chamstwo

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

chamstwo

Post autor: Kodda » 24 sie 2004, 14:37

temat nie nalezy do najprzyjemniejszych [moze powinien sie nazywac "najgorsze imprezy zycia"] aczkolwiek po przezyciach z dzisiejszej nocy nie moge usiasc spokojnie. zastanawia mnie to jakim cudem i w jakim celu pewien okreslony typ ludzi [dres, hools, burak] trafia na imprezy z prawdziwa muzyka taneczna.
:evil: :evil: :evil:
mala relacja z dzisiejszej nocy:
kumpel robil urodziny. wynajal cypel i zabukowal mnie na impreze. pojechalem. podpiolem sprzet. zaczalem grac. ludzie zaczeli sie schodzic i wszystko ok. udawalo mi sie sciagac ludzi na parkiet na dluzszy czas. do pewnego momentu.
okolo polnocy w szeregi znajomych wbilo sie kilka twarzy zlej slawy [ekipa starszych dresiarzy], zaczeli pierdolic. " co to za techno...? pusc manieczki". komus nawet puscily nerwy i zadzwonil na policje ktora niebawem sie zjawila. syf robil sie coraz wiekszy. na koncu [ok.0:30] przyjechal ojciec solenizanta i zaczelo robic sie naprawde nieciekawie. wyjscie z cypla bylo jedno. [obstawili je dresiarze grozac wczesniej: "MIELISCIE fajna impreze"].
myslalem ze moj sprzet nieprzezyje tego. udalo sie naszczescie wpakowac go w jakies pudla i do auta ktore mialo gdzies tam jechac [gdzie to dowiedzialem sie jakies 3 godziny temu.]
na cale szczescie w obecnej chwili sprzet lezy juz u mnie na chacie.
a mialo byc tak pieknie.
:evil: :evil: :evil:
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Post autor: Gagarin » 24 sie 2004, 16:31

dzien jak codzien :D wczoraj jeden dresik przyprawil mi szerszy usmiech :)
:: Free Spirit ::

kosma
Posty: 15
Rejestracja: 06 wrz 2003, 16:05
Lokalizacja: Nowa Dęba
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: kosma » 24 sie 2004, 17:07

A co pwiecie na świat pełen dresów i "britnejspirsów", hehe ja to mam zajebiście. :D :D
Pozdro z podkarpaca

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 24 sie 2004, 17:27

kosma: rowniez cie pozdrawiam i rowniez z podkarpacia. 8)

gagarin: szerszy usmiech?.. taki? :D bo mnie przyprawili o taka mine :evil:

banda skurwysynow zasiadla jak niewiadomo kto i z szyderczymi usmieszkami w rytmie melodyjnych manieczek palila blanty, pila alkohol, czestowala sie wszystkim co chciala i obrazala kazdego kto sie nawinal.
skad sie tacy biora ?
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Post autor: *JetMan* » 24 sie 2004, 21:14

Kodda- samotnosc, brak milosci i akceptacji. Oni sie w ten sposob dowartosciowuja.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Post autor: Gagarin » 25 sie 2004, 09:19

zawsze chodzilo o kompleksy, brak poczucia wlasnej wartosci, jedni walcza z tym, inni przylaczaja sie do grup, ktore po przyjeciu pewnej postawy ( no brain no pain ) daja upragniona akceptacje i jest im z tym dobrze. Niestety droga na skroty nie rozwija ...
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 25 sie 2004, 10:30

a takich burakow coraz wiecej...
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości