*JetMan*

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 19 wrz 2011, 23:48

no dobrze, przekonaliscie mnie. i tak juz wyszedlem na chama ;)

zajme sie tym... gdy nadejdzie odpowiednia pora i wlasciwy czas ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 20 wrz 2011, 00:27

--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: *JetMan*

Post autor: seismic » 20 wrz 2011, 08:39

Zabrakło: "Ta daaaaam" . :wink:

Ja i tak śledzę na bieżąco od wielu latz i kataloguje jak coś mi mocno popasuje. Także wszystkie młode skarbki mam w jednym gniazdku. A soundclouda też mam tylko na razie nic tam za bardzo nie ma.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
asphodel
MoonUnity
Posty: 460
Rejestracja: 28 sty 2004, 22:27
Lokalizacja: elblag
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: *JetMan*

Post autor: asphodel » 20 wrz 2011, 15:02

nie Jet, to TWOJ brak szacunku. jezeli juz bowiem pokazujesz swoja muzyke, i doprawdy niewazne czy z zamiarem stania sie gwiazda, czy ot tak dla fanu, to SZACUNKIEM dla ewentualnie jej sluchajacych jest jak najwygodniejsze jej udostepnienie potencjalnym sluchaczom.

a potem jeszcze masz pretensje ze ci ktos mowi cos, czego najwyrazniej nie rozumiales, twierdzac ze dobrze to wiesz.... chyba jednak nie, skoro musialem to powiedziec.


i, co do oceniania, chcesz czy nie, cos co udostepniasz jest oceniane, czy ci sie to podoba, czy nie. i nie chodzi o konkurs, cobys nie mial watpliwosci. ja na przyklad oceniam twoje dzialania jako ciekawe, miejscami nawet bardzo, choc mocno wtorne.

pozdrowienia :)
czym jest, co nie jest?

dzwieki aszpena:

www.soundcloud.com/aszpen
http://www.chomikuj.pl/asphodel

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 20 wrz 2011, 21:16

asphodel pisze:nie Jet, to TWOJ brak szacunku. jezeli juz bowiem pokazujesz swoja muzyke, i doprawdy niewazne czy z zamiarem stania sie gwiazda, czy ot tak dla fanu, to SZACUNKIEM dla ewentualnie jej sluchajacych jest jak najwygodniejsze jej udostepnienie potencjalnym sluchaczom.
tylko rozumiesz, ze z ta wygoda jest to bardzo subiektywne?
asphodel pisze: a potem jeszcze masz pretensje ze ci ktos mowi cos, czego najwyrazniej nie rozumiales, twierdzac ze dobrze to wiesz.... chyba jednak nie, skoro musialem to powiedziec.
aha, wyobrazmy sobie pana Romualda, ktory jest mechanikiem samochodowym. Odwiedza go szwagier i daje kilka zlotych rad odnosnie jego fachu- oraz wymienia jakie czesci sa w samochodzie.

pan mechanik Romuald stwierdza iz jego szwagier nie musial mu mowic, jakie sa czesci w samochodzie bo on o tym dobrze wie - po czym szwagier uznaje, ze no jednak Romuald nie wiedzial, skoro on mu musial powiedziec.

Na tej samej zasadzie nie masz tutaj racji. Doskonale znalem soundclouda i caly ten bajzel. Napisales to sobie bo tak chciales.
Moja odpowiedz na post JM "ale na co po co" ze smileyem byla oczywistym zartem. A konto zalozylem istotnie, dla swietego spokoju.
asphodel pisze: i, co do oceniania, chcesz czy nie, cos co udostepniasz jest oceniane, czy ci sie to podoba, czy nie. i nie chodzi o konkurs, cobys nie mial watpliwosci. ja na przyklad oceniam twoje dzialania jako ciekawe, miejscami nawet bardzo, choc mocno wtorne.
nie , nie. to nie bylo "ocenianie". To bylo "OCENIANIE" :D
Dziekuje, ze dbasz o rozwiewanie wszelkich wielkich watpliwosci, jakie moglbym miec. Osobiscie wyczuwam Twoje dzialania jako na swoj sposob ciekawe, miejscami nawet bardzo, choc mocno podkrecone duma i pycha z lekka polewka agresji. Ale to chyba norma. Nic, czego bym nie znal. [pewnie ktos powie, ze to cos jak u mnie -dodam bo znowu bedzie ;) ]
asphodel pisze: pozdrowienia :)
Rowniez. :)

ps. grasz na bebnie czasami? Nie uwazasz, ze to bardzo wtorne? Od tysiecy lat brzmi bardzo podobnie i nawet juz zostalo zagrane na nim wszystko, co tylko mozna. A za kazdym razem cieszy tak samo, prawda? ;)

ps2. tu nie chodzi o to, ze 'goa juz bylo i nie powinno wracac bo jest wtorne' - chodzi o psytrance. To tak jak z plytami Mind Rewind czy Portamento - jak ktos mi powie, ze go to nie bierze tzn co go nie bierze? Psytrance? Bo to jest psytrance. I wywoluje trans. O to w tym chodzi nie? Jesli u kogos juz nie, to chyba najwyzsza pora przerzucic sie na bardziej dyskotekowe odmiany muzyki. I tak tez wiekszosc zrobila. Rozmawialem z pewnym znajomym po latach i stwierdzil jednoznacznie- przestal sluchac psy bo to juz nie jest psy. Skrecil w dziwnym kierunku. Festiwale jak festyny. I tak dalej. Wszyscy to widza, niektorzy udaja, ze tak nie jest albo im to po prostu pasuje bo nie jada tam dla muzyki tylko spotkac sie z ludzmi, poszalec, itp.

Te nowsze odmiany ktore teraz sa nie maja tego czynnika. Muzyka stala sie bardzo uproszczona. Argument "wtornosc" pasuje - ale do tego, co jest teraz powielane i sprzedawane jako psytrance.
Poza tym to argument, na ktory nie ma odpowiedzi bo nie ma sensu.
Jesli w muzyce chodziloby o jak najwieksza innowacyjnosc - za kazdym razem - powstawalyby coraz wieksze dziwadla. Az w koncu ktos po 30 latach stwierdzilby - let's get back to the simply 4/4 beat pattern puk puk puk puk.. i ludzie doznaliby olsnienia. Wszystko w naturze zatacza kola. Nie zmienisz tego.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
asphodel
MoonUnity
Posty: 460
Rejestracja: 28 sty 2004, 22:27
Lokalizacja: elblag
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: *JetMan*

Post autor: asphodel » 21 wrz 2011, 14:43

sie nie zrozumielismy panie Jet, a propos tego "wtorne".
i zle interpretujecie panie Jet moje dzialania.

jestescie tez przewrazliwieni, panie Jet, na punkcie swojej osoby. za bardzo wszystko bierzecie, panie Jet do siebie, dajcie sobie panie Jet nieco luzu.

powodzenia w robieniu muzy :)
czym jest, co nie jest?

dzwieki aszpena:

www.soundcloud.com/aszpen
http://www.chomikuj.pl/asphodel

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 21 wrz 2011, 15:18

e tam, tak sie tylko bawiem pisaniem.
naprawde myslisz, ze sie przejmuje opiniami? ; )

pzd
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: Just-Mike » 21 wrz 2011, 17:21

kurcze, przeleciałem przez ten twój soundcloud i muszę powiedzieć, że masz bardzo ciekawe pomysły :)
Obrazek

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 22 wrz 2011, 01:54

rzecz w tym, ze im bardziej poznaje sie na 'technice' tym pomyslow mniej. typowy objaw. ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 07 gru 2011, 23:52

Allright, zanim skoncze cos nowego - wrzucilem cos najstarszego, co sie walalo po dysku ... wieki temu. Brzmi okropnie, raczej test roznych wtyk - ale sa przyjemne momenty. Enjoy or not.

Here: http://soundcloud.com/jetman/jetman-fun ... ch-unfnshd

nie bede tego konczyl, bo zrodel od eonów nie mam , wiec jest jakie jest.

: )
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 21 maja 2012, 21:32

dawno nic nie wrzucalem, wiec tym razem nieco inna wersja starego numeru 'Female Animals' ktora nieco inna wersje, z innym flow i brzmieniem niz moj oryginal pomogl stworzyc Alien.

http://soundcloud.com/jetman/jetman-ali ... le-animals

smacznego.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: bubblegum » 22 maja 2012, 21:36

fajny numer, nawet bardzo, co jednak mnie denerwuje to brak zdecydowanego KICKA oraz przypadkowy CRASH (choć jeśli chodzi o crash to chyba zamierzony efekt).

Określ KICKA Jet! :D

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 08 cze 2012, 23:23

Bubble, juz sie profesjonalny maniak zajal tym... mam nadzieje ;) ze czyms tutaj zaskoczy ;D
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: *JetMan*

Post autor: Psysutra » 17 cze 2012, 15:35


Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 17 cze 2012, 17:46

no, ta wersja podoba mi sie znacznie bardziej :) swietna robota
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: *JetMan*

Post autor: morswin » 17 cze 2012, 20:22

Female Animals? Mother of God, jaki tytuł :)!
Chyba jednak te hihaty za wysoko grają. Ogólnie podoba mi się, fajnie kawałek przyspiesza od 1:40.

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: *JetMan*

Post autor: seismic » 18 cze 2012, 09:27

Mi też Jet bardziej. Mimo że to nie możliwe rzekłbym że powinniście wykonać z Sutrą wspólny numer. :wink:
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 20 cze 2012, 19:15

no, no! :) czas pokaze :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 07 lut 2013, 19:35

Najnowszy kawalek [po ponad poltorarocznej przerwie]. Zapraszam do odsluchu. ;)

JetMan - Nephesh

Soundcloud link ponizej.
https://soundcloud.com/jetman/jetman-nephesh

Nephesh (נֶפֶש) is a Biblical Hebrew word which occurs in the Hebrew Bible (or Old Testament). Although it is commonly rendered as "soul" in English translations, the word refers to the tangible aspects of life, and human beings and animals are both described as having a nephesh.[1] /Wikipedia/
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: *JetMan*

Post autor: *JetMan* » 08 lut 2013, 09:13

dziekowac wszystkim za opinie :)

jak ktos chce download dac znac tutaj albo na maila, udostepnie.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości