To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 01 gru 2005, 23:21

kravka jest nastawiona na walke i agresje. jak na treningu nie dostaniesz kopa w splot(dostalem od trenera) to zwykly policzek na ulicy powoduje ze jestes zagubiony. trening jest oparty o system wojskowy czyli ze wszystko wpajane jest w odruch poprzez wycienczenie organizmu. ale na ulicy potem akcje trwajo po kilka sekund. sam mialem do czynienia z 3 kolesiami. kravka uczy jak sobie wlasnie radzic w takich sytuacjach. np koles mial noz i tez dlogo nie postal na nogach. wlasnie dzieki odruchom i agresji radze sobie w tej miejskiej dzungli:) tylko niech ktos nie zrozumie tej wypowiedzi na opak i nie pomysli ze leje wszystkich napotkanych ludzi:)
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 01 gru 2005, 23:21

hehehe i znowu :P ... lol ;- ) Przyanjemniej twoje posty nie zasmiecaja :P haha i sa zintegrowane w moich ; - )

To monogol ? Nie ! To dialog!

TO BYLO DO ALIENA JAKBY CO :P
Ostatnio zmieniony 01 gru 2005, 23:23 przez mescarajah, łącznie zmieniany 1 raz.

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 01 gru 2005, 23:22

tak tak :lol:
uznalem, ze moze jednak lepiej zakonczyc temat :wink:
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 01 gru 2005, 23:22

zakonczmy bo juz sie wszyscy zgubili:)
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 01 gru 2005, 23:24

mesca - jestes zbyt przewidywalny :P
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 01 gru 2005, 23:26

A ja wam powiem tyle, że czasami mam ochote takim typkom jebnąć...ale niestety zostałem tak wychowany ,że moją jedyna obroną jest sprint przez płoty,mury,uliczki itp :)

Niestety jest tak, jak jest (lol...filozoficznie zabrzmiało ;) ) i prędko się to nie zmieni..i nie mówicie mi ,że taki duży wpływ na tych agresorów ma mtv i viva - bo chybe walne orła :)

W sumie to jeszcze w życiu nie dostałem porządnie(i oby tak było) - raz dorwali mnie po meczu, no ale też w sumie sami się o to postaraliśmy, bo jak nam mówili w busie ,że "śmierdziele" jadą za\przed nami - to się śmialismy z kumpla ,że zaś ma swoje kibicowskie schizy. No i oni pitli w las...a my w 3 jak dupne pakery wyszli z autobusu szaliczki w góre i śpiewy,a tu nagle trzy wozy podjechały. Naszczęście poza straconycm szalem :( (co za gańba) nic mi się nie stało, bo oprawcy chyba tylko chcieli pokazać ,że mają siłe - i mi tylko z kolanka,ale się zastawiłem ,ale w popłochu nie widziałem gdzie pitać :) ,a nie chiałem przebiegać przez jezdnie,by mnie coś nie rozjechało i zacząłem uciekać w przeciwnym kierunku i raz jeszcze podjechali i znów z kolanka - teraz to wspominam sobie z usmiechem - ale wówczas nie było mi do śmiechu.

Drugia raz to lekko mna szarpneli na osiedlu...najebane typki....cheili komórke , no,a że jak się o coś obawiam to staje się "miękki" i widacc to po mnie to oprawcy zaczeli mną szarpać, no ale się nie dałem, a kumple też cioty zamiast mi pomagać to się starali z nimi gadać. Komórki oczywiście nie dałem :) tylko znowu kolano zaliczyłem :) ,ale później starałem się uspokoić sytuacje...znajomosciami :) Musiałem wspomnieć o kolesiu który zadawał się z nimi ,a ja go znałem i mnie zostawili :)
Ale gdybym potrafił walczyć....to sory, rozjebałbym tych kolesi w drobny mak :) No, ale niestety ja to jestem anioł :( i słaby ze mnie wojownik.

Druga sprawa, to coraz bardziej przeraża mnie widok nawalonych gimnazjalistów lub młodych licealistów. Jeszcze to ma mleko pod nosem,a juz siedzi na ławkach i wali piwsko,a po piwsku jednen z druginm jest dupny karateka i obok takich boje sie przechodzić, bo poprostu dostanie się za nic.
Wprawdzie moje osiedle jest spokojne, to jak widze te "dzieci" co przez 15lat życia były trzymane na łańcuchu ;) ,a teraz rodzice im tego łańcucha popuscili to mi się źle robi: fajki,alkohol,marycha(no bo przecież jak juz jarasz to jesteś Mega Ziom ;) ), a i pewnie niejeden wciągał to i owo
Niestety spora jest w tym wina rodziców którzy poza wyżywieniem i ubraniem dziecka...mają go w dupie. Najlpiej dać mu kase i ma się święty spokój. A ,że póxniej są tragednie to oczywiście ....jak to jest możliwe, przecież to był taki dobry chłopak.

Kto w takim razie ma chronić takich jak ja/wy :?: Policja :?: Heh....przecież jak taki policjant uderzy takiego smarka pałą to ten mu jeszcze proces wytoczy :!: I jest to normalne :?: A nawet jak złapią tych którzy komuś zrobili Krzywde....to co to da :?:
Pewnie posiedzi kilka dni i go wypuszczą :!:

Ktoś tam wspomniał o tym ,że jest brak boisk itp...no tak,ale jak już boiska są to się na nich pije, a po czasie je rozwala i tak wkoło :!:
Czasami wydaje mi się ,ze trzebaby było zrobić wielką łapanke...odpalić piec...wrzucić ich wszystkich i byłby święty spokój :) No, ale to już taki hard core :)

I na koniec raz jeszcze dodam ,że czasami bym takim "łebkom" jebnął :) No, ale nie mam warunków :)

no to teraz Peace Love Unity Respect :twisted: hehe
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 01 gru 2005, 23:30

o boszzz jak ja lubie jak ktos pisze 'zostalem tak wychowany' itd :lol:
najlepszym wychowawca siebie jestes Ty sam i nie zapominaj o tym :wink:
Ostatnio zmieniony 01 gru 2005, 23:34 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 01 gru 2005, 23:34

a ja zeby totalnie wprowadzic chaos to powiez ze sciogam ejay dance i zrobie taki kawalek ze codziennie rano bedziecie sie budzili i pierwszo waszo myslo bedzie: musze poslochac tego kawalka!! :) bedzie cos dla kazdego: i wokal typu ułoułouło i glebokie basy i w ogole to bedzie kwintesencja wszystkiego co znacie:):):):)
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 01 gru 2005, 23:35

Alien pisze:o boszzz jak ja lubie jak ktos pisze 'zostalem tak wychowany' itd :lol:
najlepszym wychowawca siebie jestes Ty sam i nie nie zapominaj o tym :wink:
Tak..Alien w wieku 5-10 lat jesteśmy wychowawcami samych siebie...oczywiście.
[Ale nie o tym mowa]

Aha i jeszcze jedno....NIE KASUJ swoich postów :!: Bo się później ludzie gubią na forum :!: A TY już nieraz kasowałeś swoje wpisy :!: [Ale to już taka wkrętka moderatorska - nie podlegająca dyskusji :!: ]
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 01 gru 2005, 23:37

Alien pisze:mesca - jestes zbyt przewidywalny :P
Hmmm w realu raczej nie ;- ) .... a co do postow. Wiedzialem ze je wywalisz (swoje), ale ja moje zostawiam aby ludzie pozniej kumali o co chodzi, mimo tez chcialem kasowac, ale to w kocnu forum a nie czat; - ) i niech sobie zostanie.

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 01 gru 2005, 23:38

Styro - chaos jest czasem wskazany :lol:
a tak ogolnie to przez cale zycie grzecznie sluchamy mamusi i tatusia - nie zazywamy narkotykow, nie pijemy alkoholu itd :wink:
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 01 gru 2005, 23:43

powiem tak....kazdy dzien ma w sobie piekno(czas na refleksje dla kazdego kto go potrzebuje)............znowu staram sie zaburzyc tok tej rozmowy.....pewnie bezskutecznie:(
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 01 gru 2005, 23:47

FraKte pisze:powiem tak....kazdy dzien ma w sobie piekno(czas na refleksje dla kazdego kto go potrzebuje)............znowu staram sie zaburzyc tok tej rozmowy.....pewnie bezskutecznie:(
:roll: szkoda tylko, ze cos malo takich tematow na forum..
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 01 gru 2005, 23:49

czas je stworzyc:) nie bojmy sie tego!!................rzeklem
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 01 gru 2005, 23:58

Panowie rozmarzyliście się :)
To może powrót do normalności:

Świętochłowice: Pobili za szalik

Czwartek, 1 grudnia 2005r.

Za rozbój i udział w pobiciu będzie odpowiadać czwórka nastolatków z Rudy Śląskiej, która dotkliwie pobiła 17-letniego kibica Ruchu Chorzów. Do awantury doszło przy Domu Kultury „Zgoda” w Świętochłowicach, gdzie młodzież z tamtejszych szkół ponadgimnazjalnych zeszła się na prelekcję na temat misji w Afryce. Jeden z nastolatków – uczeń Zespołu Szkół Salezjańskich – miał przy sobie klubowy szalik Górnika Zabrze.
REKLAMA

– W pewnym momencie podeszło do niego trzech kibiców Ruchu Chorzów, którzy mieli mu zapowiedzieć, że żywy stąd nie wyjdzie. Ten zadzwonił więc do swoich kompanów z prośbą o „pomoc”, po czym wsiadł w samochód i pojechał po nich. Na miejsce wrócił w towarzystwie czterech kibiców Górnika – relacjonuje nadkomisarz Leszek Pomietło, rzecznik prasowy świętochłowickiej policji.

Ci jednak nie zamierzali tracić czasu na poszukiwanie tych, którzy grozili ich kompanowi. Postanowili ukarać pierwszego lepszego. Przed budynkiem spotkali 17-letniego ucznia technikum z szalikiem chorzowskiego Ruchu. Zażądali jego oddania. Kiedy chłopak odmówił dostał cios w twarz, a gdy się przewrócił jeszcze kilka kopniaków. Ofiara doznała pęknięcia kości ręki. Policja rozpoczęła poszukiwania i cała czwórka została namierzona.

– Wszyscy uczą się w szkole zawodowej. Najmłodszy ma 16, najstarszy 19 lat. Na razie nie ma jeszcze decyzji, co do prowodyra całego zajścia, gdyż on nie brał udziału w pobiciu – mówi nadkomisarz Pomietło.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 02 gru 2005, 00:00

dom kultury "ZGODA" mowisz? :)
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 02 gru 2005, 00:28

Masakrator pisze:ale widze, ze nawet krzywda ukochanej Ci osoby by Cie nie ruszyla i pewnie palcem bys nie kiwnal zeby cokolwiek zrobic.. Trudno, to chyba tragiczne jest.
daruj sobie tego typu wyswiechtane teksty i wjezdzanie mi na ambicje! :>
a to ze kreujesz sie na rycerskiego twardziela przy ktorym bruce lee to neptek wydaje mi sie bardziej zalosne!

PEACE ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 02 gru 2005, 00:32

dziewczyny dajcie spokoj..........jest piotek godzina 00:32...........buzi na zgode i pozytywna wibracja czyz nie? :)
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 02 gru 2005, 00:35

No własnie ! Buzi dajcie sobie i graba! A jak nie to wpierdol Wam spuscimy ahahahha ;- ))) joke

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 02 gru 2005, 09:06

marion pisze:
Masakrator pisze:ale widze, ze nawet krzywda ukochanej Ci osoby by Cie nie ruszyla i pewnie palcem bys nie kiwnal zeby cokolwiek zrobic.. Trudno, to chyba tragiczne jest.
daruj sobie tego typu wyswiechtane teksty i wjezdzanie mi na ambicje! :>
a to ze kreujesz sie na rycerskiego twardziela przy ktorym bruce lee to neptek wydaje mi sie bardziej zalosne!

PEACE ;]
Widzisz... wjechalem Ci na ambicje (celowo) i jednak bys ruszyl palcem ;)
I nie kreuje sie tu na zadnych rycerzy czy karatekow, tudziez twardzieli. Podalem jedynie skrajny przyklad sytuacji podbramkowej :) i chcialem wiedziec jaka bedzie Twoja reakcja.

Konczymy ta ostra wymiane zdan !!!

PEACE
Obrazek
Obrazek

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości