Co sadzicie na temat zmiany designu psytrance.pl

Tu zgłaszamy wszelkie uwagi, spostrzeżenia, prośby i grożby odnośnie serwisu :: Report problems here

Czy uwazasz, ze nadszedl czas na odswierzenie designu psytrance.pl?

tak, lubie zmiany
29
71%
nie, wole stare ale jare
9
22%
zwisamito..
3
7%
 
Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 08 gru 2007, 22:07

kręci...nie wszystkie nadają sie na forum...niektóre "uderzają" brutalnie prosto z mostu w pewne osoby ze tzw. "sceny"...niektóre po prostu rządzą tak jak jeden w którym bylo tylko jedno zdanie: "...Najebie Wam !" hehehehe jak znajde to podczepię...

Edit:

jest :

http://www.grapheine.com/bombaytv/v2/play.php?id=103880

Awatar użytkownika
silencio
User
Posty: 65
Rejestracja: 03 sty 2007, 13:43
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: silencio » 09 gru 2007, 19:50

dragon pisze:sam nie przesadzaj. Wyluzuj się. Fakty z życia dj tiesto też śmieszą. Nie lubisz monty pythona?
co ma piernik do wiatraka?

:roll:

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 09 gru 2007, 22:12

chlopaki, chyba troche offtopowo jedziecie... ale nie chce sie wtracac w robote moderatorow :roll:

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 26 lut 2008, 22:04

Koniec off-topów, czas na fakty. :wink:

Temat zmian jest jak najbardziej aktualny, w bliżej niesprecyzowanej przyszłości pojawi się nowy dizajn strony, a odpowiadać będzie za niego jeden z ojców-założycieli serwisu. Jeśli macie jakieś sugestie, propozycje, komentarze itd co do kolejnego wcielenia Psytrance.pl - piszcie tu. Starajcie się skupić tylko na konkretach, darując sobie wszelkie "boliłudowe" :wink: komenty.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 26 lut 2008, 22:29

sugestia nr 1.

prosze by kolorystyka zostala zachowana, nie tylko wielu sie do niej przyzwyczailo, ale ja ja naprawde polubilem. nie meczy oka, bez zbednych udziwnien..., wrecz idealna

oczywiscie najchetniej nic bym nie zmienial..., ale jak "ojciec" chce zmieniac to juz trudno :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 26 lut 2008, 22:53

marion pisze:sugestia nr 1.

prosze by kolorystyka zostala zachowana,
Marion, przecież ty nie jesteś darkowcem :)

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Astral » 26 lut 2008, 23:25

A ja wręcz przeciwnie. Im bardziej sie wygląd zmieni tym lepiej. Już mam serdecznie dośc tych czerni i brązów i na dodatek u mnie jest jeszcze widoczna jakas czerwona poświata. Może troche mam kolorystyke monitora żle ustawiona ale psytrance.pl wygląda brzydko :(
Zdecydowanie więcej ciepłych kolorów poproszę, jakieś delikatne czerwienie, błękit może itp.

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 27 lut 2008, 00:01

Ja bym zasugerował pewną innowację, obecną już w większości "forów" w sieci.
Chodzi mi o dodanie "panel"u odpowiadającego za poruszanie się pomiędzy podstronami , czyli za te :
Idź do strony Poprzedni 1, 2, 3 ... 12, 13, 14
W obecnej formie jest to dostępne tylko na dole , a nie ma tego na górze.... co jest bardzo potrzebne dla ergonomicznego poruszania się po stronie ....
Uważam że jest dobra innowacja i nie jest zbyt zaawansowana technicznie ....a spotykana już w większości miejsc tego typu, a więc realna w realu .... :)

Dziękuje za uwagę .

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 28 lut 2008, 21:23

Dwa dni i jeno garstka komentarzy. Na pewno stać Was na więcej.

ps. Astral699: zmień monitor. Serio.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 29 lut 2008, 09:55

Templar pisze:Dwa dni i jeno garstka komentarzy. Na pewno stać Was na więcej.
Emotikonki, ten durny antyflood zmienić do rozsądnej wartości, bo mi ciągle na nerwy działa, quick reply poproszę też. I to co Tribo - popieram :) Da się zostawić "stary" szablon w opcji wyboru w razie czego, gdyby nowy oczęta krzywdził?
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 29 lut 2008, 10:31

Dla mnie przydalaby sie jeszcze opcja wiecej postow na strone/wiecej uzytkownikow na strone... zamiast 15/30 np. 25/50 - ewentualnie zeby to mozna bylo sobie sammeu ustawic.
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 29 lut 2008, 18:42

Wszystko ok, uwagi cenne, więcej, więcej... tylko dlaczego piszecie o forum?

I dla ułatwienia:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Design

Design (z ang., wym. "dezajn") jest określeniem używanym w języku polskim do określenia wyglądu przedmiotów użytkowych lub opisu czynności ich projektowania. Określenie to jest stosowane również w innych przypadkach - np. przy opisywaniu architektury.

Termin design i designer spotykany jest współcześnie w Polsce przede wszystkim w węższym znaczeniu, w odniesieniu do projektowania graficznego.

M'kay? :wink:

Prosimy o więcej. Marion i Astral wstrzelili się w temat.

ps. Design 5 lat temu:

http://web.archive.org/web/200306120845 ... ic.prv.pl/

... i 6 lat temu:

http://web.archive.org/web/200202070452 ... index.html

Rok 2004, maj:

http://img171.imageshack.us/img171/2921/mainnb2.jpg

Ech... <łezka>
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
appendix
Elite User
Posty: 592
Rejestracja: 05 lut 2006, 13:16
Lokalizacja: brzuch
Kontaktowanie:

Post autor: appendix » 29 lut 2008, 22:36

jeśli o zmiany chodzi to ja bym przykleił temat Identyfikacja utworów bo dla niektórych niewidoczny :wink:

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 01 mar 2008, 05:25

łezka. Czy Ower zdjął kapcie? Jak tak to i tak zrobi to po swojemu :)

Niech zmieni ten darkowy obrazek :)
:*
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co sadzicie na temat zmiany designu psytrance.pl

Post autor: seismic » 25 wrz 2008, 15:51

Ten schludny Niebieski Design pamiętam doskonale,
natomiast Psychedelic Storm to tylko z nazwy :)

Aktualny Design podoba mi się. Choć z początku ciężko było się przyzwyczaić. Podobnie jak to napisał marion kolorystyka i mi pasuje - nie chodzi o kontrast, teraz są dobre kolory które nie strzelają w oczy.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co sadzicie na temat zmiany designu psytrance.pl

Post autor: spinny » 06 sie 2009, 15:46

A ja powiem tak:

Mi się layout psytrance.pl podoba. Nie chcę żeby to forum wyglądało jak każde inne (kwaśne, kolorowe, upszczone no wiecie o co mi chodzi, nie podobają mi się jakieś grzybki, ludki, psychodele). Wydaje mi się, że klimat tego miejsca tworzą ludzie, tu jest tak bardzo domowo, mi się osobiście podoba:)

Ale skoro chcecie zmienić layout to poproszę opcję "zmień na starą skórkę
":P
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Co sadzicie na temat zmiany designu psytrance.pl

Post autor: Just-Mike » 06 sie 2009, 22:48

hehe spinny odpowiedziałaś na post sprzed prawie roku, widać bardzo się przejęłaś ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co sadzicie na temat zmiany designu psytrance.pl

Post autor: spinny » 07 sie 2009, 14:12

Ale jak widać niewiele się zmieniło - w sumie dawno tu nie zaglądałam;) I siemanko tak w ogóle:) Dobrze "widzieć" stare twarze.
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Trantigne
User
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2009, 14:43
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co sadzicie na temat zmiany designu psytrance.pl

Post autor: Trantigne » 09 cze 2011, 18:34

Nie wiem czy ten temat jest odpowiedni, ale zaryzykuję ;>

Parę zastrzeżeń:
1. Forum w rozdzielczości 1920x1200 wygląda niezbyt dobrze, jest ściśnięte do bólu, nazwy tematów nie mieszczą się w jednej linii przez co przejrzystość ostro obrywa - nie dałoby się zrobić jakiegoś scalingu, np aby forum zajmowało 70-80% szerokości ekranu ?
2. Te buttony przydałoby się poprawić, bo walą po oczach niemiłosiernie (Nowy temat, Odpowiedź)

Na razie to chyba tyle. Propozycja myślę że sensowna, bo właśnie to co wymieniłem (głównie pkt1) odrzuca mnie od tego forum i wbijam tu dość rzadko ;)

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co sadzicie na temat zmiany designu psytrance.pl

Post autor: seismic » 10 cze 2011, 07:59

Zgadzam się tutaj z tobą.
Co do buttonów to chyba nici, bo pytanie czemu od razu nie zostały podmienione na niestandardowe gdy położono szablon? Skoro włożono jakąś niemałą chyba pracę na stworzeniem aktualnego szablonu/wyglądu strony to przecież od razu można było podmienić buttony które chociaż w jakimś niewielkim stopniu przypomniałyby ogólny styl? Aktualne faktycznie rażą. Brak uprawnień/dostępu?
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości