OWER W IRAKU??!!

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
GULI
User
Posty: 74
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:41
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

OWER W IRAKU??!!

Post autor: GULI » 31 mar 2003, 19:51

Własnie przeczytałem informacje, ktora wstrzasneła mna. Ower na głownej stronie psytrance.prv.pl podał do wiadomosci, ze wybiera sie do Iraku. Drogi owerku na pewno nie nabierzesz mnie na to, ze jedziesz tam z pobudek ideologicznych. Chcesz zarobic i to jest pewne, ale do jasnej cholery pomysl co ryzykujesz. Nigdy nie byłes w wojsku, krotkie przeszkolenie nie wystarczy, zarobisz spora kase, ale ile mozesz stracic. ZASTANOW SIE!!! Wojna w Iraku to nie taka sielanka jak myslałem na poczataku. TAM GINA LUDZIE- po obu stronach. Wypadki o ktorych niebyłoby mowy w normalnym swiecie tam zdarzaja sie nagminnie. NIE RYZYKUJ, NIE ZOSTAWIAJ TEGO CO MASZ(nawet nie wyobrazam sobie jak zareaguje Dominika) To cudza wojna, niech walcza zawodowcy. Irak to miejsce niebezpieczne. ZOSTAN Z NAMI!!!

Prosze wszystkich z całego serca, aby przekonali Owera do zaniechania tej decyzji. PISZCIE, MOWCIE, NIECH NAS USłYSZY!!!
RESPECTA

Awatar użytkownika
Blood_on_the_dancefloor
Posty: 12
Rejestracja: 25 mar 2003, 20:36
Lokalizacja: Gdańsk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Blood_on_the_dancefloor » 31 mar 2003, 20:11

Zachęcam wszystkich do odwiedzenia Iraku, nie ma sie czego bać, jedząc MacKiełbase w MacDonaldzie ryzykujecie o wiele więcej! Także osobiście popieram każdą decyzje o wyjezdzie do Mezopotamii , pozdrawiam @ll :)

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 31 mar 2003, 20:19

:!: PEACE FOR IRAQ :!:

Awatar użytkownika
Mauser
User
Posty: 79
Rejestracja: 17 mar 2003, 20:33
Lokalizacja: Gdańsk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Mauser » 03 kwie 2003, 20:22


Gość
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Gość » 03 kwie 2003, 22:07

Piszę to z rozżaleniem bo z jednej strony uwielbiam Astral Projection,MFG,Sandmana,Infected M i w ogóle całą scenę Izraelską a z drugiej wiem że ta wojna wybuchła z rozkazu pewnych elementów dążących do świadomej manipulacji nami-czytaj abyśmy słuchając izratransu mieli poczucie że żydzi są OK, i w ogóle to arabostwo należy do pieca wrzucić i że pejsiaki mordują arabów dla naszego dobra.Prawda jest tylko jedna i niestety bolesna-pomijam poszczególnych wykonawców którzy są w porządku-wkurwił mnie raz jeden obrazek-podczas wyborów na fuhera iSSraela pokazywali partię zielony liść czy coś takiego-bawiące się żydóweczki i tańczące w rytmie trance'u mówiły że chcą pokoju ale jednocześnie zaostrzenia linii wobec elementu zagrażającego spokojowi w Izraelu ,gdzie o dziwo do dzisiaj panuje niewolnictwo.
Tal apropos ta partia jest za legalizają zielska-to dziwne skoro jednocześnie jest za pokojem ale i za zaostrzeniem wobec dzieci i matek mordowanych dla dobra "NARODU WYBRANEGO(TFU)"
Stwierdzenie że to czyjaś wojna jest błędne-to wojna w interesie Izraela -niczyim innym.
I tak wiadomo że ta wiadomość to blef.

Gość
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Gość » 03 kwie 2003, 22:10

Nie mówcie że jestem nienormalny,że za dużo łykam piguł,wciągam proszku itd.-po prostu czerpie informacje z niezjudaizownych zródeł informacji(czytaj niezależnych).Po za tym mieszkam niedaleko Majdanka.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości