Co z tą Polską? - polityka

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
☼ DigiTrip ☼
Elite User
Posty: 521
Rejestracja: 20 sie 2009, 00:09
Lokalizacja: bieda post-pruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: ☼ DigiTrip ☼ » 06 paź 2011, 18:51

       : P
Ostatnio zmieniony 28 sty 2012, 15:57 przez ☼ DigiTrip ☼, łącznie zmieniany 5 razy.
misie niechce

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Psysutra » 06 paź 2011, 19:18

Ma małe szanse, ale na nich będę głosował, mimo wszystko. Żadna ekipa do tej pory się porządnie nie sprawdziła od a do z.

Poza tym hasło, że podałeś dla mnie wiarygodne źródło (TVN)- TO JEST PONIŻEJ WSZELKIEJ KRYTYKI. Sądzisz, że tylko oglądam Fakty? Grubo się mylisz w tym momencie.

Czy Twoim zdaniem likwidacja ZUS, KRUS, IPN, NFZ są poglądami lansowanymi powszechnie przez PO czy Palikota? No nie wydaje mi się...

Korwin Mikke lansuje hasło "Chcemy państwa normalnego". Tylko, że, kurwa mać, każdy inaczej rozumuje ten termin. Pod rządami państwa miałyby być tylko organy prawodawcze, policja, armia... No super. Służba zdrowia, rozumiem jak najbardziej- jestem nawet za tym, skończy się ten burdel. Ale trzeba też pojąć, że gdyby to wprowadzono na hura, to mogło by się skończyć niezłą jatką... Wtedy dopiero poczulibyśmy na dupie kapitalizm z całym jego inwentarzem mechanizmów rynkowych. Mimo wszystko wierzę, że jako osoba będąca w polityce baaaaardzo długo (niestety bez większych sukcesów wyborczych w większości) jest w stanie zachować rozsądek i pójść na pewne kompromisy.

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: czerwony » 07 paź 2011, 16:06

Dajcie spokój z Korwinem - koleś ma swój świat i chwała mu za to ale niestety większość jego tez miało by wzięcie chyba tylko 'u czubków'
To jest pomieszanie czasami fajnych poglądów z kompletnymi bredniami

Jak od jakiegoś czasu rzygam polityką i po prostu nie oglądam tych gadających łbów, to z nudów oglądnąłem sobie debatę Korwina z Palikotem i powiem Wam.Jak się go dłużej słucha to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać

Ogólnie zachęcam do głosowania, na kogo kto chce, oprócz oczywiście Pisobolszewików.

Gdyby nie oni to by mnie nikt nie zapędził do urny a tak to trza jednak iść - nie że trzęsę się na myśl o ich rządach ale ci ludzie nie są warci nawet splunięcia , a nie pójście oznacza ich wsparcie.
I'm feeling very shpongled.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Psysutra » 07 paź 2011, 16:56

Najgorsze jest to, że Pislam ma wierny elektorat- mohery, a od maja ma również kiboli na swoje usługi ;)

Spodziewać się można nadzwyczaj wysokiej frekwencji wśród "grupy zawodowej" kiboli :lol:

Jednak to, co mnie najbardziej żenuje to BRAK KURWA JEBANA MAĆ debaty pomiędzy dwoma głównymi graczami sceny- PO i PiS... Dali POPiS i bezprecedensowy przykład bezdennej głupoty...

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: *JetMan* » 07 paź 2011, 17:17

Palikotowi udala sie niezwykla sztuka- nabrac ludzi, ze jest 'kims nowym' w polityce w ogole.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: czerwony » 07 paź 2011, 18:06

Psysutra pisze:
Jednak to, co mnie najbardziej żenuje to BRAK KURWA JEBANA MAĆ debaty pomiędzy dwoma głównymi graczami sceny- PO i PiS... Dali POPiS i bezprecedensowy przykład bezdennej głupoty...

I co by ta debata dała?Problem w braku debaty między Jarkiem a Donkiem jest taki że pierwszy uważa drugiego za zdrajcę , morderce i pierwszego odpowiedzialnego za Smoleńsk = niegodnego rozmowy

Kompletny absurd przypominający najgorsze czasy różnych zbrodniczych systemów.
Nie że oni są nieudolni, nie potrafią rządzić itp(choć to oczywiście też Pis podkreśla) ale oni są niegodni rozmowy, niegodni podania ręki.
Oczywiście Jarek jak by nawet wygrał wybory to nie wywiezie Donka do obozu i go nie spali :wink: , co najwyżej będzie próbował go zamknąć, ale to jest ta ich wizja.
Tusk i reszta, zdrajcy, media niemieckie i żydowskie.Żyjemy pod ruską i niemiecką okupacją
Postrzeganie kraju, obecnych władz itp - godne 'pana z wąsem' :wink:
Oczywiście wszystko niedopowiedzone.Sam Jarek mówi 'tylko' o kondominium i o ogromnej odpowiedzialności za śmierć brata, ale już Antoś jedzie z mordem, ziomki z gazety polskiego idą jeszcze dalej, ojczulek Rydzyk od lat nakręca nagonkę antyżydowską a hołota z pod pałacu w ogóle się nie pierdoli = Tusk morderca, krew na rękach.

A całe to towarzystwo łączy Jarek i Pis
*JetMan* pisze:Palikotowi udala sie niezwykla sztuka- nabrac ludzi, ze jest 'kims nowym' w polityce w ogole.
Zobaczymy - ja nie jestem jeszcze do końca przekonany czy te sondaże się potwierdzą, bo to może być tak jak z JKM - wirtualnie wielkie poparcie, realnie żadne

A tak w ogóle to ja zastanawiam się nad głosowaniem na Palikota - nie że mnie na coś nabrał bo dobrze wiem że to gruby cynik i kawał szui ale czy sejm bez niego będzie w czymkolwiek lepszy?Nie sądzę więc może przynajmniej będzie bardziej wesoło

Generalnie wolę już jego i te jego nołnejmy niż te same mordy które w niczym nie są lepsze oprócz tego że są znane.
I'm feeling very shpongled.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Psysutra » 07 paź 2011, 19:31

Palikot- już wkrótce w Tańcu z Gwiazdami :D

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: bubblegum » 07 paź 2011, 22:08

Oto okładka weekendowej ''Gazety Polskiej"

Gazeta Polska - wiadomo przez kogo redagowana, ale to już jest GRUBA przesada.

Pozdrawiam tych którzy będą głosować na PiS.
Kto nie idzie na wybory ten ciul.

Obrazek

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Psysutra » 07 paź 2011, 22:49

Aż kupię by się pośmiać :lol:

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Templar » 07 paź 2011, 22:56

Ponieważ niebawem cisza wyborcza - zamykam temat.

Do usłyszenia w poniedziałek. :)
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Templar » 09 paź 2011, 20:59

Ok, temat odblokowany.

Czas na wieczór wyborczy.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Psysutra » 09 paź 2011, 21:04

Nic się nie zmieni...

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Templar » 09 paź 2011, 21:25

Wyniki dokładnie pokrywają się z moimi przewidywaniami.

Nie rozczarował mnie oczywiście Jarosław, zapodając stały punkt programu pod tytułem "(moralny) zwycięzca", okraszony sporą dawką "moja racja jest najmojsza". Nawet gdybym głosował za PiSem uznałbym to za żenujące po całości... No ale taki typ człowieka. Wnosząc po minach chłopaki z jego sztabu nie byli jednak w takich samych dobrych humorach. Może powinni popędzić zrealizować tą samą receptę. :)

Nic to, wybory za nami, jutro do tyry. A czy coś się zmieni? Zobaczymy...
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Psysutra » 09 paź 2011, 21:32

Ruch Palikota niesamowicie zaskoczył- ogromny wzrost poparcia w CIĄGU ROKU.

Niestety wypowiedzi Kaczora to pojazd po bandzie... Krytykował Tuska za Irlandię, Japonię, Norwegię, a sam porównał Warszawę z Budapesztem... No żenada na 102.
Templar pisze:Wnosząc po minach chłopaki z jego sztabu nie byli jednak w takich samych dobrych humorach. Może powinni popędzić zrealizować tą samą receptę. :)
TEKST DNIA :lol:

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: bubblegum » 09 paź 2011, 21:35

T. Dobrze prawi. Wystarczyło zobaczyć minę Błaszczaka ;)

A tekst z Budapesztem niszczy. Widać co chciał Jaro zrobić z Polską.

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Templar » 09 paź 2011, 21:37

Psysutra: co do wzrostu poparcia dla Palikota, to zwróć uwagę na głosy dla PO. Mogę się mylić, ale z tego co pamiętam PiS jest w zasadzie bez zmian w stosunku do poprzednich wyborów, natomiast Platforma zanotowała spadek. Upatruję przyczyny takiego stanu rzeczy w tym, że wiele osób rozczarowanych Platformą postanowiło zagłosować właśnie na RPP, które wyprzedziło - i to znacznie - PSL i SLD.

Bubblegum: Mariusz Błaszczak? Nope! Just Chuck Testa! :D
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Astral » 09 paź 2011, 21:53

PO wygrało, zajebiscie. PIS przegrał, zajebiscie. Nie ukrywam, że generalnie jest zajebiscie :mrgreen:
Chociaz tak naprawdę nie ma dla mnie większego znaczenia kto wygrywa a kto przegrywą ob i tak kazdy z osobna to złodziej, który musi sie maksymalnie nachapać póki jest "kimś" i mu wolno. Obiecanki, cacanki, głodne kawałki gówno warte. Dziś z mojego punktu widzenia żyje sie w Polsce tak samo jak 5-10 lat temu. Raz gorzej, raz troche lepiej bez względu na to kto jest u władzy.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Psysutra » 09 paź 2011, 21:56


Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: Templar » 09 paź 2011, 22:07

Prezes wielokrotnie dał dowód tego, że danego słowa zawsze dotrzymuje. Mam nadzieję, że i tym razem nie zawiedzie. :)

Idąc za ciosem grafika kumpla wg mojego pomysłu:

Obrazek

:D
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
antevasin_woman
User
Posty: 86
Rejestracja: 30 sty 2011, 00:36
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co z tą Polską? - polityka

Post autor: antevasin_woman » 11 paź 2011, 22:44

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1044 ... orach.html?

huehuehue..gdyby jeszcze w końcu opodatkować się go udało... ale póki co marzenie ściętej głowy...
See music as a form of carrier wave that modulates spiritual intent...

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości