Wasze ulubione zespoly z innych gatunkow :)

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Adrian Oldskool
Respected User
Posty: 131
Rejestracja: 27 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Koszalin/Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Adrian Oldskool » 03 lis 2007, 23:36

Ja lubię bardzo album "Legenda" zespołu Armia z 1991.
utwory:
"Legenda" oraz "To, czego nigdy nie widziałem".

Cenię również polską muzykę z lat 80tych, niestety nie mam jej wiele i proszę Was o pomoc. Jeżeli ktoś (kto czuje ten temat) mógłby mi udostępnić "najlepsze" utwory, będę bardzo wdzięczny. Proszę o kontakt. Interesują mnie wszystkie style, od rocka po new rom.

Pozdrawiam,
AdiX
Niemiecka GABBA była najlepsza, nie wspominając o pewnych składankch I-X.
gg: 10477407

Awatar użytkownika
appendix
Elite User
Posty: 592
Rejestracja: 05 lut 2006, 13:16
Lokalizacja: brzuch
Kontaktowanie:

Post autor: appendix » 09 lis 2007, 22:31

ostatnimi czasy zasłuchuje się w twórczości islandzkiego zespołu Sigur Ros...niesamowita oniryczna muzyka...przepełniona tęsnotą za czymś nie do końca określonym...coś pięknego!

bakus
Respected User
Posty: 164
Rejestracja: 30 mar 2007, 18:56
Lokalizacja: p.n.w. / opole
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: bakus » 09 lis 2007, 22:38

To może na szarugę jesienną, i nie tylko, Ved Buens Ende "Written In Waters"

Obrazek
http://www.myspace.com/vedbuensende

i ich pochodna - Virus "Carheart",

Obrazek
http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... D=37770328

ot po prostu solidny materiał.

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 10 lis 2007, 01:11

appendix pisze:ostatnimi czasy zasłuchuje się w twórczości islandzkiego zespołu Sigur Ros...niesamowita oniryczna muzyka...przepełniona tęsnotą za czymś nie do końca określonym...coś pięknego!
ach... cos pieknego w rzeczy samej :!:

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 10 lis 2007, 01:24

a to znacie?

:arrow: MODESELEKTOR - LABLAND
http://www.discogs.com/release/452745

nic mnie tak nie zaskoczylo od czasu Shpongli chyba.
Czysty geniusz, tylko bardziej z pola minimal, chociaz Discogs podaje ze to Break / IDM. W zasadzie ciezko okreslic jaka to muza bo nawet dancehallowe rytmy sie pojawiaja tu i owdzie.

Acha, ten konkretny release to jest DVD, ale oczywiscie ja tu sie wam produkuje o muzyce. DVD nie widzialem.

Goraco polacam![/url]

Awatar użytkownika
appendix
Elite User
Posty: 592
Rejestracja: 05 lut 2006, 13:16
Lokalizacja: brzuch
Kontaktowanie:

Post autor: appendix » 12 lis 2007, 13:02

dosłownie przed chwilą przeglądając na discogs dane o Juno Reactor trafiłem na wokalistkę która zwie się Azam Ali...udzielała się wokalnie na płytce Labyrinth. Myślę że jej głos spokojnie mógłby konkurować z głosem Lisy Gerrard...ciary na plecach murowane!

jeśli chodzi o miażdżące wokalizy to polecam jeszcze panią z Tuvy - Sainkho Namtchylak a szczególnie płytę Naked Spirit...co ona tam wyprawia to uszy małe :)

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 12 lis 2007, 13:36

emerfau pisze:a to znacie?
:arrow: MODESELEKTOR - LABLAND
http://www.discogs.com/release/452745

nic mnie tak nie zaskoczylo od czasu Shpongli chyba.
Czysty geniusz, tylko bardziej z pola minimal, chociaz Discogs podaje ze to Break / IDM.
Przebijam :wink: Ulrich Schnauss, moje małe odkrycie niedawne... Polecam całą dyskografię (Far Away Trains... w wersji z bonus cd, ep też bo cudeńka). Leniwym wystarczy A Strangely Isolated Place, chociaż później i tak pewnie zapragną całości :D
Jeżeli Sigur Ros = post-rock -> Schnauss = post-elektronika zmierzająca do post-rocka. Uwaga - duża zawartość cukru, rozważnie stosować :P
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 12 lis 2007, 14:52

dzieki za tip 4m ;)

sie obada sie :D

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: morswin » 12 lis 2007, 18:12

http://www.myspace.com/elsiane

trzy słowa:

ona

jest

genialna

:):)[szczególnie kawałek "Vaporous" miażdży, podobnie jak teledysk do tego kawałka]

Awatar użytkownika
Psy Si Tec
Elite User
Posty: 324
Rejestracja: 11 wrz 2007, 20:50
Lokalizacja: gronicki - moje kochane! -żywiec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

oprocz transu

Post autor: Psy Si Tec » 12 lis 2007, 19:34

oprocz elektroniki to cenie sobie :::::::::::::::::: soundtrack'i z transformerow the movie 1986 -rewelacja -hard rock
....jak ktos powiedzial kiedys:ONE MAN CAN CHANGE EVERYTHING

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 12 lis 2007, 19:49

hahaha... ja tez :)
jak bylem maly to transformery byly moja pasja :D , co prawda nie posuwalem sie do kupowania zabawek w starszym wieku, ale film i OST zdobylem bo to klasyk dla mnie :wink:

Awatar użytkownika
Psy Si Tec
Elite User
Posty: 324
Rejestracja: 11 wrz 2007, 20:50
Lokalizacja: gronicki - moje kochane! -żywiec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ha

Post autor: Psy Si Tec » 13 lis 2007, 17:01

a jeszcze mam cos dla rozmarzenia sie:

http://youtube.com/watch?v=iPYF2p-cGx8

coooollll
....jak ktos powiedzial kiedys:ONE MAN CAN CHANGE EVERYTHING

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 17 lis 2007, 03:32

wlasnie sobie uswiadomilem ze jest jeden zepsol ktorego slucham bardzo czesto i jeszcze o nim nie wspomnialem ani slowem. Nazywa sie Ojos De Brujo (Oczy Czarodzieja), pochodzi z hiszpanii i gra bardzo udana mieszanke flamenco / hip hop / elektronika. W hiszpanii taki styl okreslany jest osobnym mianem: flamenquito.

Discogs >>> http://www.discogs.com/artist/Ojos+de+Brujo
Strona Oficjalna >>> http://www.ojosdebrujo.com/

W sam raz na imprezke ;)

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 19 lis 2007, 20:49

emerfau pisze:wlasnie sobie uswiadomilem ze jest jeden zepsol ktorego slucham bardzo czesto i jeszcze o nim nie wspomnialem ani slowem. Nazywa sie Ojos De Brujo (Oczy Czarodzieja), pochodzi z hiszpanii i gra bardzo udana mieszanke flamenco / hip hop / elektronika. W hiszpanii taki styl okreslany jest osobnym mianem: flamenquito.
Rewelacyjne osadzenie w rytmie wszystkich dźwięków. Południowa krew :twisted:
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 20 lis 2007, 11:50

mi sie ostatnio wkręciła muza zwania tu i ówdzie "trance'n'bass", chociaz dla mnie to jest po prostu dnb z wieksza dawką ducha lat 80tych :wink:

główna postacia jest John B:
http://www.john-b.com/
w dziale audio sa sety do sciagniecia, a dziale video sporo filmikow z jego wystepow nagrywane przez jego ziomkow zwykla kamera, czyli prawdziwy real:lol:

Gorąco polecam: John B - Midnight Air
Klient ogolnie jest fanatykiem lat 80tych i star sie jak moze pokazac to w swojej muzie.
:wink: [/url]

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 20 lis 2007, 13:36

w lutym bylem na jego imprezie w wawie w palacu kultury.
niezly wariat :twisted:

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 20 lis 2007, 13:45

noooo ja po filmikach widze wlasnie ze jest wariat, widac tez ze jest niesamowicie naturalna osoba :D

Awatar użytkownika
appendix
Elite User
Posty: 592
Rejestracja: 05 lut 2006, 13:16
Lokalizacja: brzuch
Kontaktowanie:

Post autor: appendix » 20 lis 2007, 23:02

a Scorna znacie? dla mnie niekwestionowany mistrz broken beatu!

posłuchajcie tylko tego :arrow: http://youtube.com/watch?v=qeq4A1wqI0E

rytmiczna miazga absolutna!

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: war » 21 lis 2007, 00:53

A ja ostatnio powrocilem do "LAst tiur on earth" genialna koncertowka mansona zna ktos moze??
it's not a drug it's a holly sacrament

Osthato Chetowa
Medulla Oblongata
Posty: 340
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:37
Lokalizacja: Wejherowo/Kaszuby
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Osthato Chetowa » 09 gru 2007, 18:46

..ja tez cos dopisze co mi sie podoba o co nie ...od kiedy pamietam muzyka byla zawsze czy to stare poskie szlagiery cos w stylu grzegorza turnaua,marek grechuta jadac dalej to pink floyd,the doors,queen,michael jackson(ale to bardzo dawno)korn,limp bizkit,massive attack,the prodigy,orbital,orb,dobre reagee w stylu boba i gentelmena,stary polski hiphoop sam tez duzo sie udzielalem czyli koncerty freestyle podklady teksty a tak ogolnie to kazdy rodzaj muzyki underground'owej ktora do mnie trafia bardziej lub mniej procz housow disco dnb tych gatunkow nie dzierze...to tyle :):):)pozdrawiam

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości