Frag'em All - giercujemy

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 17 cze 2011, 00:31

Z tym się zgodzę. M.in z tego względu nie gram w nowe gry- bo po ch. mam co 2 lata kompa wymieniać bo wyszła nowa gra z wodotryskami i ma coraz bardziej kosmiczne wymagania sprzętowe?

A paradoksalnie na konsolach o parametrach wręcz śmiesznych w stosunku do PC gry hulają bez zarzutu.

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Gamma » 17 cze 2011, 16:11

Z tymi nowymi grami to jest jak z nowym psytrancem i tez jak ze wspolczesnymi filmami opartymi glownie na efektach, nie na grywalnosci/miodnosci. Wiekszosc to kupa maksymalna... takie czasy.

Tak w wielkim skrocie... Swoja przygode z grami zaczalem pod koniec lat 80-tych. Moja ulubiona gra z tamtego czasu i pierwsze zarwane nocki mialy miejsce przy Bulder Dash'u. :) Potem w latach 93-95 wielka fascynacja doomem 1/2 i pierwsze lanowe deathmatch'e w sali informatycznej w podstawowce, ktorych magie pamietam do dzis. Potem nadeszlo giercowanie przez siec przy pierwszym quejku (QuakeWord) i Diablo 1/2. I z tymi tytulami jestem zwiazany do dzis. :) Gry z nowego milienium glownie widzialem u innych, samemu jakos mnie nie ciagnie do nich. Po za tym szkoda mi kasy na te wszystkie nowoczesne karty graficzne etc. :)
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
☼ DigiTrip ☼
Elite User
Posty: 521
Rejestracja: 20 sie 2009, 00:09
Lokalizacja: bieda post-pruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: ☼ DigiTrip ☼ » 17 cze 2011, 17:12

Settlers 2! To byla gra!

Obrazek

...a na strychu gdzies jeszcze komodorasek c64 lezy :]
misie niechce

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 17 cze 2011, 17:32

Ostatnio sobie grywam w takową gierę (nazywa się Zuma jakby ktoś pytał):

Obrazek

Niesamowicie wciąga!

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: bubblegum » 17 cze 2011, 19:38

zuma jest spoko
z podobnych (w sensie "lekkich" gierek na każdą chwilę) polecam ANGRY BIRDS.

- musicie mieć google chrome (gra robiona pod Chroma i na innych przeglądarkach się tnie) [btw chrome rulez :) ]
- ew. można ściągnąć sobie gdzieś wersje stacjonarną (instalka) - i wtedy też mieć więcej leveli.

Dodam, że gram ma w sobie MNÓSTWO miodu i trudno się od niej oderwać :)

aa.. zasady są takie, że strzelamy ptaszkami, by ustrzelić świńki :mrgreen:


http://chrome.angrybirds.com/

http://www.rovio.com/index.php?page=angry-birds

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: damon » 17 cze 2011, 19:44

Angry Birds zajebiscie sie sprawdzaja rowniez w podrozy (jak ktos ma dotykowy tel z duzym wyswietlaczem). A ile klotni wywoluja (teraz ja! teraz ja!) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: bubblegum » 17 cze 2011, 19:48

hehe dokładnie. Fajnie jak ktoś nie umie czegoś przejść, a Ty umiesz. Te nerwy drugiej osoby :D

A - w telefonie tak, ale prócz tak-skrina trzeba mieć system Android.

Swoją drogą ANGRY BIRDS pierwotnie były stworzone na telefon. Dopiero później była wersja PC

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: damon » 17 cze 2011, 20:12

bubblegum pisze:hehe dokładnie. Fajnie jak ktoś nie umie czegoś przejść, a Ty umiesz. Te nerwy drugiej osoby :D

A - w telefonie tak, ale prócz tak-skrina trzeba mieć system Android.

Swoją drogą ANGRY BIRDS pierwotnie były stworzone na telefon. Dopiero później była wersja PC
Nawet nie wiedzialem, ze zrobili na PC heh - wczesiej tylko na Galaxy S grywalem ;)

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: bubblegum » 17 cze 2011, 20:13

na przeglądarce Chrome możesz popykać za darmo ^^ wyżej masz linka :)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 17 cze 2011, 23:39

Chrome to szmelc. Firefox rulz \o/ :D

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: *JetMan* » 17 cze 2011, 23:47

jesli chodzi o 'Zume' to osobiscie grywalem w inna wersje, QingPang hehe na serwisie qplaygames.com [ale nie polskim, tylko wlasnie .com - jest spora roznica] czasami pogrywam tam w Mahjonga i SevenSumUp - pierwsza to tradycyjna gra planszowa bodajze z Chin, druga - fajna zrecznosciowo logiczna. Serwis dla dzieci i nieco rachityczny, oczywiscie graja tez starsi lol ale gdyby ktos chcial sie zmierzyc to dac znac ; )

to co podaliscie z tymi ptaszkami tez juz jest od dawna jako castle battle - zbija sie zolnierzy i burzy twierdze/mury zamkow - zadna nowosc.

Co do tematu gierek to w moim zyciu najwiecej czasu zjadly zapewne gierki z wczesnej mlodosci- bylo tego mase, nie ma sensu wymieniac pelnej listy bo i tak sie nie uda a nie oddadza calosci. Nie chcemy wyliczanek ;) Na pewno RPGi, Eye of the Beholder, Dungeon Master, strategie- od Powermongera do Diuny, platformowki.. Bruce Lee? hehe Pitfall.. Flashback. Yeah. :D Cannon Fodder, pierwsze Mortale.. pozniej etap konsol, Command & Conquer, Tekken, Starcraft pozniej - Battle.net - oczywiscie. Quake2, Unreal:T.. Q3 tez, ale znacznie krocej. Fify, NHL tez sie potrafil trafic. Pro Evo Soccer, Need4Speed... A, Destruction Derby hehe. Byla tez taka strzelanka American Laser Games - The Last Bounty Hunter. ogolnie wszystkie znane. ;) Fallout 1 & 2 - o tak tak... Metro2033 jak ktos lubi 'falloutowy' klimat- polecam. Pozniej nic bo mi sie granie znudzilo oczywiscie nie liczac wspomnianej pracy kiedy musialem ; )

Sutra- Chrome ma troche inne funkcje niz Mozilla, ale dziala szybciej [zaznaczam ,ze nie korzystam jeszcze z najnowszego FF] od niego jesli masz duza biblioteke, mase bookmarkow, RSS i bajerow.
Chociaz interface dla mnie nieco marny - ale to rzecz upodobania.
Mozilla jest nadal bardzo dobra, na jej korzysc przemawia masa pluginow,wtyczek i bajerow dostepnych 'od jednego klikniecia' ;)

a Safari? Opera? Camino? ;) Chociaz nie odbiegajmy od tematu.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: damon » 17 cze 2011, 23:59

Portal 2, Little Big Planet 1 & 2 i najnowszy Mortal Combat (PS3). 8) :D

A na PC oczywiscie Samorost 1-3 8)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 18 cze 2011, 00:47

Mortale i Tekkeny wymiękają przy Virtua Fighter 2... O boziu ale się lało przeciwników... Zwłaszcza ta plansza podwodna w Atlantydzie... Wygrana dawała satysfakcję... :D

BTW- grał ktoś w planszówkę Magia i Miecz lub karcianą The Gathering? :D

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: *JetMan* » 18 cze 2011, 01:03

Samorostki jasne ; )

Sutra- Tekken to flagowy projekt Namco pod Playstation, Virtua od zawsze byl na Sege.. no i ... maja zupelnie inne podejscie do grania. Ja sie wychowalem na Tekkenie - tak wyszlo. Ogolnie i tak lepiej niz Street Fighter ; ) nigdy mi zbytnio nie pasil. One Must Fall 2097 - robotobicie na PC bylo niezle, pamietam.

Ahhh!

No i jakzeby zapomniec o naszej rodzimej produkcji FRANKO! YEAH! :D

Co do karcianek- osobiscie Doom Trooper'a i troszke StarWarsow.
M:TG bylo wowczas poza moim zasiegiem... :) Wolalem LARP'y..
z RPG to Zew Cthulu, Cyberpunk 2020...
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Gamma » 18 cze 2011, 01:20

*JetMan* pisze:Samorostki jasne ; )

z RPG to Zew Cthulu, Cyberpunk 2020...
Widze, ze robi sie z tego temat o wszystkich grach. ;)

Samorosty mega byly, nawet nie wiedzialem, ze juz 3 czesc wyszla. :)

A Cthulhu to moj ulubiony system. Mialem wszystkie podreczniki, mistrzowalem i ogolnie mialem mega wkreta w mity. Zreszta do teraz mam, ale zadnej sesji od dlugich lat. Jak kiedys bys poprowadzil to sie pisze. ;)
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: *JetMan* » 18 cze 2011, 01:30

tez mistrzowalem hehe ;] sie ustawimy jak zjade kiedys do kraju
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
☼ DigiTrip ☼
Elite User
Posty: 521
Rejestracja: 20 sie 2009, 00:09
Lokalizacja: bieda post-pruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: ☼ DigiTrip ☼ » 18 cze 2011, 09:18

Magia i Miecz FTW! :twisted: mialem tego duzo kiedys. Przyszedl jednak okres szkoly sredniej i sprzedalem za 25zl <facepalm> bo myslalem ze juz nie bede grac. Jak zobaczylem ostatnio ile w internecie jest do tej gry dodatkow (do nowej jak i starej wersji) to az chcialem kupic Talisman`a, trzecia edycje :D

Co do rpgow papierowych to spedzilem kilkadziesiat nocy i jeszcze wiecej dni przy Warhammer FRP, D&D 2&3ed, Vampire, Fallout P&P. Z innymi systemami probowalem swoich sil znacznie mniej. W ogole w RPGi bylem tak wciagniety ze nawet swoje gry zaczalem projektowac bedac w gimnazjum. OMG jak teraz na to spojrzec, co ja tam wypisywalem, to niezle sie mozna schichrać :lol:
misie niechce

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 18 cze 2011, 11:49

No ja w książkowe RPEGI nigdy nie grałem- nie miałem okazji :wink:

Zawsze można sobie pyknąć w Magic- The Gathering :wink:

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Astral » 18 cze 2011, 14:43

http://www.gamezer.com/billiards/

Są tu jacyś entuzjaści bilarda ?

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 18 cze 2011, 14:46

Ja jestem- ale takiego żywego :P wirtualny to nie to samo.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości