[Sprzedam] Części komputerowe - najróżniejsze.

Kupię, sprzedam, zamienię, szukam :: Sell & buy
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Trantigne
User
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2009, 14:43
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

[Sprzedam] Części komputerowe - najróżniejsze.

Post autor: Trantigne » 25 mar 2016, 18:05

Mam do sprzedania masę części komputerowych, zaczynając od procków typu Pentium 4 a kończąc na matrycach do lapków i różnych dziwnych przejściówkach.. ogólnie jeden wielki misz-masz, chłodzenia, przedłużki, pamięci, płyty, dyski, itp...

Jak czegoś potrzebujesz to pisz śmiało, może akurat mam i sprzedam/wymienię za coś fajnego/oddam za friko. Mam powiadomienia na maila, więc można pisać tu jak i na PW. Oferta aktualna dziś, za tydzień, za miesiąc, może i za rok, więc nie przejmować się że temat stary - jest cały czas aktualny :)

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości