Nie spodziewałem się...

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Nie spodziewałem się...

Post autor: Krizz » 22 cze 2021, 21:28

Honey, I'm home!

Coś mnie tknęło (a konkretnie ciekawy mix Kalinga Son'a na Soundcloudzie, na który przypadkowo wpadłem) by zajrzeć na psytrance.pl po, chyba, dziesięciu czy więcej latach nieobecności tutaj... Nie spodziewałem się że forum jeszcze będzie istniało. Aktywność raczej podupadła, czyżby scena psytransowa nie ta, co kiedyś? Widzę aktywnych starych znajomych, głównie Jetman i Templar, ale to nie to co kiedyś... Co się działo przez te wszystkie lata? Czy aktywność przeniosła się na inną platformę?

Czy jest dziś coś w muzyce, czym warto się zainteresować? Jakieś nowe trendy, odłamy, mutacje?

Mimo, że transu już od dawna nie słucham zbyt często, niemalże wcale, to fajnie czegoś energetycznego doświadczyć podczas dłuższych podróży samochodem.

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości