Kącik filmowy

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 03 gru 2005, 19:04

''z archiwum x'' - niegdys serial, ktory byl dla mnie prawdziwym kultem. Jak sie konczył? zawsze wielka niewiadoma, na ktora widz mial sobie sam odpowiedzieć. To bylo piekne :D

Szkoda, ze tak malo serii lecialo w TVP

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 04 gru 2005, 13:38

EAX pisze:O, nie mistrzu. Fabuła to nie treść. Fabuła to układ zdarzeń, powiązanych ze sobą wątków. Treść to jest zawartość. Nad definicjami możemy dalej dyskutować, ale ja mimo wszystko zostane przy definicjach encyklopedycznych. :
to sprawdz dobrze slowniku nie chce narazac cie na kompromitacje ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
EAX
User
Posty: 33
Rejestracja: 13 mar 2004, 00:41
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: EAX » 04 gru 2005, 15:05

Tyle, ze ja nie czuje potrzeby zbawiania nikogo, a już na pewno nie w kwestii kina.
Filmy Lyncha nie są dla mnie, bo fabuła w nich jest lużna jak majty mojej babci. Taki jest móg pogląd i Ty masz inny. OK. Ludzie nie są tacy sami - na szczęście zresztą. A co do fabuły i treści - przecież oboje wiem jak jest i o co chodzi. Ja nie będę dyskutował o wyższości serdelki nad parówką. :wink:

No chyba, że mi wytlumaczysz "Autostrade" - to mozemy wtedy podebatowac, nad brakami w mojej niewiedzy i zdolnosci kojarzenia faktow.

Awatar użytkownika
gabber
Elite User
Posty: 313
Rejestracja: 11 sty 2004, 15:13
Lokalizacja: krk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: gabber » 04 gru 2005, 17:37

EAX pisze:brakami w mojej niewiedzy
tak pozatym
to zdanie jest w pewien sposób doskonałe:)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 08 gru 2005, 21:58

Masakrator pisze:Czwartek 03.11.2005r program 1TVP to juz DZIS!!!!
20:20 Zagubieni, odc. 1; serial przygodowy USA 2004; reż.: J.J. Abrams; wyk: Matthew Fox, Josh Holloway
21:10 Zagubieni, odc. 2; serial przygodowy USA 2004; reż.: J.J. Abrams; wyk: Matthew Fox, Josh Holloway

goraco polecam, wciaga jak chodzenie po bagnach.
Ogladam ten serial od 3 tygodni i muszę przyznać ,że nieźle wciąga :)
Dawno mnie tak serial nie wkręcił jak ten :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
LOCO
Respected User
Posty: 158
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:03
Lokalizacja: Chorzów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: LOCO » 08 gru 2005, 23:18

:shock: LOST jest klimatyczny, tyle, że ja jestem schizol straszny, więc oglądam przy zapalonym świetle i z pilotem w ręku, bo jak przeczuwam, że zaraz będzie "najgorsze" to zmieniam kanał :D

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 08 gru 2005, 23:33

ja za to dzis ogladalem "co z ta polska" tomasza lisa, dzis program dotyczyl radia maryja..., jestem zdegustowany, zazenowany i najzwyczajniej brak mi slow! jestem strasznie wrazliwy na lekkomyslnosc naiwnosc ale przede wszystkim na glupote ludzka!
trace wiare w ludzi sluchajac czegos takiego! :cry:
Obrazek

Awatar użytkownika
non_obiit
User
Posty: 47
Rejestracja: 30 wrz 2005, 12:31
Lokalizacja: Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: non_obiit » 09 gru 2005, 01:37

Ostatnio sledze na bierzaco "wyczyny" ojca rydzyka i trzeba przyznac,ze wiekszego manipulatora to w polsce nie ma!
Oby nie doszlo do tego jak ojciec powie "ruszamy na żydow" to rzeczywiscie tak sie stanie,co wowczas ?
Raju nie da sie wykupic za przelewy na konto RM,czego niestety wiekszosc zauwazyc nie moze ...
Istna dezintergracja maryjnego narodu !
4777151

Awatar użytkownika
diodak_meff
User
Posty: 37
Rejestracja: 06 paź 2005, 20:27
Lokalizacja: bielsko-biała
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: diodak_meff » 09 gru 2005, 09:16

mnie najbardziej boli to, że Rydzyka i jego całą zgraję utożsamia się w Polsce z Kościołem Katolickim, do którego nic nie mam (a wręcz przeciwnie)

pozdrówy :)

Awatar użytkownika
Zielono_Mi
Elite User
Posty: 222
Rejestracja: 19 lis 2003, 23:50
Lokalizacja: Czerwieńsk / Zielona Góra
Kontaktowanie:

Post autor: Zielono_Mi » 09 gru 2005, 15:01

a ja dzis zaproponuje brazylijski film pt. "Miasto Boga" filmo pokazuje zycie w slamsach w Rio De Janerio w latach 60 i 70 ukazuje nam jakie bezwgledne panuja tam zasady gdzie wojny gangow zamieniaja sie w otwarta wojne na ulicy gdzie,jak zacytuje z filmu kilku nastnego chlopaka "Biore, kradne i zabijam wiec jestem mazczyzna a nie dzieckiem",najwazniejsza jest przemoc wladza i pieniadze Film jest naprawde swietny wkoncu cos innego od shematycznej produkcji amerykanow film sam w sobie jest szokujacy a jeszcze bardziej szokuje gdy na koncu dowiadujemy sie ze film oparty jest na faktach
Obrazek

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 09 gru 2005, 15:38

LOST
Styropian pisze:Ogladam ten serial od 3 tygodni i muszę przyznać ,że nieźle wciąga :)
Dawno mnie tak serial nie wkręcił jak ten :)
LOCO pisze::shock: LOST jest klimatyczny, tyle, że ja jestem schizol straszny, więc oglądam przy zapalonym świetle i z pilotem w ręku, bo jak przeczuwam, że zaraz będzie "najgorsze" to zmieniam kanał :D
A nie mowilem :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 09 gru 2005, 17:27

non_obiit pisze:Ostatnio sledze na bierzaco "wyczyny" ojca rydzyka i trzeba przyznac,ze wiekszego manipulatora to w polsce nie ma!
Oby nie doszlo do tego jak ojciec powie "ruszamy na żydow" to rzeczywiscie tak sie stanie,co wowczas ?
Raju nie da sie wykupic za przelewy na konto RM,czego niestety wiekszosc zauwazyc nie moze ...
Istna dezintergracja maryjnego narodu !
miejmy nadzieje że niebawem znajdzie sie jakiś szaleniec który w końcu "odjebie" tego złodzieja...

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: morswin » 09 gru 2005, 20:40

a mnie rozwalił film pt."Pi"..
świetny, fabuła wymagająca pomyślenia nad nią.. świetne, bardzo plastyczne zdjęcia w czerni i bieli, super kadry, fajny d'n'b kawałek na koniec.. kto nie widział-polecam..

no i oczywiscie "Ojciec chrzestny"--szczególnie 2 część mi się podobała.. kto nie kocha tego filmu :twisted:

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 09 gru 2005, 22:59

Zielono_Mi pisze:film pt. "Miasto Boga" filmo pokazuje zycie w slamsach w Rio De Janerio w latach 60 i 70
jestes pewien ze lata 60-70?
widzialem ten filmy i zgodze sie ze naprawde warty obejrzenia ale wydaje mi sie ze akcja toczy sie w poznych latach 80 :?
oczywiscie moge sie mylic...., poza tym zgodze sie co do recenzji :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 10 gru 2005, 10:41

morswin pisze:a mnie rozwalił film pt."Pi"..
świetny, fabuła wymagająca pomyślenia nad nią.. świetne, bardzo plastyczne zdjęcia w czerni i bieli, super kadry, fajny d'n'b kawałek na koniec.. kto nie widział-polecam...
Pi jest genialny pod wzgledem obrazu, muzyki i przekazu. Jeden z niewielu filmow ktore wywarly na mnie ogromne wrazenie i zdecydowanie godny polecenia. No i ta matematyka we wszechswiecie. Wszedzie liczby i fraktale, uporządkowany chaos - fraktale, Pi, e, Fi...
Soundtrack z filmu wymiata. (Clint Mansell, Gus Gus, Massive Attack, Roni Size)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Zielono_Mi
Elite User
Posty: 222
Rejestracja: 19 lis 2003, 23:50
Lokalizacja: Czerwieńsk / Zielona Góra
Kontaktowanie:

Post autor: Zielono_Mi » 10 gru 2005, 19:49

marion pisze:
Zielono_Mi pisze:film pt. "Miasto Boga" filmo pokazuje zycie w slamsach w Rio De Janerio w latach 60 i 70
jestes pewien ze lata 60-70?
widzialem ten filmy i zgodze sie ze naprawde warty obejrzenia ale wydaje mi sie ze akcja toczy sie w poznych latach 80 :?
oczywiscie moge sie mylic...., poza tym zgodze sie co do recenzji :wink:
no niestety sie mylisz akcja filmu to lata 60 gdzie Rocket byl jeszcze dzieckiem i 70 kiedy Dzieciak stal sie "wlascicielem" Miasta boga
Obrazek

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 10 gru 2005, 22:34

Zielono_Mi pisze:gdzie Rocket byl jeszcze dzieckiem i 70 kiedy Dzieciak stal sie "wlascicielem" Miasta boga
ale przyznaj ze i tak Bene byl najfajniejszym gangsterem w miescie boga :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Janusz
Respected User
Posty: 188
Rejestracja: 03 cze 2005, 11:38
Lokalizacja: Aberdeenshire / Goa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Janusz » 10 gru 2005, 23:32

Z filmow z gatunku "zero akcji ale bardzo gleboki przekaz" goroco polecam:

- Lucky People Center International
- Baraka

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 11 gru 2005, 10:34

Janusz pisze:- Lucky People Center International
swietne!
Obrazek

Awatar użytkownika
padma
Respected User
Posty: 123
Rejestracja: 11 lut 2005, 22:07
Lokalizacja: Kace
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: padma » 11 gru 2005, 10:36

O tak - Lucky Pepole Center - jesli jeszcze nie widzieliscie to ja rowniez polecam, wspanialy film. Montaz i odpowiednia muzyka w podkladzie czynia niezly efekt w glowie!

Baraka - rowniez wspanialy, mistyczny.
love is universal communication

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości