dla nowych userow

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:-)

Post autor: spinny » 13 gru 2007, 06:12

OBłuże:P
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Młodszy Brat
Elite User
Posty: 227
Rejestracja: 20 gru 2006, 16:58
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: Młodszy Brat » 13 gru 2007, 17:14

To zapewne nie jeden raz sie widzielismy hehe a dokladniej?

Awatar użytkownika
silencio
User
Posty: 65
Rejestracja: 03 sty 2007, 13:43
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: silencio » 13 gru 2007, 18:07

super, umówcie sie pod "bilecikiem"

hahaha
:roll:

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:)

Post autor: spinny » 14 gru 2007, 06:10

hehehe do bilecvika mam 10 min;)
dokladnie Benisławskiego;)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Acid Elemental
User
Posty: 36
Rejestracja: 05 gru 2007, 19:16
Lokalizacja: Tarnów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Acid Elemental » 06 sty 2008, 21:26

Kryst pisze:
Acid Elemental pisze: Znienawidzona muzyka - EDM z breakdownami/vocalami
tzn?
Dwa najbardziej znienawidzone przeze mnie elementy. Breakdowny zatrzymują muzykę, a vocale (choć powinienem tutaj sprecyzować, że mam na myśli te dominujące) dekoncentrujące.

Awatar użytkownika
hctob
Posty: 11
Rejestracja: 06 cze 2008, 20:10
Lokalizacja: Stargard Szczec.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: hctob » 08 cze 2008, 12:48

Hej!

Dlaczego dopiero teraz? Lepiej późno niż wcale :wink:

Jak tu trafil? Przez kuzyna.

Co go zarazilo? Film z Moondalli 2004 by Zambari oraz płyta SMAR SW "Samobójstwo". Wiemmm, to ostatnie pasuje do psytrance jak pięść do oka ale to była pierwsza płyta, która pokazała mi, że w muzyce nie liczy się tylko coś dla ucha ale i coś dla duszy.

Ile trwa jego podroz? Jakiś rok-dwa latka. Trudno mi się określić w ramach czasowych.

Czy mieszka daleko? To zależy od czego :wink: Stargard Szczecińśki koło Szczecina. To daleko? :lol:

Reszta na priv lub prosto w oczka :)

Pozdrawiam!
trance noise voice

Awatar użytkownika
Trantigne
User
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2009, 14:43
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Trantigne » 16 cze 2009, 12:17

Siema. Wprawdzie nie bedzie to pierwszy moj post, ale do rzeczy:
Kao Dede pisze:dlaczego dopiero teraz?
Bo wczesniej sluchalem rapu/rocka/metalu i nie znalem psytrance'u.
Kao Dede pisze:jak tu trafil?
Przez google, rozpoczynajac swoja przygode z psytrance'm szukalem informacji na temat tego gatunku.
Kao Dede pisze:co go zarazilo?
Dobre pytanie.. szczerze to sam nie pamietam jak to sie stalo, wiem tylko, ze uslyszalem na YT kawalek IM Muse Breako i mi sie spodobalo bardzo, bo nigdy nie slyszalem takiej muzyki ;)
Kao Dede pisze:ile trwa jego podroz?
A z rok bedzie juz...
Kao Dede pisze:czy mieszka daleko?
45min jazdy pociagiem z Katowic w strone Czestochowy. Google Earth i jedziesz ;]
Kao Dede pisze:i prosilbym nowych uzytkownikow o krotkie wprowadzenie
Nie lubie zaczynac (jak chyba kazdy), ale coz. Mam 19 lat, interesuje sie (a wlasciwie pasjonuje) informatyka, mam zamiar wiazac z tym swoja przyszlosc (praca jak i hobby). Na ogol jestem spokojnym czlowiekiem, ktory spedza 90% swojego wolnego czasu przy kompie sluchajac muzyki i siedzac na necie. Pozostale 10% zajmuje mi sen ;]
Kao Dede pisze:pozdrawiam
Ja rowniez ;)


// mam nadzieje, ze topic nadal aktualny i nie dostane zjeby za jego odkop :P

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: Gagarin » 17 cze 2009, 10:02

witamy
:: Free Spirit ::

Luk Proud
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2009, 11:53
Lokalizacja: Oława
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Luk Proud » 17 cze 2009, 12:23

Witam

Na tą stronę (forum) trafiłem wczoraj :), tak całkiem przypadkiem szukając jakiegoś utworu, nawet nie pamiętam co wklepałem w google.
Szczerze mówiąc nie przypuszczałem, ze polska scena psy/goa jest tak rozwinieta. Przekopałem całą stronę i oczy mi się otworzyły z radości :).

Dobra teraz kilka słów o sobie.

Moja przygoda z muzyką elektroniczną trwa krótko bo od jakiegoś roku po evencie Tunnel Electrocity. Na początku głównie słuchałem trancu. Samo słuchanie mi nie wystarczyło więc kupiłem swój pierwszy setupik i zaczałem coś tam pogrywać.
Mój pierwszy kawałek z gatunku GOA/PSY usłyszałem w samochodzie w drodze na Trance Explotion i był to Biotouch - NN.
No i od tamtej pory tylko ta muza się liczy.

Mam nadzieje ze niedługo zaprezentuje Wam mojego seta i poddam konstruktywnej ocenie :).

A tymczasem wracam do wertowania kolejnych stron tego forum.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: Hardcore » 19 cze 2009, 20:53

Luk Proud pisze:Witam
Witam
Luk Proud pisze: Moja przygoda z muzyką elektroniczną trwa krótko bo od jakiegoś roku po evencie Tunnel Electrocity. Na początku głównie słuchałem trancu.
Tam chyba nie ma transu :twisted:
Luk Proud pisze: pozdrawiam
pozdrawiam i zapraszam do czynnego udziału w życiu forum :)
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: Primal » 25 cze 2009, 14:44

jak nie ma teraz tam maja grac Infected Mushroom :P :lol: a ogolnie zawsze ktos tam okolo transowy gral tylko kwestia tego jaki trans gral i czy bylo to cos znosnego :P

Awatar użytkownika
Famous Unknown
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:34
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: Famous Unknown » 12 paź 2009, 21:01

Cześć! Jestem nie s Polski, ale na razie mieszkam tutaj nedaleko od Katowice.
Znajdowam się tutaj dopiero kilka miesiąc, esze nie bardzo dobra gadam po polsku ale dobra gadam po ludzki -)) Jestem w psy już duzha lat, bardzo chciał bym poznać sie tu s ludzmi ktory też są w tej kulturze.
Mam 25 lat, estem otwartym i kreatywnym..tu jest link na mój inny utwor 8) http://rapidshare.com/files/292127982/F ... e.mp3.html

icq 8247810
email orgsound@gmail.com

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: spinny » 19 sty 2010, 15:18

Trantigne pisze:



Na ogol jestem spokojnym czlowiekiem, ktory spedza 90% swojego wolnego czasu przy kompie sluchajac muzyki i siedzac na necie. Pozostale 10% zajmuje mi sen ;]


Jeszcze trochę posiedzisz na tym forum, posłuchasz trance'u i już nie będziesz " na ogół spokojnym człowiekiem":)

Btw - witamy
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Nagl
User
Posty: 35
Rejestracja: 07 gru 2009, 12:20
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Nagl » 21 lut 2010, 21:59

Przeglądając forum wpadłem na ten topic, wypowiem się. :)

Dzień dobry, jestem Marcin, lat 23, z Krakowa/Górnego Śląska. Na forum zarejestrowałem się po grudniowej imprezie w krakowskiej Carycy. Trafiłem tam za namową znajomego, zostałem zjedzony. :mrgreen:
Ogólnie podróżuję od paru lat. Muzycznie przez ten czas odszedłem od ciężkiego metalu (mało pozytywna muzyka :P) w stronę elektroniki. Najardziej znaczący wykonawcy: Shpongle, Aphex Twin, Autechre, Venetian Snares, od niedawna eksploruję również psytrance. :) Ideowo krążę po kontrkulturze (polecam http://okultura.blog.pl/).
Dziękuję i życzę dobrych rzeczy.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 14:43 przez Nagl, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: dragon » 22 lut 2010, 02:44

pzdr :)
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: mEwa » 25 lut 2010, 12:22

miło widzieć więcej osób z Krakowa na forum ;)
:E

Awatar użytkownika
DrooM
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2010, 16:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: DrooM » 14 cze 2010, 12:21

Siema!
Mam na imie Rafał, blisko 30stki juz mi, muzyka to jakby nie bylo moje...hobby, relax, czasem spososob na zapomnienie/izolacje...
Pochodze z wlkp, okol. Wrocławia, a obecnie okupuje wyspy...owcze :D
Hmm..., co do tworczosci, jedno wiem, ze odkad siegam pamieca w moich produkcjach dominowala psychoza, zlo, agresja, surowosc brzmien, cos co utozsamiam z ciemna strona mocy, ciezko sprecyzowac gatunki w jakich oscyluje...czasem jest to ambient, chill, miejscami wkrada sie industrial, uwielbiam zagrywki etniczne a'la gooroo od shpongle - łeb ja sklep :D Nawiazuje czesto do ciezkich metalowych wrecz brzmien, to wynik mlodzienczych inspiracji, takze sami widzicie...pomieszanie z poplataniem :D
Jakby co pytac...nie gryze :D
Pozdrawiam
DrooM
Ostatnio zmieniony 14 cze 2010, 19:43 przez DrooM, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: marion » 14 cze 2010, 13:16

DrooM pisze:Pochodze z wlkp, okol. Wrocławia,
Tzn? Wielkopolska? Czy Dolny Śląsk? :wink:

I w imieniu komitetu powitalnego, witam Cie staropolskim: Prosieeemy! :wink:
Witaj na forum.
Obrazek

Awatar użytkownika
DrooM
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2010, 16:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: DrooM » 14 cze 2010, 19:37

Wlkp, z tym ze blizej do wro anizeli do p-nia, stad udziwnienie.
Hehehe, a chleb i sol to gdzie?
PzDr

Awatar użytkownika
antevasin_woman
User
Posty: 86
Rejestracja: 30 sty 2011, 00:36
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: antevasin_woman » 27 lut 2011, 20:49

Jestem otwartą, pozytywnie zakręconą 21-latką.
Skąd jestem?Aktualnie mieszkam w Katowicach, gdzie pracuję i studiuję, ale podróżuję po Polsce-można mnie spotkać w Krakowie, Opolu, Wrocławiu, Warszawie, Mazurach, Pomorzu, gdzie również prowadzę życie towarzyskie, zwiedzam,bawię się...

Co mnie zaraziło? Raczej kto mnie zaraził.Jeden z użytkowników tego forum ;-) wspomniał mi kiedyś o tej muzyce i pewnego razu postanowiłam jej zakosztować i zasmakowałam w niej... :)A zrobiłam to po pobycie na Festiwalu Tauronu, po którym to postanowiłam spróbować czegoś innego niż muzyka elektroniczna, IDM, ambient,(który uwielbiam!) i od tego momentu trwa moja podróż, która mnie pochłonęła.
Narazie uczestniczyłam w dwóch imprezach w INQ, ale to dopiero początki-na pewno zamierzam uczestniczyć w innych w Polsce,
a bardzo chciałabym wziąć udział w zagranicznych festiwalach...

A trafiłam tutaj szukając jakiejś wzmianki na temat kultury psytrance właśnie ;-)

Witam i pozdrawiam wszystkich! :)
See music as a form of carrier wave that modulates spiritual intent...

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości