Piłkarskie konfetti

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Pedro
Elite User
Posty: 346
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pedro » 29 paź 2005, 17:03

Moim zdaniem Brazylia tez wymiata jak to sie dzisiaj mowi...

Szkoda mi Argentyny, niby grają wciaz dobrze, ale nie maja gwiazdy takiej, o ktorej by sie mowilo ze jest jedna z najlepszych na swiecie. Tego mi w argentynie brakuje teraz, zawsze w latynoskiej piłce - tam musza byc gwiazdy (mam na mysli wirtuozi/indywidualnosci), zgrany team nie pasuje mi do Argentyny... To tak jakby Rasiak stal bys ei Rasialdinhiem :D

Obrazem sie posluzylem, wiec niech nikt nie zarzuca mi ze uwazam ze w Argentynie nie ma gwiazd, bo sa, ale nie TAKIE

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 29 paź 2005, 21:06

A tam się podniecacie jakimiś Brazyliami,Argentynami , Manchesterami, Barcelonami i innymi :) :) :) :)

A dziś kolejne piekne zwycięstwo GKS KATOWICE ze Slavią Ruda Śląska 4:2
Ale nic nie zapowiadało koljenych 3pkt, pierwsza połowa w "naszym" wykonaniu to tragedia.
Piłkarze latali po boisku jakby niewiedzieli o co w tym sporcie chodzi - faktem jest ,że byliśmy osłabieni , bowiem z powodu kontuzji barku nie mógł zagrać "mózg" drużyny - Robert Sierka oraz Grzesiu Górski , który w tym sezonie rozegrał raptem 50 minut, bowiem odnowiła mu się kontuzja.
Gracze Slavii to wykorzystali i strzelili nam 2 bramki, atmosfera na trybunach nie była zbyt wesoła - widmo pierwszej porażki w sezonie wisiało nad GieKSą.
Nie wiem co nasi trenerzy powiedzieli naszym grajkom w przerwie, ale na II połowę piłkarze wyszli odpowiednio zmotywowani . I niesieni fantastycznym dopingiem strzelili Slavistom 4 bramki :!: To jest poprostu GieKSiarski charakter :)
I powiem wam ,że może i innych ligach jest super poziom, ale dziś w II połowie tego meczu wszystkie Champions League miałem gdzieś :) Tak gardła to ja nie darłem dawno, jaka atmosfera...z grobowego 0:2 , wyciągnąć na rajskie 4:2.
łukasz Wijas rządził w środku boiska, Damian Mielnik przechodził samego siebie, zwody,kiwki poprostu klasa światowa.
No i nasii super snajperzy Gielza i Jaromin w II połowie zagrali po profesorsku :)
Coś pięknego ...tak się bawi, tak się bawi GKS :)
Oj a głos to odzyskam dopiero chyba w poniedziałek :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Pedro
Elite User
Posty: 346
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pedro » 29 paź 2005, 21:15

Gratulacje :)

Tymczasem przypominam, że Barca gra jutro z Realem Sociedad... nie wyobrażam sobie wyniku innnego aniżeli zwycięstwo Barcelony... :D

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 29 paź 2005, 23:04

a ja właśnie wracam z pubu, gdzie leciał mecz Milan - Juve ( 3:1)
totalna nuda, Boże - po co ja na to pojechałem? Mecze ligi włoskiej nie są dla mnie chyba ..
Totalne catenacio, na tyle ,ze okazji do zdobycia bramki jak na lekarstwo - i wszystko się opiera na solidnej obronie - prawie żadnej finezji czy kreatywności < jak w Hiszpańskiej czy Francuzkiej ) ...ehh ..A juventus chyba udowodnił ,że najlepsze lata ma już za sobą ...
okropnie grał ,wrrr..

Nie to jak, Villareal < jutro gra z Atletico Madryt, i jak wygra to możliwy awans do pierwszej trójki )
Kibicuje Villareal ostatnio, grają tam piłkarze zaawansowani technicznie ( Riquelme, Sorin, Figueora, Forlan )
W lidze mistrzów, zagrają już za 3 dni - z Benficą - uważam że wyjdą z grupy, i być moze prześcigną nawet Man U 0 któy dziś sromotnie przegrał z Midllesbrough 1:4

Pedro
Elite User
Posty: 346
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pedro » 30 paź 2005, 19:48

Z Villarealem jest moim zdaniem problem tej natury, że być może, powtarzam: byc moze, spotka ten zespol los taki, jak we wczesniejszych latach los spotykal chyba wszystkie zespoly oprocz Barcy, realu, Valencii i Deportivo, ze byly wysoko w tabeli, a w kolejnym sezonie ledwo sie ociagaly... Przyklaed: Espanyol w tym sezonie niestety niziutko, Mallorca po raz kolejny juz od kilku lat nie moze sie podniesc po sukcesach za Cupera (zreszta teraz dalej prowadzi zespol Cupe - 2 kadencjar, ale nie jestem pewny), czy moze Celta Vigo to najlepszy przyklad: 3 lata temu wysoko w lidze, 2 lata temu grali w LM, i spadli do drugiej ligi hiszpanskiej, teraz awansowali i trzymie za nich kciuki... Dalej: Ral Siciedad bodaj 3 lata temu zdobyl wicemistrzostwo, a potem pograzyl sie w przecietnosci, teraz jednak jest lepiej - dzisiaj gra z nimi Barcelona, juz gra tak naprawde, wynik po 1 polowie:

2:0 dla BARCELONY!!!!!!!

Przy okazji polecam serwis http://www.livescore.com/ - mamy tam na zywo wyniki, kartki i strzelcow.

Pedro
Elite User
Posty: 346
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pedro » 30 paź 2005, 21:22

Barca-Real Sociedad 5:0!

Jeeeeeeeeeeeeeeeest! :D

Teraz czas na LM!

Awatar użytkownika
lucid_dreamer
Posty: 4
Rejestracja: 26 paź 2005, 19:07
Lokalizacja: z piekła
Kontaktowanie:

Post autor: lucid_dreamer » 31 paź 2005, 11:26

Nareszcie Barca gra tak jak nalezy, w ostatnim meczu miala ponad 30 strałów, a teraz 5 bramek, oby tak dalej. Tylko szkoda, że Eto'o nic nie ustrzelił.

A V. Valdes już 364 minuty bez straty gola.

Teraz w LM licze na pogrom koniczynek...
[url=http://lucid-dreamer-.deviantart.com]my.devart[/url]
my.site

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 13 lis 2005, 22:23

Wczoraj odbył się ostatni mecz rundy jesiennej I grupy IV Ligi Śląskiej.
Mój GKS podejmował u siebie Sarmację Będzien i "tylko" zremisował 1:1, choć w sumie strzelił 3 bramki , to 2 z nich nie zostały uznane, o ile jedna z nich była na ewidentym spalonym to druga.....heh...sędzia usłyszał jaka była jego decyzja ;)
Bramka dla nas padła po rzucie karnym,a dodam ,że chwile wcześniej mieliśmy też karnego,ale nie wykożystał go Hubert Jaromin :( -> cóż nie zawsze moża wygrywac.
GKS ma 11pkt przewagi nad drugim w tabeli KS Częstochowa.

Mecz był rozgrywany przy sztucznym oświetleniu i ponownie na naszym Estadio zasiadło około 8tyś ludzi.
Zabawa była przednia - dawno tak się nie bawiłem na meczu.
To ,że podczas Meksykańskiej Fali cały stadion się bawi to normalka , ale jak cały stadion {trybuna główna :!:) chwycił się za bary i "odskakalismy "tańczymy labada,labada,labada, tańczymy labada małego walczyka hej, tańczą go kibice,kibice,kibice,tańczą go kibice , kibice KATOWIC" to już poprostu dla mnie był wielko szok :shock: ,że tak pięknie wszyscy się bawią :!:
No, ale wiadomo...to jest super GKS, to jest super GKS

Obrazek
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Jatab » 14 lis 2005, 00:18

a co powiecie o meczu Polska -Ekwador (3:0)? nie widziałem go
grali tak dobrze, czy Ekwador tak słabo?
wiem, tylko tyle, że była fatalna pogoda, kałuże na boisku i zastanawiali się nawet, czy meczu nie przerwać

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 14 lis 2005, 00:58

hehe, siatkówke wodna już widziałem ale noga? lol
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 14 lis 2005, 10:13

jatab pisze:a co powiecie o meczu Polska -Ekwador (3:0)? nie widziałem go
grali tak dobrze, czy Ekwador tak słabo?
wiem, tylko tyle, że była fatalna pogoda, kałuże na boisku i zastanawiali się nawet, czy meczu nie przerwać


Hehe, mecz na jeziorze :wink:
Pozytywnie : Smolarek, Frankowski, Sobolewski i Radomski
Poprawnie : Pozostali
Jak zwykle : Rasiak :roll:

Awatar użytkownika
lucid_dreamer
Posty: 4
Rejestracja: 26 paź 2005, 19:07
Lokalizacja: z piekła
Kontaktowanie:

Post autor: lucid_dreamer » 14 lis 2005, 21:43

byłem zaskoczony że polska tak dobrze grała, chociaż z drugiej strony to edwador na wyżyny sie nie wzbił :)
franek + smolarek, i gdzieś z tyłu żuraw to mój atak na MŚ
[url=http://lucid-dreamer-.deviantart.com]my.devart[/url]
my.site

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 14 lis 2005, 23:52

nasuwa sie tylko jedno pytanie...
co do jasnej cholery robi w reprezentacji rasiak??
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 15 lis 2005, 00:02

Ludzie ja widze ,że wam się udziela ogólnopolska nienawiść do Rasiaka.

Rok temu zniszczył go janas powołując do kadry kiedy ten nigdzie nie grał.
Przeszedł do Derby i tam się odbudował i zyskał renome. Widziałem kilka bramek jakie strzelił dla Derby, nieraz pozawijał obrońcami tak ,że nie wiedzieli gdzie byli.
Totenham by go przeciez w ciemno nie kupił, fakt ,że teraz grzeje ławe - grywając w rezerwach "Kogutów". Ale ja tam w niego wierze. Chłopak grać potrafi i bramki też potrafi strzelać, zresztą nie wiem o co macie pretensje do Rasiaka za mecz w Ekwadorem, pograł chyba raptem niecałe 20minut i to na murawie która bardziej przypominała już basen. Fak,że widzialem jak zdupcył 2 akcję, ale 3 bramka to jego zasługa, bowiem zakęcił obrońcami i podał tak, by koledzy tylko strzelili.

Prawda jest taka,że Frankowski wczoraj latał sporo ,ale też sporo mu nie wychodziło - ale na niego nikt nie będzie naskakiwał, a Rasiak choćby niewiadomo co zrobił to i tak będzie gnębiony przez natowych napinaczy ;)
Mam nadzieję ,że na Mistrzostwach Rasiakowi zbyt wiele nie wyjdzie, bo by się pewnie w kraju zaczeła Rasiakomania, a najbardziej by się onanizowali CI co na niego od roku naskakują :)
Oczywiście nie mam tu na myśli Tribo i Koddy :)
Dobra panowie tym piłkarskim akcentem kończe poniedziałek/zaczynam wtorek i idę spać.
Dobranoc.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 15 lis 2005, 13:45

dobra dobra tylko slaba gra rasiaka trwa juz od kilku spotkan. moze w klubach sobie radzi ale w reprezentacji jest najslabszym ogniwem. jego football nie podoba mi sie ani troche, traci pilke, kopie jak baba i nie ulegam tutaj rasiakomani tylko polegam na swoim zmysle obserwacji i dedukcji.. wynika ze na miejsce rasiaka jest 100 innych zawodnikow ktorzy tez potrafia dobrze podac i nawet co czesto rasiakowi nie wychodzilo, trafic w swiatlo bramki.

a najmocniejsi reprezentanci to:
Krzynowek [karnych nie strzelali d.baggio i beckham i to w o wiele wazniejszych meczach]..rozsadna gra, moce strzaly, ambicja i nie ma cykora na wiekszych stadionach.
Smolarek - ten to ladnie potrafi wymiatac z pilka.
Boruc - wiadomo, i oby trzymal forme jak najdluzej.

szkoda mi tylko Dudka ktory wygral lige mistrzow a tu Liverpool go pojebal i jest drugim bramkarzem naszej s-kadry. ale wygrywa lepszy, w tym wypadku Boruc.


mecz z Ekwadorem na takim boisku byl nawet zabawny. usmialem sie co nie miara :lol:
a najbardziej podobaly mi sie 20metrowe poslizgi zawodnikow. :wink:
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 09 gru 2005, 22:10

No i mamy rozlosowane grupy :)

Niemcy
Polska
Kostaryka
Ekwador

Sądzę ,że przy odpowiednim zaangażowaniu zawodników powinnismy wyjść z tej grupy.
Ekwadorowi klupneliśmy miesiąc temu 3:0 w piłce wodnej ;), Kostaryka nie jest siłą futbolu :), a Niemcy...są do pokonania :!: Jak nie z 1, to z 2 musimy wyjść do 1/8

No to teraz pora na Mistrzostwa :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Netri
MoonUnity
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2005, 17:51
Lokalizacja: Gdansk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Netri » 09 gru 2005, 22:23

dobra grupa

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 09 gru 2005, 23:27

ja śledząc losowaniwe na ARD ( jednak było odkodowane ) zżarłem paznokcie :?

Też, jak Styropian uważam że powinniśmy wyjść z tej grupy - chociaż będzie cieżko...

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 10 gru 2005, 00:05

taaaak, grupa nie jest najgorsza :) nie chce psuc humorów, ale przykład naszych drogowców, których zawsze zaskakuje zima mimo całorocznych przygotowań :twisted: jak zwykle cos sie spieprzy... obym się mylił
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 16 gru 2005, 23:35

Pewnie wszyscy już znają pary 1/8 finału Ligi Mistrzów - a jeśli do kogos ta informacja nie dotarła to, wygląda to tak :

Chelsea Londyn - FC Barcelona
Real Madryt - Arsenal Londyn
Werder Brema - Juventus Turyn
Bayern Monachium - AC Milan
PSV Eindhoven - Olympique Lyon
Ajax Amsterdam - Inter Mediolan
Benfica Lizbona - FC Liverpool
Glasgow Rangers - Villarreal.

No i oby do ćwierćfinałów awansowały drużyny:
Barcelony,Arsenalu,Werderu,Olympique Lyon,Benfiki,Villarreal - pozostałe teamy są mi obojetne :)
Ale ciekawostką jest ,że dwie pierwsze pary to pojedynek dwóch najlepszych ekip z Hiszpanii z dwoma wielkimi londyńskim klubami - mma nadzieję,że w pojedynku Hiszpania - Londyn będzie 1:1 ;)
A drugi ciekawy meczyk to Benfica Lizbona - FC Liverpool , pewnie teraz na 100% Dudek nie przejdzie do Benfiki, bo przecież Benitez nie będzie wzmacniał rywala :!:

A jak to wszystko sie potoczy zobaczymy pod koniec lutego :)

No to jeszcze może pary 1/16 finału w Pucharze UEFA:

Bolton Wanderers (Anglia) - Olympique Marsylia (Francja)
Club Bruges (Belgia) - AS Roma (Włochy)
Artmedia Bratisława (Słowacja) - Lewski Sofia (Bułgaria)
FC Basel (Szwajcaria) - AS Monaco (Francja)
FC Thun (Szwajcaria) - Hamburger SV (Niemcy)
Hertha Berlin (Niemcy) - Rapid Bukareszt (Rumunia)
OSC Lille (Francja) - Szachtar Donieck (Ukraina)
Litex łowecz (Bułgaria) - Racing Strasbourg (Francja)
Lokomotiw Moskwa (Rosja) - FC Sevilla (Hiszpania)
Real Betis Sewilla (Hiszpania) - AZ Alkmaar (Holandia)
Rosenborg Trondheim (Norwegia) - Zenit St Petersburg (Rosja)
SC Heerenveen (Holandia) - Steaua Bukareszt (Rumunia)
Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy) - Espanyol Barcelona (Hiszpania)
Slavia Praga (Czechy) - US Palermo (Włochy)
Udinese Calcio (Włochy) - Racing Lens (Francja)
VfB Stuttgart (Niemcy) - FC Middlesbrough (Anglia)

Jako miłośnik małych klubów, powodzenia życzę Artmedii Bratisława oraz FC Thun
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości