Kącik filmowy

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Zielono_Mi
Elite User
Posty: 222
Rejestracja: 19 lis 2003, 23:50
Lokalizacja: Czerwieńsk / Zielona Góra
Kontaktowanie:

Post autor: Zielono_Mi » 04 lis 2005, 16:08

NethroN pisze:moze ktos powie ze sie nie znam, ale na R-point zasnalem... strasznie mnie wynudzil ten film.
przyznam ze poczatek troszke nudnawy ale jak sie juz roskreci to naprawde fajnie sie go ogflada ja przyznam sie bez bicia balem sie na nim :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 05 lis 2005, 12:30

najlepszym filmem jaki widziałem ostatnimi czasy jest "2046" Wong Kar Wai'a. Ale żeby go w pełni zrozumiec, należało by wcześniej obejżec swietny swoja drogą "In the mood for love" (w Polszcze chyba "Spragnieni miłości" ale nie jestem pewien...) i "Hongkong Express" - wszystkie trzy tego samego typa.

Widziałem też niedawno "Sin City" ale nie rzuciło mnie na kolana - prawdopodobnie dlatego, ze jestem maniakiem komiksu i wszystkie albumy Millera znam na pamięc, więc nic mnie w filmie nie mogło zaskoczyc. Choc "restecpa" za wykonanie.
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Awatar użytkownika
NethroN
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 17 kwie 2004, 15:00
Lokalizacja: Hrubieszów/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: NethroN » 05 lis 2005, 13:01

a mi sie sin city nie podobal strasznie...

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 06 lis 2005, 11:54

NethroN pisze:a mi sie sin city nie podobal strasznie...
racja-tez obejrzałem dopiero niedawno w kinie to "coś"
żałosny gniot...

Awatar użytkownika
NethroN
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 17 kwie 2004, 15:00
Lokalizacja: Hrubieszów/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: NethroN » 13 lis 2005, 00:36

wlasnie widzialem Piłe 2!! jeah, polecam. Zakonczenie was niezle zaskoczy....

Awatar użytkownika
reminiscenter
Syndromm
Posty: 481
Rejestracja: 09 maja 2004, 23:39
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: reminiscenter » 13 lis 2005, 02:08

a jeszcze dzisiaj sie wk**** na te wszystkie sequele miedzy innymi wlasnie na pile. z zasady ogladne dopiero za kilka miesiecy, jezeli w ogole... ;)
rzeczywistość to tylko punkt widzenia ------> 1928209

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 27 lis 2005, 20:43

Dzis tj niedziela godz 23;00 TVP1 film Davida Lyncha "BLUE VELVET" !

Pozycja raczej obowiazkowa... POLEcAM
Obrazek

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 27 lis 2005, 20:45

marion pisze:Dzis tj niedziela godz 23;00 TVP1 film Davida Lyncha "BLUE VELVET" !

Pozycja raczej obowiazkowa... POLEcAM
czy ja wiem?
gówniany ten film raczej

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 27 lis 2005, 20:55

Wujek Jurgen pisze:gówniany ten film raczej
bardzo konstruktywna i rozbudowana wypowiedz :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 27 lis 2005, 21:17

marion pisze:
Wujek Jurgen pisze:gówniany ten film raczej
bardzo konstruktywna i rozbudowana wypowiedz :wink:
jak i film lincza...takie tam pierdu pierdu..jakieś odciete ucho i koleś z maską tlenową...

Awatar użytkownika
gabber
Elite User
Posty: 313
Rejestracja: 11 sty 2004, 15:13
Lokalizacja: krk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: gabber » 27 lis 2005, 21:56

ale i tak chyba jeden z łatwiejszych w zrozumieniu z filmów lyncha
moze sobie go nawet znów obejze

a z filmów które ostatnio obejżałem to polecam
'donnie darco'(jakby sie to nie pisało)
oraz 'obłęd'-naprawde dobry

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 27 lis 2005, 22:18

Wujek Jurgen pisze:jak i film lincza...takie tam pierdu pierdu..jakieś odciete ucho i koleś z maską tlenową...
De gustibus non est disputandum
dla ciebie to odciete ucho i koles z maska tlenowa..., ja jednak widze w tym filmie zdziebko glebszego...

peace
Obrazek

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 27 lis 2005, 22:25

marion pisze:
Wujek Jurgen pisze:jak i film lincza...takie tam pierdu pierdu..jakieś odciete ucho i koleś z maską tlenową...
De gustibus non est disputandum
dla ciebie to odciete ucho i koles z maska tlenowa..., ja jednak widze w tym filmie zdziebko glebszego...

peace
hahahahahahaha coś głębszego...

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 27 lis 2005, 23:29

Wujek Jurgen pisze:hahahahahahaha coś głębszego...
moze powinienes dac sobie jeszcze troche czasu... :wink:
wiesz nie do kazdego docieraja surrealistyczno-oniryczne wizje Lyncha (ktory dla mnie jest prawdziwym mistrzem sztuki filmowej)..., widziales jakies inne jego filmy? zaginiona autostrada? glowa do wycierania? dotarly do ciebie? czy moze tez zywkle "pierdu pierdu"?
Obrazek

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 27 lis 2005, 23:40

marion pisze:
Wujek Jurgen pisze:hahahahahahaha coś głębszego...
moze powinienes dac sobie jeszcze troche czasu... :wink:
wiesz nie do kazdego docieraja surrealistyczno-oniryczne wizje Lyncha (ktory dla mnie jest prawdziwym mistrzem sztuki filmowej)..., widziales jakies inne jego filmy? zaginiona autostrada? glowa do wycierania? dotarly do ciebie? czy moze tez zywkle "pierdu pierdu"?
widzialem jego wszystkie filmy ale ten jest wyjątkowo cienki...niczym dupa węża...czlowiek słoń był niezły aczkolwiek zaginiona autostrada to pod koniec też robi się zwykłe piardu piardu o niczym ...jakaś chałupa płonie itp. pierdoły dla pojebanych naćpanych studentów wpierdalających pudding przed TV

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 27 lis 2005, 23:55

Lynch to gosc, ktory bawi sie obrazem i dzwiekiem. Nie mozna traktowac jego tworczosci w kategoriach takich jak normalne filmy. Trzeba sie porzadnie naglowkowac zeby zakapowac o co chodzi w jego filmach. Dla mnie to jeden z najwiekszych tworcow kina wspolczesnego.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 28 lis 2005, 01:05

moim zdaniem zajedwabisty, tylko ta blondyna mogła byc lepsza ;)

[edit] ostatnim filmem, na którym nie wiedziałem o co chodzi i który skończył się zanim coś się wydazyło w ogóle to były "Godziny". Jeszcze długo potem zastanawiałem się jakim sposobem dałem się na to wycągnąc... może jestem głupi, a może po prostu nie jestem kobietą, ale ponoc częśc z nich też ma problemy z załapaniem o co tam biega... gorąco NIEpolecam [/edit]
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Awatar użytkownika
padma
Respected User
Posty: 123
Rejestracja: 11 lut 2005, 22:07
Lokalizacja: Kace
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: padma » 28 lis 2005, 18:09

No Sloug- rzeczywiscie nie jestes kobieta...
Moim zdaniem Godziny to naprawde dobre kino, ale naprawde typowo kobiece, bo poprostu schiz typowo kobiecych, ktore sa w tym filmie przedstawione - mezczyzna nie skuma. W sumie taka mysl pojawila sie u mnie zaraz po obejrzeniu tego filmu.
love is universal communication

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 28 lis 2005, 19:46

Wujek Jurgen pisze: pierdoły dla pojebanych naćpanych studentów wpierdalających pudding przed TV
no comments...
Obrazek

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 28 lis 2005, 20:48

:? rowniez nc

wujek moze powinienes dorosnac to filmow lyncha

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości