Katowice - co o tym sądzicie?

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
muzik_ce
Respected User
Posty: 169
Rejestracja: 28 sty 2010, 02:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Katowice - co o tym sądzicie?

Post autor: muzik_ce » 07 wrz 2011, 00:13

Witam
Może klip kogoś zainteresuje - zrobiliśmy teledysk dla kumpli z mocnej śląskiej kapeli do wałka nagranego ku chwale pięknego miasta Katowice i całego oberszlejziena. Budżet - 0zł, wszystko dzięki dobrowolnemu zaangażowaniu ludzi :)

Clinica Muerte - Katowice

Z psajtransami wiele wspólnego to nie ma, ale czemu tego nie pokazać ;) No i od razu pytanie - czy fanów dźwięków elektronicznych taka muza może ruszać? Dla mnie odpowiedź jak najbardziej na tak.

Awatar użytkownika
☼ DigiTrip ☼
Elite User
Posty: 521
Rejestracja: 20 sie 2009, 00:09
Lokalizacja: bieda post-pruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Katowice - co o tym sądzicie?

Post autor: ☼ DigiTrip ☼ » 07 wrz 2011, 15:56

wuw! :0

ciary mi po kregoslupie biegaly przez caly czas trwania utworu!
Git gitara! Zajebiasty doublekick! Power vocal! omg - dawno nie slyszalem tak dobrego kawalka "spod polskiej, amatorskiej reki" :0 rusza mnie i to mocno! BRAWO!

jedyne co mi nie pasuje to tylko tekst ;P troche smijesny i taki troche prosty. No ale pal licho tekst, i tak ma on dla mnie najmniejsza role. Darcie ryja to tylko kolejny instrument :lol:

podobalo sie. 5/5!

btw. od zawsze kreci mnie doublekick na perce. jak sobie siedze to czesto tak stukam girami o glebe :D ciezka to sztuka do opanowania w rzeczywistosci? mial ktos doswiadczenie z tym?
misie niechce

Awatar użytkownika
muzik_ce
Respected User
Posty: 169
Rejestracja: 28 sty 2010, 02:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Katowice - co o tym sądzicie?

Post autor: muzik_ce » 07 wrz 2011, 17:28

Dzięki za miłą opinię.
Jak podpowiada mi perkarz kapeli, napierdalanie nogami i rękami trzeba ćwiczyć po tyle samo, żeby wszystko grało i żeby móc robić dowolne kombinacje. Jak twierdzi, żeby doublekickować w miarę dziko, potrzeba około roku. No a żeby napieprzać jak dave lombardo ze slayera, to pewnie ze 30lat ;)

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Katowice - co o tym sądzicie?

Post autor: damon » 07 wrz 2011, 22:30

muzik_ce pisze:Dzięki za miłą opinię.
Jak podpowiada mi perkarz kapeli, napierdalanie nogami i rękami trzeba ćwiczyć po tyle samo, żeby wszystko grało i żeby móc robić dowolne kombinacje. Jak twierdzi, żeby doublekickować w miarę dziko, potrzeba około roku. No a żeby napieprzać jak dave lombardo ze slayera, to pewnie ze 30lat ;)
Raczej zdecydowanie nie, bo zapierdalal jak dziki jako nastolatek jusz ;)

Awatar użytkownika
muzik_ce
Respected User
Posty: 169
Rejestracja: 28 sty 2010, 02:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Katowice - co o tym sądzicie?

Post autor: muzik_ce » 07 wrz 2011, 22:57

No tak, ale ja na przykład to z paredziesiąt lat bym musiał trenować ;)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Katowice - co o tym sądzicie?

Post autor: Styropian » 08 wrz 2011, 08:29

Fajny treściwy kawałek. Wokalista ma czysty(?) głos. Zazwyczaj w kapelach tego typu trudno mi usłyszeć tekst bo napierdalają jak opętani :) A tu nie dość że muzyczka skoczna to i wiem o czym śpiewają :)
☼ DigiTrip ☼ pisze: jedyne co mi nie pasuje to tylko tekst ;P troche smijesny i taki troche prosty. No ale pal licho tekst, i tak ma on dla mnie najmniejsza role. Darcie ryja to tylko kolejny instrument :lol:
Ale Katowice w sumie są w sumie proste. Niby nie ma w nich zbyt wiele piękna, a jednak trudno tego miasta nie lubić :-) i być dumny z tego, że się jest katowiczaninem :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości