Poezja i psytrance

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PWM&MWP - Psytrance wypełniony magią & myśli wyrażone po

Post autor: DaRkMaGuS » 02 lut 2015, 22:53

fraxi pisze:Mały offtop
Śmieszą mnie ludzie którzy narzekają na "zjebany system" zamiast się:
1) dobrze weń wkomponować, zająć odpowiednią pozycję i znaleźć podobnych sobie po czym próbować go zmienić od wewnątrz
2) wyłamać się całkowicie
DaRkMaGuS pisze:jestem tylko człowiekiem
tu się różnimy kolego, ja jestem aż człowiekiem ;)

gdzie nie spojrzysz masz multum możliwości, tylko od ciebie zależy czy je wykorzystasz

ja nie narzekam "dosłownie" na system
- prawie, każdy system mógłby być dobry i sprawiedliwy pod warunkiem, że czynnik ludzki by nie stanowił tam kluczowej roli :!: mnie to w ogolę nie śmieszy,,,
po części z Tobą się zgadzam, ale to trochę nie fair play,
że osoby które nie maja takiej siły + motywacji, jak Ty musza gnić i egzystować w "męczarniach" :?: próżni :?:
już pomijając, tych którzy pracują i mają rodzinę na utrzymaniu,,, myślisz, że facet, czyli tzw głowa rodziny da sobie radę za 1400 zł :?: mianowicie ogarnąć cały temat i bałagan :?: mi by wystarczyła najniższa krajowa, gdybym miał to na czysto,,, nie musiał z tego robić żadnych opłat + miałbym gdzie mieszkać itp [no mniej niż minimum, bo nie jestem francuskim pieskiem],,, mnie nie bawi, że ktoś z tego powodu np popełnia samobójstwo,,, :!: :!:
Ci którzy "nie potrafią" [o tyle to głupie, że mam na myśli, jak żyć skoro wszystko tyle kosztuje?] poradzić sobie sami, od razu z automatu powinni być skreśleni ? trzeba mieć ich w dupie :?: pozostaje im tylko stagnacja :!:
gościu np musi stawać na komisji lekarskiej , chociaż nie ma ręki i udowadniać, że mu nie odrosła :?:
widzisz, ja jestem taki , że potrafię zrezygnować ze swojego dobra na koszt kogoś innego,,, pod warunkiem, że jest dla mnie kimś wyjątkowym i działa to w obie strony,,, [no i wiadomo nie mówmy tutaj, o polityce czy interesach na wysokim szczeblu, gdzie wiadomo, że nie ma koleżeństwa] chuj nieważne :idea: :!:
Ty, mówisz o warunkach sterylnych i laboratoryjnych, dlatego z tego punktu widzenia się z Tobą zgadzam,,,
podobnie, jak zgadzam się z tym, że jeżeli jest ktoś bardziej ambitny i wybitnie inteligentny, mądry utalentowany, to nie mam nic przeciwko temu, aby miał kupę kasy , był bogaty, realizował się itd
jednak gdy widzę tępe bydło w dodatku które ma doktorat czy tytuł profesora z opowiadania bajek czy innych niestworzonych historii,,, to się zastanawiam czy lepiej go utylizować,,, autentycznie :idea: ale nie mnie decydować na szczęście, a może i nie ;D,,, jak gościu może mi pierdolić i pouczać mnie przez pryzmat religii ? mam zwalę tzn nie mam :idea: ks oko w TV - wygłasza swoje ciekawe twierdzenia, które są filozofią na życie, a nie głównym punktem życia , odniesienia każdego człowieka,,, czuje się prześladowany religią],,, w ogóle wkurza mnie to, że ktoś niewiele różniący się ode mnie ma lepiej niż ja,,, przez to dostaje gniewu i złości,
to nie chodzi o zazdrość, tylko bardziej niesprawiedliwości, która sprawia, że czuję się coraz bardziej pełnym nienawiści, a wiem, że w gruncie rzeczy taki nie jestem,,, niestety to nie Szwecja, gdzie jest kupa kasy czy Norwegia, rezerwy finansowe, niska liczba mieszkańców, tak od najmniejszego incydentu wszystko jest starannie zabijane w zarodku , mam na myśli zło , które chce dostać się do systemu,,, tam do TAXI dostajesz psychologa, żeby tylko mieć dobry dzień itd mniejsza o detale, każdy ma inny problem,,, w takim miejscu , jak Skandynawia, to każdy z nas by od razu patrzył drugiemu na ręce by tylko nie zaniżał poziomu w życiu społeczeństwa,,, a u nas co , tylko kombinowanie zostaje, ale nikt Ci nie powie co zrobić innego by przeżyć czy żyć,,, sry za błędy, ale na spontanie to pisze i mam wyjebane aby to poprawnie pisać, myślę, że można się domyśleć
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Poezja i psytrance

Post autor: Templar » 03 lut 2015, 05:49

DaRkMaGuS: jeśli zobaczę tu na forum Twój kolejny "kolorowy" post, będzie on Twoim ostatnim. Terapia kredkami na świetlicy to nie tu.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poezja i psytrance

Post autor: fraxi » 03 lut 2015, 06:38

DaRkMaGuS: odpowiem krótko bo pisanie elaboratu nie ma sensu
DaRkMaGuS pisze:to trochę nie fair play,
że osoby które nie maja takiej siły + motywacji, jak Ty musza gnić i egzystować w "męczarniach" :?: próżni :?:
To nie komuna kolego, że za samo oddychanie cokolwiek się należy.
DaRkMaGuS pisze:osoby które nie maja takiej siły + motywacji, jak Ty musza gnić i egzystować w "męczarniach" :?: próżni :?:
A powiedz mi czemu ktokolwiek ma łożyć na utrzymanie kogoś, kto zamiast zainwestować w siebie (chociażby czas) woli tylko narzekać i podsycać w sobie swoją roszczeniową postawę? Socjalizm odciska swoje piętno do dzisiaj.
Ty, mówisz o warunkach sterylnych i laboratoryjnych, dlatego z tego punktu widzenia się z Tobą zgadzam
Jeśli nie trollujesz to nawet mi Ciebie nie szkoda. Płacz dalej i czekaj na cud

Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poezja i psytrance

Post autor: DaRkMaGuS » 03 lut 2015, 22:41

fraxi pisze:DaRkMaGuS: odpowiem krótko bo pisanie elaboratu nie ma sensu
DaRkMaGuS pisze:to trochę nie fair play,
że osoby które nie maja takiej siły + motywacji, jak Ty musza gnić i egzystować w "męczarniach" :?: próżni :?:
To nie komuna kolego, że za samo oddychanie cokolwiek się należy.
DaRkMaGuS pisze:osoby które nie maja takiej siły + motywacji, jak Ty musza gnić i egzystować w "męczarniach" :?: próżni :?:
A powiedz mi czemu ktokolwiek ma łożyć na utrzymanie kogoś, kto zamiast zainwestować w siebie (chociażby czas) woli tylko narzekać i podsycać w sobie swoją roszczeniową postawę? Socjalizm odciska swoje piętno do dzisiaj.
Ty, mówisz o warunkach sterylnych i laboratoryjnych, dlatego z tego punktu widzenia się z Tobą zgadzam
Jeśli nie trollujesz to nawet mi Ciebie nie szkoda. Płacz dalej i czekaj na cud
:arrow: o jejku, staram się przy okazji czegoś dowiedzieć od Ciebie, nie musisz się rozpisywać, możesz udostępnić mi jakieś materiały godne uwagi / przynajmniej z Twojego punktu widzenia,,,
Ogólnie chyba, nie myślisz, że jak raz już się czegoś uczepie, to nikt i nic mnie nie przekona do lepszej wizji na świat czy system,,, nie solidaryzuje się z żadną partią, zazwyczaj słucham ludzi, którzy mówią mądrze, ale nie cierpię, gdy ktoś przesadza i zaczyna mydlić innym oczy,,, w dodatku biorę poprawkę na występy publiczne, bo wiadomo, że jest zmontowane i robione na pokaz,,,
polityką bym się nie interesował, gdyby mnie nie dotyczyła po części, niestety,,,
wiem, że moja wiedza na jej temat jest podstawowa, ale co zrobić ? każdy uczy się i dowiaduje wszystkiego do końca swojego życia, zresztą potyczki związane z ludźmi zawsze, będą owiane tajemnica,,, to jak legendy,,, takie tam srutututut...

po pierwsze, nie pamiętam komuny więc nie wiem, jak było,,, może i jestem w stanie sobie to wyobrazić, ale to bez sensu,,, łatwiej mi się domyślać co może być w przyszłości niż cofać się wstecz,,, bez kitu
w ogolę nie mam nic do kapitalizmu, bo tego już nikt teraz nie obali, przynajmniej przez dłuższy czas, ale nie wiem czy tak fajnie jest być wykorzystywanym przez pracodawce,,, gdy faktycznie nie jesteś inżynierem itp to ciężko jest się wybić,,, mgr w dzisiejszych czasach to kupa,,, studia teraz kończysz łatwiej niż kiedykolwiek,,,
ja np szedłem specjalnie do technikum, bo myślałem, że lepiej na tym wyjdę, się wykształcę,,,
lipa, za mało praktyk, bez sensowna teoria,,, żałuje, że nie poszedłem jednak dojechać się do szkoły zawodowej,,, bym lepiej teraz na tym wyszedł,,,

wiem, że nie potrafie klarownie pisać, ale staram się, by po części ktoś inny mógł trochę domyśleć,,,
nie każdy może być taki zajefajny jak TY, bez urazy,,,
chodzi mi przede wszystkim o w miarę "normalnych" ludzi, nie śmierdzących żuli itp, z których nic już nie będzie,,,
trochę głupio nie dać komuś przynajmniej raz szansy, załóżmy do 35-40 roku życia,,,
wiesz "dosłownie" nikogo nie bronie, ale skąd możesz wiedzieć, czy Tobie w życiu nie przytrafi się przykra niespodzianka,,,
mówię, że w krajach skandynawskich wszystko jest w samym zarodku eliminowane, ale nie ma co porównywać dwóch różnych światów,,,

na kogo Ty chcesz niby łożyć,,, na kościół ? na urzędników ? polityków ? cały czas to i podobne sytuacje mają miejsce,,,
cały czas to robisz, jak całą nasza reszta,,, przepisy w Polsce na otwarcie interesu w ogóle tak utrudniają człowiekowi życie, że brak mi słów,,, albo taki osrany urzędas ściąga kasę np w wysokości 500 zł na jakiś tam cel z tego okrada sobie polowe, ktoś weźmie jeszcze z tego kawałek, w efekcie końcowym 100 zł ląduje w kieszeni poszkodowanego czy potrzebującego,,, - każdy jest zadowolony :Dosobiście nie popieram żadnego systemu, bo każdy system może być prowadzony dobrze i źle, ja chciałbym, aby ludzie głosowali zamiast polityków w najważniejszych sprawach dla kraju,,, nie podoba mi się pomysł utożsamiania się z konkretna partią lub politykiem, to jest złe,,,

Rozwój kosztuje, to jaśniejsze niż Słońce,,, no chyba, że jesteś takim bystrzakiem, że Twoje IQ mieści się w pierwszej 100 na świecie,,, to nawet wywołają wojnę by tylko Cię zwerbować do siebie,,, ok to pół żartem..

wybacz, ale nie uznaje tych pojęć typ troll / hejt czy inne, nie chodziłem do gimnazjum..

także nie jest mój żaden płacz, nie nienawidzę rozczulania się nad sobą, nie wiem, dlaczego tak się czasami zachowuje,,, może żałuje, że nie posiadam w sobie jakiegoś talentu, którym mógłbym wyróżniać się na tle innych, życia, systemu ? jakiegoś konkretnego fachu czy unikatowgo zawodu, który by sprawiał, że poczułby się pewniej, był bardziej dowartościowanym człowiekiem,,, nieważne,,, poprostu nie mam do tego predyspozycji,,, może miałem, może nie, może nie zajmowałem się samokształceniem za młodych lat ??? szukaj igły w stogu siana,,, zresztą nie ma to na obecną chwile już żadnego znaczenia,,, chociąż wiem, że olałem swój rozwój wybierając trochę nie ten kierunek co trzeba,,,j estem Czarną owcą w swojej rodzinie i trudno,,, raz na jakiś czas ktoś taki musi się urodzić,,,
sam nie cierpię, "śmiesznej" roboty która wydaje się być jakaś mało niepoważna,,, kocham siedzieć np z daleka od cywilizacji i uczestniczyć w zajęciach wojskowych czy poligonach,,, mógłbym tak siedzieć parę miesięcy non stop i biegać z bronią, szkolić się w tym zakresie,,,
chociaż nie chciałbym tego używac wobec ludzi, no chyba, że nie było by wyjścia,,,
najgorsze jest to, że wykorzystałem już tę szansę i nie mam jak do tego wrócić,,,
nic mnie nie nakręca ani nie motywuje,,, może kiedyś znajdę albo poznam kogoś kto jeszcze wznieci we mnie ogień zanim totalnie się wypali-zgasnie,,, niestety tak się czuje,,, stan uśpienia, hibernacji tylko, że moje procesy życiowe nie zostały zatrzymane,,,
jestem odłączony od myślenia,,, ok,,, musiałem napisać te wypociny,,,

ps. Tempar, jeżeli już muszę odpocząć od forum to chociaż nie dożywotnio,,, jak faktycznie przeginam to daj mi urlop na tydzień czasu,,, czy do czasu rozwiązania konkursu,,, nikt się nie obrazi, a może mi to pomoże,, :idea:

lubię ten obrazek,, bez kitu / http://postimg.org/image/w430lis5p/

ostatnio ktoś mi napisał coś takiego, podoba mi się :arrow: "Inwestycje poświęcone przez komuchów, w imię swych ideałów, są jeszcze po tysiąckroć nieopisane... tysiące istnień zamordowanych... codzień można by o ich zbrodniach pisać, publikować, ośmieszać i połowę tego gównianego rządu posadzić.... ale Mazowiecki wyżebrał GRUBĄ kreskę....więc morda!
Albo ta kreska będzie działać w dwie strony... albo masa ludzi się wkurwi i zdrajców i kolaborantów w końcu powiesi.
Mówię to jako bezpartyjny, bezkościelny obserwator.
Fuck the system

PO, PIS, SLD i.... zawsze wchodząca w kolalicję ze wszystkimi PSL... to tak naprawdę.... JEDNA RODZINA.
I NIE ma znaczenia kto wygra... to wszystkob jest dla picu.
Szwajcaria miała czas, nie nękana zaborami, wojnami, zniszczeniami, rozpadami rządów, aby wykształcić swój hermetyczny system. My mamy tu samych sabotarzystów działających na naszą niekorzyść..... bo Unia im płaci.

Kiedyś... z 15-20 lat temu pewien bardzo mądry Człowiek powiedział mi że najpierw osłabią gospodarkę... żeby potem "zbawiciel" ja przejął.... potem zajmą się kulturą i wychowaniem przyszłych pokoleń. Potem nas zadłużą w jakiś BANKACH, nienależących do nikogo.
Powiedział mi coś jeszcze.... ale to juź przesada była. Nie powiem/

Jedyne co ma sens- życie bez partii:
https://www.youtube.com/watch?v=fg0_Vhldz-8

np. nie lubię komuchów, ale uwielbiam Drelicha i jego sposób postępowania z brzydkimi pieskami, wiec oddaję mu swój głos w tej sprawie i on mnie prezentuje w tej kwestii aż do odwołania. W reszcie spraw sam decyduję, albo wybieram sobie innych reprezentantów. I cały czas mam nad tym kontrolę i reprezentantów mogę zmieniać.
Nie wybierać partię, ale reprezentantów.

filmik jak dla sześcioletnich dziewczyneczek
Niemniej warto zgłębić, bo jak sądzę to jedyna bezkrwawa możliwość przejścia z tej faszystowskiej "demokracji" :idea:


OK wystarczy, chyba, że polecisz mi coś co warto przeczytać,,, pzdr.!
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poezja i psytrance

Post autor: fraxi » 04 lut 2015, 07:19

o jejku, staram się przy okazji czegoś dowiedzieć od Ciebie, nie musisz się rozpisywać, możesz udostępnić mi jakieś materiały godne uwagi / przynajmniej z Twojego punktu widzenia,,,
Podejście do życia nie jest chyba kwestią przeczytania książki, ale jeśli koniecznie mam coś polecić to poczytaj sobie "Faraona" - to nic nie zmieni, ale książka jest naprawdę dobra.
Piszesz, że nie lubisz się nad sobą użalać a klepiesz elaboraty na dwie strony, w których nie robisz nic innego ponad narzekanie.

Ile masz lat Darkmagus? Czas dorosnąć...

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poezja i psytrance

Post autor: user_friendly » 04 lut 2015, 19:50

DaRkMaGuS pisze:nic mnie nie nakręca ani nie motywuje,,, może kiedyś znajdę albo poznam kogoś kto jeszcze wznieci we mnie ogień zanim totalnie się wypali-zgasnie,,, niestety tak się czuje,,, stan uśpienia, hibernacji tylko, że moje procesy życiowe nie zostały zatrzymane,,,
Ja tak miałem jak odstawiałem opiaty, a czasem i tak mam nawrót i depresję. Ale stary weź sobie posłuchaj Infinite Justice Astral Projection.

Awatar użytkownika
mashburn
User
Posty: 37
Rejestracja: 12 wrz 2011, 15:18
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poezja i psytrance

Post autor: mashburn » 06 lut 2015, 09:20

o ja jebę, co tu się dzieje.

wiersz na pocieszenie

Miron Białoszewski - Życia sam zapach
ja
jawa
owiędła na płask
oddalonych punktów
pstrość
czyli
je
łączy
sproszy
skreśli
bezwonny stan
a to znaczy ruch
a to wzruszyć
coś z pamięci oddechu:
krążenie
rytm rozkręcony na kwiat
rozgałęziacz pojęć zielonych
bujna kulistość
toczona zwąchań
struktura
każe stąd-dotąd zjawisko
wdech! zaklockowanie!
zamknąć w zamknąć
kryształy
w przezroczyście jedno słońce
zmysłu
nosa

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poezja i psytrance

Post autor: user_friendly » 06 lut 2015, 17:11

Horyzonty rozszerzone jak źrenice
na mojej pościeli
pogryzionej
na prośbę animal planet
nie zobaczy wschodu słońca
pan
tenorek

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poezja i psytrance

Post autor: Halluciluna » 09 mar 2015, 11:55

Nosz kurwa nie wytrzymam. Muszę wtrącić parę zdań.
Zejdźcie z łaski swojej z Darkmagusa, bo z tego co widzę po postach, ma on w sobie więcej człowieczeństwa niż wszyscy jeżdżący po nim razem wzięci. Takich ludzi chce się poznawać, z takimi dzielić wspólną pasję np. słuchanie muzyki psytrance. A przede wszystkim: taki człowiek nikomu nie wadzi. Czy on któregoś z was wyzwał? Nie. Nigdy nie widziałam pocisku z jego strony.
Ale nie. Nawet na forum o muzyce psytrance, gdzie tak się propaguje pokój i miłość, musi się znaleźć banda ironicznych złośliwców, którzy żerują na co bardziej wrażliwych i uczuciowych ludziach. Kompletnie nie rozumiem, co to da, że się zwyzywa kogoś w necie: satysfakcję? orgazm? stan bliski odurzeniu?

Chłopak jest prosty, szczery, wrażliwy, pisze to, co myśli (szkoda, że czasem zapomina o ortografii i interpunkcji ale lepsze to niż osoba pisząca perfekcyjną polszczyzną same podłości i farmazony). Takich ludzi brakuje w kulturze psytrance i oby takich jak najwięcej.
DaRkMaGuS pisze: - prawie, każdy system mógłby być dobry i sprawiedliwy pod warunkiem, że czynnik ludzki by nie stanowił tam kluczowej roli :!:

Tak się składa, że wczoraj się zastanawiałam nad tym, że w sumie każdy człowiek, każdy jeden, choćby nie wiem jak się zapierał, gdzieś w głębi pragnie, żeby być dla niego miłym i dobrym. Nikt nie chce być traktowany jak śmieć i pomiotło. Więc po co to? Bo coś mi tu nie styka.

DaRkMaGuS pisze:
widzisz, ja jestem taki , że potrafię zrezygnować ze swojego dobra na koszt kogoś innego,,, pod warunkiem, że jest dla mnie kimś wyjątkowym i działa to w obie strony,,,

No i mam zupełnie tak samo. Tak jak wcześniej napisałam, im więcej takich ludzi, tym lepiej.

Fajne forum, gdzie wszyscy się szanują, jest jeden użytkownik (chociaż może i dwóch bo parę razy widziałam też doczepki pod adresem usera), który ma własny styl bycia i pisania, a przychodzi taki prowodyr jak fraxi i potem jest:
mashburn pisze:o ja jebę, co tu się dzieje.


I to jeszcze w temacie o poezji.
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poezja i psytrance

Post autor: DaRkMaGuS » 09 mar 2015, 14:09

jak ja nie pamiętam co pisałem parę dni temu, ja na drugi dzień nie pamiętam 10 % z tego co pisałem - sam nie wiem czy było to na poważnie czy jak jedno jest jedynie pewne,,, trzeba położyć mnie w szpitalu psychiatrycznym :lol:
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości