To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Bonn
Syndromm
Posty: 232
Rejestracja: 07 lut 2005, 08:59
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Post autor: Bonn » 30 lis 2005, 07:24

Sytuacja w sumie strasznie dziwna dla mnie... Wczorajszego pięknego wieczoru (tj. wtorek 29-ego listopada) byłem oddać kumplowi bębenek. Po zwróceniu owego przedmioty właścicielowi udałem się w stronę domu... Szedłem sobie, szedłem - piękny wieczór, w słuchawkach remixy Shpongle'a - bardzo fajnie mi się szło... Aż tu nagle w najmniej oczekiwanym momencie dostałem w twarz kamieniem wielkości pięści... Była to chyba ostatnia rzecz, której się wtedy spodziewałem, baaa - w ogóle się tego nie spodziewałem. Nie widziałem, kto cisnął owym kamieniem w moją osobę, ani z której strony on nadleciał... Nie wiem, czy było to specjalnie, czy niechcący... Na moje szczęście dostałem w dolną partię głowy i w efekcie skończyło się tylko na rozcięciu warg i otarciu podbródka. Potem to trochę opuchło i mam problemy z przyjmowaniem pokarmów na chwilę obecną... Za klka dni napewno wszystko OK będzie, ale aż się boję pomyśleć, co by było, gdyby owy "kamyczek" leciał sobie kilka centów wyżej i dostałbym w skroń albo w okulary... Czasami naprawdę można zwątpić w istotę, jaką jest człowiek... :arrow:
Syndromm Mielec
GG: 1308085

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Post autor: Masakrator » 30 lis 2005, 07:38

Bonn pisze:(...) Czasami naprawdę można zwątpić w istotę, jaką jest człowiek... :arrow:
To fakt.
I badz tu zdrowy...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 30 lis 2005, 08:05

wspolczuje ... :D dlatego zamiast lazic w sluchawkach :D lepiej nadsluchiwac swistu nadlatujacych kamieni :D hehe ;- ) ... albo lazic w kasku ... nie no zartuje, ale serio niezla masakra o.O ...

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 30 lis 2005, 09:58

współczucia :(
ale to chyba w Mielcu jakiś czas temu były te słynne zadymy z kibolami? Jeśli pamięć mnie nie myliła i to prawda, to już widać że macie ludzi do tego typu akcji. Nie chciał bym mieszkać w takim miejscu :(

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 30 lis 2005, 10:44

amnesia pisze: Nie chciał bym mieszkać w takim miejscu (
niestety nie ma w Polsce miejsc bezpiecznych
może i są mniej i bardziej bezpieczne - ale nawet te bardziej bezpieczne są już nie bezpieczne ....
ALe napewno Bonn nie powinneś rezygnować ze słuchawek :wink: - może to co miałeś przejść - już przeszedłeś :roll:

Awatar użytkownika
padma
Respected User
Posty: 123
Rejestracja: 11 lut 2005, 22:07
Lokalizacja: Kace
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: padma » 30 lis 2005, 11:20

Współczuje Bonn. Nieobce sa mi takie sytuacje, bo przez pięć lat miałam dredki, w sumie "wyrosły" mi w czasie, gdy nadal na ulicy wzbudzało to sensacje, komentarze i również ataki. Pamietam, jak jednego wieczoru wracalam z kumplami dredziarzami do domu i jacys kolesie rzucili w nas koszem śmieci, a potem zaczeli gonic. Naprawde sie wtedy wystraszylam. Nie mowiac juz o haslach "biala sila" czy tez "heil Hitler" na widok mojej osoby.
Coz, bylo ciezko , w sumie do tej pory mi zostalo, ze jak widze kiboli albo lysych to przechodze na druga strone ulicy. (kiedys dostalam tez zapalona petarda rzucona z autobusu, tzn. naszczescie w pore odskoczylam, ale rzucono ja we mnie - kibice) Oczywiscie to nie byli kibice pokroju Styra (respect) 8)
love is universal communication

Awatar użytkownika
BRAHMAchild
Telepateam / Syndromm
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2005, 23:58
Lokalizacja: Pszczyna
Kontaktowanie:

Post autor: BRAHMAchild » 30 lis 2005, 11:45

No wspolczucia BONN dobrze ze Ci sie nic nie stalo. Takie sytuacje moga sie wszedzie zdazyc niestety. Nie moge tego pojac dlaczego ludzi wyrzadzaja sobie krzywde.
Je tez kiedys wracalem do domu w Pszczynie(bardzo spokojne miasteczko) ubieralem juz muze na uszy i nagle widze ze niedaleko mnie zatrzymal sie polonez truck i wysiada z niego 6 kolesi i zaczyna biec w moja strone udalo mi si euniknac kopa ale dostalem strzala w twarz no nie zastanawiajac ucieklem na szczescie. I pytam sie czy ja komus zawadzalem? szedlem sobie spokojnie wsluchany w muze...
------------------------------------
TELEPATEAM
gg 3865529

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 30 lis 2005, 15:01

a ja mialem w planach tripa ze sluchawkami..
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
non_obiit
User
Posty: 47
Rejestracja: 30 wrz 2005, 12:31
Lokalizacja: Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: non_obiit » 30 lis 2005, 15:34

niestety niektorych bawi krzywda innych.Ja sam mialem nieprzyjemnosc natrafic kilkakrotnie na taka bande.Chyba najgorsza przygode mialem w dzien kwesty wilekiej orkiesry,otoz z kilkoma kumplami udalem sie skorzystac z toalety na swierzym powietrzu,gdzie spotkalismy kilku lysych,rozwscieczonych panow.Kolega wyladadowal na pogotowiu,ja musialem uciekac przez polowe srodmiescia w obawie o swoja kurtke,ktora to spodobala sie jednemu z panow... co za ludzie :(
4777151

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 30 lis 2005, 15:52

Jo... do mnie tez sie raz przyjebali skini. Przytrafilo mi sie to jakies niecale 2 lata temu. Na Gdyniskiej plazy okolo 22:30. Napsatnicy byli albo napruci czy nacpani...sam nie wiem. Nie wiem o co poszlo ale chyba o to ze mialem kurtke kolorowa, a nie taka jak ich - czarna. Buhehehe co za zjeby .... do tego glosnili ze kochaja szatana i cos tam ... Na szczescie nic sie nie stalo bo troche wiem jak sie bronic przed ciosami. Sam nie atakowalem bo w koncu takie zjeby nosza ze soba noze i jeszcze by mnie i moich kumpli pochlastali. Przjalem po prostu na garde pare sierpowo/prostych i sobie poszli .... :D Na stepnym razem bede wychodzil z domu z japońską kataną ahahhaha KILL BILL ! KILL SKIN !! :P ;-)

Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 30 lis 2005, 16:37

przykra historia...niedlogo ludzie zaczną tylko i wylącznie miszkac na osiedlach strzezonych, bedą nosic palki teleskopowe, zeby odwiedzic znajomych bedzie trzeba biegac sprintem pomiedzy 6 metrowymi ogrodzeniami osiedli i pokonywac punkty kontrolne obsadzone policją. co to za czasy? jacy ludzie sie porobili? od czego to wszystko sie bierze? czy ktos jest w stanie odpowiedziec........
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 30 lis 2005, 16:52

Ja mam kilka teorii skad sie bierze ten caly syf. ... A wiec: - Dzis panuje taka subkultura - GANGSTA.... kazdy mlody chce byc mega ziom, je.. bac policje, bic, miec dupy .... LAza w tych bluzach z kapturami i sie wożą pod sklepami.

Wlacz sobie MTV, VIVA czy cos i zobacz teledyski polskiego hiphopu. Sama agresja, i demoralizacja mlodocianych. Nieletni jest b. narazony na taka presje. Tak to juz jest ... nie mowie ze hh jest zly itd. Po prostu dzis .... to co slysze i widze to to samo co mam podblokiem. A tego nie bylo jakies kilka lat temu. Kiedy ta muza niebyla popularna tak jak dzis. A jesli byla - to byla zupelnie inna. Co jeszcze. Brak miejsc, pieniedzy dla takich dzieciakow , aby sie jakos rozerwaly. Mialem cale zycie przed blokiem boisko. No i co - no i gowno. Postawili blok - TBS na nim i juz nie mam gdzie w kosza zagrac i rzucac psu badyle .... eh.... Takie nastalyt czasy. Polska kopiuje ameryke .... w dodatku ich slamsy i agresje. Masakra ... do tego zmuszeni jestesmy do mieszkania z takimi ludzmi w dzielnicy.... wyjdziesz i w pierdol dostaniesz bo sie spojrzales. Do tego im mlodsi to tym bardziej zaczepni i durni. Dzis mailem przyklad jak jakis bachor - z 17 lat chcial pobic jakas 15 latke. Na srdoku ulicy. Na szczescie robotnicy (obok remontuja blok) ... mu troche pogrozili. Ale do nich sie przyjebal sam. Szkoda ze mu w dupe nie wsadzili mieszadla od cementu i nie wlaczyli. Byloby na co popatrzec. hehehe .....

Co do obrony ... ja tylko jak skoncze szkole oraz szkolenie wojskowe na niej to sobie chce zalatwic pozwolenie na gnata. :D ... Ale pewnie i tak go nie dostane :D - bo świr jestm hahaha. Nie ma co trzeba miec cos do obrony przed takimi debilami ....

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 30 lis 2005, 18:18

Mialem napisac podobny post jak Mesca ale obawialem sie ze to tylko moje odczucia. Jednak widze, nie tylko ja tak mysle. To co hip hopowa subkultura zrobila teraz z mlodymi przechodzi moje pojecie. Jak widze tych oszolomow na ulicy to mi sie noz w kieszeni sam otwiera. Gowniarzeria udajaca wilekich gangsta i ich zasrani idole z vivy czy mtv - pieprzeni nastoletni nauczyciele zycia. I co tacy gowniarze pozniej robia? Ano rzucaja kamieniami w niewinnych ludzi zeby bylo smiesznie. Tylko ciekawe komu jest do smiechu. Bym ich do ciezkich robot w kamienilomach wyslal albo do jakies ciezkiej jednostki wojskowej (Orzysz w zimie) to moze by sie troche szacunku do zycia nauczyli. Mam to szczescie ze mieszkam w miare spokojnej okolicy i po ulicy w nocy sie nie boje chodzic. Ale na blokowiska po zmroku raczej sie nie zapuszczam ;) Cholera wie co tam pod klatkami siedzi, pali skrety, rzuca pety pod nogi i pluje na chodnik tak, ze ciezko rano z klatki do roboty wyjsc i w ten syf nie wdepnac. Gdzie tu kultura i szacunek dla czyjejs pracy? Gdzie sa rodzice tych chamow? Zenada...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 30 lis 2005, 20:28

padma pisze:przez pięć lat miałam dredki,
i to jakie..... :wink:

niestety to daje tylko kolejne swiadectwo na to w jakim kraju i wsrod jakiej spolecznosci przyszlo nam zyc..., jestesmy nie tylko krajem ktory lubuje sie w kiczu i tandecie ale przede wszystkim w wyrzadzaniu innym krzywdy..., ehhh szkoda slow.... :(
trzymaj sie bonn!
Obrazek

Awatar użytkownika
NethroN
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 17 kwie 2004, 15:00
Lokalizacja: Hrubieszów/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: NethroN » 30 lis 2005, 21:17

wiecie co?? zgadzam ja sie z wami w zupelnosci !! Patrze na tych ziomali z Vivy co to niby zajebiscie spiewaja o zyciu, ale co ktos moze wiedziec o zyciu skoro ledwo dostal dowod w lape!! Teraz trendy, a wlasciwie jazzy jest byc gangsta a tacy mlodociani biora przyklad, potem rosnie takie gowno w naszych miastach i spokojnie przed dom nie mozna wyjsc. Co to ma kurwa byc?? jak jest przyszlosc naszej spolecznosci?? moze pozabijajmy sie nawzajem ! Ostatnio tez mielismy z kumplami podobny przypadek. Wychodzilismy z akademika i przypiepszylo sie paru dresikow. Dobrze ze im skopalismy dupy, to moze to im troche da do myslenia. ogolnie rozpierdol jest w tym kraju, nie dosc ze polityczny to jeszcze moralny!!

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 30 lis 2005, 21:24

NethroN pisze:(...) ogolnie rozpierdol jest w tym kraju, nie dosc ze polityczny to jeszcze moralny!!
Pieknie to ujales. Lepiej i bardziej doslownie nie da sie chyba tego okreslic.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 30 lis 2005, 21:56

NethroN pisze:Dobrze ze im skopalismy dupy, to moze to im troche da do myslenia. !!
dla mnie..., szeroko pojetego pacyfisty to troche mierne zachowanie z waszej strony bo poniekad znizyliscie sie do ich poziomu..., i napisz tak szczerze..., serio uwazasz ze da im to do myslenia? bo ja cos watpie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 30 lis 2005, 22:12

marion pisze:
NethroN pisze:Dobrze ze im skopalismy dupy, to moze to im troche da do myslenia. !!
dla mnie..., szeroko pojetego pacyfisty to troche mierne zachowanie z waszej strony bo poniekad znizyliscie sie do ich poziomu..., i napisz tak szczerze..., serio uwazasz ze da im to do myslenia? bo ja cos watpie...
No...albo poczują respekt :), albo...Nethron radza Ci już nie wychodzić z akademika :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 01 gru 2005, 07:35

bonn.. wspolczuje.
cale szczescie ze to tylko powierzchowne rany obu warg. jednak ograniczajace wolnosc w zywieniu i w mowieniu.
amnesia pisze:ale to chyba w Mielcu jakiś czas temu były te słynne zadymy z kibolami? Jeśli pamięć mnie nie myliła i to prawda, to już widać że macie ludzi do tego typu akcji. Nie chciał bym mieszkać w takim miejscu
tak, wlasnie w mielcu ale nie zgodze sie z toba, wiadomo ze odchyly sa wszedzie, ten rzucil kamieniem w bonna w tej samej chwili co inny w konstancinie rzucal butelkami w pana wojtka a inny ceglami w pania zofie w mlodocianie gornym.
to jedna kwestia.
druga to taka ze jesli chodzi o te slynne zadymy to bylem akurat na osiedlu i widzialem na wlasne oczy jak to przebiegalo.
na ulice wyszlo okolo 1000 osob z czego polowa byla na tyle zdeterminowana zeby rzucic w policje kamieniami. miasto wcale nie bylo zdemolowane jak opowiadaly media. pamietam ze dziwilismy sie i smialismy jak dla regionalnej trojki gosc stulal jakies niestworzone farmazony- nadmuchane, nieprawdziwe, przekoloryzowane.
cale zajcie wygladalo tak ze byl to akt przeciwstawienia sie policji przez mieszkancow. polowa uczestnikow to byli chlopcy w kapturach, druga polowa to mezowie, niekiedy i zony, normalni ludzie.
nikt ne bal sie wtedy oklepu od kiboli bo widzialem ze zadnemu cywilowi nic sie nie moglo stac - o dziwo, ale jednak. co innego policja ktora wracajac do tamtej sprawy mota sie w zeznaniach badz je zmienia dajac tym samym robote dla dziennikarzy "interwencji" w polsacie. wtedy lali kogo popadnie. uderzyli nawet 10letnia dziewczynke, okladali starszych panow i kobiety.
oczywiscie w kazdym miescie jest miejsce gdzie nie powinno sie zreguly chodzic. u nas jest jedno takie -- osiedle Szafera.
wiec nie przedstawiajcie tak naszej miejscowosci gdyz naprawde uwazam ze to bezpieczne miasto, jedne z najbezpieczniejszych, powiem nawet.
pozdrawiam
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Bonn
Syndromm
Posty: 232
Rejestracja: 07 lut 2005, 08:59
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Bonn » 01 gru 2005, 07:40

kodda pisze:(...)wiec nie przedstawiajcie tak naszej miejscowosci gdyz naprawde uwazam ze to bezpieczne miasto, jedne z najbezpieczniejszych, powiem nawet.
Zgadzam się z Tobą w 100 % :] 8)

Peace - już jem normalnie :D:D
Syndromm Mielec
GG: 1308085

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości