Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Jatab » 18 lis 2010, 11:05

^^ tak, jak napisałem wyżej- ile ludzi, tyle poglądów - nie wybija się szczególnie jakiś jeden, który definiowałby nurt jako całość :)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Psysutra » 18 lis 2010, 11:19

Cover z papieżem miażdży :lol:

Wygląda jak JP II ;) (albo i jest- chociaż nie wiem czy by watykan nie urządził inkwizycji w iście staropapieskim stylu :wink: )

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Styropian » 18 lis 2010, 11:38

Psysutra pisze: Prawda- te nasze katolickie wycia są koszmarem. Że wielbimy "dawco wszystkiego dobrego". Przepraszam, ale kurwać, czego? Pojebanych polityków i Rydzyka?
Oj Psysutra dziecko TV. Czy dla Ciebie wiara/kościół/katolicy to jest Rydzyk i politycy? Przecież w TV nie będą mówili, że w iluś tam parafiach jest dobry ksiądz, że pomaga i dba o swoich wiernych. Po co? Przecież to powinno być takie oczywiste, ale każdy ksiądz to też człowiek. I tak jak na naszej scenie znajdziesz "kawał chuja", tak znajdziesz go w polityce, kościele, sporcie i wielu innych dziedzinach życia.
Psysutra pisze:Co do Baptystów- zgadzam się- tam jest inne podejście do wiary, tam się śpiewa, tam się tańczy, tam grają soulowo i jeszcze lepiej :)
Psysutra ale kto Ci zabrania śpiewać i tańczyć? Przecież są jakieś zgromadzenia, zespoły religijne, baa ostatnio nawet ktoś tam rapuje o Bogu :) Idź zapisz się do takiego zespołu i raduj się swoją wiarą 8)

A co do wykorzystywania Shivy, Genesh i innych hinduskich bóstw na dekosach, okładkach itp. To uważam podobnie tak jak ☼ DigiTrip ☼ - zaczęło się na Goa, więc europejczycy dali muzykę, a hindusi obrazy :) I tak to się rozkręciło. A jeszcze inaczej to uważam, że te wszystkie postacie hinduizmu są dla zwykłego śmiertelnika (takieo jak ja) bardzo egzotyczne :) O ile w Chrześcijaństwie przewijają się przede wszystkim dwie postacie Trójca święta + Matka Boaska, o tyle w hinduizmie tych postaci jest wiele i jak już wspomniałem są egzotyczne. Człowiek z trąbą, postacie z kilkoma rękami / nogami. No full wypas dla naszej europejskiej wyobraźni. No i artyści dekoratorzy mieli wielkie pole do popisu. Jeszcze jako przykład egzotyki dla fanów psytrance dodam, że kilka lat temu pewna osoba kupiwszy sobie wielki wisiorek z Obrazek zapytała "ciekawe co oznacza te 3HO :) Wydaje mi się, że gdyby goa narodziło sie dajmy na to w Grecji to na dekosach i okładkach widniałby Zeus, Atena i Prometeusz :) Tyle, że oni wyglądali tak jak my, więc w sumie może nie ;)
Psysutra pisze:Cover z papieżem miażdży :lol:
Wygląda jak JP II ;) (albo i jest- chociaż nie wiem czy by watykan nie urządził inkwizycji w iście staropapieskim stylu :wink: )
Ta okładka miażdży od 10 lat i co? Nic.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Psysutra » 18 lis 2010, 11:53

Dla mnie Katole to hipokryzja fanatyzm, zaślepienie, sępienie o kasę i zacofanie.

Niestety nie jest to wyciągnięte z programów TV tylko z własnej autopsji.

Poza tym nie trawię jak Kościół się wpierdala do polityki i ciągle chce więcej i więcej. Bez przesady. In-vitro: sorry, ale to nie jest Państwo kościelne tylko świeckie więc gówno mają do gadania.

Tylko że po upadku Układu Warszawskiego, w którym to wiara katolicka była gnębiona, wszystko poszło w drugą stronę.

Jak każdy ksiądz to też człowiek- niech zmienią te poronione prawa kanoniczne. Z ultrakonserwatyzmem tylko niechętnych ku sobie produkują.

Moja wiara w Boga obecnie nie jest taka jaka powinna- uważam, że człowiek życiem wystawia o sobie świadectwo i nie ma sensu napierdalanie na klęczkach w pielgrzymce by zobaczyć jakiś obrazek obsrany złotem i klejnotami (ah, ta skromność kościoła ;) ) i śpiewanie jak to się Jego nie wielbi a potem iść do domu i urządzać piekło na ziemi rodzinie tudzież robić eskapady pod pałac prezydencki z dwoma zbitymi poprzecznie deskami ;)

Tak sobie przytoczę jeden ilmeryk od La Fontaine'a:
Człowiek i bożek drewniany



Poganin drewnianego bożka przechowywał -
Z tych, którzy nic nie słyszą, chociaż mają uszy.
A jednak cuda sobie po nim obiecywał -
Może bóstwo bogatą ofiarą się wzruszy.
Ciągłe śluby i prezenta,
W dzień powszedni i od święta
Cielce kwiatami wieńczone;
Nigdy jeszcze żadne bóstwo
Nie jadło równie tłusto,
Kadzidłami otoczone.
Lecz na próżno się modlił, nieraz i do rana,
Bóg odwzajemniać darów nie był wcale skory,
To zawiodła go scheda, to znowu wygrana
I z nieba nie spływały nań żadne fawory.
Nie dość na tym; bo choćby zagrzmiało z daleka
I deszcz pokropił gdzieś w lesie,
Zawsze jakoś dotknęło to naszego człeka,
Nie mówiąc o jego kiesie.
Ale bóstwo niełaskawe
Miało wciąż posilną strawę.
Rozsierdziło go w końcu szkaradne oszustwo:
Złapał drąg i w kawałki rozbił skąpe bóstwo.
W środku pełno złota. "Pókiś miał wygody -
Powiada - czyś mi za to dał choć grosz nagrody?
Wynoś się z mego domu na ołtarze inne!
Głupie jesteś, nieuczynne,
Podobne do nikczemnika,
Co nie otworzy kabzy, gdy nie chwycisz bata.
Tuczył bym cię i tuczył do skończenia świata.
Dobrzem zrobił używszy innego języka.

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Styropian » 18 lis 2010, 12:14

Psysutra pisze:Dla mnie Katole to hipokryzja fanatyzm, zaślepienie, sępienie o kasę i zacofanie.
Daj konkretne przykłady.
Psysutra pisze:Poza tym nie trawię jak Kościół się wpierdala do polityki i ciągle chce więcej i więcej. Bez przesady. In-vitro: sorry, ale to nie jest Państwo kościelne tylko świeckie więc gówno mają do gadania.
Ale jaka w tym wina kościoła? ;) Walczy o swoje, a za sprawą zajebistych polityków dostaje. Też byś był zadowolony jakby Ci jakiś urząd sypnął 50.000 zł na imprezę. I ludzie z dramów by się wqrwiali, że na psytrance dają, a na d'n'b nie. Ale to przecież nie Ty sobie dałeś, tylko Tobie dali :)
Psysutra pisze:Jak każdy ksiądz to też człowiek- niech zmienią te poronione prawa kanoniczne. Z ultrakonserwatyzmem tylko niechętnych ku sobie produkują.
Ale po co? Chcesz się kochać z siostrami zakonnymi? Niech sobie żyją w celibacie. Tylko niech go utrzymują! A nie, że po świecie latają dzieci księży :) A jak już kogoś przyłapią na romansidłach to wydupiaj. Koniec i kropka. Bo chyba tylko oto Ci chodzi? Chociaż jak znam Ciebie, ostatnio miałeś okazję zagłębić się w całą lakturę prawa kanonicznego i mi tu zaraz wywalisz jakiś ciekawy zapis :twisted:
Psysutra pisze: Moja wiara w Boga obecnie nie jest taka jaka powinna- uważam, że człowiek życiem wystawia o sobie świadectwo i nie ma sensu napierdalanie na klęczkach w pielgrzymce by zobaczyć jakiś obrazek obsrany złotem i klejnotami (ah, ta skromność kościoła ;) )
Hmm wszyscy królowie byli obsypywani złotem, no to katolicy oddają cześć swojemu królowi. Ciebie to wali i masz to gdzieś, ale znam wielu zajebistych ludzi, którzy pomimo tego, że nie są aniołami znajdują w takim czy nie innym kościele spokój, potrafią przemyśleć wiele spaw. Jedni medytują, a drudzy się modlą. Jeśli sprawia to, że stają się lepszymi ludźmi to chyba dobrze.
Psysutra pisze: i śpiewanie jak to się Jego nie wielbi a potem iść do domu i urządzać piekło na ziemi rodzinie tudzież robić eskapady pod pałac prezydencki z dwoma zbitymi poprzecznie deskami ;)
Tak samo jest z kibicami. Jedni kochają swój klub ale nie oddadzą za niego życia. Są też tacy, którzy dla barw klubowych są w stanie zabić. Jest to chore. O ile pseudokibicami nie steruje nikt z zewnątrz to co się działo pod Pałacem jest sprawką jednej osoby - Jareczka. Trudno jest się pogodzić z utrata bliskiej osoby, ale wykorzystywanie jej śmierci do manipulowania ludźmi jest złe.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Psysutra » 18 lis 2010, 13:10

Właśnie dlatego nie akceptuję tego. Wiara powinna być dla wiary a nie jako środek uświęcony przez cel.

BTW- scena drum n bassowa w Polszy stoi chyba nieco lepiej od transowej... ;)

edit: przykłady? ok...

Faroż z mojej lokalnej parafii od 15 lat spłaca kredyt zaciągnięty na "nowy system ogrzewania kościoła" ,który de facto chuja dał, przez rok czy dwa działała a teraz albo trup albo sępią wydatków.

Co z tego, że sobie Superba sprawił... :lol:

Takich przykładów jest wiele- np. kościół w czeladzkich Piaskach- analogicznie.

Spoko, ja nie mam nic przeciwko katolikom- dopóki nie zaczną mi tego prawie że wciskać do gardła że dupa wychodzi. Agitowanie pomimo tego, że człowiek sobie tego nie życzy i wspomina na każdym kroku... Deczko wkurwia... :wink:

Awatar użytkownika
☼ DigiTrip ☼
Elite User
Posty: 521
Rejestracja: 20 sie 2009, 00:09
Lokalizacja: bieda post-pruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: ☼ DigiTrip ☼ » 18 lis 2010, 17:46

jojoj u mnie tez nie jeden kosciol buduja od 1991 roku i konca nie widac :D

bym zapomnial!
o to moj remix koscielnej piesni pt. "idzie moj pan".
Przygotowac sie! OSTRA ŻENA! :lol:

http://www.speedyshare.com/files/252584 ... oj_Pan.mp3

(w poprzedni post wkradl sie blad, to nie je z 1998 a z 2002 roku. wczesniejsza wersja byla z fasttrackera ;P)
Ostatnio zmieniony 18 lis 2010, 20:24 przez ☼ DigiTrip ☼, łącznie zmieniany 9 razy.
misie niechce

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Psysutra » 18 lis 2010, 19:40

:lol: :lol: :lol: WIXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: marion » 18 lis 2010, 20:47

*JetMan* pisze:czemu jezus a nie buddha albo mahomet?
Jest i Budda.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Jatab » 18 lis 2010, 20:57

^^... a mahometa lepiej zostawić w spokoju :wink:

chyba że ktoś lubi ukrywać się całe życie i chce podzielić los Salmana Rushdiego lub redaktorów pewnej duńskiej gazety-kto wie,czy nie uznano by tego deco jako kolejne karykatury proroka ?) :P

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Psysutra » 18 lis 2010, 22:44

Co do Mahometa to ładnie pojechali po muzułmanach w SP w odcinkach "Cartoon Wars" :lol:

Awatar użytkownika
SpAceGirL
Respected User
Posty: 109
Rejestracja: 09 lis 2005, 20:07
Lokalizacja: rzeszow/kolbuszowa
Kontaktowanie:

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: SpAceGirL » 19 lis 2010, 07:27

Psysutra pisze:Co do Mahometa to ładnie pojechali po muzułmanach w SP w odcinkach "Cartoon Wars" :lol:
Sutek oni tez mieli ladnie pojechane potem, cenzura i szantaz, rowni i rowniejsi :)
Co do geografii, to rzeczywiscie jest kluczowa w kulturze GoA, ale goa to nie psytrance, chociaz ladnie sie to wszystko tutaj wpasowalo i, no i wlasnie dla mnie muzyka to muzyka, a bardzo wiele ludzi z tego robi religie. Dorabianie ideologii pod muze, zamiast muzy do ideologie , dlatego zakladam nowy nurt kotolosajtrans, ew. chrzescijanski trance, zadne hari hari :P
....:::: GOA BaBa::::....

Awatar użytkownika
☼ DigiTrip ☼
Elite User
Posty: 521
Rejestracja: 20 sie 2009, 00:09
Lokalizacja: bieda post-pruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: ☼ DigiTrip ☼ » 19 lis 2010, 07:40

dla mnie to nie jest dziwne ze "syn" podobny jest do "ojca" :lol:

"disco polo" przeciez tez zachowalo male podobienstwo w stosunku do "italo disco" ;]

to ja juz wole grecoTrance, jak to Styro powiedzial - z zeusem i atena. Jakos w katolicyzmie nie ma czegos mistycznego, wszystko jest tu takie naciagane... albo moze dlatego tak mysle bo kiedys bylem ministrantem :oops: :lol: Mysle tez, ze laczenie psytransu z koscielnym wyciem moglo by byc jescze gorsze od japonskiego darka xD
a gdyby oni wyli melodiami wschodnimi...
misie niechce

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: *JetMan* » 21 lis 2010, 21:49

dobra jedziemy z tym koksem ;)

Sutra:

Cover z papieżem miażdży :lol:


toz Ty nie znales tej plyty? :D

Styrex:

A co do wykorzystywania Shivy, Genesh i innych hinduskich bóstw na dekosach, okładkach itp. To uważam podobnie tak jak ☼ DigiTrip ☼ - zaczęło się na Goa, więc europejczycy dali muzykę, a hindusi obrazy :) I tak to się rozkręciło. A jeszcze inaczej to uważam, że te wszystkie postacie hinduizmu są dla zwykłego śmiertelnika (takieo jak ja) bardzo egzotyczne :)



Tak, to w sumie ciekawe.
Goraca muzyka, plaze i ich stylistyka/mitologia. Dla przecietnego Polaka nadal Ganesha to cos dziwnego. Tak jak dla nich nasz poczciwy Jezus hehe.

O ile w Chrześcijaństwie przewijają się przede wszystkim dwie postacie Trójca święta + Matka Boaska, o tyle w hinduizmie tych postaci jest wiele i jak już wspomniałem są egzotyczne. Człowiek z trąbą, postacie z kilkoma rękami / nogami. No full wypas dla naszej europejskiej wyobraźni. No i artyści dekoratorzy mieli wielkie pole do popisu. Jeszcze jako przykład egzotyki dla fanów psytrance dodam, że kilka lat temu pewna osoba kupiwszy sobie wielki wisiorek z Obrazek zapytała "ciekawe co oznacza te 3HO :) Wydaje mi się, że gdyby goa narodziło sie dajmy na to w Grecji to na dekosach i okładkach widniałby Zeus, Atena i Prometeusz :) Tyle, że oni wyglądali tak jak my, więc w sumie może nie ;)


"Matka Boaska" heheh [wiem wiem literowka ;) ]
egzotyczne tylko dla przecietnych europejczykow, dla nich to nic dziwnego- poznaja caly panteon tak jak Ty poznawales swieta trojke ;) na lekcjach religii
etc. Te postacie nie maja tak naprawde kilku rak, to po prostu metoda zobrazowania pewnej cechy rzeczywistosci ;)
ciekawa idea z ta Grecja.
A gdyby hiphopowcy zamiast czapeczek, spodni itd. ubierali sie jak metalowcy? ;)

Ta okładka miażdży od 10 lat i co? Nic.


w jakim sensie "nic" ?
,ze nie pojawilo sie wiecej tego typu?
tez tego nie rozumiem.


Dla mnie Katole to hipokryzja fanatyzm, zaślepienie, sępienie o kasę i zacofanie.

Niestety nie jest to wyciągnięte z programów TV tylko z własnej autopsji.

Poza tym nie trawię jak Kościół się wpierdala do polityki i ciągle chce więcej i więcej. Bez przesady. In-vitro: sorry, ale to nie jest Państwo kościelne tylko świeckie więc gówno mają do gadania.


tak, tym sobie sami strzelaja gola.


Moja wiara w Boga obecnie nie jest taka jaka powinna- uważam, że człowiek życiem wystawia o sobie świadectwo i nie ma sensu napierdalanie na klęczkach w pielgrzymce by zobaczyć jakiś obrazek obsrany złotem i klejnotami (ah, ta skromność kościoła ;) ) i śpiewanie jak to się Jego nie wielbi a potem iść do domu i urządzać piekło na ziemi rodzinie tudzież robić eskapady pod pałac prezydencki z dwoma zbitymi poprzecznie deskami ;)


zgadzam sie. to jest cholernie oczywista oczywistosc :-)


Dla mnie Katole to hipokryzja fanatyzm, zaślepienie, sępienie o kasę i zacofanie.
Daj konkretne przykłady.


uhhh



Ale jaka w tym wina kościoła? ;) Walczy o swoje, a za sprawą zajebistych polityków dostaje. Też byś był zadowolony jakby Ci jakiś urząd sypnął 50.000 zł na imprezę. I ludzie z dramów by się wqrwiali, że na psytrance dają, a na d'n'b nie. Ale to przecież nie Ty sobie dałeś, tylko Tobie dali :)


uhhhhhh

zapominasz, ze kosciol KK to masa ludzi ktorzy wybiora i zaglusja na tego, na kogo im powiedza.
owieczki.

zlekcewazylbys takie tlumy? :->


Ale po co? Chcesz się kochać z siostrami zakonnymi?


A Ty nie? buhahahah ;-)
just joking.


Hmm wszyscy królowie byli obsypywani złotem, no to katolicy oddają cześć swojemu królowi. Ciebie to wali i masz to gdzieś, ale znam wielu zajebistych ludzi, którzy pomimo tego, że nie są aniołami znajdują w takim czy nie innym kościele spokój, potrafią przemyśleć wiele spaw. Jedni medytują, a drudzy się modlą. Jeśli sprawia to, że stają się lepszymi ludźmi to chyba dobrze.


modlenie sie zaklada szukanie jakiegos rozwiazania na zewnatz, a nie wewnatrz.
'proszenie' jakiegos zewnetrznego 'boga' - litanie, paciorki, spowiedz i cala reszta idiotyzmow.
w koncu obietnice sa fajne be good i pojdziesz do nieba etc
aczkolwiek poznalem wielu chrzescijan/katolikow w roznych stadiach zycia rowniez przed smiercia czy w chorobie- i wszystko co widzialem to wielki strach w ich oczach.

ale jasne- zgadzam sie. jesli to komus pomaga, to fajnie.


Tak samo jest z kibicami. Jedni kochają swój klub ale nie oddadzą za niego życia. Są też tacy, którzy dla barw klubowych są w stanie zabić. Jest to chore. O ile pseudokibicami nie steruje nikt z zewnątrz to co się działo pod Pałacem jest sprawką jednej osoby - Jareczka. Trudno jest się pogodzić z utrata bliskiej osoby, ale wykorzystywanie jej śmierci do manipulowania ludźmi jest złe.



IMO bzdura.
Jareczek nie ma takiej mocy. :D
ludzie przyszli bo sami chcieli a nie dlatego, bo Jarek krzyknal 'przyjdzcie!'.
nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, wielu ludzi przyszlo wyrazic swoja niechec do rzadzacych Polska, i jeszcze wiele innych powodow pewnie by sie znalazlo. Nie popieram wszystkich wypowiedzi Kaczynskiego czy - tak jak piszesz - 'wykorzystywania' smierci brata do wplywu na wynik wyborow,
chociaz prawda jest taka, ze pewnie bys to samo robil na jego miejscu. A Tusk? Zrobilby to jeszcze lepiej. Lepszy PR. Zapewniam! ;)

na kpine zakrawa fakt, ze rozp. sie samolot z 2/3 polskiego rzadu i nawet nie potrafimy uruchomic miedzynarodowego sledztwa.
smiechu warte. widzisz to samo, gdyby stalo sie to z dupolizem Sarkozym? Bo ja nie.

Sutek oni tez mieli ladnie pojechane potem, cenzura i szantaz, rowni i rowniejsi :)
Co do geografii, to rzeczywiscie jest kluczowa w kulturze GoA, ale goa to nie psytrance, chociaz ladnie sie to wszystko tutaj wpasowalo i, no i wlasnie dla mnie muzyka to muzyka, a bardzo wiele ludzi z tego robi religie. Dorabianie ideologii pod muze, zamiast muzy do ideologie , dlatego zakladam nowy nurt kotolosajtrans, ew. chrzescijanski trance, zadne hari hari :P


hari hari to chyba chodzi Ci o hari kriszne?
to cos zupelnie innego. ;)


to ja juz wole grecoTrance, jak to Styro powiedzial - z zeusem i atena. Jakos w katolicyzmie nie ma czegos mistycznego, wszystko jest tu takie naciagane...


no jak nie masz mistycyzmu? przemawiajacy plonacy krzak, gadajacy waz i moc Jedi pozwalajaca rozstapic fale oceanu?
;D
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Psysutra » 21 lis 2010, 22:59

Ale to jest zbyt... Ludzkie ;) prędzej mitologia cywilizacji prakolumbijskich tudzież Afrykańskich lub z Azji mniejszej- to jest dopiero hardcore :!:

Religie monoteistyczne są nudne jak cholera :p

Tak samo nie wyobrażam sobie łączenia JAKIEJKOLWIEK muzyki folkowej z Polski... Dla mnie to byłaby wiocha pokroju DP. "Oj ta dana dana"- wyobrażacie to sobie? :lol:

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: *JetMan* » 21 lis 2010, 23:41

MH, co jest zbyt ludzkie? prosze pisz tak, zebysmy my ludzie z poprzedniej epoki, mogli Cie zrozumiec. :D

Bo zaraz Mr X napisze, ze pieprzysz ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Psysutra » 22 lis 2010, 08:13

No w religiach monoteistycznych typu chrześcijaństwo czy judaizm Bóg jest przedstawiany pod postacią energii tudzież brodatego facia. Większość przedstawianych tam postaci to ludzie tudzież gadający wąż.
Mało zachęcające, prawda? ;)

Jak było wspominane- cztery ręce, głowa słonia kota szakala czy orła... Bóstwa monoteistyczne nie posiadają atrybutów jakie mają np. debeściaki z olimpu. I jak tu takich nie uwieczniać na na szmatach? Wyobrażacie sobie Jezuska w psychodelicznych barwach tudzież Mojżesza czy kogoś tam z proroków? Bo ja w sumie nie... :lol:

A co do skrótów- DP to Disco Polo :P

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Jatab » 22 lis 2010, 22:25

JetMan pisze:Bo zaraz Mr X napisze, ze pieprzysz ;)
:)
Psysutra pisze: Tak samo nie wyobrażam sobie łączenia JAKIEJKOLWIEK muzyki folkowej z Polski... Dla mnie to byłaby wiocha pokroju DP. "Oj ta dana dana"- wyobrażacie to sobie? :lol:
ale chrzanisz sutek :lol:
- takie bandy istnieją i są cenione zarówno w kraju, jak i poza nim
przykład 1 http://www.youtube.com/watch?v=QRp1Vl_pp4Q
przykład 2 http://www.youtube.com/watch?v=CMCFmOIx ... re=related
przykład 3 http://www.youtube.com/watch?v=G3Bj-9ND ... re=related
Ostatnio zmieniony 22 lis 2010, 22:39 przez Jatab, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Psysutra » 22 lis 2010, 22:31

Jak dla mnie szału bez. Mam uczulenie na Country/Folk :mrgreen:
Tak, brzydzę się spuścizną ludową... Ale mnie to po prostu nudzi, nuży, nie podoba się. Mam takie prawo? A owszem!

A jakiś transiarski przykład? ;)

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dorabiane filozofie, teorie, ideologie i głębokie przesłania

Post autor: Jatab » 22 lis 2010, 23:37

co prawda wokalistka śpiewa po angielsku i zespół gra głównie w gotyckich klimatach ale jako przykład podam ten folkowy (bo polski :wink: ) kawałek http://www.youtube.com/watch?v=2LK2riXaw7U
(muza była popełniona przez Daniela Kleczyńskiego aka Gagarin 108, a sam kawałek w remixach znalazł się na tej składance
http://www.discogs.com/Various-Technoma ... se/1208190

a tutaj masz ich bardziej transowe oblicze :wink: http://www.youtube.com/watch?v=WU5ml7F3 ... re=related

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości