To się po prostu w głownie nie mieści... !!!!!!

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 02 gru 2005, 15:31

dresiarze to wystraszone dzieciaki tak naprawde, reaguja agresja, zeby przykryc swoja slabosc i niedorozwoj emocjonalny poprostu. probuja cos sobie udowodnic bijac innych zamiast zajac sie sportem np., ale coz - niektorzy nie posiadaja inteligencji umozliwiajacej wlasciwe wykorzystanie energii.
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 02 gru 2005, 15:33

NethroN pisze:niechodzmy na dyskoteki
:roll: :lol: no ja na dyskoteki nie chodze.
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
Bonn
Syndromm
Posty: 232
Rejestracja: 07 lut 2005, 08:59
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

disco dicso :]

Post autor: Bonn » 02 gru 2005, 15:40

teraz już nie ma dyskotek, są najwyżej "karkoteki" z manieczkami i drechami :x
Syndromm Mielec
GG: 1308085

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 02 gru 2005, 17:20

Lol...powiem wam jedno....Bonn napisał ,że ktoś rzucił w niego kamieniem i stała mu się krzywda...to odrazu wszyscy pośpieszyli z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia i potępili ten wystepek.
Nethron napisał co go spotkało...tylko,ze w tym przypadku oprawcy mieli pecha i to Ci kórych atakowali byli od nich silniejsii no i to ich spotkał oklep - oczywiście gdyby Nethronowi naklupali to znowu by wszyscy mu współczuli.
Oczywiście nie jestem za rozwiązaniem siłowym, no ale jeśli coś nam grozi, a wiemy ,że mamy pewien potencjał , by poradzić sobie z rywalem, to dlaczego tego nie wykożystać :?:
Oczywiście nie mówie, by takiego typka doporawdzić do trwałego uszczerbku na zdrowiu, ale poprostu pokazać mu ,że źle trafił i by przed kolejnym razem się zastanowił czy warto....bo znów może spotkać go oklep.
A kto by chciał dostawać co chwile :?: ;)

No i sądzę ,że Nethron źle sformułował swą wypowiedź...i wszyscy się czepiają "Dobrze ze im skopalismy dupy"...i myślą ,że oprawcy leżą teraz na intensywnej terapii ;)
:)

Pozdrawiam ,a jak ktoś ma jeszcze tu jakieś problemy to dajcie se po szlagu i po kłopocie :) hehehe
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 02 gru 2005, 17:25

Styropian pisze: ale poprostu pokazać mu ,że źle trafił i by przed kolejnym razem się zastanowił czy warto....bo znów może spotkać go oklep.
ja pierdziele....
wlasnie sedno tkwi w tym ze dresus pospolitus sie nie zastanowi! pozbiera sie i pojdzie dalej szukac 'okazji" i w koncu trafi na kogos kogo bedzie mogl skopac i ostatecznie wyzyje sie za to co go spotkalo..., oni wychodza z zalozenia skoro mi wpieprzyli to i ja komus wpieprze!

:wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 02 gru 2005, 17:55

No to powiedz mi Marion...co trzeba zrobić w takiej sytuacji :?:
Gdy już nie ma mojej najlepszej opcji (ucieczki :) ) :?:
Tylko mi nie mów,by z nimi rozmawiać....bo przecież to są dresy i nic do ich rozumu nie dotrze.

Niewiem czy wiecie jak sie wykruszają dane ekipy pseudo kibiców ;)
Poprostu leją się na polankach (oczywiście wiedzą. po co tam idą :) ) i po kilku oklpeach dana ekipa poprostu wymięka...i jej grupy kibicowskie na danym terenie wysychają :)
Bo jak nie ma tych co walczą ;) to poprostu nie ma danej ekipy i młodzi idą za jedyną słuszną drużyną w danym rejonie miasta.

Tylko nie wyskakujcie, że są też tacy co zabijąja, bo ktoś miał szal rywala, bo POJEBY są wszędzie :)

Ps. Jaka jest najprostsza sztuka walki dla kogoś takiego jak ja :)
Tzn...z moimi warunkami fizycznymi :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 02 gru 2005, 18:44

Naprawde nie wiem po co dalej zylujecie temat dresow i probujecie dociekac motywow postepowania takich typkow. Dla mnie ci "ludzie" nie maja motywow bo jak mozna miec motyw skoro nie ma sie mozgu?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 02 gru 2005, 18:59

Styropian pisze:No to powiedz mi Marion...co trzeba zrobić w takiej sytuacji :?:
Gdy już nie ma mojej najlepszej opcji (ucieczki :) ) :?:
:)
nie wiem... i pewnie dlatego dostal bym manto... ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 02 gru 2005, 19:36

mnie akurat nic nie obchodzi myslenie drecha i to czy bedzie mu smutno jak dostanie za swoje. chcial draki? mial drake! przyplacicl to wybitym zebem czy siniakami? spoko! sam sie o to prosil.
a to czy pojdzie dalej i bedzie dalej lal to juz przesądzone. taki to ma w glowie dwa slowa "jesc" i "bic" wiec jak nie zleje ciebie to kogos innego. a czasem mozna z dzikim usmiechem na twarzy pokazac mu ze nie jest jak mu sie wydaje krolem osiedla czy panem wszechswiata. nauczka sie im przyda i nie badzmy tu az tacy pokojowi bo wszystko ma swoj umiar, rowniez pokoj.
policja leje bandytow? spoleczenstwo sie cieszy i pochwala
-"tak! takim to trzeba manto spuscic" i czasem trzeba.
gdyby nadziali sie na takich zadziornych Nethronow 5 razy z rzedu to moze odechcialoby sie im sprobowac 6ty raz.
przed tym problemem nie mozna uciec i trudno go omijac. klopoty w postaci wiekszych frajerow dopadna kazdego. trzeba byc przygotowanym zarowno kondycyjnie [ucieczka] jak i technicznie [samoobrona].


styropian: polecam ci Vale Tudo. szybko i konkretnie sie nauczysz jak wiekszemu od siebie o 2 razy typowi zrobic kuku.
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
NethroN
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 17 kwie 2004, 15:00
Lokalizacja: Hrubieszów/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: NethroN » 02 gru 2005, 20:00

no, widze ze w koncu ktos pisze do rzeczy :) Co z tego ze wszyscy maja taki pokojowe nastawienie skoro to nie zmieni tej sytuacji.
gdyby nadziali sie na takich zadziornych Nethronow 5 razy z rzedu to moze odechcialoby sie im sprobowac 6ty raz.
wlasnie, kiedys sie nauczy. ALe z drugiej strony to ja wcale nie jestem zadziorny :)
nie wiem... i pewnie dlatego dostal bym manto... ;]


i uwazasz Marion ze lepiej zebys dostal ?? Ludzie, trzeba sie bronic, bo nam w koncu calkiem wejda na glowe i zaczna nas lac w bialy dzien!!

No i sądzę ,że Nethron źle sformułował swą wypowiedź...i wszyscy się czepiają "Dobrze ze im skopalismy dupy"...i myślą ,że oprawcy leżą teraz na intensywnej terapii
na intensywnej nie wyladowali, nawet mieli sile zeby dalej sie rzucac....


Ps. Jaka jest najprostsza sztuka walki dla kogoś takiego jak ja
Tzn...z moimi warunkami fizycznymi
Styro, nie wiem jakie masz warunki fizyczne, ale proponuje gaz i "styl zajaca" :) jesli ktos nie ma charakteru w piesciach to musi wyrobic sobie charakter w nogach. oczywiscie bez obrazy :) Ja zazwyczaj staram sie unikac rekoczynow, ale czasem nie ma innego wyjscia.

Awatar użytkownika
Chudzio
Elite User
Posty: 211
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:28
Lokalizacja: Świnoujście/Szczecin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Chudzio » 02 gru 2005, 20:51

Moje zdanie na ten temat, ze jak ktos mnie atakuje, to nie bede napewno uciekal(chyba, że wiem, iż nie dam rady przeciwnikowi) a postaram sie spuscic mu wpierdol.
W pelni popieram dzialanie Nethrona.
I tu nie chodzi oto, ze jestem jakims rozbójnikiem(sam nigdy nie atakuje) ale zwyczajnie bede sie czul lepiej psychicznie z tym, ze ktos mnie zaatakowal a ja sobie z nim poradzilem. Taki jest naturalny instynkt czlowieka, kiedys walczylismy z tygrysami, a teraz zmuszeni jestesmy czasem walczyc pomiedzy soba. Natury nie bede oszukiwal i napewno nie nadstawie drugiego policza. Jezeli zachowalbym sie w inny sposob czułbym wewnętrzny dyskomfort psychiczny. A co do mentalnosci dresa, to jemu wszystko jedno. Ale wg. mnie bardziej sie wkurwi jak dostanie w łeb, niż jak zbutuje mnie lezacego na ziemii to chyba logiczne.

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 02 gru 2005, 22:42

Chudzio pisze:Taki jest naturalny instynkt czlowieka, kiedys walczylismy z tygrysami, a teraz zmuszeni jestesmy czasem walczyc pomiedzy soba. .
buhuehuehue nie moge... jaki koles!
czy ty przypadkiem nie zatrzymales sie gdzies w okolicach starozytnego rzymu i walk gladiatorow? nie za duzo filmow o rambo sie naogladales?
i pliz nie wypowiadaj sie w imieniu "czlowieka" bo moim naturalnym instynktem na pewno nie jest walka...
Obrazek

Awatar użytkownika
Chudzio
Elite User
Posty: 211
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:28
Lokalizacja: Świnoujście/Szczecin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Chudzio » 02 gru 2005, 23:24

Czlowiek to tez zwierze tylko ma rozum - to mialem na mysli a nie walki gladiatorow czy filmy z rambo. Moze Ty wolisz uciekac albo byc kopanym(ja napewno nie, depcze to mój honor i poczucie własnej wartości) - mozna to przelozyc na normalne zycie - ucieczka od problemu lub przegrana - czy to sprawia przyjemnosc?
I liczy się to, że przeciwstawiłem się temu problemowi - w tym przypadku podjąłem walkę.
A to czy ten dres bedzie smutny z tego powodu, czy nie wpłynie to na niego zupełnie to już mam serdecznie gdzieś.
Należy pamiętać, że różna postawa jest adekwatna do roznych sytuacji - agresja, asertywność, unikanie itd. i trzeba umieć ją zastosować.
Człowiek nigdy nic by nie osiągnął gdyby miał podejście czysto pacyfistyczne do wszystkiego co go otacza. Skrajne podejścia nigdy nie były i nie będą dobrym rozwiązaniem.

Awatar użytkownika
Bonn
Syndromm
Posty: 232
Rejestracja: 07 lut 2005, 08:59
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

zemsta będzie słodka <lol>

Post autor: Bonn » 03 gru 2005, 13:25

Heeh, udało mi się ustalić, kto mnie potraktował "kamyczkiem". Ja nie będe aż tak okrutny i nie będe się uciekał do takich prymitywnych metody zemsty. Twarz się goi szybko, a jajka ze scian domu zmyć będzie truuuuuudno <lol> jutro o 21. natarcie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Syndromm Mielec
GG: 1308085

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 03 gru 2005, 13:32

Chudzio pisze:Czlowiek to tez zwierze tylko ma rozum.
moze wlasnie dla cie jest to TYLKO rozum..., dla mnie AZ rozum i dlatego czasem warto go uzywac :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 03 gru 2005, 14:19

Ps. Jaka jest najprostsza sztuka walki dla kogoś takiego jak ja
Tzn...z moimi warunkami fizycznymi


styro na kravke sie zapisz...pocwiczysz tak z pol roku(najlepiej rok) i bedziesz juz potrafil poradzic sobie z 2-3 gostkami bo w kravce nie chodzi o wielkie miesnie. jak juz mowilem no ponad 2 lata cwicze i naprawde taki "karki" to najmniejszy problem:)

krav-maga rules:):):)
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Awatar użytkownika
Bonn
Syndromm
Posty: 232
Rejestracja: 07 lut 2005, 08:59
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Bonn » 03 gru 2005, 14:34

Ja nie mam warunków fizycznych do walki wręcz, dlatego jutro mój oprawca będzie miał cały dom w jajkach - tez dobry sposób, a przynajmniej nikt nie dozna fizycznej krzywdy, której zwolennikiem nie jestem... Poza tym, jak już pisałem, gęba się zagoi sama po kilku dniach, a jajka jest zmyć z tynkowanych ścian baaaardzo ciężkooo. Miłego zmywania frajerze :twisted: :twisted: :twisted:
Syndromm Mielec
GG: 1308085

Awatar użytkownika
Chudzio
Elite User
Posty: 211
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:28
Lokalizacja: Świnoujście/Szczecin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Chudzio » 03 gru 2005, 14:45

Z jajkami dobry pomysł ale złamany nos też byłby dosyć uciążliwym problemem ;D

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 03 gru 2005, 14:46

Bonn moze postaw mu jakas teczke pod brama..., a potem zacznij uciekac krzyczac: ALLAH AKBAR !!

:wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bonn
Syndromm
Posty: 232
Rejestracja: 07 lut 2005, 08:59
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Bonn » 03 gru 2005, 14:49

raczej zostanę przy polskiej tradycji :twisted: :twisted: , tym bardziej, że udało mi się namówić kumpla do pomocy z owymi jajkami - co cztery ręce, to nie dwie... A w TESCO są takie tanie jajka <lol>
Syndromm Mielec
GG: 1308085

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości