Lenovo W520 i7/8GB/Nvidia2GB/320GB/Win 7/Kam/

Kupię, sprzedam, zamienię, szukam :: Sell & buy
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Lenovo W520 i7/8GB/Nvidia2GB/320GB/Win 7/Kam/

Post autor: czerwony » 31 sie 2015, 20:30

To jest to tylko nie wersja szwedzka a angielska.

http://allegro.pl/lenovo-w520-i7-8gb-nv ... 71019.html

Nowy on nie jest bo to model z 2012 roku ale kombajn z niego niezły.
Pokrótce.

Procesor Intel Core i7-2760QM 4 rdzeniowy x 2.4 Ghz z Turbo Boost do 3.5 Ghz
Dysk Twardy Western Digital 320 GB
Pamięć DDR3 8GB
NVIDIA Quadro 1000M 2GB DDR3
Panoramiczna matryca HD+ LED 15.6 cali o rozdzielczości 1600 x 900
Windows 7 Professional x64

Reszta w aukcji która nie jest moja,z lenistwa przekopiowałem;)
Sprzęt 100% sprawny, bateria trzyma, stan bdb oprócz trochę wytartego środka tego kwadrata gdzie się go używa jak się myszki nie ma
Wrzucam tu bo pewnie może zainteresować, szczególnie ludzi co muzę robią bo parametry ma konkretne.Oczywiście nie chcę tyle co na tej aukcji - cena do dogadania;).
Jak coś to priv, oczywiście prześlę zdjęcia.Możliwy odbiór w Krk jak i transakcja przez Allegro.
I'm feeling very shpongled.

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość