Co z tą Polską? - polityka

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Co z tą Polską? - polityka

Post autor: marion » 23 paź 2005, 20:59

slow kilka o mijajacych wyborach prezydenckich...

po raz kolejny przekonalem sie ze zycie jest jak miriam..., ladne..., piekne..., a tu chuj!!
i mamy prezydenta!!

ja jestem z lekka zdolowany....

a jakie sa wasze opinie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 23 paź 2005, 21:08

Na początku nie mogłem w to uwierzyć i zaniemówiłem. Później stwierdziłem, że to jak pójść z babką do łóżka, a tu penis... Marion, widzę pewną zbieżność komentarzy hehe.

Porażka na całej linii.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 23 paź 2005, 21:12

pieprzone rydzykowate panstwo.... :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 23 paź 2005, 21:14

wraz z oscarittą , myślimy nad wyjazdem z Polski :roll:
Myślę, że to najlepszy komentarz ..

Awatar użytkownika
Tofik
Ashoka
Posty: 186
Rejestracja: 23 lut 2005, 12:44
Kontaktowanie:

Post autor: Tofik » 23 paź 2005, 21:48

Fakt nr 1 to taki ze od paru tygodni bylo i tak wiadomo ze ktos z Disneylandu rzadzic bedzie w naszym kraju. A po uslyszeniu ktorz z gatunku kaczkowatych zostal prezydentem na mojej twarzy zagoscil tzw "lol" ... czyli poporstu gorzej byc nie moze i juz nic nam nie pomoze :) Ale coz trzeba niestety przezyc i miec nadziej ze za 5 lat w wyborach wystartuje np. Grzegorz Rasialdiniho :) i zawojuje Polske :) A nam pozostanie teraz sluchac DJ Rydzyka i ogladac Disneyland w TV ..... "strach sie boć" AWE :)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 23 paź 2005, 22:05

To qrwa ja zajechany po 35 godzinach na nogach po ilus tam wykładach i laborkach, po pięknej imprezie w Wawie i kolejnym dniu na uczelni co sił w nogach chciałem udać się do komisji wyborczej by oddać głos...no i oddałem..tylko ... go strzelił :(
Jak to jest możliwe ,że ten karzeł wygrał :(
No to teraz jakoś nie wróże koalizji Pisowo PeOwej.....sie zacznie dziać :)
Pora pitać :?: ;)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
jcub
User
Posty: 37
Rejestracja: 02 sie 2004, 21:30
Lokalizacja: Gdynia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: jcub » 23 paź 2005, 22:19

he widze ze nie jestem osamotniony w odczuciach, co bylo zreszta do przewidzenia.. nie tylko mi szczena opadla... dla mniej odwaznych w tej chwili emigracja jest jednym z lepszych wyjsc... dla spragnionych wrazen wrecz odwrotnie...

no i sie szykuje panstwo dazace w przeciwnym kierunku niz cala reszta, panstwo nie tolerancji...

peace...[/i]
...::: Out Of Body Experience :::...

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 23 paź 2005, 22:32

skoro wszyscy glosowali przeciw to kto w takim razie glosowal za :>


:wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 23 paź 2005, 22:33

napewno nie ja
moj glos nie zostal oddany na kaczynskiego a ikonka :evil: symbolizuje moje niezadowolenie.
jestem kolejnym przykladem niezadowolenia z kierunku jaki obral nasz kraj.

[kaczynski wygral doslownie przed chwila a "cenzorzy" juz drecza] :wink:

:P
Ostatnio zmieniony 23 paź 2005, 23:01 przez Kodda, łącznie zmieniany 4 razy.
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Tofik
Ashoka
Posty: 186
Rejestracja: 23 lut 2005, 12:44
Kontaktowanie:

Post autor: Tofik » 23 paź 2005, 22:41

Z ostatniej chwili !! !! HOT NEWS !! !!

Pomysł Kaczyńskiego : Podobno teraz kanary beda sprawdzaly w autobusach rozance ...

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 23 paź 2005, 22:50

NO zwała na maxa.... ( ta gdynska zwala ) - aha penisownia ... ze krasnal kaczor wygral ... eh taka mala frekwencja. Gdyby chociaz pare tys poszlo zaglosowac na tuska to bylby inny prezydent.... n/c

btw:
http://krowa.art.pl/crazy_duck.jpg

!!! LOL

Awatar użytkownika
Deranger
Elite User
Posty: 220
Rejestracja: 02 cze 2005, 16:39
Lokalizacja: Śląsk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Deranger » 23 paź 2005, 23:24

kurwa (przepraszam) ...brak mi słow, chyba włączę radio M.
GG 2565372

Awatar użytkownika
Zielono_Mi
Elite User
Posty: 222
Rejestracja: 19 lis 2003, 23:50
Lokalizacja: Czerwieńsk / Zielona Góra
Kontaktowanie:

Post autor: Zielono_Mi » 23 paź 2005, 23:32

ja ze mam poglady lewicowe nie glosowalem w tej turze na zadnego z nich bo jak dla mnie oni sie nie nadaja na prezydenta i teraz co stanie sie z polska niewiem ale mam cicha nadzieje ze az tak zle nie bedzie wkoncu Kaczynski jest naprawde inteligentna osoba wiec moze cos modrego wymysli ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
PeYote
Syndromm
Posty: 111
Rejestracja: 06 gru 2004, 13:04
Lokalizacja: Mielec/Kraków/Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: PeYote » 24 paź 2005, 09:09

No to chyba przez najbliższe 5 lat nie ma jakiejkolwiek mowy o legalizacji :D , bo tak na prawde tylko tego oczekuje od rządzacych. Ciekawe czy za swojego żywota się doczekam...
-------------------------------------------------------------------

--- GG: 3799788

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 24 paź 2005, 10:12

Też mam poglądy lewicowe, i dobrze się stało, że to Kaczyński wygrał.

Na prowokacje nie odpowiem. :*

Tusk się nie nadawał jeszcze. A co do Kaczyńskiego to nie nastawiajcie się w ten sposób, dajcie mu trochę porządzić, a dopiero później komentujcie.
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 24 paź 2005, 11:21

dol jak ch...

kaczor porzadzi i mamy powrot do panstwa totalitarnego tylko ze pod przykrywka demokracji i rolzliczen. DOlbija mnie to ze te 5 lat to bedzie gadka o tym kto byl komuchem kto nie,kto jest bogobojny kto nie...a i wam powiem szczerze ze zagranica to teraz na nas popatrzy jak na druga bialorus...jednak polak glupszy po szkodzie niz przed...ja wroze z fusow tragedie dla tego kraju...chlopaki lufki szklane w kiosku zeby kupic to trzeba beedzie zezwolenie miec a i na studiach wyklady z religii beda...slowem wolno to co chce kaczatko a ze kaczatko wychowane zgodnie z tradycja to lepiej szybko wykupujcie rogowki i korale po polak to polak...

trauma...ale znajac polskie spoleczenstwo to zadowolenia zz tych rzadow nie bedzie i za 4-5 lat wybierzemy kogos nowego...modle sie tylko o to zeby to nie byla konfiguracja lpr-samoobrona bo wtedy polskie kobiety wyjada do arabii bo tam im bedzie lzej...a cala reszta bedzie wolac siegl hail Anrew siegl hail Roman i obudujemy polske dookola murem polskim czyli kupa gowna....

sory za slownictwo ale emocje mnie poniosly,w sumie to wiele sie nie zmieni ale jak powiedzial peyote o legalizacji zapomnijmy....
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Post autor: Gagarin » 24 paź 2005, 11:37

juz z tym totalitaryzmem i rozancami nie przesadzajcie, wladza prezydenta w polsce jest wbrew pozorom dosc slaba.
Jednak sam fakt, ze funkcje reprezentacyjna naszego Panstwa objal czlowiek o pogladach z czasow Hohenzolernow jest poprostu przykry. Nie wspomninam o tym, ze w Warszawie rzadzil jak ostatnia pizda... pewno w stolycy sie juz ciesza ze beda mieli nowego przezydenta... miasta :)
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 24 paź 2005, 12:14

hahaha :)
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Pedro
Elite User
Posty: 346
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pedro » 24 paź 2005, 13:49

Jestem bardzo zadowolony, ze prezydentem został Lech Kaczyński, chociaż oddałem swój głos zarówno w pierwsszej jak i w drugiej turze na Donalda Tuska.

Sprawa wygląda tak, że zgadzałem się prawie co do joty z poglądami Donalda Tuska, ale bardziej sympatyczny i ludzki był i jest i będzie Lech Kaczyński. Takie odniosłem wrażenia z debat: nie podobałao mi sie to, ze Donald Tusk się zmienił, grał. To było widać. W pewnym momencie zaczynałem sie zastanawiac czy moze zaglosowac na Lecha Kaczyńskiego, ale jednak głosowałem zgodnie z rozumem. Sercem był głosował za Lechem Kaczyńskim.

Generalnie tak czy siak byłby tylko dobry wybór, bo nie ma tych ^%$& z lewicy, $^$*** komunistów. Solidarność to jest to. Tak więc był to wybór w moim przypadku między dobrym i bardzo dobrym kandydatem. Wygrał Lech i się cieszę np. dlatego, ze skoncza sie te beznadziejne zachowania ze stron Rosjan i Niemców, i skonczy sie omijanie Polski w kilku kwestiach. A przynajmniej Lech bedzie się "wydzierał" na owe niegodziwości. Putin i Steinbach zrozumią, że coś się skończyło, i nie postwią już na swoim. Z drugiej strony - gospodarka. Tu widocznie lepszym był kandydatem Doanld. Ale w sumie jeśli rząd będzie PiS i PO to będzie dobrze.

Najlepsze jest to, że ^&$$*%&( komuniści nie rządzą już w kraju. Gorzej byc nie moglo niz to, ze rzadzili Polska po '89 roku ci sami, co byli w jakis mniejszy lub wiekszy sposob przeciwni Solidarnosci.

Co do Radia Maryja... Nie obchodzi mnie to, takze popracie Leppera Andrzeja, bo tak jak juz mówiłem wygrał by i tak fajny gosc, bo za takich uwazam i Donalda i Lecha.

Mogłbym jeszcze duuuuuuuuuuzo mowic, ale spisze sie, powroce ale. :)

Czyli jestem wniebowzięty!!!!!

Awatar użytkownika
Delix
LiquidSoundDivision
Posty: 116
Rejestracja: 11 sie 2004, 17:42
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Delix » 24 paź 2005, 16:32

jedyna nadzieja w ptasiej grypie... ;)
...at the end of the tunnel I saw the Light, it was the most beautiful light i've ever seen...

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości