Wyłączenie "subskrypcji" poszczególnych wątków/działów

Tu zgłaszamy wszelkie uwagi, spostrzeżenia, prośby i grożby odnośnie serwisu :: Report problems here
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wyłączenie "subskrypcji" poszczególnych wątków/działów

Post autor: Psysutra » 21 sty 2011, 23:35

Jest możliwość, jakby "odhaczenia" co poniektórych działów/wątków w zakresie "nowych postów"?

Np. nie interesuje mnie temat okładki, ale inne tematy chilloutowe jak najbardziej.

Wiem, głupota mi strzeliła do głowy aczkolwiek zawsze spytać można ;]

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości