Piłkarskie konfetti

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 17 gru 2005, 01:38

ja kibicuje od dwóch lat Villarreal :wink: - w szczególności lubię Juana Romana Riquelme - i oczywiście Reprezentację Argentyny( ale to już od dziecka :oops: ... )
A ligę mistrzów zapewne wygra Barca albo Juve

Awatar użytkownika
Tofik
Ashoka
Posty: 186
Rejestracja: 23 lut 2005, 12:44
Kontaktowanie:

Post autor: Tofik » 17 gru 2005, 15:00

Styropian pisze:No i mamy rozlosowane grupy :)

Niemcy
Polska
Kostaryka
Ekwador
Grupa jak najbardziej do przejscia, jak juz zostalo napisane jak nie z I do z II miejsca awans musi byc !Innej mozliwosci nie widze !! .... a ze Niemcy nie leza az tak daleko to warto sie wybrac na jakis meczyk ... ja wlasnie wczoraj zaopatrzylem sie w bilecik na mecz 14.06.2006 czyli Niemcy - Polska (Dortmund) .... DO BOJU Bialo - Czerwoni ;)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 27 sty 2006, 12:41

Oj dawno nikt w tym temacie nie mieszał, a dziś mieliśmy losowanie grum eliminacyjnych do Mistrzostw Europy w 2008 roku - organizowanych w Austrii i Szwajcarii

Nasza drużyna trafiła to grupy A

Portugalia
Polska
Serbia i Czarnogóra
Belgia
Finlandia
Azerbejdżan
Kazachstan

No to coś czuję ,że nasza przygoda z Mistrzostwami Europy znowu się nie rozpocznie :(

A inne grupy wyglądają następująco:

Grupa B:

1. Francja
2. Włochy
3. Ukraina
4. Szkocja
5. Litwa
6. Gruzja
7. Wyspy Owcze

Grupa C:

1. Grecja
2. Turcja
3. Norwegia
4. Bośnia i Hercegowina
5. Węgry
6. Mołdawia
7. Malta

Grupa D:

1. Czechy
2. Niemcy
3. Słowacja
4. Irlandia
5. Walia
6. Cypr
7. San Marino

Grupa E:

1. Anglia
2. Chorwacja
3. Rosja
4. Izrael
5. Estonia
6. Macedonia
7. Andorra

Grupa F:

1. Szwecja
2. Hiszpania
3. Dania
4. łotwa
5. Islandia
6. Irlandia Płn
7. Lichtenstein

Grupa G:

1. Holandia
2. Rumunia
3. Bułgaria
4. Słowenia
5. Albania
6. Białoruś
7. Luksemburg

Najłatwiejsza z tych grup wydaje się grupa C
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Tofik
Ashoka
Posty: 186
Rejestracja: 23 lut 2005, 12:44
Kontaktowanie:

Post autor: Tofik » 27 sty 2006, 15:12

Styropian pisze:
Nasza drużyna trafiła to grupy A

Portugalia
Polska
Serbia i Czarnogóra
Belgia
Finlandia
Azerbejdżan
Kazachstan

No to coś czuję ,że nasza przygoda z Mistrzostwami Europy znowu się nie rozpocznie :(
Styro zapomniales jeszcze o Armenii bo jako jedyni jestesmy w grupie 8zespolowej

Mysle ze drugie miejsce czyli udzial w tej grupie jest jak najbardziej realne. Portugalia wydaje sie byc poza naszym zasiegiem, ale i czesto zdarzaja sie jej wpadki. Serbia, Belgia to juz nie te potegi co kiedys, ostatnio przeciez wygralismy z Serbami 3:2 a Belgowie przezywaja teraz wieli kryzys pilkarstwa i to zarowno reperezentacyjnego jak i ligowego !! Azerzy, Kazachstan, Aremenczycy - jesli ich nie ogramy to no comment :) chyba jasne i proste ze w tych 6 meczach musi byc komplet pkt. Co do Finow to nie mam pojecia co soba teraz prezentuja ale nigdy do wybitnych nie nalezeli choc niespodzianki lubili sprawiac.

Podsumowujac to wszystko przy odrobinie szczescia i umijetnosci mozemy awansowac, choc dla mnie bardziej realne jest zajecie tylko drugiego miejsca w tejze grupie i udzial w barazach. Zycze powodzenia naszym grajkom !!

Pedro
Elite User
Posty: 346
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pedro » 23 lut 2006, 19:38

Wczoraj odbył się fantastyczny mecz. Chelse kontra Barcelona. Dla mnie jako kibica Barcy było to... marzenie. Naprawdę. I nie mówię tego, bo znam już wynik. Jestem dumny z tej drużyny, potrafi kopać piłkę. Marzę by - jesli Barca przejdzie oczywiście do kolejnej rundy - sptkała się z kolejnym gigantem. Może Juventus? Ale wczoraj przegrał... Może Real? Ale on też przegrał... Szkoda. To nie żadan ironia. Nie licze na trofea, chce widziec jak gra Barca z najlepszymi - tego pragne, a wynik? Rok temu Barca przegrala w rewanzu a i tak sie cieszylem.

Wspaniel jest oglądać swą ulubioną drużynę. I to na jaki okres czasu! Bo ostatnio widziałem mecz Barcy gdy też była w TVP, czyli dawno. Notabene idiotycznym posunięciem było pokazywanie meczu Barcy z Werderem i takie opiewanie stylu gry Barcy, podczas gdy oni wówczas nie byli w formie. Polityka TVP jest w ogóle dziwna jeśli chodzi o dobór meczy. Pamiętam że były takie szlagiery jak MUTD-Lille. "No ja ********" - sobie pomyslalem jak taki napis zobaczylem w gazecie. Tak czy inaczej ciesze sie ze Barca trafila na Chelsea bo to oznaczalo mecz w TVP. A mecz Barcy w TV to dla mnie swieto. Moze nie caly dzien jest swiateczny, ale ten okre miedzy 20.00-23.00 to na pewno. Ciekawe, czy jeslibym mial dostep do ogladania kazdego meczu Barcy to bym tez ogladal kazdy mecz, jak teraz, czy z aczsem - mimo wszystko - nie traktowal bym tego jako swieta?... Czyli chce ogladac Barce grajac z trudnymi przeciwnikami, bo te mecze bede mogl obejrzec. W koncu Korzeniowski i inni tak bardzo nie*******, by nie pokazywac az tak dobrze zapowiadajacego sie meczu.

A teraz o samym meczu. Jako, ze jestem koneserem piekna. :D To dla mnie liczy sie piekno gry - dlatego kiedys zostalem kibicem Barcy, bo ona grala pieknie, i co z tego, skoro potem w finale ulegla Milanowi 4:0 (rok 1994). Ta wartosc jest szczegolnie przeze mnie ceniona. Od 2004 roku przestalem nawet interesowac sie az tak bardzo wynikami. Najwazniejsza jest efektowna gra. Ktos moze mi nie wierzyc, ale... nie mam nawet tej osoby przekonywac do tego, ze jest inaczej.

Moje odczucia? One kaza mi stwierdzic, ze niestety Barca potrzebuje jednak nowego bramkarza. Smuci mnie to, wczesniej jedynym pilkarzem niepotrzebnym byl IMO Gabri, ale on nie odszedl w styczniu i odejdzie prawdopodobnie w wakacje za darmo, bo konczy mu sie kontrakt. Wczoraj bramkarz Valdes, ktorego lubie, nie popisal sie w tej jednej sytuacji. Co by tu nie mowic to jego wina. Takie sytuacje sa ciezkie, bo oto mamy bramkarza, ktory gra ciagle swietnie, tzn. maw calym meczu same dobre interwencje, atu nagle jedna akcja, blad, i stracony gol. Kiedys Jurek Dudek to przerabial. W zasadzie to kazdy bramkarz mial i ma i bedzie mial w swej kariererze wpadki, ale gdy wpadek zaczyna byc wiecej, to one zaczynaja przycmiewac dokonania bramkarza w przeciagu kariery. Valdesa chyba kiestety czeka to co Dudka. Slabo zagral tez Motta. Oczywiscie taki gracz (wysoki, silnie zbudowany) potrzebny byl na ten mecz w srodku pola z anglikami, ale tonie byla ta forma Motty, o jaka mu, mnie, trenerowi i innym chodzilo. To byly te slabge punkty w 11 Barcy wg mnie. W obronie genialnie gral Rafa Marquez - dziwi mnie to, ze szanowny Gmoch prawie ze nic wiecej o jego wystepie nie powiedzial, ciagle ten Mourinho i Mourinho... No ale nie uwazam, bym cos dobrego dla siebie i swego rozumowania wyciagal po wypowiedziach gosci w studiu. Chociaz Gmoch to jedyny jako taki autotytet dla mnie w kwestii futbolu, lubie tez jego wypowiedzi typu "rozluzijmy atmosfere".

Bohater meczu to Deco, Marquez, Messi. Grali niemal idealnie. Fajnie, ze Eto'o nie narezka, jesli musi grac na lewym skrzydle, fajnie, ze na lewje obronie ciagle Barca ma dwojke rownorzednych graczy.

Irytuje mnie to, ze slysze, ze jakby Chelsea grala w 11 w calym meczu, to by wygrala. To ja powiadam, ze jakby Barca strzelila w tym meczu 3 gole wiecej, to by wygrala 5:1. Gra w 10 to wina del horno, czyli calego zespolu, bylo widac i to z bliska, ze on cialem wlatuje w Lionela. Hamskie to bylo, ale coz... dostal to, na co zasluzyl. To fakt. Barca miala gracza wiecej, ale to nie jej wina, tylko Chelsea. Wynik 2:1 to marzenie, ktore sie spelnilo. Nie wiem czy Barca przejdzie do kolejnej rundy, ale chce i zadam by w cwiercfinale grala z np. Juventusem, czy Ol. Lyon. Jesli Barca ma zdobyc LM, to ja chce, by kolejno pokonywala tylko najlepszych.

Nie postaje mi nic innego jak sie cieszyc. Barca gra pieknie, a jak nie gra, to wystarczy ze starci gola i wtedy sie zacznie poemat... Po 2:1 juz z Chelsea odlecialo calutkie powietrze. Szkoda, chcailbym widziec jeszcze jakas kontre a tu nic... Gra w obronie Barcy sie ewidentnie polepszyla, wg mnie to wynik tego, ze Frank postawil na zelazny srodek - by byl jak najlepszy, tzn. Rafa+Puyol+Edmilson. Boki obrony juz tak nie zapedzaja sie w ofensywe. Bo po co? Atak Barcy dla mnie jest idealny. Dziwne to, ale nie chce Thierry'ego w Katalonii. Kiedys byl duet Romario-Stoiczkow, byl dream team. Teraz jest jeszcze lepiej....

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 23 lut 2006, 19:59

Ja nie rozumie jednego...

Czemu mając tak dobrych piłkarzy, zdyscyplinowany ogólnie team, pieniądze i dobrego trenera - piłkarze Chelsea grają relatywnie brzydki futbol :roll:

Czemu nie zechcą poprostu ostawić swą "politykę" piłkarską i przerzucić się na inny, bardziej czysty styl gryoraz na futbol bardziej ofensywny.
Częste wejścia na pograniczu faulu, dużo walki ( mając kilku " czarnoskórych robotników nie trudno o dominacje w środku pola w lidze Angielskiej, ale na Barce już to nie wystarczy )

Już po pierwszym ostrym faulu Del Horno było można wnioskować, że za chwile wyleci z boiska, tylko szkoda mi Chelsea, że ich Mourinho tego nie zrozumiał - i myślę że to on właśnie jest głównym winowajcą za wczorajszą porażkę.Mógł przeciez przestrzec piłkarzy niebieskich przed brutalną grą, widocznie tego nie zrobił.
Boisko , jak na stadionie Polonii miało też swoje zrobić - ale nie udało się jednak.
I dobrze, bo w tym roku to Barca przejdzie dalej - nie wyobrażam sobie, by takie zespoły jak Chelsea lub Liverpool mogły swą brutalnością i prostotą gry zastopować tak pięknie grające zespoły jak Barca i Benfica. :?

Gratuluje Barcelonie - Ronaldinho czasem " unosił się " nad piłkarzami Chelsea - a było to niezwykle przyjemne dla oka - a z kolei Messi jest bardzo twardo trzymającym się na nogach pikarzem ( bardzo podobny z daleka do naszego "Ebiego", z tym że dwa razy lepszy )
U Chelsea bardzo podobał mi się Robben - raczej według mnie najlepszy piłkarz Chelsea ogólnie.
ZObaczymy co będzie za 2 tygodnie - ale ja stawiam zdecydowanie na Katalonczyków

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 16 maja 2006, 01:38

Panie i panowie skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata został ogłoszony :!:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (West Bromwich Albion), łukasz Fabiański (Legia Warszawa)

Obrońcy: Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Michał żewłakow (Olympiakos Pireus), Jacek Bąk (Al Riyah), Mariusz Jop (FK Moskwa), Seweryn Gancarczyk (Metalist Charków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków)

Pomocnicy: Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (Bayer Leverkusen), Kamil Kosowski (Southampton FC), Mirosław Szymkowiak (Trabzonspor), Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Arkadiusz Radomski (Heerenveen), Sebastian Mila (Austria Wiedeń), Piotr Giza (Cracovia), Damian Gorawski (FK Moskwa)

Napastnicy: Maciej żurawski (Celtic Glasgow), Grzegorz Rasiak (Southampton FC), Ireneusz Jeleń (Wisła Płock) oraz Paweł Brożek (Wisła Kraków).

Jeśli chodzi o mnie to jestem w miarę zadowolony z wyboru Pawła Janasa. Wprawdzie zawodnicy Giza i Gancerczyk to dla mnie no nejmy, to jednak Janas raczej wie co robi.
Na różnych forach trwają teraz dyskusie na temat tej kadry. Oczywiście najbardziej opłakiwani są Dudek i Frankowski - no, ale jeśli pierwszy z nich 95% sezonu przesiaduje na ławce, co dla bramkarza nie jest zbyt dobre, a drugi od ponad 1000minut nie potrafi strzelić bramki, no to jak się można się dziwić - za zasługi się nie jedzie :!:
Niestety powołanie Mili to dla mnie padaka :( koleś nie gra w swym klubie ,a Janas go powołuje, Rasiak był pewniakiem i oby to był taki Koń Trojański w naszej kadrze - wszyscy sie naśmiewają z jego drzewiastych zachowań na boisku, oby rywale także tak pomyśleli i wówczas Grześ niczym grecy zaatakuje bramki rywala.

Szkoda,że w kadrze nie ma Sosina lub Saganowskiego - obaj w tym sezonie nagrali się sporo no i też bramek nastrzelali wiele - oby Jeleń i Brożek godnie ich zastąpili.

Połączenie rutyny z młodością - z tego może coś być :!:

No, a na koniec gratulować należy specom od marketingu kilku firm ;)
TP i Warka -> Dudek<- w czasie mistrzostw Jurek może sobie porozmawiać z Helą z Gazowni
Tabletki od Goździkowej ->Kłos<- kolejny as ;) i te pytanie podczas reklamy "Komu podziekuje Pan po pierwszej strzelonej bramce na MŚ?" hehehe no to teraz może wdupiać te tablety bo głowa pewnie boli :)
Soki dla dzieci ->Frankowski<- jeden z tych co za pracą wyjechał do UK,a miał się tak dobrze w Hiszpanii :)

Fajne te nasze reklamy ;)
Pozdrawiam - mistrzostwa już lada chwila -

:twisted:
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 18 maja 2006, 22:12

Styropian pisze: Jeśli chodzi o mnie to jestem w miarę zadowolony z wyboru Pawła Janasa. Wprawdzie zawodnicy Giza i Gancerczyk to dla mnie no nejmy,
AKurat Giza i Gancarczyk są naprawdę dobrzy, i o nich się nie martwię ( ten drugi nawet według mnie powinien grać w pierwszej 11 ), gorzej z Kosowskim, Krzynówkiem i jak wspomniałeś Milą ...

Na koniec napiszę moją propozycję do pierwszej 11 stki

Boruc - Baszczyński , Jop , Bąk, Gancarczyk - Sobolewski , Gorawski, Szymkowiak, Smolarek - żurawski , Jeleń

Awatar użytkownika
LOCO
Respected User
Posty: 158
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:03
Lokalizacja: Chorzów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: LOCO » 19 maja 2006, 08:31

Tribo oulus pisze:
Akurat Giza i Gancarczyk są naprawdę dobrzy, i o nich się nie martwię
Dobrzy są, fajni...


:D :D :D :D

Módlmy się, żeby nie było totalnej kompromitacji...
Jeszcze jedna sprawa mnie zastanawia, patrzę na kopertę tp rachuneczek za telefon - wiadomo, na kopercie reprezentacja piłkarska, bez Dudka i Franka... Rachunek przyszedł przed ogłoszeniem składów... heh widać, że w tp pracuje jakiś Nostradamus... Mogliby na kopertach drukować wyniki meczów dwa tygodnie do przodu, to by sobie człowiek obstawił w STS'ie ...

Awatar użytkownika
Tofik
Ashoka
Posty: 186
Rejestracja: 23 lut 2005, 12:44
Kontaktowanie:

Post autor: Tofik » 19 maja 2006, 11:39

Tribo oulus pisze:
AKurat Giza i Gancarczyk są naprawdę dobrzy, i o nich się nie martwię ( ten drugi nawet według mnie powinien grać w pierwszej 11 ), gorzej z Kosowskim, Krzynówkiem i jak wspomniałeś Milą ...
Co do Gancarczyka to sie nie wypwiadam bo nie mam pojecia kto to jest, gdzie gra, co soba pilkarsko prezentuje ... wiec moze to dobry wybor Janasa ... lecz co do Gizy i stwerdzenia ze jest naprawde dobry to mozna skwitowac tylko wielkim LOL ... zawodnik krakowskiej craxy od calego sezonu nic soba nie prezentuje, zero jakiegokolwiek pomyslu na gre w jego glowie, sledzac bardzo uwaznie poczynania w naszej Orange Ekstraklasnie moge stwierdzic iz zawodnik ten nawet nie prezentuje pozomu dobrego drugoligowca tak zreszta jak caly jego zespol przez ostatni sezon. Co do obsady bramki to tu brawa dla trenera ze nie wzial wypalonego i nawet nierezerwowego Dudka. Wybor Boruca, Kuszczaka, ktorzy zbieraja pochlebne noty wswych ligach do dobra decyzja, warto dodac iz niedawno jedna z interwenecji Kuszczaka zostala wybrn "parada roku" w Premiership. Fabianski - jako 3 bramkarz - dobry wybor, mlody, zdolny niech poczuje smak MŚ. Co do obrony. Baszczu - rzecz jasna na ta pozycje nie mamy nikgo innego, Zewlakow - choc popelnia duzo kiksow to jednak ma wiecej walorow pilkarskich niz jego kolega Rzasa. Jacek Bak - jak dla mnie wolalym Tomka Klosa. Choc obydwaj nie sa zadnymi wybitnymi filarmi obrony to jednak Klos wg. mnie jest nieco "sprytniejszym" i lepiej panujacym nad wszyskim obronca. Jop - mecze wysminie przeplata bardzo duza iloscia kiksow, ostatnia jego FK Moskwa wlasnie dzieki jego bledzie przegrala mecz i to nie pierwszy raz ;). Mariusz Lewndowski - fakt faktm mistrz Ukrainy - ale jak dla mnie ten zawodnik nie nadaje sie do gry w pilke. Celonosc podan 1 na 20, zwrotnosc - cos w stylu gdzie ja jetem, przeglad pola - kolejne gdzie ja jestem ... aaa to boisko. Zero ducha walki w nim. Na koniec niejaki Dudka, ktory chyba sam w to nie wierzy ze jedzie na Mundial, caly sezon niczym szczegolnym sie niewyroznial, mecze slabe czasami wrecz katastofane, ale coz wybor padl na niego niz np. na Wasilewsego ktory wraz z Amica poczynil chyba najwieksze postepy w grze obronnej. Teraz pomoc. Smolarek, Szymkowiak, Sobolewski, Krzynowek - nasze ostoje i nikim innym ich nie zastapimy, choc Jacek ostatnio za czesto nie gral, kontuzje, nieporozumienia z trnerm itp. to i tak uwazam ze z jego umiejetnosciami, zaangazowaniem dobrze bedzie mu na tej imprezie :) ... do tego bedzie "u siebie" wiec dobry wybor iz Janas mu zaufal. Mila, Giza - nieporozumienia pseudopilkarskie. O Gizie juz jest nieco wyzej wiec nic wiecej nie pisze. Mila - od ilu ?? prawie roku ?? Lawa albo trybuny na stadionie w Wiedniu. I on jedzie na MS ? a Blaszczykowski, M.Burkhardt ktorzy w ostatnim sezonie poczynili najwieksze postepy wsrod srodkowych pomocnikow czy tez obroncow (warto dodac iz Blaszczykowski to chyba najbardziej uniwersalny pilkarz ostatnich "polskich lat"). Brak slow na te dwa powolania. Radomski - dubler Sobolewskiego, za czesto w tym swoim Heerenveen nie wytepuje ale jednak chyba bardziej potrzebny pilkarz niz chocby Szalachowski, ktorego rowniez mozna by zamienic za ktorego z dwojki Giza, Mila. Zostal jeszcze Gorawski i Kosowski ktory w swym klubie tez nie gra juz od paru miesiecy i jesli byc konsekwentnym to tez nie powinien jechac na MS, lecz jakos patrzac na jego kazdy wystep w reprezentacji to widac duzego ducha waki w nim, wiec moze jednak przynajmniej jeden z tych niegrajacych moze okazac sie przydatnm. Patrzac tu teraz na Mile i idac tym samym tokiem rozumowania to u Mili procz stroju pilkarza to nie ma nic wiecej ! Warto tu tez wspomniec chocby o takim zawodniku jak Marek Sokolowski czy Mariusz Zganiacz etatowgo playmakera naszej U-21. Zawodnik obecne Korony Kielce a przedetem Odry Wodzislaw ma niesamowity przeglad pola, widzi wszystko i wszystkich. Zawodnik ktory malymi krokami bije sie o brmy pierweszej reprezentacji, a ogrania na duzych imprezach mu nie brakuje. Jedyny jego minus to gra glowa. Sokolowski - szybki,zwrotny, i do tego swietnie grajacy lewa noga. Od paru sezonow podstawoy zawodnik Groclinu, ktory chyba jako jeden z niewielu z tego klubu nie schodzi ponizej jaiegos tam swojego wlasnego pozimu pilkarskiego. Wg. mnie jeden z nidocenianych zawodnikow naszej ligi, ktory napewno sie w niej wyroznia swoja walecznoscia. ... Napastnicy. Zurawski - wiadomo ! Jelen - od paru sezonow jeden z najlepszych w naszej lidze w koncu doceniony i zauwaznoy, naprawde swa gra zaluzyl na MS. Brozek - mecze dobre ktorych bylo niewiele przeplata slabymi a wrecz beznadziejnymi meczami. Wg. mnie zostala powolane nazwisko a nie pilkarz. Zamiast niego powienien pojechac Chalbinski ktory w Lubinie stal sie gwiazda. W kazdym meczu prezntowal wysoki poziom, a do tego jeszcze bramkostrzelny. Rasiak nasz kchany Drevninho czy tez Greg Woodinho. Ulubieniec wujcia Pawla. Chocby mu noge urwalo i tak dostalby powolanie. To co pokazal w naszej reprezentacji wola o wszystko azeby go nie brac na MS. Przeciez mamy chcoby Saganowskiego ktory niedosc ze waleczny, szybki, do tego sprytny i strzelajacy bramki. Sosin - fakt faktem ze liga cypryjska jest slabiutka ale jednak strzelic te 20 iles bramek to tez o czyms swiadczy. Do tego gra glowa tego zawodnika jest imponujaca. I na koniec najwiekszy przegrany czyli Franek ... nie strzela ostatnio bramek, ale jego obecnosc na MS bylaby bardziej przydatna niz Rasiaka.

Podsumowujac ... Procz etatowych mamy pare dobrych wyborow i troche pseudopilkarstwa. Czyli mieszanka wysmienita. Teraz pozotaje tylko czekac i zobaczyc co nam z tego wyjdzie ... oby nie bylo ... "madry Polak po szkodzie" ... ale ja wierze i wiem ze bedzie dobrze !! Do boju ;)

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 19 maja 2006, 13:25

nie znam sie za bardzo na pilce..., jedyne co to lubie czasem na lige mistrzow popatrzec czy mistrzostwa swiata lub europy, polska ligi czy mecze reprezentacji to jedno wielkie "pozal sie boze", smiesza mnie wszystkie komentarze typu" gralismy dobrze, ale przegralismy" itd itd...
jednak wczoraj widzac dudka w "co z ta polska" bylo mi go naprawde zal...

szkoda ze w zeszlym roku byl jeszcze najbardziej znanym bramkarzem, bohaterem finalow ligi mistrzow, a rok pozniej nie zalapal sie nawet do skladu reprezentacji, mi tam go szkoda :?
Obrazek

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: czerwony » 19 maja 2006, 21:41

Karol aka Harold - widac ze dobrze siedzisz w temacie :wink:
Ogolnie to moglbym sie pod wszystkim co napisales podpisac.
Jedynie o Dudce mam nieco inne zdanie a to z racji ze jestem Wislakiem i ogladam wszystkie ich mecze i choc oczywiscie Dudka nie jest zawodniekiem 'na mistrzostwa' , to niewatpliwie w tej rundzie zaliczyl niezly postep.Petrescu przesunal go z lewej gdzie dosyc slabo sobie radzil - na srodek i tam na prawde , chlop gra calkeim poprawnie.Tak samo jak i Klos ktoremu zdazylo sie kilka razacych bledow , no ale kto ich nie robi.Nie wiem czy nie lepiej bylo by wlasnie z Klosem na srodku niz Bakiem o ktorym oprocz teog ze gra gdzies na koncu swiata;)to nic wiecej powiedziec nie mozna.
Pretensji o Franka czy tym bardziej Dudka nie mam bo jeden nie gra od prawie roku(a niegrajacy bramkarz to pol bramkarza) , a Franiu sie zablokowal calkowicie bo trzeba sie starac by w 2 lidze angielskiej przez pol roku nie strzelic bramki.
Dziwnych zagran Janas zreszta tak jak piszesz jest o wiele wiecej(Lewy,Mila,Kosa,Giza Rasialdo czy Brozek)Musial chlop sie niezle najebac tej nocy, gdy ustalal ostateczny sklad bo logiki tu nie uswiadczysz.Najbardzije niezrozumialy jest wlasnie brak Saganowskiego.
Atak Zuraw-Sagan to by moglo byc to a tak to partnerem Zurawia bedzie to drewno.
Ja tam sie na nic nie nastawiam.Mamy chyba najslabsza reprezentacje w historii i jak wyjda z grupy to i tak bedzie duzo ,jak zalicza 3 szybkie wtopy to mnie to nie zdziwi.

pozdrawiam(pielgzima s watikanu):wink:
I'm feeling very shpongled.

Awatar użytkownika
Tofik
Ashoka
Posty: 186
Rejestracja: 23 lut 2005, 12:44
Kontaktowanie:

Post autor: Tofik » 24 maja 2006, 18:19

... pare dni temu Papcio Janas zno nas zaskozyl i wymienil Gorwskiego na Bosackiego ... zmiana jak dla mnie dziwna, gdyz obronca za pomocnika ? troszke niezrozumiana decyzja ! a jesli by ocenic poczynania Bosackiego w ostatnich meczach kadry i kolejorza no to wydaje mi sie iz "polska pilka" ma w swych szergach zdolniejszych i bardziej perspektywicznych zawodnikow..... do boju !!

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 24 maja 2006, 19:09

Karol aka Harold pisze:... pare dni temu Papcio Janas zno nas zaskozyl i wymienil Gorawskiego na Bosackiego ...
\

Wiesz nie wymienił go sobie ot tak sbie tylko Gorawski ma problemy z sercem i czytałem gdzieś, że nawet może oznaczać to koniec jego kariery.
A faktem oczywistym jest, że Bosacki rewelacyjnym zawodnikiem nie jest - ale może to jest "to coś" co ma rozmontować 7 reprezentacji ;)

Swoją drogą warto dodać, że wczoraj Niemcy wygrali w spraringu z 3 ligowym Servette Genewa tylko 2:1 , fakt to tylko sparing, ale przed mistrzostwami przydałby się zawodnikom dodatkowy bodziec w postacji rozgromienia...choćby III ligowca.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Tofik
Ashoka
Posty: 186
Rejestracja: 23 lut 2005, 12:44
Kontaktowanie:

Post autor: Tofik » 24 maja 2006, 19:42

Styropian pisze: Wiesz nie wymienił go sobie ot tak sbie tylko Gorawski ma problemy z sercem i czytałem gdzieś, że nawet może oznaczać to koniec jego kariery.
Dokladnie !! !! Sam Gorawski przyznal iz bedac zawodnikiem Wisly nie mial takich problemow, byl badany systematycznie przez krakowskich lekarzy itd, jednakze po przeprowadzce do Moskwy w przeciagu 1,5 roku zaden lekarz nie sprawdzil jego stanu zdrowia.

... a z innej beczki na onet.pl mozna dzis wyczytac iz nasz ulubieniec Grzesiu Rasiak to faworyt (jak zreszta wiadomo) na gre w pierwszej jedenastce. I jak narazie tylko on, reszta walczy ;)

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 24 maja 2006, 20:59

Karol aka Harold pisze:... I jak narazie tylko on, reszta walczy
Nie, no bez przesady :)
na 100 % w pierwszej 11-sce , o ile nie będzie kontuzji , wybiegną tacy piłkarze jak :
żurawski, Szymkowiak, Sobolewski, Jop, Baszczyński ,Bąk

A propos Gorawskiego , ..hmm, właśnie nie dawno pisałem, że widział bym go w pierwszej 11 -stce , a tu się okazało że ma problemy zdrowotne, a szkoda :(

Niedługo mundial , już się nie mogę doczekać - i swoją drogą powiem, że jak zwykle ( czyli od małego dziecka ) kibicuje Argentynie . :) Mój wymarzony finał, to Argentyna - Hiszpania , bo i przyznaje że lubie Hiszpanów. Po zatym ewentualnie mam lekką sympatię do Portugalii , a reszta ekip grających na Mundialu już dla mnie nie ma znaczenia. No, może poza Polską ...: , ale jej występu nie traktuje zbyt serio ... :roll: , ale jako żem Polak , kibicować im będę,, ale by popatrzeć na normalny futbol, będę zmuszony poczekać na inne mecze, innych drużyn ..... :oops:

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: czerwony » 24 maja 2006, 23:21

No zal Gorawskiego , ale pamietam go jeszcze z Wisly - to byl taki typowy jezdziec bez glowy.Nigdy nie byl w stanie zastapic w Wisle banite Uche;)
no ale jak powolanie Gory mozna uznac za kontrowersyjne to wziecie za jego miejsce Bosackiego jest jeszcze bardziej irracjonalne.
Az prosilo by sie by Za Gorawskiego do niemiec pojechal Kuba Blaszczykowski.A tu kolejny obronca ktory tak na prawde zupelnie nieczym sie nie wyroznial w tej ligowej szarzyznie.
A w ataku Rasialdo - Zuraw prawodpodobie:D , choc sa jeszcze 2 mecze towarzyskie i jak Rasialdo wypadnie tak jak sie wszyscy spodziewaja to moze na mundialu bedzie inaczej.Choc wedlug mnie optymalnym rozwiazaniem byla by dwojka ktora jest w najwiekszym gazie czyli Zuraw-Sagan ale wiadomo ze jest to juz neistety niemozliwe.
I'm feeling very shpongled.

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 24 maja 2006, 23:33

Panowie.....dajcie szanse Rasiakowi :)

On naprawdę potrafi grać...co udowodnił grając rok temu w Derby County - widziałem kilka brameczek które tam strzelił i naprawdę to nie były to bramki w stylu "piłka się odbiła od Rasiaka".
Nieraz tak wykiwał obrońców, że Ci nie widzieli gdzie są - a obrońcy w lidze angielskiej [drugiej, czy jak kto wolo Division One] nie są przecież w ciemno bici ;)

Faktem jest, że chlopak nie ma ostatnio szczęścia...no, ale też te ciągłe Rasialdowanie może mu nieźle w głowie mieszać - prawda jest taka, że obojętnie jakby Rasiak nie zagrał na tych mistrzostwach i tak sie będą z niego ludzie napieprzali - a wierzcie mi to staje się nudne....ciągle słuchać o Leśnym Ludku itp.
Nawet jakby Rasiak zagrał bardzo dobrze to się bedą z niego napieprzali, a inni :?:
Z innych nikt się nie napieprza a są większymi patykami niż Rasiak (patrz: Mila).

To tyle w temacie.....oby Rasiak miał swoje dni w czerwcu i kilka bramek strzelił....np na stadionie mojej drugiej piłkarskiej miłości - Borussi Dortmund. ;]

Saiko Killa
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 24 maja 2006, 23:43

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mamy Rasiaka - i nie zawahamy sie go uzyc!
Obrazek

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: czerwony » 25 maja 2006, 13:16

wiadomo ze Rasialdo gra lepiej niz by to moglo wynikac z opinii 'ulicy'.
Musi miec mocna psyche bo wiekszosc po nim jedzie okrutnie ale niestety sam Janas wyzadza mu krzywne powolujac go do repry , bo dla niego 2 liga angielska to max mozliwosci :lol: ale chcialbym zeby cos pokazal na tych mistrzostwach i teog mu zycze

hej Rasiak gool :lol:
I'm feeling very shpongled.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości