Pytanie do Moderatorów

Tu zgłaszamy wszelkie uwagi, spostrzeżenia, prośby i grożby odnośnie serwisu :: Report problems here
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mosadi
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2010, 10:49
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pytanie do Moderatorów

Post autor: mosadi » 10 maja 2010, 10:55

Witam. Mam pytanie do Moderatorów/ administratorów tej strony. Przesłuchałem parę setów z tej stronki, jedne podobały mi się bardziej, inne mniej, za to set Kodda - Hairi Mix to jakaś petarda!

Mam pytanko, czy mogę umieścić tego seta na You Tube?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź:)
Adrian

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: Psysutra » 10 maja 2010, 11:01

Mniemam że najlepiej jest się spytać o to samego autora.

Z drugiej strony chyba lepiej by było wrzucić go na soundcloud

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: Templar » 10 maja 2010, 11:05

Psysutra: od kiedy jesteś modem? :roll:

Mosadi: osobiście nie widzę problemu, o ile zamieścisz informacje o twórcy i źródle seta. Wyślij również obowiązkowo zapytanie użytkownikowi Kao Dede (Kodda), twórcy seta. Swoją drogą mógłbyś poszukać jakiegoś innego miejsca niż YT, bo tam zdaje się wrzucanie tak długich produkcji jak set mija się z celem.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: Styropian » 10 maja 2010, 16:13

Filmik na Y2B nie może mieć więcej niż 11 minut - są oczywiście dłuższe filmy, ale by takowy wrzucić trzeba posiadać specjalne konto o które nie łatwo.
Może Mosadi'emu chodziło o to, że chce wrzucić fragment seta lub podłożyć go jako tło dla jakiegoś filmu?

Psysutra...wrzucić Ci obrazek z podpisem "Ogarnij się" ? 8) :twisted: Nie odpowiadaj!!!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: Jatab » 10 sie 2011, 23:07

nie wiem, czy moderatorzy to zauważyli ale na forum pojawili się "nowi użytkownicy" (np. user - dikeevite, w dziale - transowe imprezy w Polsce), wyłącznie po to, by wrzucać spam :? :roll:
:arrow: http://www.psytrance.pl/forum2/viewtopi ... 897#p97897

pytanie: dałoby się coś z tym zrobić :?:


konkluzja : wynik promocji strony wraz z ukazaniem się "Panta Deus" w sieci? - "cena sławy" :wink:

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: Templar » 11 sie 2011, 10:47

Zauważyli i walczą z tą plagą ustawicznie. To nie jest swoją drogą bolączka tylko naszego forum, bowiem identyczne rzeczy/spam zauważam na innych stronach i forach, typu Isratrance i Psynews, a ostatnio atak przypuścili jacyś ruscy syfiarze na księgę gości na stronie Ashoki. Sprawa wygląda podobnie na wielu innych forach, które odwiedzam.

Oczywiście, że da się coś z tym zrobić i to na kilka sposobów. Można kasować na bieżąco intruzów, jak chwilowo to robimy, ale to jak walka z Hydrą. Można też zaaranżować opcję autoryzacji nowych kont/userów przez adminów - rozważam ten poważniejszy, być może 100% skuteczny sposób. Są też inne. Zobaczymy.

Problem zaistniał jeszcze długo przed wydaniem kompilacji, więc nie ma to związku z "Panta Deus" - choć niewątpliwie składak przyczynił się do spopularyzowania serwisu. :)
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: Jatab » 11 sie 2011, 12:12

Dzięki za reakcję i wyczerpującą odpowiedź :)
To fakt, że problem nie dotyczy tylko tego forum, jednakże nie zauważyłem wcześniej tutaj takiego nasilenia ataków, stąd takie wysunąłem wnioski :wink:

pozdrawiam

Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: DaRkMaGuS » 10 lut 2014, 13:33

mam problem bo nie moge wyslac prywatnej wiadomosci, bo za kazdym razem laduje w "Do wysłania" - kiedyś tez tak mi sie robilo, ale jakos sobie z tym poradzilem, a teraz nie pamietam jak to bylo :D tak czy inaczej coś tam nie pasuje, bo jest to zbyt skomplikowane, jak na tego typu operacje.. :)
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: Psysutra » 11 lut 2014, 16:38

Status "Do wysłania" jest chyba do czasu, kiedy użytkownik, do którego wiadomość posyłasz jej nie odczyta...

CHYBA... ;)

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: Templar » 12 lut 2014, 11:01

Zgadza sie. :)
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: DaRkMaGuS » 12 lut 2014, 15:00

Psysutra pisze:Status "Do wysłania" jest chyba do czasu, kiedy użytkownik, do którego wiadomość posyłasz jej nie odczyta...

CHYBA... ;)
to jeżeli faktycznie tak jest, to pierwszy raz się z czymś takim spotkałem..
mam nadzieje, ze te osoby ktore dostaly wiadomosc tej samej tresci ze 101 razy nie maja mi tego za zle (=

ps. jest szansa zdobyć koszulke z logiem - psytrance.pl?
w obojetnie jaki sposob.. (=
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: Templar » 13 lut 2014, 11:53

Najlepiej będzie chyba samemu sobie taką zrobić. :)
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

hellothere
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2014, 19:53
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: hellothere » 04 maja 2014, 19:58

nie moge się zarejestrować...

[EDIT] A nie, juz jest ok.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Pytanie do Moderatorów

Post autor: *JetMan* » 05 maja 2014, 00:33

witamy na pokladzie ;)

zapraszamy do przedstawienia sie tutaj:
http://www.psytrance.pl/forum2/viewtopic.php?f=5&t=737
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość