dla nowych userow

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Halluciluna » 17 gru 2014, 10:18

Cześć Shira, <piątka> co do E-Mantry. :D
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
PsyMind
Posty: 7
Rejestracja: 29 gru 2015, 13:11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: PsyMind » 13 sty 2016, 01:33

Witam wszystkich :)


Troszkę z opóźnieniem umieszczam ten wpis w tym dziale no ale głupio tak się nie przedstawić;). Mam na imię Waldek. Z muzyką psytrance zetknąłem się dosyć niedawno bo zaledwie rok temu w Anglii, w czasie jednej domówki z udziałem psylocybiny i tejże muzyki (oczywiście w asyście zajebistych znajomych). Od tamtego czasu muzyka ta pochłonęła mnie, co dziwne kiedyś słuchając tego gatunku zastanawiałem się jak ludzie mogą tego słuchać (sam od małego słuchałem rocka i metalu). Dziś po tamtych doświadczeniach z Anglii bardziej zrozumiałem sens tej muzyki i zawsze pozwala mi się zrelaksować albo po prostu gdzieś odpłynąć :D

P.S. Pochodzę z województwa łódzkiego, jeśli są jakieś osoby mieszkające w tymże województwie to z wielką chęcią nawiąże jakąś znajomość :)

Pozdrawiam ;)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości