Kącik filmowy

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Gythia
User
Posty: 44
Rejestracja: 08 gru 2005, 12:51
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Gythia » 12 gru 2005, 23:24

ale przyznaj ze i tak Bene byl najfajniejszym gangsterem w miescie boga
bardzo przyjemna postać:) pozytywna...

Awatar użytkownika
sybillaa
Posty: 7
Rejestracja: 05 gru 2005, 12:26
Lokalizacja: positive City
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: sybillaa » 15 gru 2005, 00:49

najpiększniejszy film to taki z ktorego idzie coś wyciągnać.. a nie żadna amerykańska bzdura {te komedie sometimes mogą być} i te psychodele które zmieniają pogląd na życie na całkiem inny.. jakież to niesamowiarygodne.
music is in your brain!*

Awatar użytkownika
LOCO
Respected User
Posty: 158
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:03
Lokalizacja: Chorzów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: LOCO » 15 gru 2005, 16:10

Obszernej listy moich ulubionych zamieszczać nie będę... :wink:
Musze tylko wspomnieć P. Zelenke i jego kapitalny scenariusz do "Samotari" ... W tym roku jeszcze mnie zaskoczył na TVP2 filmik ... Hotel Splendide [?] chyba... tak się to nazywało 8)
Eh... "wstawka anime o O-Ren Ishii" z Kill Bill'a [stare dobre czasy]... Dodatkowo "Wonderful Days" koreańskie anime... :!: :!: :!: pyszne... i może jeszcze "Final fantasy"
"Kawa i papierosy" oraz "GhostDog" Jarmush'a z bardzo "sympatycznym" soundtrack'iem, przy którym majstrował RZA :wink: ...

Ja tam cierpię na taką dziwną przypadłość, jak mi źle i czuję "że śmierć jest blisko" :wink: to oglądam filmy kostiumowe... he he he

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 15 gru 2005, 22:37

jak juz jestesmy przy anime to nieprzyzwoicie było by pominąc Ghost in the Shell ( Kokaku Kidotai) :) równie godne polecenia: Jin-Roh - The Wolf Brigade (Jin-Roh), Princess Mononoke (Mononoke Hiime), Cowboy Bebop, Memories, Ninja Scroll, Vampire Hunter D: Bloodlust (niestety nie pomne oryginalnego tytułu 3ch ostatnich pozycji :( ) i inne, jak sobie przypomne jaka wazna pozycje pominałem napisze ;)

[edit] Goraco ostrzegam przed amerykanskim dubbingiem - sa syfne, najlepiej wersja oryginalna + napisy [/edit]
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 15 gru 2005, 22:51

LOCO pisze:... "wstawka anime o O-Ren Ishii" z Kill Bill'a [stare dobre czasy]... Dodatkowo "Wonderful Days" koreańskie anime... :!: :!: :!: pyszne... i może jeszcze "Final fantasy"
Advent Children wymiata
Wonderful Days równiez, dla mnie chyba najlepszy obraz anime jaki widzialem ostatnio...nie...wogole :)
Sloug: Nie widze wsrod Twoich tytulow Appleseed i Blood-The Last Vampire :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 15 gru 2005, 23:06

true... ^^'' , i dodajmy do tego Beyond the Clouds, Armitage III, Nausicaa of the Valey of the Wind oraz wszytkie prace Studio 4C ze specjanym wskazaniem na Mind Game :D
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 15 gru 2005, 23:29

o seriach Anime nie wspomnialem a to tez kawalek porzadnego ogladania:
Elfen Leid - dziwna ale fajna
Bleach - jestem w trakcie, rozwala mnie czasami, super
Naruto - polecam ale nie ogladam bo mi nie podeszlo
Berserk - poczatek mnie wciagnal ale potem jakos tak mniej i zaprzestalem ogladania
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
LOCO
Respected User
Posty: 158
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:03
Lokalizacja: Chorzów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: LOCO » 15 gru 2005, 23:48

Najpiękniejszy moment w "Wonderful Days" jak sobie panna wyjeżdza z tunelu na motorze... i naraz "PuFFf" kwiatuszki, motylki... Pamiętam, że to mi zrobiło niezłe "PuFFf" w głowie...
[ w sumie nie pamiętam dokładnie czy tak były kwatki czy motylki... :wink: ]

Inne "PuFFf" zrobiła mi mała O-Ren Ishii, kiedy jej miecz samurajski śmignął obok małej główki, I TA ÂŹRENICA... cudo!!! jeszcze motyw "niewypowiedzianych słów" !!!

No... takie to jush mam fragmenciki... ulubione...

Nota bene widział ktoś Wave Twisters... [???] Jak mnie to poczesało paskudnie... Fakt, że trzeźwość mnie wtedy nie rozpieszczała... ale panowie... polecam... chyba, że ktoś jest uczulony na DJ Q-Bert'a, oraz scratching ... :wink: :wink: :wink:

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 16 gru 2005, 01:37

Masakrator pisze:o seriach Anime nie wspomnialem a to tez kawalek porzadnego ogladania:
Elfen Leid - dziwna ale fajna
Bleach - jestem w trakcie, rozwala mnie czasami, super
Naruto - polecam ale nie ogladam bo mi nie podeszlo
Berserk - poczatek mnie wciagnal ale potem jakos tak mniej i zaprzestalem ogladania
hmm... ja od razu o nich nie wspomniałem, bo mi się pisac duzo nie chciało ;) no ale jak juz temat został podniesiony...

Elfen Lied - niesły klimat, przecietna animacja, no i do tej pory nie wiem, który elf tam kłamał :D
Bleach - zaiste niezły, niestety tasiemiec, w pewnym momencie wymiekłem...
Naruto - poczatek niezły, potem coraz gozej, wysiadłem w chwili gdy w jednym odcinku zdazyło się tak mało, ze usnałem (sic!). ambitna pozycja... dla 10-latka...
Berserk - mocny klimat, stare anime a co za tym idzie słaba animacja, nie umywa się do mangi, klasyk

a teraz ode mnie:

Samurai Champloo - absolutne "must see" !!! Najnowsza perełka z pod reki mistrza Shinishiro Watanabe! W tym momencie mój absolutny numer 1 !!! swietna kreska, dynamika, muzyka i klimat. polecam sub od gosci z AF-F - dobra czcionka, swietne przypisy i najlepsza jakosc + ostatnie 3 odcinki (najlepsze) w HQ i high resolution :D

Cowboy Bebop - seria, poprzednie dzieło złotorekiego Watanabe !!! Uwielbiam :D

Great Teacher Onizuka (GTO) - :D :D :D miażdzy :D :D :D

Ping Pong Club - :D :D mega lol, rzuca o podłoge i nie pozwala się długo podniesc :D nie odważył bym sie oglądac spalony bo na trzezwo prawie mnie smiechem zabiło :D Stare anime, oldschoolowa kreska

Golden Boy - rewelacyjny, 6cio odcinkowa OVA, pozycja obowiązkowa :D

FLCL - fantastyczna kreska, zakrecone jak ruski czajnik :D, 6 eps OVA

Macross Zero - jedna z lepszych pozycji z ostaniego roku, grafika 5D (2D + 3D :D ), 4 eps OVA

BECK - całkiem przyjemne :)

Haibane Renmei - nie zbyt przyjemne ale za to dobre

Na koniec dodam, ze najlepiej scigac DVD ripy w formacie ogm badz mkv, ogladac w wersji z oryginalnym dxwiekiem, i unikac serii dłuzszych niz 26 odcinków (wyjatek GTO) bo są sztucznie rozwleczone...

enjoy :D
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 16 gru 2005, 07:37

Sloug pisze:Samurai Champloo - absolutne "must see" !!! Najnowsza perełka z pod reki mistrza Shinishiro Watanabe! W tym momencie mój absolutny numer 1 !!! swietna kreska, dynamika, muzyka i klimat. polecam sub od gosci z AF-F - dobra czcionka, swietne przypisy i najlepsza jakosc + ostatnie 3 odcinki (najlepsze) w HQ i high resolution :D
(...)
Golden Boy - rewelacyjny, 6cio odcinkowa OVA, pozycja obowiązkowa :D
Musze zaczac ogladac Samurai Champloo, mam chyba nawet na dysku - dzieki ze mi przypomniales o tym.
Golden Boy rzeczywiscie jest w pytke - usmialem sie przy nim sporo

od siebie do listy dodaje:
- Last Exile - lyknalem cala serie, moze jest troche banalna ale jakos tak mnie wciagnela
- Speedgrapher - chyba za bardzo zwydziwiana i mi nie podeszla, zrezygnowalem po kilku odcinkach.
- Hellsing - miazdzaca seria o wampirach, miodzik
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 16 gru 2005, 11:13

a ja znów zapomniałem o Ghost in the Shell: Stand Alone Complex (26 eps) i GitS: SAC 2nd GiG (tez 26) :D
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

NesH
Respected User
Posty: 136
Rejestracja: 05 sty 2006, 19:50
Lokalizacja: BDG Sajko Siti
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: NesH » 05 sty 2006, 22:49

A więc:

Terminator
Terminator 2 Dzień Sądu
Terminator 3 Bunt Maszyn
Piąty Element
Aliens Vs. Predator
Doom
Armageddon
Human Traffic
Las Vegas Parano
Monty Python i święty gral
żywot Briana(też monty..)
Sens życia wg Monty Pythona
Snajper 2
Klątwa
Piła
Piła 2
Ja,Robot
Ostatnio zmieniony 06 lut 2006, 21:21 przez NesH, łącznie zmieniany 2 razy.
When You dream there are no rules people can fly anything can happen sometimes there is a moment as you waking and you become aware of the real world around you but you are still dreaming... ::GG 7342381::

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 06 sty 2006, 09:29

Doom - tandeta ale motyw z widokiem kamery jak z oczu zolnierza wymiata, no i przy tym muzyczka ROCKS!!!
Alien VS Predator - szkoda ze zepsuli taki super pomysl na film. Moglo byc zdecydowanie lepiej.
Monty Python - rzadzi od zawsze!!!
Obrazek
Obrazek

NesH
Respected User
Posty: 136
Rejestracja: 05 sty 2006, 19:50
Lokalizacja: BDG Sajko Siti
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: NesH » 06 sty 2006, 18:13

Co do Dooma to przed jego obejrzeniem nie nastawiałem się na jakiś wielki film z przesłaniem, który bedzie dawał mi do myslenia na najbliższy miesiąc.Potraktowałem go tak jak potraktować powinienem czyli jako film na podstawie gry komputerowej ,w której chodzimy i strzelamy.Stąd moja pozytywna ocena dla tego filmu.Po za tym film pozytywnie mnie zaskoczył bo spodziewałem sie ,że będzie gorszy.A w porównaniu z innymi filmami,których fabuła opiera się na grach to "Doom" prezentuje się moim zdaniem najlepiej.Jesli chodzi o A V P to hmm...kwestia gustu.Mi się po prostu spodobał! :D Może to dlatego ,że pasjonuje mnie wszelkiej maści SF.
When You dream there are no rules people can fly anything can happen sometimes there is a moment as you waking and you become aware of the real world around you but you are still dreaming... ::GG 7342381::

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 13 sty 2006, 15:13

http://mm.hyperreal.info/video/LuckyPeo ... rnational/


link do filmu "Międzynarodowe Centrum Szczęśliwych Ludzi''

wspominaliscie o tym swietnym filmie, a dla tych co nie widzieli link powyzej.

Jakosc filmu srednia/słaba, zgrywane z canal+, ale nie o zadne efekty przeciez chodzi, da sie spokojnie oglądać. Film z PL napisami.

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 13 sty 2006, 15:33

Dzięki bubblegum! Zrobiliście mi smaka na ten film więc w końcu go obejrzę.

Awatar użytkownika
Tofik
Ashoka
Posty: 186
Rejestracja: 23 lut 2005, 12:44
Kontaktowanie:

Post autor: Tofik » 13 sty 2006, 16:58

Ostatnio mialem okazje zobaczyc takie oto cos :)

Crna macka, beli macor (Czarny Kot, Bialy Kot)

reżyseria: Emir Kusturica
scenariusz: Gordan Mihić, Emir Kusturica
obsada: Bajram Severdźan, Florijan Ajdini, Jasar Destani
gatunek: tragikomedia
kraj: Niemcy / Jugosławia / Francja
rok produkcji: 1998
czas trwania: 120 min
inne tytuły: Francja: Chat Noir, Chat Blanc

Grga Pitić, cygański 'ojciec chrzestny' i potentat handlowy z wysypisk śmieci oraz Zarije, dumny właściciel cementowni, są starymi, dobrymi przyjaciółmi, mimo iż nie widzieli się przez 25 lat. Teraz, gdy obaj są po osiemdziesiątce, mogą śmiało powiedzieć, że udało im się przejść wspólnie przez zbrodnię i karę, nieodmiennie darząc się wzajemnym szacunkiem.

... i naprawde film jest swietny, pod kazdym katem, najbardziej mnie zastanawia po obejrzeniu tegoz filmu skad oni tych aktorow wytrzasli ;) ... goraco polecam :)

Awatar użytkownika
padma
Respected User
Posty: 123
Rejestracja: 11 lut 2005, 22:07
Lokalizacja: Kace
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: padma » 13 sty 2006, 17:11

No super Bubblegum, ze dales ten link :D
Kiedys mialam Lucky People na kasecie VHS, ale jakosc marna no i w ogole kaseta sie gdzies rozplynela. Wlasnie sciagam - z przyjemnoscia sobie obejrze po raz wtory i polecam wszystkim bardzo!!

Ogladam juz i tylko mi zal, ze tak jest cicho nagrany - jest to bowiem ten typ filmow, gdzie muza jest tak sama wazna jak obraz. Ale i tak dziala...
love is universal communication

Awatar użytkownika
Gythia
User
Posty: 44
Rejestracja: 08 gru 2005, 12:51
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Gythia » 14 sty 2006, 23:06

(Czarny Kot, Bialy Kot)
momentami film jest niesmaczny wręcz ( aparycja aktorów)...jak dla mnie przekombinowany troszke...

i tez sie zastanawiam skąd Ci aktorzy? może amatorzy jacyś?

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 15 sty 2006, 10:29

filmy Kusturicy to wiocha...nie oglądam tego badziewia...

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości