[kupię] CD (made in PL)

Kupię, sprzedam, zamienię, szukam :: Sell & buy
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
richie ploomba
Posty: 24
Rejestracja: 19 paź 2007, 20:04
Kontaktowanie:

[kupię] CD (made in PL)

Post autor: richie ploomba » 07 cze 2014, 12:02

Szukam:
- składanki Interlock vol.2 wydanej przez polski Trans Rec.
- składanki Ganc Pomada vol.1 z Cpt Sparky Rec.
- Bexa Lala - Sukow
- płyt promocyjnych z łódzkiej Parady Wolności
- 3 ostatnich płyt z Techno Party (były do kupienia poza magazynem)
- Pałac Kultury Records - płyta promocyjna 1
- składanka Teknica wydana przez klub Kanty
- dwie pierwsze płyty Aural Planet ( po ludzkich pieniądzach :P)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [kupię] CD (made in PL)

Post autor: Psysutra » 07 cze 2014, 15:22

Z Lightflow nie ma dużych szans... Z tego co pamiętam, była dodawana do prenumerowanego CD-Action ;)

Mam co prawda drugi album, ale tak łatwo się tej płyty nie pozbędę :twisted:

Awatar użytkownika
richie ploomba
Posty: 24
Rejestracja: 19 paź 2007, 20:04
Kontaktowanie:

Re: [kupię] CD (made in PL)

Post autor: richie ploomba » 07 cze 2014, 16:16

a to nawet nie wiedziałem, że Lightflow była w prenumeracie CD-Action. Part:Second była do kupienia kilkanaście lat temu wysyłkowo.. i zawaliłem, że wtedy nie kupiłem.
W sumie obie są do kupienia na Discogsie ale za kosmiczne pieniądze :?
Teraz w sumie z sentymentu zbieram wszystko z lat 90-ych co tyczyło się TechnoParty, Plastik'a, polskie wydawnictwa kasetowe, CD, gazety i ogólnie wszystko co tyczy się upadłej subkultury techno :P
Muzeum może kiedyś otworzę. Jak na razie to jakąś kapliczkę sobie sprawie dla tych pamiątek, bo to rzecz kultu :P
gazety już odpowiednio zabezpieczone 8)
https://www.facebook.com/marcin.kusiak1 ... 520&type=3

Awatar użytkownika
meryphillia
Respected User
Posty: 188
Rejestracja: 28 paź 2005, 19:56
Lokalizacja: Warsaw. London
Kontaktowanie:

Re: [kupię] CD (made in PL)

Post autor: meryphillia » 23 cze 2014, 19:03

Mam nieco stuffu przez Ciebie szukanego (także w pozostałych tematach).

Bexa Lala - Sukow
Dwie składanki Parady Równości (te mogą być dość trudne w zlokalizowaniu co prawda).
"The Truth Of Communication" i "Forever Psychedelic" wydane przez SPV.
Oraz kilka kaset wydanych przez Outside Media (na pewno Jeff Mills i Holy Ghost plus kilka pozycji z katalogu Spirit Zone: na pewno debiut Shiva Chandra i S.U.N. Project i coś Electric Universe i jakieś składanki).
Jedyny problem z kasetami to brak wiedzy na temat stanu technicznego; z tego co kojarzę nie używane przez długi okres czasu zwyczajnie się sklejają.

Obadam dokładniej temat jutro i dam rozpiskę co jest i w jakim stanie jeśli jesteś zainteresowany.

Nie jestem też pewien, ale powinienem mieć jeszcze jakieś numery Techno Party i Plastika plus płyty dołączane do nich.


Edit: Mam też jedną sztukę na zbycie największego dzieła krajowego klubowego rynku wydawniczego, czyli słynne "Neurosis - Neverhouse", ale wartość tego dzieła jest jak wtajemniczeni wiedzą ogromna, więc oferty poniżej tysiąca złotych nie wchodzą w rachubę. :lol:
...progressive...is dead...

Awatar użytkownika
richie ploomba
Posty: 24
Rejestracja: 19 paź 2007, 20:04
Kontaktowanie:

Re: [kupię] CD (made in PL)

Post autor: richie ploomba » 26 cze 2014, 17:00

jasne, że jestem zainteresowany. Zaraz piszę PW co i jak dokładnie 8)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [kupię] CD (made in PL)

Post autor: Psysutra » 27 cze 2014, 01:05

meryphillia pisze: czyli słynne "Neurosis - Neverhouse",
Są gdzieś JAKIEKOLWIEK sample z tej płyty? Bo kurna widzę że to w istocie mega biały kruk...

Awatar użytkownika
meryphillia
Respected User
Posty: 188
Rejestracja: 28 paź 2005, 19:56
Lokalizacja: Warsaw. London
Kontaktowanie:

Re: [kupię] CD (made in PL)

Post autor: meryphillia » 27 cze 2014, 16:44

Psysutra pisze: Są gdzieś JAKIEKOLWIEK sample z tej płyty? Bo kurna widzę że to w istocie mega biały kruk...
Jakkolwiek by to dziwnie zabrzmiało, to oczywiście że są sample z tej płyty...
Nawet całej praktycznie, nie licząc jednego utworu na jedenaście...

Znawcy zagadnienia tego bezprecedensowego dzieła wspaniałego, wiedzą że aby w pełni poznać ten niezwykły album wystarczy...


Włączyć sobie "Fuel On" KoxBox'a. :lol:

Dla nie znających całej sprawy rozjaśnienie.
Album był reklamowany przez dwa czy trzy numery magazynu "Techno Party" jako objawienie doskonałości na scenie Techno-Trance.
A rezultat był taki, że twórca albumu niewątpliwe zafascynowany brzmieniem "Fuel On" zasłyszanym na pewno na kompilacji Blue Room Released dorzucanej do pierwszego czy tam drugiego numeru Techno Party, bezwstydnie zsamplował wiodący motyw utworu i na jego bazie "stworzył" dziesięć utworów którymi upakował album (o dziwo jeden utwór ambientowy nie zawiera wiodącego motywu, choć nie jest pewne czy motyw ów nie został specyficznie przetworzony :mrgreen: ).
...progressive...is dead...

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości