psychodeliczny rock

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

psychodeliczny rock

Post autor: Halluciluna » 17 lis 2014, 20:07

Wolałam nie zakładać tematu w transie, bo to w końcu nie trans, aczkolwiek nadal muzyka psychodeliczna. Ciekawa jestem, słucha ktoś z was z forum? Macie styczność?

Ja od jakiegoś czasu lubię wrzucić sobie w głośniki/słuchawki Ozric Tentacles. Tu pytanie do was, znacie jakieś inne zespoły godne polecenia, tworzące muzykę w podobnym stylu (psychedelic/space rock)? Nie chodzi mi o wielkie gwiazdy lat 60. typu Beatlesi, generalnie odrzuca mnie popularność, tylko właśnie coś takiego bardziej niszowego, kosmicznego, podchodzącego pod OT.
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
mashburn
User
Posty: 37
Rejestracja: 12 wrz 2011, 15:18
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: psychodeliczny rock

Post autor: mashburn » 21 lis 2014, 01:38

ze starych dobrych hipisowskich rzeczy: Quintessence czy Sweet Smoke (jest tego duuużo na jutjubie)

z nieco nowszych, bardziej kosmicznych - na jutjubie jest taki kanał The Psychedelic Muse i jest tam zakładka "rock", czy coś w ten deseń. kilka rzeczy brzmi nieźle

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: psychodeliczny rock

Post autor: Halluciluna » 26 lis 2014, 09:30

Dziękuję ci za Quintessence! Czegoś takiego właśnie szukałam. Idealnie. Pierwszy zespół Raja Ram'a. :roll:
Sweet Smoke też cudne.
Obie dyskografie poleciały na dysk. Podoba mi się to przeplatanie rocka z motywami indyjskimi, orientalnymi, fujarkami itp. <3
Jak masz coś jeszcze do polecenia to ciśniesz. :wink:
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
mashburn
User
Posty: 37
Rejestracja: 12 wrz 2011, 15:18
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: psychodeliczny rock

Post autor: mashburn » 29 lis 2014, 02:14

może starzy Crimsoni? czy zbyt komercyjni? :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=Gn0xNupHyt8 suita (jak nudzi to polecam przewinac do 13 minuty)

https://www.youtube.com/watch?v=pVaGoYXxrh0 małe dźwięki
Ostatnio zmieniony 29 lis 2014, 02:25 przez mashburn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: psychodeliczny rock

Post autor: *JetMan* » 29 lis 2014, 02:23

Ozric T. sa zajebisci, klasa sama w sobie. Zreszta do tej pory wydaja i... nie jest to jakas kiepska muzyka. Wydali mase plyt, wiele bardzo dobrych.



..a od nich juz tylko krok do psychedelii w nieco innym wydaniu ;)

https://www.youtube.com/watch?v=h54-WWqlSt4

Deep Purple - In Rock
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości