To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
EAX
User
Posty: 33
Rejestracja: 13 mar 2004, 00:41
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: EAX » 03 gru 2005, 14:58

Ja proponuje system walki bezkontaktowej :wink: Nazywa sie Rayz-Do i jest jedna wielka niewiadoma. :lol: :lol:

Generalnie chodzi o to, zeby tak zdezorientowac przeciwnika, zeby ten nie zaatakowal. Idealne dla hippisow. Z tym, ze tutaj trzeba uzywac technik, takich jak np. kamuflaz - tak wiec chodzenie w np. dreadach po ulicy nie jest najlepszym pomyslem :wink: Na zaczepki tez trzeba umiec odpowiadac - nie reagowanie, tez nie zawsze jest najlepszym pomyslem. Wszystko zalezy od przeciwnika - im przeciwnik glupszy, tym odpowiedz powinna byc madrzejsza i odwrotnie.

Dajmy na to, na pytanie: A wpierdol chcesz? Nalezaloby odpowiedziec czyms w rodzaju: "To dawaj dwa kilo i spierdalaj." itd. itp. Naturalnie dalsza dyskusja nie ma sensu. Nalezy jak najszybciej opuscic miejsce w ktorym znajduje sie zdezorientowany osobnik. Im dziwniejszy tekst - tym wieksza dezorientacja przeciwnika 8)

Naturalnie technik jest bardzo wiele. Rotfl
PZDR.

Awatar użytkownika
sybillaa
Posty: 7
Rejestracja: 05 gru 2005, 12:26
Lokalizacja: positive City
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: sybillaa » 16 gru 2005, 10:18

nie.... muzyka nas tworzy czy my sami siebie tworzymy??.. muzyka ma wpływ, jakiś tam.. ale nie zupełny. u mnie ludzie nie sluchają tego co ja.. sluchaja w wiekszosci hh i nie sa zli.. jezeli chodzi o muzyke to jestem okropnie tolerancyjna! {oczywiscie sa wyjatki od reguły;)} te chlopaki.. oni tylko inaczej myślą niż wy. widocznie mają jakis powód. ale oczywiscie to ich nie usprawiedliwia ze coś niszczą czy tam cos.. z tym macie racje;]
music is in your brain!*

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Post autor: Psysutra » 03 cze 2009, 14:10

Przypadkiem natrafiłem na ten topic i po prostu zgroza!

Niestety, czasami jesteśmy zmuszeni odpowiedzieć przemocą na przemoc, gdyż w przypadku takich zdarzeń w miejscu, w którym mieszkamy wejdą nam na głowę i wtedy będzie kaplica. Z drugiej strony jak im wklepiesz, to wezwą sobie ekipę, ty wezwiesz większą ekipę, oni z kolei większą i tak się będzie nakręcała sprężyna bez końca. Aż dojdzie do pęknięcia owej sprężyny- ktoś skończy jako kaleka tudzież (odpukać!) straci życie, a wtedy zacznie się kompletna jatka, lub naród się opamięta.

Mesca, nie musisz sobie sprawiać normalnej klamki na proch, wystarczy sobie sprawić pneumatyczną replikę- często jest ciężko ją odróżnić od pierwowzoru, zwłaszcza, gdy jest zrobiona z metalu. I można zrobić niegroźną, lecz obezwładniającą ranę tudzież przywalić kolbą w okolicach obojczyka, by delikwent stracił przytomność na dłuższą chwilę (jednak tu trzeba uważać, tak samo jak przy ciosie głową w skroń lub w nos, by nie spowodować przypadkiem śmierci w samoobronie- i kłopoty prawne i zwalona psychika).

Przydałoby się też zamieścić kilka moich przypadków. Mieszkam w dość dziwnym miejscu w Katowicach, gdzie nie przynależę do żadnej bandy chłystków wystających na murkach czy ławkach będących regularnie legitymowane przez patrole i to chyba mnie skazało na wieczne przejebanie.
Mniejsza o to. Kiedyś szedłem wyrzucić śmieci parę lat temu i w powrocie z ekipy jedenastu smarkaczy odłączyło się dwóch i mi zasadziło po kopie w plecy z biegu. Na szczęście nic mi się nie stało, jednak w kolejnych dniach jak spotykałem ich sam na sam na ulicy to NIE MIELI ODWAGI patrzeć mi w oczy, tylko uważali żeby się nie potknąć. To świadczy o ich wielkiej odwadze. W kupie kozak, solo pięć kilo w gaciach by w ryja nie dostać.

Kilkanaście dni temu podczas wycieczki do sklepu po prezent na dzień matki napotkałem lokalnego smarkacza, który z miejsca rzucił hasłem "Daj szluga". Ja nawet się nie zatrzymałem i rzuciłem na odchodnym "nie mam". Przeszedłem pięć metrów i usłyszałem "Zajebać Ci w łeb?". Off course bajtel był ze starszym kumplem i odwalał kozaka w Najkach.
W okolicach trzeciego maja był grzeczniejszy i też prosił o fajkę, a ja go się spytałem czy ma 18 lat. Zamknął się i prosił moich niepalących kumpli o fajkę.

Co do kształtowania przez hyp hop... Cóż, mniemam, że największy wpływ na młodzież wywierają grupy rapowe typu Hemp Gru czy już nieistniejący Zip Skład.

Co prawda, są na tym osiedlu normalni ludzie, ale jest to zawstydzająca mniejszość. Reszta to albo dziewczyny strojące się jak kurwy pod latarnię lub "kozakiernia" myśląca że są zajebiści bo chodzą cali w markach typu Nike, Adidas, Puma, LaCoste, Reebok.

Moim zdaniem dzieci się zbytnio zachłysnęły drastycznymi zmianami mentalności po 89 roku. Rodzice obecnie mają swoje dzieci w dupie poniekąd z przymusu, bo ciężko pracują by utrzymać niewdzięczne bękarty kradnące i szmacące się gdzie się da we wszystkich dziedzinach życia. Kompletna aspołeczność i rosnąca patologia w rodzinach we wszystkich klasach społecznych do tego doprowadza.

Przykre, naprawdę przykre.

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Post autor: czerwony » 03 cze 2009, 23:52

Ja ogólnie rzecz biorąc na wszelakiej maści bandziorów, polecam dobry gaz.Jasne że jak będzie cała banda to nie powalczymy ale na 1,2 max 3 'przeciwników' - powinno styknąć :wink: .
Jak by ktoś chciał jakiś dokładniejszych informacji, to pisać, bo gazów jest sporo a większość to zwykły szajs a na średni gaz, przy dobrym użyciu - nie ma bata.
I'm feeling very shpongled.

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Post autor: bubblegum » 03 cze 2009, 23:56

gaz jest dobry :)
jak było głośno o "pumie" to brałem go również gdy wychodziłem do lasu na spacery z psem :D

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Post autor: Psysutra » 04 cze 2009, 09:34

Czerwony, w kwestii gazu to mogę pogadać z Osamą :lol:
On da dopiero gaz :!:

Nie no, żart.
Jakoś nie wierzę w gazy (no chyba że bojowe) i IMO pistolet-wiatrówka spełnia też rolę straszaka- bo czy uważacie, że jakiś kozaczek chciałby sobie uchlapać nowiutki dresik krwią- w dodatku swoją? :D

Bubblegum, jeżeli mówisz o tej panterze śnieżnej tj irbisie, to nie wiem czy by na tym bydlaku gaz zrobił jakiekolwiek wrażenie o ile byś zdążył go wyciągnąć :?

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Re: To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Post autor: Gamma » 04 cze 2009, 10:35

Ja nie potrzebuje zadnych dodatkow - w razie czego korzystam z sily umyslu. :wink:
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Post autor: Psysutra » 04 cze 2009, 12:12

Wątpię czy siłą umysłu dasz radę z bandą wkurwionych karków lub dresów, a zwłaszcza z Irbisem. Chybe, że jesteś Rudą lub JeanGrey z X-Menów :lol:
Czasami wystarczą TYLKO umiejętności sprinterskie lub wtajemnicznie w NinJutsu :)

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Post autor: czerwony » 04 cze 2009, 12:29

mh_aka_psysutra pisze:Czerwony, w kwestii gazu to mogę pogadać z Osamą :lol:
On da dopiero gaz :!:

Nie no, żart.
Jakoś nie wierzę w gazy (no chyba że bojowe) i IMO pistolet-wiatrówka spełnia też rolę straszaka- bo czy uważacie, że jakiś kozaczek chciałby sobie uchlapać nowiutki dresik krwią- w dodatku swoją? :D
To nie jest kwestia wiary tylko faktów .Zapraszam na testy, zapewniam Cię że po spotkaniu face to face z dobrym OC - zmienisz zdanie :D
I'm feeling very shpongled.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości