy? Buahahaha bo tylko klapie jęzorem, a jak dziś było 0:2 to gdy kamery przybliżały jego twarz było widać, że nie wie co robić. Myślał, że ma Messiego w składzie to jakoś to będzie. Eliminacje przeszli cufalem i dziś się tylko potwierdziło, że "boski" Diego ma tyle z boskości co Szpakowski z mistrzem mowy polskiej :)

Hiszpania - Paragwaj 1:0

Chyle czoła przed Paragwajem i D.Villa :) Koleś drugi raz ratuje moje konto na bwin :P A do tego gra zajebiście: lewa, prawa, środek. Pozostali grajkowie też nieźle, ale Del Bosque troszkę denerwuje mnie swoimi zmianami....ale było minęło. Zapowiada się świetny półfinał. Niemcy - Hiszpania.

Paragwaj...tak jak po 1/8 finału napisałem, że grali byle jak tak dzisiaj świetna taktyka. I naprawdę jest mi ich szkoda. Ale taki jest futbol.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: marion » 03 lip 2010, 22:53

Kodda pisze: dobry zrzyty z zawodnikami...
Chłopaki! Ja Was proszę... :wink:
Styro pisze: "boski" Diego ma tyle z boskości co Szpakowski z mistrzem mowy polskiej :)
Może i tak.., ale mimo to uważam, że razem z Szaranowiczem biją na głowę konkurencję (Bożydar Iwanow, Przemysław Babiarz, Mateusz Borek czy Maciej Kurzajewski).

No dobra Zimoch też może być : P
Obrazek

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: bubblegum » 04 lip 2010, 01:17

Szkoda, że kraj mojej kochanej Yerby Mate przepadł :P
I szkoda, że Niemiaszki wygrali, choć z całym szacunkiem zasłużyli sobie na to :)

To tyle, co ma do powiedzenia kibic amator :D

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Astral » 04 lip 2010, 14:34

Od początku byłem za niemcami. Wiedziałem, że pokażą klasę.
To jest drużyna na miarę mistrzów świata :)
Cudownie wczoraj zniszczyli Argentyne. Podczas meczu jak go oglądałem na polach mokotowskich, po każdym golu niemców nieliczne owacje i okrzyki zachwytu przewijały się z gwizdami. W pewnym momencie ktoś krzyknął jak wrzawa opadła - "co wy kurwa macie do tych niemców polaczki ?" I nastała cisza....hahhaah. No właśnie co wy macie do tej reprezantcji niemiec ? Wczoraj od koleżanki usłyszałem odp. ze nie lubi Niemców ze względu na pryzmat historii lol :lol: Jakie to prymitywne podejście.
Tak czy siak - GERMANY GO GO !

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Kodda » 04 lip 2010, 15:59

LOL jaki z niego trener? On ma wymyślać taktykę, pomysł na grę. A założę się, że połowę tego co on przekazuje grajkom wymyślają Ci dwaj panowie, którzy zawsze stoją za nim. Klepać po dupie i całować grajków to może prezes federacji, a nie trener. Buntowniczy? Buahahaha bo tylko klapie jęzorem, a jak dziś było 0:2 to gdy kamery przybliżały jego twarz było widać, że nie wie co robić. Myślał, że ma Messiego w składzie to jakoś to będzie. Eliminacje przeszli cufalem i dziś się tylko potwierdziło, że "boski" Diego ma tyle z boskości co Szpakowski z mistrzem mowy polskiej
wiesz styro.. ty zakladasz a nie wiesz.. ewidentnie nie przepadasz za nim co widac... :wink:

co do przegranej z niemcami.. to nie wina maradony.. to sprawka przezajebiscie grajacych niemiec...
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: *JetMan* » 05 lip 2010, 23:08

Zeby to trener PL-reprezentacji mial tyle charyzmy co Maradona... :roll:
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 05 lip 2010, 23:52

Kodda pisze: wiesz styro.. ty zakladasz a nie wiesz.. ewidentnie nie przepadasz za nim co widac... :wink:
co do przegranej z niemcami.. to nie wina maradony.. to sprawka przezajebiscie grajacych niemiec...
A co tu ma do rzeczy czy za nim przepadam czy nie? Trenerem jest z dupy i wreszcie to potwierdził na wielkiej imprezie. Eliminacje do Mistrzostw przeszedł mega cufalem! Dopiero w ostatniej kolejce uniknął baraży poprzez wygraną z...Urugwajem, który dziś jest w 1/2 finału MŚ. Gdyby ostatnia kolejka eliminacji inaczej się potoczyła to Argentyny mogłoby nie być nawet w barażach do tych mistrzostw! Więc sorry, ale pieprzenie, że Boski Diego to dobry trener można wsadzić między bajki. Działacze Argentyńscy myśleli, że Diego to czarodziej, który pomimo braku jakiegokolwiek doświadczenia trenerskiego sprawi, że Argentyna mająca Messiego i kilku innych dobrych piłkarzy zdobędzie mistrzostwo. Na szczęście te mistrzostwa są turniejem drużyn grających zespołowo. Diego odcina kupony od sławy sprzed 20 lat. Po Italia 90 jego forma szła równo w dół. Kręcić jęzorem, wygłupiać się na treningach i na spotkaniach z dziennikarzami każdy potrafi, ale przygotować drużynę na turniej i dobrać odpowiednich graczy już nie. Idąc tym Twoim zafascynowaniem Diego...to reprezentację Polski powinien prowadzić Janek Tomaszewski - piłkarz dobry, wszędzie go pełno a trener z niego jak z koziej dupy rajzykofer. Argentyna piłkarzy ma dobrych, gorzej z działaczami, którzy nie potrafią obrać konkretnej drogi dla swej reprezentacji.

A już jutro pierwszy półfinał

URUGWAJ - HOLANDIA

Jeśli Holandia zagra tak jak w II połowie w meczu z Brazylią to Urugwaj jest bez szans. Jeśli jednak podejdą ciut inaczej do tego, a w dodatku Forlan odzyska "świeżość" po ciężkim meczu z Ghaną to jakieś szanse na wygraną Urugwaj ma. Wiadomo, że w drużynie Urugwaju nie zagra Suarez, nie wiem jak Lugano, a może swój geniusz okaże Lodeiro. Na pewno będzie ciekawie. Urugwaj i tak już daleko zaszedł, więc bez presji wyniku może być im łatwiej.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: marion » 07 lip 2010, 23:07

Gute Nacht Deutschland!!! :wink:

Super, piękny finał sie zapowiada...
Ciekawe czy Urugwaj rozjedzie Niemcy w meczu o 3 miejsce?
Obrazek

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości