dla nowych userow

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Halluciluna » 20 sty 2013, 19:33

Na dobry początek wypadałoby przywitać się i napisać kilka słów od siebie. :)
Zwę się Ewelina, ale lepiej zwracać się do mnie po nicku, bo nie lubię swojego imienia. :P Mieszkam około 40 km od Szczecina (przy okazji, mam nadzieję że trafią się jacyś 'psychodeliczni' z zachodniopomorskiego). Muzyki psytrance zaczęłam słuchać naprawdę niedawno, bo w kwietniu/maju zeszłego roku (aż wstyd, że jestem taka zielona). Wcześniej słuchałam zwykłego Trance przez dobre 2 lata i w pewnym momencie, znudzona sytuacją na scenie tej muzyki, jakby to określić, weszłam głębiej. Cieszy mnie to, że psytrance (w przeciwieństwie do zwykłego Trance'u) ma bujną kulturę, eventy są urządzane w specyficzny, wyjątkowy sposób, z tego co się zorientowałam, ludzie się do siebie trochę inaczej odnoszą itp. - wielki plus tej muzyki poza samym jej brzmieniem. Na razie opiniuję jedynie z relacji innych (a przeczytałam ich gąszcz), ale mam nadzieję zmienić to w niedalekiej przyszłości i zacząć jeździć na psychodeliczne imprezy. Zainteresowania poza muzyką: pisanie różnorakich tekstów (od próby ukształtowania książki, poprzez jakieś wiersze, po recenzje - także może na coś się przydam przy pisaniu ocen płyt lub opisów eventów?), czytanie książek, ostatnio trochę rysowanie (zaczęłam bazgrać obrazki psychodeliczne pod wpływem muzyki), koty - wszystko co z tymi zwierzętami związane i jeszcze kilka innych pomniejszych. Tyle wystarczy, reszta wyjdzie w praniu. Mam nadzieję na długą, ciekawą, owocną i miłą bytność na forum - pozdro psychodeliczni! :)
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: *JetMan* » 20 sty 2013, 21:21

witamy na forum :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Reg
Respected User
Posty: 111
Rejestracja: 07 maja 2010, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Reg » 21 sty 2013, 20:14

Psychodela: Ja też słuchałem wcześniej trance (Armin van Buuren i takie tam...), chociaż już wtedy jeździłem na różne imprezy. Wpadałem czasem też na imprezy z różnego innego muzyką elektroniczną, ale kiedy w ten sposób trafiłem na swoją pierwszą imprezę psytrance (w warszawskim klubie Apartament :)), zakochałem się w tych klimatach od pierwszego wejrzenia. Na początku nawet nie sama muzyka tak mnie zauroczyła, jak raczej oprawa imprezy (dekoracje, scena chillout, chaishop), ludzie jakich tam zobaczyłem i ogólnie wisząca w powietrzu atmosfera :) Tak że jeśli jeszcze nie byłaś na takiej imprezie tylko słuchasz muzy w domu to najlepsze przed Tobą :)

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Halluciluna » 24 sty 2013, 14:49

Znaczy na takie zwykłe eventy to jeździłam, typu Sunrise itp. ale jeszcze nie byłam na żadnej imprezie typowo psychodelicznej, czekam na wiosnę i lato bo marzą mi się open airy - zwłaszcza ten typ imprez mnie zafascynował, nawet na filmikach widać niesamowity (pamiętam jak swego czasu filmiki z Ozora były dla mnie swoistą dobranocką :P), niepowtarzalny klimat - po prostu to, czego mi brakowało w kulturze zwykłego transu (a raczej jej braku).
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
Jagoo
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2013, 17:16
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: Jagoo » 03 lut 2013, 12:13

Z wielkim opóźnieniem odkryłam ten temat na forum, ale bardzo chętnie się wypowiem.

Dlaczego tu trafiłam? To proste, podczas szukania urozmaicenia w życiu, pomiędzy kolejnymi cyber imprezami trafiłam kiedyś na Egodropa (2010 rok) i tak od tamtej pory raz do roku odwiedzałam tego typu imprezy. Teraz gdy temat bardzo mnie wciągnął postanowiłam dać coś światu od siebie i powolutku pracuję nad decosami, które bezczelnie wdarły się w moja duszę.
Ludzie którzy tworzą otoczkę temu kolorowemu światu, atmosfera magii i szczęścia sprawiły że bezgranicznie zakochałam się w transowym świecie. Jest to miłe urozmaicenie dla kogoś kto całe życie biegał w czerni i sztucznej krwi :D
Choć wbrew opinia innym: nie, nie zostawię do końca swoich cyber mrocznych zajawek bo nie można czegoś tak po prostu olać dla nowej atmosfery i muzyki;)
CO jeszcze... trafiłam tu przypadkiem szukając wydarzeń w klimacie, które mnie zainteresują no i jakoś tak już ta strona wklepała mi się na stałe w głowie.


zapomniałam dodać, jestem jagoo artystka i mieszkam w pięknym Wrocławiu (choć urodziłam się na Ślasku, T.-Góry) i bardzo się cieszę że tu jestem :D
"I know you want it i can feel you.
Deep inside under my skin.
I know you're starving for the passion.
But pleasure instead get out of my head!"

Combichrist - Get Out Of My Head

Awatar użytkownika
goodvibestyla
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2013, 21:40
Lokalizacja: Sandomierz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: goodvibestyla » 20 mar 2013, 21:48

Paweł,lat 20 Sandomierz,to forum znałem już dosyć dawno lecz dopiero dziś postanowiłem tu zawitać.Pierwszy raz muzykę PsyTrance i Goa usłyszałem jakoś w 2007,oczywiście nie ograniczam się muzycznie lecz bardzo lubię tą muzykę i chciałbym poznać osoby z którymi można by wybrać się na jakiś fest bądź też zwykły koncert i oczywiście poszerzać wiedzę muzyczną oraz pasję jej tworzenia :)

basiawktr
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2013, 14:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: basiawktr » 19 kwie 2013, 15:25

Hej, jestem Basia, psytrance zaraził mnie mój obecny chłopak ze dwa lata temu... jechałam do kolegi do Szczecina i zapytał mnie czy wybiorę się z nim na imprezę... podesłał mi linka i sobie pomyślałam Boże... okropne... hehe wszyyyystko się zmieniło, wszyyystko...
od momentu tamtego wyjazdu tylko szukam ekipy tu we Wrocku, gdzie mieszkam, do której w czasie kiedy nie jestem w Szczecinie mogę się podłączyć :)

Forum znalazłam szukając w necie właśnie czegoś takiego... także jak przeczyta mój pościk ktoś z Wrocka lub okolic z chęcią się zaprzyjaźnię :D

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: fraxi » 19 kwie 2013, 21:04

Jakbyś nie pisała o chłopaku to byłoby pewnie mnóstwo chętnych :-D

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: user_friendly » 21 sty 2014, 18:19

Nazywam się Karol . Jestem z Krakowa .
Co tu dużo pisać .. Od kilku lat interesuje się muzyką oraz kulturą Psychedelic . Teraz częściej słucham Psytrance niż psybient'u .
Lubię bawić się dźwiękami , komponować , nagrywać , kolekcjonować , czytać , błądzić , wypalać się , dołować się , śmiać się , chodzić szybkim tempem , wystukiwać połamane rytmy na czym tylko popadnie , grać na gitarze i klawiszach . Jestem bardzo ambiwalentną osobą , miewam okropne huśtawki nastrojów , dlatego czasami gromadzę wokół siebie dużo ludzi , a czasami jestem sam . Uważam jednak , że każde uczucie jest bardzo inspirujące i budujące - wkładam w moją twórczość całe serce . Link do profilu na soundcloud w opisie .
lastfm.pl/user/m_n_s_n

Awatar użytkownika
amb
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2014, 22:22
Lokalizacja: Górny Śląsk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: amb » 21 sty 2014, 23:38

Witam serdecznie :)
Jestem Robert i przeglądałem już to forum od (bardzo) dłuższego czasu, ale dopiero teraz natchnęło mnie, żeby się zarejestrować. Do muzyki psytrance przekonywałem się powoli, ale tak na dobre wzięło mnie dopiero wtedy, gdy odkryłem jej chillout'ową stronę (m.in. kompilacje "Fahrenheit Project" z Ultimae Records). Potem było Shpongle, Entheogenic i Shulman, a gdy pierwszy raz pojechałem na imprezę z cyklu "... Tales" w Katowickim INQ, to już wiedziałem, że to moja muzyka. Mieszkam na Górnym Śląsku niedaleko granicy z Czechami.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Kefas
Posty: 8
Rejestracja: 06 mar 2014, 21:07
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa w okolicy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Kefas » 06 mar 2014, 21:14

siema :-)
Każdy ma prawo do chillu.

Awatar użytkownika
Reg
Respected User
Posty: 111
Rejestracja: 07 maja 2010, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Reg » 08 mar 2014, 18:29

Siema Kefas :D Niewiele napisałeś o sobie w tym pierwszym powitalnym poście. Niektórzy Cię znają, ale inni przecież nie :)

Kefas
Posty: 8
Rejestracja: 06 mar 2014, 21:07
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa w okolicy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Kefas » 10 mar 2014, 19:41

A co ja mogę napisać... do zobaczenia na chillu ;-)
Każdy ma prawo do chillu.

Awatar użytkownika
emcusia
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2014, 02:25
Lokalizacja: Bydgoszcz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: emcusia » 18 mar 2014, 03:03

Witajcie :)
Marta choć niektórzy wybrani mówią ciocia Emcusia. Generalnie nie jestem dobra w powitalnych postach. Mieszkam w Bydgoszczy. Muzyki słucham różnej. Psytrance jest od jakiegoś czasu odskocznią od mojego głównego nurtu muzycznego - różnych odmian hardów. Bo - jak to o sobie mówię - hardstyle'u słucham a przy hardcore'ach się bawię. A przygoda z nimi zaczęła się (jak zapewne w wielu przypadkach i tu) od trance'u. Potem zrobiło się za nudno, za wolno, trafiłam na hard trance i Biomehanikę który mnie porwał. Jego występ w Lubiążu pamiętam jakby to było wczoraj. Potem znowu potrzeba czegoś mocniejszego, czegoś więcej. I tak zaczęła się przygoda z podróżami po całej Polsce na hard imprezy bo w moim mieście można o tym zapomnieć... Potem trafiłam na zdjęcia i filmy z Ozory. I mnie zaczarowało. No i jestem tutaj! :D

vulcan
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2014, 14:26
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: vulcan » 18 mar 2014, 03:18

No to i ja coś napiszę ;) Mam na imię Bartek pojawiłem się tu już jakiś czas temu. Psy/Goa Trance zainteresował mnie już kiedyś choć moje główne nurty to Hardstyle, Hardcore. Tak jak na scenę "hardową" wielu trafia przez Qlimax lub Thunderdome tak podobnie ja trafiłem tu oglądając na YT Ozorę i Boom festiwal.
Sam gatunek był mi już jakkolwiek znany w okolicach 2001-2002 (Astral Projection, Skazi) ale teraz wkręciłem się na dobre.
Pozdrowienia.
Pozdr. vulcan
Upcomming event's
22.03.2014- TranSówka @ CDQ W-wa
23.05.2014 - Score of Hardcore vol.12@Sfinks700 Sopot
czerwiec - BEF

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Psysutra » 18 mar 2014, 03:39

Oj, stary Skazi dobry je :twisted:

A stare hardy (90's) zawsze spoko 8)

vulcan
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2014, 14:26
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: vulcan » 18 mar 2014, 12:49

Psysutra pisze:Oj, stary Skazi dobry je :twisted:

A stare hardy (90's) zawsze spoko 8)

To fakt wiele nowych hardów też daje radę, ale wiadmo są gusta.
Tymczasem odnoszę wrażenie, że pod każdym względem "Wasza" scena jest pod każdym względem o wiele bardziej zgrana i zorganizowana niż "Nasza" a przecież i jedno i drugie to podziemie.
Pozdr. vulcan
Upcomming event's
22.03.2014- TranSówka @ CDQ W-wa
23.05.2014 - Score of Hardcore vol.12@Sfinks700 Sopot
czerwiec - BEF

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Psysutra » 18 mar 2014, 14:42

Jestem na tej scenie ponad 6 lat i wierz mi stary, to tylko wrażenie :lol:

Niezgranie to nasz sport narodowy 8)

TraumaHead13
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2014, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: TraumaHead13 » 18 mar 2014, 15:37

Cześć,

A więc... mam prawie 30 lat i jestem z Warszawy. Forum przeglądam co najmniej od 5 lat, bo mniej więcej wtedy zacząłem regularnie słuchać tej muzyki. Zaczęło się u mnie od Infected Mushroom, Talamasca, Astral Projection, itd... ale zupełnie nie pamiętam jak na to trafiłem, ale na pewno sam, ponieważ do dzisiaj nie znam ani jednej osoby słuchającej takiej muzyki i nie byłem na żadnej transowej imprezie.

Ogólnie muzyka elektroniczna pojawiła się w moim otoczeniu pierwszy raz w połowie lat 90-tych gdy moja mama przyniosła do domu jakieś wydawnictwa... chyba rave. Ogólnie wywodzę się z rockowo/ punkowo/ metalowej rodziny gdzie klasyka też nie była obca.

Słucham... bo lubię płynąć... bo lubię rytm... bo zauważyłem, że pomaga mi to odciąć się od otaczającej mnie kupy...
Day Dreaming

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: fraxi » 18 mar 2014, 16:00

TraumaHead13 pisze: nie byłem na żadnej transowej imprezie
dużo nie straciłeś 8)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości