Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: Tribo oulus » 26 cze 2014, 03:40

ja jakoś w " Tę Holandię " nie wierze .
Mają mieszankę młodych i starych , ale swoje 3 armaty już wiekowe .
Van Persie, Robben i Snejder. Reszta jest zagadką .....i nie wierzę by wygrali ostatecznie.
Zapowiadają się 2 arcy ciekawe mecze w 1/8 ...
Kolumbia - Urugwaj i Meksyk - Holandia
To będą chyba bardziej wyrównane mecze niż Chile - Brazylia , chociaż kto wie.
W ogóle jestem ciągle pod wrażeniem tego mundialu ..... 8)

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: Templar » 08 lip 2014, 22:58

Blitzkrieg zafundowany Brazylii nie pozostał bez odpowiedzi okrutnego internetu... :)

Obrazek
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: *JetMan* » 09 lip 2014, 01:36

Obrazek

7:1. no comments.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: Styropian » 09 lip 2014, 11:01

Trafiła kosa na kamień....Deutsch Stein ;)

Liczyłem na zwycięstwo Niemiec. Jako, że są drużyną turniejową to liczyłem, że się w 1/2 finału rozkręcą na dobre i będzie jakieś 0:2, ale, żeby aż tak zdemolować gospodarza mistrzostw? "Wielką" Brazylię!

Ale tego się można było spodziewać, bowiem do tej pory mieli sporo szczęścia albo pomocy ;) To czego nie udało się Chile i Kolumbii zostało wczoraj dokonane i to w jakże piękny sposób. Nawet z Neymarem i T.Silva byliby tłem dla Niemców, którzy zagrali dobry mecz. Pewnie z San Marino albo innym Liechtensteinem wygraliby tyle samo :)

Brazylia? Zlepek indywidualności, udających drużynę. Banda cip, która przy podmuchu wiatru kładzie się na murawie, albo płacze z byle powodu: przed meczem, w czasie jego trwania i tuż po nim - nic nie osiągnąwszy.

A dziś Holandia - Argentyna.
Argentyńczycy póki co nie pokazali nic ciekawego na tym turnieju, ale być może tak jak Niemcy się rozkręcają. Holandia po ciężkiej przeprawie z Kostaryką na pewno się nie podda. Dla Robbena, V.Nisterlooya i Schneidera to ostatni dzwonek by zdobyć jakieś trofeum z reprezentacją i myślę to będzie dla nich mobilizacja. Mój typ 2:1
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: Psysutra » 09 lip 2014, 13:12

Bez mydełka wjechali Niemcy, oh ja!

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: Tribo oulus » 09 lip 2014, 14:06

Styropian pisze:V.Nisterlooya ...
:roll: ? wydawało mi się że kilka lat temu skonczył grać w kadrze :)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: Styropian » 09 lip 2014, 16:51

Tribo oulus pisze:
Styropian pisze:V.Nisterlooya ...
:roll: ? wydawało mi się że kilka lat temu skonczył grać w kadrze :)
Hehehe no właśnie ;) Oczywiście chodziło mi o Robina Van Persie. ;]
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: *JetMan* » 09 lip 2014, 19:03

...sprawdzal kto jest czujny ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: *JetMan* » 09 lip 2014, 19:27

--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: Styropian » 10 lip 2014, 14:55

No i znamy finalistów!
W niedzielnym finale Niemcy - Argentyna. Czyli powtórka z Italia 90 i Maksyk 86. Z moim ulubionym grajkiem tamtych lat Sergio GOYCOCHEA .
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=cd88vtTfw78

Wówczas sercem byłem za Argentyną, ale teraz rozum mówi Niemcy :)

Drugi półfinał Holandia - Argentyna to jeden z najnudniejszych spotkań tego mundialu. Senne 120 minut, ciężko było wytrzymać do 01:00. Najlepszy grajek Javier Mascherano. Reszta dno :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: Tribo oulus » 10 lip 2014, 23:14

Styropian pisze:Drugi półfinał Holandia - Argentyna to jeden z najnudniejszych spotkań tego mundialu. Senne 120 minut, ciężko było wytrzymać do 01:00. Najlepszy grajek Javier Mascherano. Reszta dno
Bez przesady z tym dnem :)
To półfinał MŚ , to nie moment gdzie się otwieramy i gramy bez głowy ( *patrz drugi półfinał.....)
Ja wolę taki mecz gdzie jest 0-0 a gdzie jest walka, taktyczna bitwa dwóch godnych siebie rywali...
Mecze grupowe - fantazyjne z marginesem błędu rozpieściły nas i tyle. :)
To są już półfinały, żarty się skończyły... mecz wyrównany, taktyczny z świetnymi bramkarzami czemu miałbybyć dnem zaraz ? :roll:

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: Jatab » 13 lip 2014, 20:26

czekamy na finał, a i tak wygra Korea Północna (idą przecież, jak burza) ;)

Obrazek


rozwalił mnie ten artykuł

http://natemat.pl/109637,korea-polnocna ... osiagniete

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: Styropian » 14 lip 2014, 09:54

Kolejne Mistrzostwa Świata przechodzą do historii, a złotymi zgłoskami w niej zapisali się NIEMCY

Jak dla mnie zasłużone zwycięstwo najlepszej drużyny turnieju, tak turnieju, a nie jednego, czy tam dwóch spotkań. Argentyna pomimo tego, że zagrała najlepszy mecz mistrzostw i momentami była bardzo blisko zdobycia bramki, musi obejść się smakiem. Cóż mieli mieć mega potencjał ofensywny, a w 7 meczach zdobyli jedną bramkę więcej niż Niemcy w jednym meczu z Brazylią ;) (tak wiem, jeden mecz to nie wyznacznik).

Finał ciekawy trzymał w napięciu do ostatnich minut i tak jak całe mistrzostwa (no może poza ćwierćfinałami) bardzo mi się podobał. To co Niemcy budują u siebie od kilkunastu lat (system szkoleń, liga) zaowocowało i co roku pieli się do góry. Szkoda tylko, że kontuzja wyeliminowała Marco Reus'a. I jakby nie było to obecni i byli piłkarze BVB 09 zagwarantowali Niemcom przejście do kolejnej rundy (Hummels w meczu z Francją) i zwycięstwo w turnieju (Goetze - finał).

Na koniec moja prywatna 11 turnieju wraz z rezerwowymi.

Manuel Neuer
Javier Mascherano - Mats Hummels - Ron Vlaar - Pablo Armero
Juan Cuadrado - Toni Kroos - James Rodriguez - Arjen Robben
Lionel Messi - Thomas Mueller

#Rezerwa
Keylor Navas
Philipp Lahm
Mario Yepes
Dirk Kuyt
Bastian Schweinsteiger
Kevin De Bruyne
Giovani dos Santos
Neymar
Bryan Ruiz Gonzalez
Andre Schuerrle

TOP 3 bramki turnieju:

1. Tim Cahill [Australia] (vs Holandia)
https://www.youtube.com/watch?v=p2tmftLN2lY

2. James Rodriguez [Kolumbia] (vs Urugwaj)
https://www.youtube.com/watch?v=Jk-QepfkNg4

3. Robin Van Persie [Holandia] (vs Hiszpania)
https://www.youtube.com/watch?v=z0Q1EVnVNTs

I teraz pora wrócić do naszej szarej rzeczywistości. Liga Polska i te sprawy ;)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: Psysutra » 14 lip 2014, 10:31

Pierdol Pan ligę polską bo to bida z bryndzą...

A muszę przyznać, że momentami faule we wczorajszym meczu (nie, nie oglądałem poprzednich jakichkolwiek) były naprawdę ostre... Chociażby jak bramkarz niemiecki (swoją drogą bronił niekiedy genialnie) wjechał w argentyńczyka...

No to co?

Teraz na przełom sierpnia i września czekamy na Siatę, gdzie Polacy mają szanse... Jakieś tam... ;)

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata BRAZYLIA 2014

Post autor: *JetMan* » 14 lip 2014, 22:11

swietny turniej nie ma co, kapitalne widowisko i poza 1/4 wiele genialnych meczow- i o to chodzilo, emocje byly ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości