dla nowych userow

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: Gagarin » 28 lut 2011, 08:48

Witamy
Widzę, ze przyczółki na południu aktywnie pozyskują nowa krew ;)
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: Styropian » 28 lut 2011, 09:48

Obrazek

20 znaków + spacja, a jak cieszy :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Oami
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2011, 18:04
Lokalizacja: London
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Oami » 09 kwie 2011, 18:46

Siema siema,
Nazywam się Asia, mam 19 lat i jestem z Gdyni :)) Od kilku lat fascynuję się "Shponglami", ale jakoś dotąd interesowało mnie jedynie brzmienie, a nie cała otoczka wokół. Wszystko się zmieniło dość niedawno, kiedy to planowałam ze znajomymi wziąć udział w londyńskiej imprezie organizowanej przez Psy Tribe Production zwanej "Night of Spells". Impreza co prawda do skutku nie doszła, gdyż została przyłapana przez policję, jednakże dla mnie tak czy siak była to noc czarów~~ :p
Po powrocie do polski uświadomiłam sobie, że nie mam właściwie pojęcia o tego typu zabawach w moim kraju, więc właśnie wygooglałam sobie psytrance.pl, a po krótkim zastanowieniu, że właściwie to nie do końca znalazłabym ludzi, z którymi mogłabym na tego typu wydarzenia wpadać postanowiłam zarejestrować się na forum, poznać polskie środowisko w klimacie, poczytać, popisać, powiększyć swoją wiedzę i podzielić się własnymi przemyśleniami. No i oto jestem!
Jak więc widać moja decyzja przyłączenia do tutejszej 'społeczności' była dość randomowa - liczę jednak na ciepłe przyjęcie do grona forumowiczów :)
Pozdrawiam~!
Things can be everything in whatever one believe that they are.

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Jatab » 09 kwie 2011, 19:13

Witamy !
...z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie, skoro jesteś fanką Szpongli :wink:

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Psysutra » 09 kwie 2011, 19:30

Witamy w naszych transowych progach. :)

Awatar użytkownika
tyrymyryfyryhyry
Posty: 19
Rejestracja: 01 lip 2012, 00:05
Lokalizacja: Bytom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: tyrymyryfyryhyry » 30 lip 2012, 16:04

Cześć i czołem, przepraszam że tak późno się witam, ale dopiero teraz odnalazłam temat : D. Jestem Karolina, lat 20, z Bytomia. Klimaty poznalam niedawno, bo jakoś pod koniec tamtego roku, mój Mężczyzna mnie zaraził. Chyba od bardzo dawna szukalam czegoś takiego jak muzyka psytrance, nie wiem jak inaczej to ubrać w slowa... w kazdym razie wpadlam jak sliwka w kompot :). Pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze tu zaglądają i życzę milego dnia (:.

Awatar użytkownika
Arkadiush
Posty: 7
Rejestracja: 31 sie 2012, 20:25
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Arkadiush » 02 wrz 2012, 10:35

Witam serdecznie. Jestem Arek,mam 37lat i mieszkam w Gorzowie Wlkp. W swoim życiu słuchałem różnej muzy,od dance i techno po classic rock i metal. W każdym z tych stylów próbowałem odnaleźć coś dla siebie. Lecz nic nie spowodowało pojawienia się uczucia ciar na mózgu(dosłownie):) Jakiś czas temu usłyszałem u kolesia Aquatice i Zolarium-Prototype. Wtedy moje szare komórki powiedziały,że chcą tylko tego i nic więcej. Teraz upajam się tą muzą i wchłaniam każdą cząstką mojego umysłu. Pozdrawiam wszystkich i niech PSY TRWA WIECZNIE.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: *JetMan* » 02 wrz 2012, 14:01

Witamy na pokladzie!
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Special_Fx
User
Posty: 41
Rejestracja: 08 lis 2012, 19:05
Lokalizacja: 3City
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Special_Fx » 20 lis 2012, 14:31

Witam!

Jestem Kuba i jestem z Trójmiasta, z muzyką psychedeliczną miałem już kontakt kilka lat temu ale "nałogowo" słucham jej od jakiś 4 miesięcy.
Zajrzałem na forum żeby być bardziej na bieżąco, ale żeby też "odrobić lekcje" związane z kulturą psy trance. :)


Wkrótce może jakieś sety ;))

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Jatab » 20 lis 2012, 15:47

^ witamy na forum :)

Awatar użytkownika
LilMarcey
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2012, 21:37
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: LilMarcey » 23 gru 2012, 22:23

Dzień dobry.

Jestem Marcey, lat 23, w "klimacie" jestem od imprezy Prometheus LIVE @ CDQ - październik 2012 (!), na którą (w ramach ciekawostki) zabrał mnie mój wtedy nowo poznany kolega, a obecnie chłopak :). O psytrance nie miałam pojęcia, nigdy tego nie słuchałam, bałam się, że w CDQ będę stała pod ścianą i w ogóle się nie odnajdę w klimacie (jak wtedy sądziłam) techno. W klubie było świetnie, to była jedna z najlepszych imprez ever, jak dla mnie. Wcześniej słuchałam Toola, A perfect circle, Roba Zombie i podobnych klimatów i zawsze mi sentyment do nich pozostanie, ale dziś sama jestem dziadkiem i nie wyobrażam sobie playlisty bez psytrance.

Trafiłam tu, bo mi chłopak kazał poczytać jakiś tam artykuł, potem chodziłam po sieci i patrzałam, gdzie mogą być fotki z imprezy z CDQ, potem zaczęłam słuchać i poznawać coraz to nowe brzmienia i stopień po stopniu wchodzić w klimat coraz bardziej - więc postanowiłam zaznaczyć swoją obecność na forum ;). Fajnie napisać sobie pierwszy post na swój temat, moje ego trochę urosło.

Awatar użytkownika
Tran_sick
Posty: 27
Rejestracja: 14 kwie 2010, 21:56
Lokalizacja: Ra - D.O.M.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Tran_sick » 24 gru 2012, 01:56

Tak tak, to wszystko przeze mnie;) fajnie ze tu jestes, bejb:*
Ostatnio zmieniony 24 gru 2012, 02:02 przez Tran_sick, łącznie zmieniany 1 raz.
..::Nature Never Did Betray The Heart That Loved Her::..

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Psysutra » 24 gru 2012, 01:59

Miło widzieć parę transiarzy na forum :)

Propsy!

hosus85
Posty: 19
Rejestracja: 02 sty 2013, 10:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: hosus85 » 02 sty 2013, 11:00

Witam wszystkich :) Na imię mi Arek. Wiek - w loginie jest rocznik, więc łatwo policzyć :P
Jestem "nowym" użytkownikiem tutejszego forum (też mi odkrycie).

Nie wiem co napisać, więc będzie krótko:) Trafiłem na ten portal już kilka lat temu, ale dopiero teraz zebrało mi się na rejestrację. Paru tutejszych użytkowników już bardzo dobrze kojarzę, bo forum czytałem dość sporo :) Z osób które znam - tylko ja słucham Psy. Nikt z moich znajomych nie słucha nawet zwykłego transu. Sam wpadłem w te klimaty w drugiej połowie 2006 roku. Zaczęło się chyba od IM i Astralów.

Z wykształcenia jestem inżynierem mechanikiem (jeszcze nie mgr, ale sprawa w toku :) jakoś mi odbiło w zeszłym już roku i poszedłem zaocznie dorobić te 3 literki przed inż. także weekendy zajęte:(), a pracuję w handlu a hobbystycznie kleje coś tam w FL-u, to mi zostało jeszcze z czasów liceum. Kiedyś samodzielnie uczyłem się grać na instr. klawiszowych, czytać nuty, rozumieć muzykę etc etc.....takie hobby :) Generalnie lubię jak muzyka dobrze brzmi. Jestem zwolennikiem szkoły dźwięku AKG.

Chyba się tu (w końcu) zadomowię.....
Ostatnio zmieniony 02 sty 2013, 14:23 przez hosus85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Jatab » 02 sty 2013, 14:22

^^ Witamy na pokładzie :)

Rejestracja na forum, jako postanowienie noworoczne ? No, no - tak trzymać !

Mam nadzieję, że się zadomowisz tutaj i będziesz aktywnym użytkownikiem. :)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Psysutra » 02 sty 2013, 14:30

Szkoła dźwięku AKG? Mógłbyś nieco przybliżyć temat?

Czy może masz na myśli to:

http://www.scholarshipofsound.com/

Brzmi ciekawie :)

hosus85
Posty: 19
Rejestracja: 02 sty 2013, 10:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: hosus85 » 02 sty 2013, 14:57

Hehehe nie, nie o to mi chodziło :) Po prostu stawiam na słuchawki AKG bardziej niż na innych producentów - ot, każdy ma jakiegoś bzika ;D (faktycznie - w tamtym poście tak wyleciałem o tych AKG ni z gruchy ni z pietruchy - pośpiech, hehe w pracy jestem ;) )

Chciałbym tu poznać nieco scenę, po to się zarejestrowałem, bo ciągle mam wrażenie że jestem nieco "z tyłu" :) Np. dopiero niedawno miałem okazję zapoznać się z materiałem Goasia - "Dancing with the blue spirit".(!!). Po prostu ciągle mi coś "ucieka".

A no i właśnie: jestem z okolic Krakowa :) (w Krk pracuję i się uczę)

@Jatab można powiedzieć, że to takie noworoczne postanowienie ;)

A jeśli chodzi o moje preferencje muzyczne...myślę że z czasem to samo wyjdzie :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Reg
Respected User
Posty: 111
Rejestracja: 07 maja 2010, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Reg » 03 sty 2013, 13:05

hosus85 pisze:Z osób które znam - tylko ja słucham Psy.
Przyjdź na jakąś imprezę to na pewno poznasz fajnych ludzi którzy podzielają Twoje zainteresowania muzyczne. W Krakowie jest ich trochę, a może nawet warto wybrać się na dobrą imprezę do innego miasta.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Psysutra » 03 sty 2013, 14:18

Do Katowic też niedaleko :wink:

Zapraszamy 11 stycznia!

hosus85
Posty: 19
Rejestracja: 02 sty 2013, 10:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: hosus85 » 03 sty 2013, 18:09

Psysutra pisze:Do Katowic też niedaleko :wink:

Zapraszamy 11 stycznia!
Właśnie czytałem temat :D Niestety jak pisałem: studiuję też zaocznie i niektóre weekendy mam zajęte - niestety. Ten weekend w którym jest ta impreza w Inqbatorze też mam zjazd :P Na pewno będę śledził co się tutaj dzieje i przy odpowiedniej okazji chętnie się pojawię (prawdopodobnie w lutym już będzie okazja ;) ).

Także looking forward :)

Pozdrawiam

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości