Frag'em All - giercujemy

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
☼ DigiTrip ☼
Elite User
Posty: 521
Rejestracja: 20 sie 2009, 00:09
Lokalizacja: bieda post-pruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Frag'em All - giercujemy

Post autor: ☼ DigiTrip ☼ » 15 cze 2011, 21:47

"Nocny killing" czyli Unreal Tournament `99 - gramy jakiś meczyk? ;P
misie niechce

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: "nocny killing" czyli Unreal Tournament `99

Post autor: bubblegum » 15 cze 2011, 21:53

najpierw musiałbym zainstalować i przypomnieć sobie co i jak :) ale to dopiero po weekendzie :)

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: "nocny killing" czyli Unreal Tournament `99

Post autor: Templar » 15 cze 2011, 21:57

Ja jak znajdę gdzieś instalkę to może się podłączę nawet.

Pozwoliłem sobie przerobić ten temat na ogólny wątek gierkowy, bo takowego tu brakuje.

Grał już ktoś może w nowego Duke'a? Zastanawiałem się jak to będzie wyglądało po latach no i w końcu doczekałem się. Co prawda nie pykałem jeszcze w grę, ale dziś oglądałem sobie trochę filmików na necie i czytałem komentarze graczy - nie wygląda to za ciekawie. Wrzuty na grę - chyba zasłużone swoją drogą - lecą z każdej strony...
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 15 cze 2011, 22:13

Jak się zbierze większa grupa to wolałbym Onslaught (tryb drużynowy- przejmowanie węzłów mocy w celu zniszczenia rdzenia przeciwnika- z pojazdami) w UT 2004... Nie mogę się doczekać aż któremuś zrobię Goliathem z dupska hangar :twisted:

Awatar użytkownika
☼ DigiTrip ☼
Elite User
Posty: 521
Rejestracja: 20 sie 2009, 00:09
Lokalizacja: bieda post-pruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: ☼ DigiTrip ☼ » 15 cze 2011, 22:26

ja w nowsze gry odpadam :( nie mam sensownej karty graficznej. ale jakby sie chcialo w UT`99 to pisac do mje :twisted:
misie niechce

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 15 cze 2011, 22:46

Mam zintegrowaną i chodzi dobrze ;)

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: *JetMan* » 16 cze 2011, 01:41

No, juz mialem ostatnio zakladac taki temat...

wiec tradycyjnie ode mnie porcja trailerow swiezych produkcji. Jako, ze robilem nie-tak-znowu-dawno w growym przemysle, [proud ;) lol ]
pozostaje mi tylko pogratulowac zespolom grafikow/architektow/projektantow/designerow/rysownikow i calej masy wariatow od developerow, poprzez functionality testerow az do pelnoprawnych malarzy pracujacych przy obecnych mega-milionowych produkcjach. Niestety - obecnie najczesciej nastepuje przerost formy nad trescia, nie to co kiedys.. ale -

kilka snipow z najnowszych targow E3 ktore sa, jak zapewne wiekszosc kojarzy, tym dla graczy czym dla nas BooM. :)

http://www.youtube.com/watch?v=IHpVDPza ... ure=relmfu
Killer Freaks from Outer Space - Well, w czasach 'Cowboys & Aliens' niewiele nas juz moze zadziwic. Propozycja ciekawa.

http://www.youtube.com/watch?v=1IFMQYaN ... re=related
Asura's Wrath 'Debut TGS 2010 Trailer

no coz.. japonce i.. wszystko jasne.

http://www.gametrailers.com/video/e3-20 ... ler/714974
"Drake's Fear" - klimaty Indiany Jonesa wymieszanego z Bondem.. ciekawe.


http://www.youtube.com/watch?v=YfPGlVt1 ... r_embedded
Halo - Combat Evolved- Ach, coz to bylo za FPP. Microsoft's teaser trailer for Halo: Combat Evolved Anniversary, from E3 2011. Introducing Halo: CE remastered for multiplayer, co-op, and tons more.

http://www.gametrailers.com/video/e3-20 ... lay/714928
Ghost Recon - no coz. Tom Clancy ma naprawde dobre pojecie w ktora strone zmierza obecne pole bitwy :)

Warto rowniez sledzic "Mass Effect 3", "Batman - Arkham City" , najnowszego "Assasin's Creed" ... "Dead Island" moze byc ok.
Co do Duke'a - to nie Blizzard i nie StarCraft2 - poza krecacymi dupami 3-d panienkami calosc nieco traci myszka...

Zreszta co ja bede wklejal pojedynczo. Sprawdzcie hurtem ;)
http://zakazanaplaneta.pl/news.php?readmore=5610
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 16 cze 2011, 01:58

Clancy ma przede wszystkim zajebiste książki. Adaptacje filmowe w większości udane (wyjątkiem jest Suma Wszystkich Strachów zrobiona od dupy strony i mało co wspólnego mająca w wielu aspektach z powieścią). Gry sygnowane jego nazwiskiem także są udane, ale... Mnie specjalnie nie poruszają ;) Chociaż w Raven Shield się łoiło terrorystów z M14... Ah, te czasy... :roll:

W Half Life na multi także by się połoiło... Ostatniego fraga chyba zbiłem dobre 8 lat temu.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: *JetMan* » 16 cze 2011, 02:05

Jesli chodzi o pana Tomasza C. to pierwsza czesc 'Tęczy 6' czyli po prostu 'Rainbow Six' to byla [swego czasu] niezla sensacja- chociaz nie pozbawiona bugow - rewelacyjna. Swietny klimat no i znakomita muzyka [na krazku jako sciezki .wav - pyszna sprawa]
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Styropian » 16 cze 2011, 08:20

Peace Love Unity Respect...a tutaj widzę każdy by popierdalał z pepeszą i zabijał wirtualnych braci i siostry ;)

Football Manager !
Dziękuję dobranoc ;)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: damon » 16 cze 2011, 08:23

Fifa 2011 na PS3! :p ;)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 16 cze 2011, 13:22

Styro, nie lansuj badziewnych gier :wink:

Agresję można sobie wyładować albo strzelając do wirtualnych przeciwników albo do "wyimaginowanych prawdziwych" ;)

A te Fify, NHL-e i inne tego typu giery to sobie darujcie. Frag'em All- i wszystko jasne :twisted:

Awatar użytkownika
Kwachu
Elite User
Posty: 253
Rejestracja: 08 cze 2008, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Kwachu » 16 cze 2011, 16:08

Ja chetnie bym pyknął w UT 99 czyli najlepsza czesc tego cyklu, choc preferuje Q3. Tylko z wolnym czasem troche lipa... :wink:

Grywal ktos z was w ktoras czesc Wipeouta? (konsole)
To seria do ktorej Psytrance pasuje jak marzenie.

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: bubblegum » 16 cze 2011, 17:52

grałem we wszystkie Wipeouty na PSXa i PS2. Sama w sobie gra ma również przepiękną ścieżkę dźwiękową (na psxa stworzoną przez sashę - miód)

Gra przepiękna.

Z ostatnich rzeczy jakie grałem i mogę polecić do Bioshock.

Awatar użytkownika
Reg
Respected User
Posty: 111
Rejestracja: 07 maja 2010, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Reg » 16 cze 2011, 19:17

JetMan: Witaj w klubie :) Ciekaw jestem, jaki był Twój powód odejścia z branży?

Ja ostatnio pykam we Wedźmina 2. Ogólnie polski przemysł ma się czym poszczycić z nowych produkcji.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 16 cze 2011, 20:11

Starsze produkcje polskie też są niczego sobie np. Chrome czy Earth 2150 (2140 i 2160).

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: *JetMan* » 16 cze 2011, 22:21

adm001 pisze:JetMan: Witaj w klubie :) Ciekaw jestem, jaki był Twój powód odejścia z branży?

Ja ostatnio pykam we Wedźmina 2. Ogólnie polski przemysł ma się czym poszczycić z nowych produkcji.
hehe alez nie odszedlem- pracowalem jako freelancer na umowie o dzielo kilka razy dla roznych pracodawcow. Najmilej wspominam lokalizacje Prince of Persia na Polske chociazby. No i opcja pogrania w produkcje, ktore na rynku ukaza sie dopiero za kilka miesiecy- bezcenna ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
☼ DigiTrip ☼
Elite User
Posty: 521
Rejestracja: 20 sie 2009, 00:09
Lokalizacja: bieda post-pruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: ☼ DigiTrip ☼ » 16 cze 2011, 22:25

Psysutra pisze:Starsze produkcje polskie też są niczego sobie np. Chrome czy Earth 2150 (2140 i 2160).
albo Polanie :lol: :lol: :lol:
misie niechce

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: Psysutra » 16 cze 2011, 22:30

Kurna, w Polan właśnie nie grałem. Podobnoć miała wyjść/wyszła dwójka, gdzie krówki skubiąc trawkę EXP-iły :lol:

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Frag'em All - giercujemy

Post autor: bubblegum » 16 cze 2011, 22:53

dobre, stare strategie nie są złe, choć teraz nie ma już takiego klimatu. Wszystko max 3D.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości